mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 242 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Kto jest najmniej śmiesznym osobnikiem na mmorpg.pl ? v3
Huragan za całokształt twórczości 21%  21%  [ 21 ]
Śp. Shadhun za słynne zdjęcie o którym nie wypada wspominać publicznie 9%  9%  [ 9 ]
Ashton za Heavy Rain spoiler + żarcie psychotropów i nie wychodzenie z domu 27%  27%  [ 28 ]
Grayfoks za wjeżdzanie motorem w kury 2%  2%  [ 2 ]
Enhu za manipulowanie chorymi ludzmi 3%  3%  [ 3 ]
lamoon 10%  10%  [ 10 ]
Aevia aka MCpies 8%  8%  [ 8 ]
Cashasty za namniej śmiecznym 6%  6%  [ 6 ]
RoozTer 3%  3%  [ 3 ]
Zychoo 7%  7%  [ 7 ]
mrynar 5%  5%  [ 5 ]
Liczba głosów : 102
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 17:20 
Cytuj  
Bla,bla,bla jak mam znajomych to sie nie pierdziele , tylko lece do Paryza.
Na nartach nie chce mi sie jezdzic - ale corrke nauczylem.
Chryste. Jestesmy obywatelami UE, mozemy co chcemy. Tylko czasem drozej, a czasem taniej.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 17:41 
Cytuj  
Nowy Targ jest zajebisty. Choć miasto nie ma zbyt wielu atrakcji, to jego położenie + okolica jest po prostu świetna. Zakopane - 20 min jazdy samochodem, a do najbliższego stoku mam może kilometr. Kraków - 45 min, najbliższe jezioro/rzeczkę (nawet całkiem czyste, można pożeglować, połowić etc ) - 15 min, do lasu ew na bacówkę to jest rzut beretem. Sam mieszkam prawie w centrum, do rynku mam może 2 min, w domu prywatnym, z niemałym ogrodem i miłymi sąsiadami, więc grillować można do woli. Do tego dochodzi nomen omen widok na Tatry.

Żyć nie umierać.

No i warto wspomnieć, że Adriatyk jest w sumie blisko. Trochu dalej niż Bałtyk. Rijeka 903 km, Gdynia 706 nic tylko wsiąść w samochód i jechać.


Dlatego gdybyście mieli wybór zamieszkania gdzieś w południowej Polsce, to polecam Nowy Targ. ; ))


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 17:43 
Cytuj  
Miałem szansę pracować w Nowym Targu :). Znaczy się były takie plany swego czasu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 17:47 
Cytuj  
Umierac nie zyc Sobtainer, jak Nokiuś napisal


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 17:53 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Nowy Targ jest zajebisty. Choć miasto nie ma zbyt wielu atrakcji, to jego położenie + okolica jest po prostu świetna. Zakopane - 20 min jazdy samochodem, a do najbliższego stoku mam może kilometr. Kraków - 45 min, najbliższe jezioro/rzeczkę (nawet całkiem czyste, można pożeglować, połowić etc ) - 15 min, do lasu ew na bacówkę to jest rzut beretem. Sam mieszkam prawie w centrum, do rynku mam może 2 min, w domu prywatnym, z niemałym ogrodem i miłymi sąsiadami, więc grillować można do woli. Do tego dochodzi nomen omen widok na Tatry.

Żyć nie umierać.

No i warto wspomnieć, że Adriatyk jest w sumie blisko. Trochu dalej niż Bałtyk. Rijeka 903 km, Gdynia 706 nic tylko wsiąść w samochód i jechać.


Dlatego gdybyście mieli wybór zamieszkania gdzieś w południowej Polsce, to polecam Nowy Targ. ; ))



W Nowym Targu byłem chyba ze 2 razy, Pieniny, spływ dunajcem, itp, fajna sprawa, ale nie chciałbym tam mieszkać. Niby Nowy Targ to nie wieś, ale niestety wieśniaków i pół wieśniaków tam pełno. Polskie Góry byłyby najlepszym dla mnie miejscem do zamieszkania, gdyby nie tubylcy...

Z drugiej strony, gdybym tam mieszkał dłużej, sam bym się nim stał ;)


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 18:00 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Gdynia

W Gdyni jest zatoka ścieków durniu, a nie Bałtyk. Bałtyk to masz w Łebie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 18:26 
Cytuj  
Arka Gdynia!


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 18:26 
Cytuj  
Ach, no tak, ale ze mnie gamoń. Przepraszam. W takim układzie, będzie trzeba doliczyć parę kilometrów. Dzięki Tczewiak.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 18:45 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Arka Gdynia!
kurwa świnia


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 19:33 
Cytuj  
Była jakaś gadka o nartach wcześniej. Jako że jestem temacie w chwili obecnej to się wypowiem.
Wróciłem tydzień temu z Val Thorens (najwyżej położona stacja narciarska w europie i największy ośrodek narciarski w alpach) we francji. Generalnie na osobę około 2,5k, może odrobinkę więcej, ale nie ma żadnego porównania do polski, a wydatek raptem 1k złotych więcej pewnie. Przy tym przywieźliśmy sobie wódę z polski, bo tam ceny tego trunku są straszliwe.

Browar na stoku: 5 ojro a nie 7 jak ktoś pisze, ale w sklepie jest Kronenberg (czy jakoś tak), wychodzi około 1 euro za pól litra, wiec można.

Kolacja w restauracji to wychodzi taniej niż w polsce (100 zł za osobę fondue/raclette z winem), żarcie fancuskie w supermarkecie wychodzi taniej niż w polsce, a bardzo lubię ;-)

A jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne do ciepłych krajów. Moja koleżanka z pracy jedzie teraz na tydzień do Hurgady, hotel sprawdzony, all inclusive, oczywiście z przelotem. Kupiła first minute dwa miesiące temu. Płaci 900 złotych za siebie i 350(lol?) za swojego synka 5 lat. Jak ktoś chce pojechac do władysławowa za tyle pieniędzy to gg.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 19:58 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
No to poprosze o jakis kontakt, bo 300zl za tydzien mieszkania w austrii, w dwupokojowym apartamencie z widokiem na gory - to oferta najlepsza na swiecie - jade nawet zaraz.
Napisz czy to real deal czy jaka sciema.

kikas napisał(a):
Niby Nowy Targ to nie wieś, ale niestety wieśniaków i półwieśniaków tam pełno.
hehe, dobre :)

Właśnie wracając do nart. Ja byłem kiedyś z rodzicami w Livigno i to jest właśnie strefa duty-free. Nie zwracalem wtedy uwagi na ceny bo po uj jak z rodzicami przecież. Ktoś może też był w takim wolnocłowym miejscu i jest sie w stanie wypowiedziec o cenie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 21:29 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Arka Gdynia!


BINGO!

Chociaż to co ostatnio wyprawiają to pls...

Btw. Asmax, jak jedziesz większą grupą to zawsze wychodzi taniej. Znajomy wrócił z tygodniowego pobytu na nartach we Włoszech (pojechali chyba 4 samochodami) i też coś się cieszył, że wszystko wyszło mu grubo poniżej 2k.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 21:58 
Cytuj  
No ja zawsze placilem 'troche' wiecej wiec jestem ladnie zaskoczony "1600 ze wszystkim". Licze i tak, ze wydam wiecej bo lubie probowac zarcie i wodke w lokalnych knajpach, ale bedzie to i tak taniej niz do tej pory.

A za taka cene to wezme chyba Nokiusia ze soba:)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 22:01 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
A za taka cene to wezme chyba Nokiusia ze soba:)



Że niby ja opiekun? Tylko weź zgodę od mamy.


HE HE a to ŻART mi wyszedł... kurwa.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 22:01 
Cytuj  
Sądząc po obrazku jaki mu spreparowałeś w osobnym topicu możecie być zadowoleni ze wspólnego pobytu.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 22:08 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Asmax napisał(a):
A za taka cene to wezme chyba Nokiusia ze soba:)


HE HE a to ŻART mi wyszedł... kurwa.


jak nam szybko rośnie ta młodzież

@Oyciec
huh, nie sądzisz, że takie sprawy powinni załatwiać na pw?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 180
Dołączył(a): 24.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2010, 09:21 
Cytuj  
Czyj był ten łucznik w końcu??
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2010, 09:24 
Cytuj  
Kondzia.

PostNapisane: 4 kwi 2010, 10:10 
Cytuj  
HE HE opowiedział bym wam kawał, ale nie powiem. Ot taki kawalarz ze mnie.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2010, 10:38 
Cytuj  
OT: Woot... lamoon dostał bana na jajko? :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 242 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.