mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 67  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 20:38 
Cytuj  
Wolał bym zdechnąć niż przestawić się z wódki i piwa na wino. Próbowałem różnych i zawsze po nich mam na drugi dzień kapcia w gębie. Plus megachujowe samopoczucie. To samo z whisky.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 21:07 
Cytuj  
Pogadamy, jak dorośniesz ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 21:23 
Cytuj  
Xanth dobrze gada, ja w wieku 27 lat miałem zjebany lipidogram bez picia i obżerania się tłustymi gównami. Taka moja natura, a wiele osób kompletnie nie ma o tym pojęcia. Jak ktoś do tego wypić lubi i zjeść dobrze, to GL :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 21:27 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Pogadamy, jak dorośniesz

Bez obawy. Nie zepsuję się jak Ty dziadku ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 21:30 
Cytuj  
Tylko, że tutaj nie masz nic do gadania :) bo jak Ci wątroba nie ogarnia złego cholesterolu to oprócz diety nie jesteś w stanie nic zrobić :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 00:06 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Xanth napisał(a):
Pogadamy, jak dorośniesz

Bez obawy. Nie zepsuję się jak Ty dziadku ;)

Wszyscy co leżą w szpitalach ze złym lipidogramem i nadciśnieniem tak mówili. Za młodu się szaleje bez umiaru, a potem się cierpi. A im dalej w las, tym trudniej naprawić ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 00:08 
Cytuj  
To jest własnie nieświadomość społeczeństwa :D a na tym wiecie kto żeruje najbardziej? markety i firmy produkujące żarcie. Sprzedają totalna gówno które nawet zdrowemu człowiekowi przysporzy problemow, a co dopiero tym ze złymi lipidami :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 00:10 
Cytuj  
Akurat złe tłuszcze to chuj w porównaniu z wkładanym wszędzie gównem o nazwie syrop glukozowo-fruktozowy. A potem zdziwienie, że co drugi to cukrzyk.

X.

PS. Ostatnio w musztardzie znalazłem. Sarepskiej. Z Kamisa. Kurwa.

Uświadamiająco:
http://natemat.pl/46117,odpowiedzialny- ... t-wszedzie


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 00:14 
Cytuj  
No chemia jest najgorsza i jest wszędzie, dosłownie w każdym gównie. Jak chcesz bez chemii to musisz zapłacić więcej i tylko w wybranych sklepach, polecam poczytać etykietki ludziom którzy są nieświadomi, nie raz człowiekowi oczy wychodzą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 00:19 
Cytuj  
A z alkoholi tylko wóda z wodą lub czerwone wino, nie częściej jak raz w tygodniu. Od momentu jak mi wyszły triglicerydy ponad 400 i zagrożenie zapaleniem trzustki (im wyższy poziom triglicerydów, tym większe zagrożenie), to powiedziałem, że pierdolę piwo, wolę żyć bez niego i bez wbijania sobie codziennie igły z insuliną.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 00:45 
Cytuj  
No u mnie w rodzinie jest hiperlipidemia genetyczna, o alkoholu mogę zapomnieć.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 08:13 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Xanth napisał(a):
Pogadamy, jak dorośniesz

Bez obawy. Nie zepsuję się jak Ty dziadku ;)


na pewno sie nie zestarzejesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 08:43 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
mrynar napisał(a):
Wina sa dla pedalow

Sam jesteś dla pedałow. Jak zaczniesz mieć problemy zdrowotne, to na kolanach wino przeprosisz.

X.

PS. Szczególnie wtedy, gdy okaże się, że masz masakrycznie wysokie triglicerydy, które piwo tak fajnie podnosi ponad górną kreskę ;)
Jeśli lubisz piwo, tłusto zjeść i z grilla, się średnio ruszasz i jesteś po czterdziestce, dobra rada: zrób sobie lipidogram, bo możesz się kiedyś zdziwić. A wtedy z alkoholi pozostanie ci tylko wino. Czerwone ;)


Kolo 30tki mialem kiepskie wyniki i sie wtedy wzialem za siebie. Ruch + dieta, trekking w Himalajach i wszystko wrocilo do formy. Dawno nie robilem badan, ale mysle ze wszystko jest ok. Nie jem juz tyle tlustych rzeczy (na wsi nie ma KFC i Maca), piwo pije rzadko i glownie dla smaku, staram sie ruszac caly czas. Kondycje mam lepsza niz 10 lat temu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 09:16 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Kolo 30tki mialem kiepskie wyniki i sie wtedy wzialem za siebie. Ruch + dieta, trekking w Himalajach i wszystko wrocilo do formy. Dawno nie robilem badan, ale mysle ze wszystko jest ok. Nie jem juz tyle tlustych rzeczy (na wsi nie ma KFC i Maca), piwo pije rzadko i glownie dla smaku, staram sie ruszac caly czas. Kondycje mam lepsza niz 10 lat temu.


moj kolega tez tak postepowal i nagle dostal wylewu i chuj.......ja tam pije, pale, troche tylko jezdze na rowerku i nie choruje od 30 lat :)
Tak wiec, kto ma zdechnac i tak zdechnie :>


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 10:53 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Wolał bym zdechnąć niż przestawić się z wódki i piwa na wino. Próbowałem różnych i zawsze po nich mam na drugi dzień kapcia w gębie. Plus megachujowe samopoczucie. To samo z whisky.


Bo zamiast chipsów i paluszków je się do wina posiłek ew. deskę z serami. Wypicie wina do "upojenia" bez niczego jest niewskazane - z resztą każdy alkohol w większej ilości.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 11:07 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
mrynar napisał(a):
Kolo 30tki mialem kiepskie wyniki i sie wtedy wzialem za siebie. Ruch + dieta, trekking w Himalajach i wszystko wrocilo do formy. Dawno nie robilem badan, ale mysle ze wszystko jest ok. Nie jem juz tyle tlustych rzeczy (na wsi nie ma KFC i Maca), piwo pije rzadko i glownie dla smaku, staram sie ruszac caly czas. Kondycje mam lepsza niz 10 lat temu.


moj kolega tez tak postepowal i nagle dostal wylewu i chuj.......ja tam pije, pale, troche tylko jezdze na rowerku i nie choruje od 30 lat :)
Tak wiec, kto ma zdechnac i tak zdechnie :>


Nie do końca. Trzeba znać swój organizm. Jak ktoś nic nie robi 20 lat i w pewnym momencie idzie biegać 10km to GG. Jako, że jeżdżę mocno rowerem, robię sobie wysiłkowe EKG co roku, które teoretycznie pokazuje prace serca i naczyń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 13:16 
Cytuj  
Ja piję to, co chcę i kiedy chcę, lubię w towarzystwie i lubię sam. Jako indywidualista i prawdziwy facet nie patrzę na jakieś idiotyczne ramki mówiące mi z kim, kiedy i co mam pić.

Jedyne czego nie lubię za bardzo, to wódka właśnie. Ma raczej "pospolity" smak i piję tylko wtedy, gdy nic innego nie ma do wyboru. Znacznie bardziej wolę czysty biały rum (lub w drinkach), gin z tonikiem, whiskey czy właśnie wino (piwa też ofc, ale to osobny temat, bo chyba mówimy o mocniejszych trunkach). Mindset prostaczka ograniczającego się do jednego rodzaju trunku (konieczne połączone z przypisaniem do tego orientacji seksualnej) jest mi obcy.

No ale ja jestem młody i całkiem możliwe, że za szybko nie umrę, więc mam luz.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 13:20 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Jedyne czego nie lubię za bardzo, to wódka właśnie. Ma raczej "pospolity" smak i piję tylko wtedy, gdy nic innego nie ma do wyboru. Z



Wodka jest wlasnie dlatego zajebista, ze prawie nie ma smaku (dobra wodka) i sie zajebiscie nadaje zarowno do szybkich shotow jak i wszelkiego rodzajow drinkow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 13:25 
Cytuj  
mrynar napisał(a):

Wodka jest wlasnie dlatego zajebista, ze prawie nie ma smaku (dobra wodka) i sie zajebiscie nadaje zarowno do szybkich shotow jak i wszelkiego rodzajow drinkow.


No nie wiem, może starzy ludzie mają awersję na smak. Ja smak natomiast lubię. Czy to w formie jadalnej czy pitnej.

Posta Mendolka nie skomentuję, bo niczym nie zaskoczył. :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 13:47 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Bo zamiast chipsów i paluszków je się do wina posiłek ew. deskę z serami. Wypicie wina do "upojenia" bez niczego jest niewskazane - z resztą każdy alkohol w większej ilości.

Aleś mi przyjebał huhuhu.
Jednak ani paluszków, ani chipsów nie ruszam. Piwko/wódka, a do tego samorobne hamburgery/sushi/chili con carne/grillowane skrzydełka.
Badania sobie robię profilaktycznie 2-3 razy w roku i wszystkie wyniki mam idealne.
Jakbym musiał odstawić wódkę i piwo to bym zrezygnował z alkoholu całkowicie, a nie przesiadał się na wino i bełkotał "ja wcale nie jestem alkoholikiem".
No i ja mam tak, że mogę wyjebać 0,5-0,7 dobrej wódki (żołądkowa gorzka na przykład), pójść spać o 2, a o 8 do pracy bez żadnego kaca. Po winie zawsze są problemy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 67  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.