mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 12:16 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
...a ze przejebali 3x z rzedu konczac jako najgorsi w grupie, pozwolili innemu bramkarzowi strzelic gola to wszystko wina trenera :)

Jasnowidz? o.O


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 12:32 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Jasne shadhun, mamy super reprezentacje, najlepsza na swiecie, a ze przejebali 3x z rzedu konczac jako najgorsi w grupie, pozwolili innemu bramkarzowi strzelic gola to wszystko wina trenera :)

Ashton pierdolisz jak potłuczony. Nasi grali na razie 2 mecze w grupie ;P Weź już przerzuć się w końcu na Tsubase bo tylko taki poziom "piłki nożnej" w twoim wypadku wchodzi w grę ;) I nie oglądaj normalnych meczy bo ci się światopogląd zawali.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 12:34 
Cytuj  
e 2 ? a w tv cos pieprzyli ze to juz koniec o_O


co nie zmienia faktu ze mamy beznadziejna reprezentacje :) nie wiem czemu ich tak bronicie ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 12:35 
Cytuj  
No bo praktycznie koniec. W teorii możemy jeszcze wyjść z grupy. Ale teorie jak to teorie są na granicy niemożliwośi ;)
[edit]
Cytuj:
nie wiem czemu ich tak bronicie ?

bo zagrali naprawdę dobry mecz z niemcami


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 12:43 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
No bo praktycznie koniec. W teorii możemy jeszcze wyjść z grupy. Ale teorie jak to teorie są na granicy niemożliwośi ;)
[edit]
Cytuj:
nie wiem czemu ich tak bronicie ?

bo zagrali naprawdę dobry mecz z niemcami



problem w tym, ze pilka obronna to sie wlasnie tylko polacy jaraja... zagralismy 2 mecze, w sumie oddano 5 strzalow w swiatlo bramki w tym 2 rakietowe 20km/h i zaden z nich nie stwarzal zagrozenia golem ( + jedna poprzeczka). Gdzie jest nasza pomoc i atak? A co do obrony... no fajnie, sie bronili. Ale dlaczego nasi ZAWSZE nie wyrabiaja kondycyjnie, i dlaczego jak my atakujemy, to po polowie juz ciezko kawalek miejsca znalezc, a nasi blokuja przeciwnika dopiero na polu karnym???


EDIT : I jeszcze jedno, LOTUS to u mnie w garazu stoi, a nick mam LUTUS :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Ostatnio edytowano 15 cze 2006, 12:45 przez lutus, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 12:45 
Cytuj  
http://plsthx.com/Sports_videos/981_Nic ... _goal.html - tak sie gra w pilke nozna ;))

A przy okazji, robiac se zarty z anime, zauwazcie ze wiekszosc ludzi dalej uwaza ze gry sa dla dzieci ;) ehh ignoranci :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 12:47 
Cytuj  
Cytuj:
Jasne shadhun, mamy super reprezentacje, najlepsza na swiecie, a ze przejebali 3x z rzedu konczac jako najgorsi w grupie,


Zamknij sie już bo sie strasznie ośmieszasz.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 15 cze 2006, 12:49 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 12:48 
Cytuj  
Rotfl, no nie mów, że kapitan Tsubasa jest dla dorosłych ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 12:50 
Cytuj  
kiedy powiedzialem ze to ogladam ?

rownie dobrze moge powiedziec bys poszedl grac w ta swoja tibie....


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 12:54 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Pierdolisz Lotus :(.

Nic nie pierdoli, ma racje. Nawet moja zona, ktora na pilce sie nie zna pytala w czasie meczu "czemu Polacy przewracaja sie o wlasne nogi?", "czemu oni tak wolno biegaja?", "dlaczego ciagle gubia pilke albo nie nadarzaja za nia?".
I prawda jest, ze mimo ze poszli na noze, to w wielu momentach jeden z drugim nie potrafil nawet pilki przy wlasnej nodze utrzymac. Nie mowiac juz o kompletnym braku celnosci i wykopywaniu pilki prawie na slepo.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 12:58 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
kiedy powiedzialem ze to ogladam ?

rownie dobrze moge powiedziec bys poszedl grac w ta swoja tibie....

No powiedziałeś, że wyśmiewam się z anime. Podałem tylko jeden tytuł związany z tematem a ty zacząłeś go bronić. Z tego wniosek że jednak oglądasz. Co do tibii to analogię wysłałeś chyba na urlop ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 13:02 
Cytuj  
nie zaczalem bronic, jechaliscie z tym tsubasa jak z pokemonami :P wiec uznalem to za atak na to ze ogladam anime :P wcale nie twierdze ze to ambitne anime ani ze nie jest to dla dzieci :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 13:30 
Cytuj  
moze niektórym meliska? moze wtedy przestanie leciec slina z pyska


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 13:58 
Cytuj  
Coval napisał(a):
Mozna wiele powiedziec o naszej reprezentacji. Pewnie nawet wiecej zlych rzeczy niz dobrych, ale dzisiejszy mecz z Niemcami byl dobry. Byly emocje, strzaly na bramke, dramaturgia, jedynie zabraklo wyniku.
/clap

Najciekawsze, ze to prawda pomimo tego, ze Niemcy byli o klase lepsi i zasluzyli na conajmniej 3 : 0. Mamy taka reprezentacje, ze cieszymy sie, ze walczyli. :) Wydaje mi sie, ze powinien to byc standard, a cieszyc sie mozna z dobrego wyniku. Ciekawe czy idea "zwycieskich porazek" wyrosla tylko na naszym podworku ? Pare postow dalej Ashton napisal prawde, mamy chujowa druzyne, ktora pieknie przegrywa, a w meczach w ktorych ma szanse wygrac bo rywal jest slabszy daje dupy.


Ostatnio edytowano 15 cze 2006, 14:00 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 13:59 
Cytuj  
Ta, szczególnie w eliminacjach. Krótkowzroczność niektórych mnie rozpierdala.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 14:01 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Pierdolisz Lotus :(.

Nic nie pierdoli, ma racje. Nawet moja zona, ktora na pilce sie nie zna pytala w czasie meczu "czemu Polacy przewracaja sie o wlasne nogi?", "czemu oni tak wolno biegaja?", "dlaczego ciagle gubia pilke albo nie nadarzaja za nia?".
I prawda jest, ze mimo ze poszli na noze, to w wielu momentach jeden z drugim nie potrafil nawet pilki przy wlasnej nodze utrzymac. Nie mowiac juz o kompletnym braku celnosci i wykopywaniu pilki prawie na slepo.

X.


No i co w tym dziwnego ? Grali jak zwykle, wiec stwierdzenia, ze 'za wolno biegaja' itp. nie sa niczym odkrywczym.
Niemcy sa 2gim zespolem swiata sprzed 4 lat a wy chcieliscie, zeby polacy walczyli jak rowny z rownym... lul.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 14:04 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ta, szczególnie w eliminacjach. Krótkowzroczność niektórych mnie rozpierdala.

Masz na mysli Austrie lub Azerbejdzan czyli zespoly, ktore nie znaczyly nigdy nic w pilce noznej?A moze Walie albo Irlandie Pl.? jedyny rywal na europejskim poziomie to byla Anglia i przegralismy z nia dwa razy, pomimo ze oni od dawna tez nie swieca sukcesow.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 14:05 
Cytuj  
Cytuj:
No i co w tym dziwnego ? Grali jak zwykle, wiec stwierdzenia, ze 'za wolno biegaja' itp. nie sa niczym odkrywczym.
Niemcy sa 2gim zespolem swiata sprzed 4 lat a wy chcieliscie, zeby polacy walczyli jak rowny z rownym... lul


To jak ktos gra tak samo jak zwykle, to ja narzekam tak jak zwykle, bo to porazka i kopanina w niektorych momentach a nie football.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 14:11 
Cytuj  
Dobry mecz? Smiechu warte. W ty meczu mieslimy przede wszystkim szczescie, bo moglo sie skonczyc 3 : 0 lub 4 : 0 dla Niemcow. Ich ofensywa totalnie nas niszczyla. Lahm zasuwal na lewej stronie jak ekspresowy pociag, nasi obroncy conjamniej pare razy zawalili i tylko niedokladnosc Klose/Podolskiego nas ratowala albo sedzia, ktory im gwizdal spalonego. No ale w koncu im sie udalo :)

W ofensywie gralismy totalne dno, poza probujacym cos zdzialac Jeleniem. Zurawski nie potrafil przyjac pilki (nie po raz 1y w reprezentacji), Smolarek nie mial wiekszych szans w walce z roslymi napastnikami bo nie bylo prostopadlych pilek, Krzynowek bezbarwny.

Bledy oczywiscie popelnil tez Janas. Dlaczego nie zmienil Sobola w 65-70 minucie na Szymkowiaka? Kazdy kibic w Polsce wie, ze Sobol latwo lapie zolte/czerwone kartki , widac tylko pan Janas o tym nie wie. Szymek to tez dobry pilkarz w defensywie, waleczny, z lepsza technika, a jednoczesnie potrafilby poslac dobra pile do napastnikow.

Generalnie mecz przegralismy zasluzenie. A ze Polacy walczyli? No kurwa mac, dzis kazdy kto chce cokolwiek w pilce zwojowac schodzi z boiska z murawa w zebach i za to Polakom nie naleza sie zadne brawa - to jest po prostu standard w dzisiejszym futbolu.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 14:15 
Cytuj  
Cytuj:
Masz na mysli Austrie lub Azerbejdzan czyli zespoly, ktore nie znaczyly nigdy nic w pilce noznej?A moze Walie albo Irlandie Pl.?


Tak mam na myśli bo z nimi wygraliśmy a ty napisałeś :

Cytuj:
a w meczach w ktorych ma szanse wygrac bo rywal jest slabszy daje dupy


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.