mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kogo wolisz?
Premiera na haju 38%  38%  [ 40 ]
Prezydenta na Helu 15%  15%  [ 16 ]
Nie cierpię obu 15%  15%  [ 16 ]
Mam to wszystko gdzieś 31%  31%  [ 33 ]
Liczba głosów : 105
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 17:09 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Jesteś przynajmniej świadom istotnego faktu: ludzie popierający legalizację marihuany tracą moralne prawo do zabraniania tego narkotyku swoim dzieciom. To jednak jeszcze nie wszystko.

Twierdzisz, i słusznie, że marihuana nie robi z człowiekiem nic wielkiego. Tylko że 90% narkomanów konających przez nałóg pod mostami, w przytułkach i innych niemiłych miejscach, odizolowanych od rodzin i reszty społeczeństwa, zaczynało właśnie od palenia niewinnego ziela.

A ty glupi jestes jednak.
1. To, ze ktos jest za legalizacja marihuany nie ma nic do rzeczy. Jestem za, chociaz nie pale (i dzieciom zabronie). To samo z aborcja, jestem za, choc nigdy nie zgodze sie jesli bede mial cokolwiek do powiedzenia. I miliard innych przykladow. To, ze jestem za tym, zeby wodka i papierosy byly legalne wcale nie oznacza, ze bede pozwalal dzieciom jarac i chlac od podstawowki.
2. A ty myslisz, ze od czego zaczynaly typy umierajace pod mostem na marskosc watroby? Od piwka po pracy czy od denaturatu.

Zero kurwa myslenia. Wszystko musisz powtarzac za swoim ideologiem, nie masz nic od siebie?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 17:15 
Cytuj  
Zysiek, ze ci sie jeszcze chce. Szoruj grilla lepiej.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 17:18 
Cytuj  
No wlasnie, tez sie zdziwilem, ze mi sie zachcialo.

Pierdole szorowanie. Bedziemy grillowac na tackach.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 18:46 
Cytuj  
Sargeras sposoby funkcjonowania partii sie nie zmienily i zmienic sie nie moga, jak piszesz wynika to z regol zachowania tlumu. I do tego tlumu trzeba sie dostosowac sprzedajac tania retoryke dla ubogich w wersji PZPR, PIS, PO or whatever.

Kaczynski byl jechany bo jest zenujacym prezydentem, i co on, a raczej jego zalosna ekipa przydupasow, nie zrobi to wychodzi kiszka.

Tuska nikt nie jedzie bo Donald zna sie na wystepowaniu przed mediami i usmiechaniu do ludu wiec przynajmniej nie robi z siebie dupy przed kamerami. A ze wiele wiecej polska "polityka" nie znaczy, to i mozna sobie dac spokoj i skupic sie na przyjemniejszych sprawach.

Zychoo przyjemnego grilowania;]

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 07:51 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Pierdole szorowanie. Bedziemy grillowac na tackach.

lepiej sie obsmaża ;D


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 08:18 
Cytuj  
No, a poza tym to czytalem ze jak sie na tackach grilluje to ten tluszcz co normalnie skapuje na wegielki i generuje substancje rakotworcze pozostaje w rowkach na tackach i paruje do nieba nieszkodliwie.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 08:28 
Cytuj  
ja tam specem od gryla nie jestem, ale zawsze jak griluje albo robie ognicho to pozwalam kapac kielbaskom na wegiel bo bucha ogien wtedy i sie szybciej przysmazaja.

a swoja droga ma ktos z was grill elektryczny? zastanawialem sie czy takiego nie kupic, ale nie wiem jak to sie sprawuje.
nie wyjdzie z tego zwykla patelnia?


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 08:34 
Cytuj  
Ja mam cos takiego:
Obrazek

Nie jest to to samo co patelnia, ale i nie to co grill. Wydaje mi sie ze elektryczny z rusztem bedzie spelnial takie samo zadanie co i weglowy, poza tym, ze miecho nie bedzie jebac.
Ale musze powiedziec, ze ostatnio zrobily na mnie wrazenie grille (chyba) gazowe. Wygladaly zajebiscie. Wzialem ulotke, ale gdzies ja zgubilem, wiec nie dam adresu.

A w ogole Asz to bedziesz mial raka i umrzesz mlodo jak bedziesz kapal z kielbaski na wegielek.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 08:41 
Cytuj  
dzieki za rade. jade do bielska na weekend, a tam w jednym z hipermarketow jest stoisko z grillami gazowymi, przygladne sie.

a co do kapania z kielbaski - na cos trzeba umrzec ;)


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 08:46 
Cytuj  
ja mam takie cos, to jest fajne do małych porcji miesa - fajo na jakas posiadowke w domu :D


_________________
Obrazek


Posty: 36
Dołączył(a): 12.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 08:54 
Cytuj  
Tej a są jakieś niskokaloryczne potrawy na grilla ?

Co z warzywek można smażyć ?

Ekspertem nie jestem to pytam.

A co do grillów to rozglądałem sie i mam na oku coś takiego :

Obrazek


_________________
Tomugeena słowo na miesiąc Maj :

iniside AKA "pan_ktory_ma_przedmiot_systemy_operacyjne_i_dowiedzial_sie_jak_dziala_unix_Hurra!"

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 09:50 
Cytuj  
Kielbaski, kielbaskami, ale jak tak troche boczku wrzucic to OM NOM NOM NOM

Altdotrollowania: moj znajomy ma cos takiego, moze to jego skill, a moze grill, ale kielbaski, kotlety szybciutko sie przypiekaja

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 10:32 
Cytuj  
fajne sa grille z takim silniczkiem elektrycznym wlasnie do obracania np. szaszłyków


_________________
Obrazek

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 10:38 
Cytuj  
Ash napisał(a):
a swoja droga ma ktos z was grill elektryczny? zastanawialem sie czy takiego nie kupic, ale nie wiem jak to sie sprawuje.
nie wyjdzie z tego zwykla patelnia?


mieso jest lepsze niz z patelni, ale brakuje aromatu wegla. Po za tym chlapie ostro tluszczem, takze grilowanie w malym pokoiku w deszczowa pogode odpada (chyba ze wsio dookola folia zakryjesz)

Altdotrollowania napisał(a):
Tej a są jakieś niskokaloryczne potrawy na grilla ?

Co z warzywek można smażyć ?


grilowane talarki kabacza + dip do tego
a takze kurczak bym powiedzial, ze jest niskokaloryczny. najbardziej kaloryczne to jest piwo tbfh

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 11:29 
Cytuj  
Tez mam taki elektryczny badzief jak Zysio. Wygodne, tylko kabel za krotki i czasem ktos zahaczy.

Nie wiem, gdzie ci kapie tluszczem futrol. To i tak jest najlepsze do grillowania drobiu, warzyw, pieczarek (raczej malo tlustych rzeczy). Karkowka czy kielbaska z elektrycznego to juz nie to samo. No i syr <3

@Shadhun, ja sie ostatnio przekonalem do owocow z grilla (banany kazdy zna) ale np. gruszka z czyms dobrym w srodku to niebo w gebie. Doslownie rozplywa sie w ustach.
No i pstrag z ogorkiem z grilla, mniam!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 12:37 
Cytuj  
Ale z owocami jest za duzo zachodu.
Nie chcialoby mi sie przygotowywac takich frykasow, zwlaszcza jak akurat palisz jointa:]

Na zwalke zawsze wolalem kielbaske z ketchupem:o

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 13:14 
Cytuj  
Owoce nie.
Warzywa troche.
Kielbaska na entrée.
A potem miecho, kaszana, kurczak, miecho, karkowka, miecho, skrzydelka, miecho, miecho, miecho.

I miecho na deser!


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 13:22 
Cytuj  
a piwo?


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 13:23 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
a piwo?

No ja piwa nie grilluje. Ale sluszna uwaga. Oczywiscie piwo, piwo i piwo.


_________________
Obrazek

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 13:45 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nie wiem, gdzie ci kapie tluszczem futrol. To i tak jest najlepsze do grillowania drobiu, warzyw, pieczarek (raczej malo tlustych rzeczy). Karkowka czy kielbaska z elektrycznego to juz nie to samo. No i syr <3


jak masz tluste miecho to ci pryska. te elektryczne grille sa przewidziane do domowych zastosowan (balkon/taras + ew. kemping). takze wiadomo ze jak mieszkasz w bloku i masz ochote na grilowane mieso, to nie bedziesz marchewek grilowac, zeby nie pryskalo ;]

Cytuj:
I miecho na deser!


na deser sa najlepsze te cienkie biale kielbaseczki. ladnie wypelniaja luki w zoladku. pysia pysia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.