mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 68  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2015, 19:34 
Cytuj  
3 i 4 odcinek calkiem fajne!

Szkoda ze teraz miesiac trzeba czekac...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2015, 20:51 
Cytuj  
Co z tymi smokami.
Nie dałem rady przebrnąć przez uczte na dla wron.
Będą siedziałī w piwnicy czy jednak przypierdoli nimi daenerys?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2015, 08:22 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Co z tymi smokami.
Nie dałem rady przebrnąć przez uczte na dla wron.
Będą siedziałī w piwnicy czy jednak przypierdoli nimi daenerys?



spoko bedzie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2015, 08:32 
Cytuj  
Chyba że zmienią w serialu ;) Bo podobno ten sezon ma się bardzo mocno rozminąć / wyprzedzić książkę plus zapowiadali że będą ginać postacie, które w książce mają się bardzo dobrze.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2015, 08:48 
Cytuj  
Ta wyglada na to ze Barristan sie polozyl trupem 0o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2015, 08:53 
Cytuj  
Tak, Tyrion zginie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2015, 10:18 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ta wyglada na to ze Barristan sie polozyl trupem 0o.


Ja mysle, ze przezyl. Gardla mu nie zdazyli podciac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 22:23 
Cytuj  
Co oni odpierdalają w tym sezonie?
Tzn. pomijam te wszystkie zmiany jak Sansa w Winterfell, ale GDZIE JEST KURWA GRYF?!?!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 22:51 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Co oni odpierdalają w tym sezonie?
Tzn. pomijam te wszystkie zmiany jak Sansa w Winterfell, ale GDZIE JEST KURWA GRYF?!?!

Mówili, że w tym go nie będzie, dopiero w 6tym.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 12:46 
Cytuj  
przeczytałem jakieś 3/4 pierwszego tomu uczty dla wron z tego co pamiętam,ale w serialu to coś tak średnio sie chyba z książką zgrywa co ?
Pamiętam,jedynie sama na statku i jakieś rozdziały o kurwie z Dorn chyba ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 16:22 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
przeczytałem jakieś 3/4 pierwszego tomu uczty dla wron z tego co pamiętam,ale w serialu to coś tak średnio sie chyba z książką zgrywa co ?
Pamiętam,jedynie sama na statku i jakieś rozdziały o kurwie z Dorn chyba ?


Średnio? Pojebali wszystko jak leci. Ja już nawet przestałem patrzeć na serial przez pryzmat książki, bo to nie ma sensu. Wkurwia mnie tylko, że lada moment pokażą wątki, które w książce dopiero miały nadejść (vide bitwa o Winterfell czy chociażby o Mereen).

- Brakuje wielu świetnych postaci, takich jak Jon Connington i Aegon Targaryen (mieli podróżować z karłem, zamiast tego mamy pustego i nudnego Sir Jorah Mormont). Brak Złotej Kompanii.

-Brak wątku żelaznych wysp. Gdzie jest kurwa Euron Greyjoy i Victarion, napierdalający się w pełnej zbroi płytowej na środku oceanu?!

-Uśmiercenie wielu barwnych postaci, jak
Spoiler:
(spojler z ostatniego odcinka).

-Uwypuklenie gównianych wątków miłosnych, jak w przypadku szarego robaka i tej niewolnicy.

-Spłycenie wątku Brienne z Tarthu.

Co mnie rozpierdala w tym serialu, to zostawienie wątków takich jak : Arya Stark - nudy i flaki z olejem przez całe ostatnie 2 książki. Zwiększenie znaczenia żmijowych bękarcic, które w książce siedziały zamknięte w wieży przez większość czasu. Zepsucie wątku cebulowego rycerza, który zamiast ruszyć na tajną misję, zapierdala na wojnę..

Jak ktoś ma możliwość, to polecam przeczytać książki, potem można srogo zapłakać podczas oglądania tego serialu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 21:01 
Cytuj  
Ja nie wiem jak mozna bylo przebrnac przez Uczte dla wron.

To jest dosłownie, kurwa, jedyna seria ksiazek, ktorej nie byłem w stanie sie zmusić zeby przeczytać do końca.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 21:18 
Cytuj  
Jesteś piczką ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 22:20 
Cytuj  
Mnie jedyne co zmeczylo to rozdzialy Dany w Tancu ze Smokami (inna sprawa ze ogolnie ta postac jest mega nudna tbh), a Uczte zaczyna sie doceniac po ogarnieciu calosci.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 maja 2015, 07:35 
Cytuj  
Książka mnie bardzo wciągnęła, ale nadmuchanego fenomenu tego serialu nie kumam to mocno przeciętne kino. mam nadzieję, ze martin przestanie pisać te chujowe scenariusze i dokończy książkę bo ten serial jest nuuudny. Swoja droga lady Stoneheart to akurat mój ulubiony wątek :-)


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2015, 13:46 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
Książka mnie bardzo wciągnęła, ale nadmuchanego fenomenu tego serialu nie kumam to mocno przeciętne kino. mam nadzieję, ze martin przestanie pisać te chujowe scenariusze i dokończy książkę bo ten serial jest nuuudny. Swoja droga lady Stoneheart to akurat mój ulubiony wątek :-)


Szkoda tylko, że o Lady Stoneheart jest bardzo mało w książce. Sama konfrontacja z Brienne i Podrick była genialna :D
Oczywiście w serialu ten wątek został wycięty, lepiej pokazywać shit pokroju córek Oberyna..

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2015, 09:44 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Falangista napisał(a):
Książka mnie bardzo wciągnęła, ale nadmuchanego fenomenu tego serialu nie kumam to mocno przeciętne kino. mam nadzieję, ze martin przestanie pisać te chujowe scenariusze i dokończy książkę bo ten serial jest nuuudny. Swoja droga lady Stoneheart to akurat mój ulubiony wątek :-)


Szkoda tylko, że o Lady Stoneheart jest bardzo mało w książce. Sama konfrontacja z Brienne i Podrick była genialna :D
Oczywiście w serialu ten wątek został wycięty, lepiej pokazywać shit pokroju córek Oberyna..

W sumie wątek z Lady Stoneheart był bardzo zaskakujący. Dla mnie w książce znacznie ciekawiej niż w serialu wypada Arya Stark vel Cat znad Kanałów czy Tyrion. Połowy wątków nie ma z tego co pamiętam Jaimie Lanister wyruszył oblegać jakąś twierdzę Blacfisha razem z Freyami i tamten dał z niej nogę. Rycerz kwiatów wyruszył bodaj przeciwko Stanisowi i wrócił ledwo żywy jakoś nic mi się w tym serialu nie klei. Czytałem całą sagę rok temu sporo zapomniałem, ale serial mnie z deka nuży. Pamiętam sporo było o żelaznych ludziach i siostrze Fetora a tu głucho.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 18 maja 2015, 20:36 
Cytuj  
myślałem, że w serialu będzie ciekawiej niż w książkach, bo niby ma być inaczej, ma odbiegać od książek i w ogóle. mówiono też że różnice między książkami a serialem mają wynikać raczej z innej perspektywy patrzenia na całą sytuację aniżeli z innych wydarzeń. ale to bajka, to co się w serialu teraz dzieje nie ma nic wspólnego z tym co się działo w książkach (wątek Sansy, Jaime'ego, Brienne, Theona, w ogóle cały ten ślub w Winterfell...) i sprawia to wrażenie że w pewnym momencie serial rozgałęził się z książkami do tego stopnia, że opowiadają dwie zupełnie różne historie. chyba że mamy tu pewien znak, że postacie które mają inaczej poprowadzony wątek niż w książkach są na tyle nieistotne lub mają tak krótką żywotność, że mogli sobie to pozmieniać w ten sposób, co by było bardzo okrutnym zagraniem w stosunku do fanów książki.

w gruncie rzeczy te zmiany w większości są na plus, szczególnie dlatego, że uczta i taniec były gównianymi książkami które mógłbym z czystym sercem w klozecie spuścić, ale niespójność fabularna obu tych wydań jest po prostu wkurzająca i gubiąca.

co mi się natomiast w tym wszystkim podoba, to to jak twórcy pokazali w 5tym odcinku nowego sezonu, że L + R = J :P


_________________
steam: Deathel

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 18 maja 2015, 21:41 
Cytuj  
Liczyłem, że Theon zrobi minetkę Sansie :(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2015, 21:52 
Cytuj  
tak was czytam i prawie nic juz z ksiazki nie pamietam. Serialu nie chce mi sie ogladac.. tak w ogole on pisze nastepna czesc, ktos cos wie kiedy mozna sie spodziewac nastepnej czesci ksiazki?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 68  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.