mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 242 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Kto jest najmniej śmiesznym osobnikiem na mmorpg.pl ? v3
Huragan za całokształt twórczości 21%  21%  [ 21 ]
Śp. Shadhun za słynne zdjęcie o którym nie wypada wspominać publicznie 9%  9%  [ 9 ]
Ashton za Heavy Rain spoiler + żarcie psychotropów i nie wychodzenie z domu 27%  27%  [ 28 ]
Grayfoks za wjeżdzanie motorem w kury 2%  2%  [ 2 ]
Enhu za manipulowanie chorymi ludzmi 3%  3%  [ 3 ]
lamoon 10%  10%  [ 10 ]
Aevia aka MCpies 8%  8%  [ 8 ]
Cashasty za namniej śmiecznym 6%  6%  [ 6 ]
RoozTer 3%  3%  [ 3 ]
Zychoo 7%  7%  [ 7 ]
mrynar 5%  5%  [ 5 ]
Liczba głosów : 102
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:28 
Cytuj  
Dunno jak poludniowa strona Warszawy, ale od polnocnej dojechac do centrum to nie problem. Z Legionowa komunikacja miejska do centrum dojezdzam w godzine (rano). Wieczorem jakies 40-45 minut. Samochodem odrobine gorzej, ale tez nie jest zle. Z Nieporetu troche lepiej, w 40 minut autem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:30 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Dunno jak poludniowa strona Warszawy, ale od polnocnej dojechac do centrum to nie problem. Z Legionowa komunikacja miejska do centrum dojezdzam w godzine (rano). Wieczorem jakies 40-45 minut. Samochodem odrobine gorzej, ale tez nie jest zle. Z Nieporetu troche lepiej, w 40 minut autem.


Południowa to dramat. Mam klienta w okolicach Żyrardowa i do tej firmy większość dojeżdża z Wwy. Masakra.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
miałem na myśli 10-15km, 50km to dobre na rekreacyjną (piaseczno-magdalenka)

10,15 od czego? Granic miasta? Taniej dzialki tam nie znajdziesz (chyba ze szukac rolniczej i odralniac). Marki? Moze Zielonka czy Zabki? Czasem trafiaja sie jakies ciekawe blizniaki. Jak wybuduja most polnocny to dzialki na polnocy wawy skocza w gore.No i kwestia terenow pkp na Wawrze, tam bedzie mozna cos fajnego znalezc, jak wreszcie to sprzedadza. Bialoleka tez robi sie modna.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:33 
Cytuj  
nie szukam, mam w magdalence miejsce na dom na przyszłość. 15 od granic miasta

południowy zach masakra, północny wschód luzy. btw benzyna na płd zach kosztuje 50 groszy drożej i tyle co w centrum wawy a na płn wsch najtaniej


_________________
psn


Ostatnio edytowano 3 kwi 2010, 12:35 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:34 
Cytuj  
W przyszlosci to to bedzie dzielnica miasta :)


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:36 
Cytuj  
no mozliwe , na dzis budują tam obwodnice niedaleko. nawet jak będzie dzielnica miasta to sie sprzeda i kupi 15km od obrzeży :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:37 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ta, w miescie za to bedzie w 5min.
prosze cie highlander.

no nie ale przejezdzajac przez miasto i wyjezdzajac z korku musi jeszcze dalej jechac. No ale jak mowilem, wszystko ma swoje zalety i minusy. Oczywiscie pewnie znajda sie perełki piękne, z dobrym dojazdem sklepami i pubami pod miastem ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:38 
Cytuj  
High, pobudka - kluczowe się po jakim czasie karetka zacznie jechać.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:42 
Cytuj  
Piątka Italios za epickie strollowanie połowy forum :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:46 
Cytuj  
high wez pod uwage jedna rzecz - wiek :)
ludziom do 30 na pewno lepiej mieszka sie lepiej blisko centrum - wlasne ze wzgledu na pub'y, kawiarnie, restauracje, kina.
ludzie w duzej czesc po '30' (duza czesc moich znajomych) - strasznie narzeka na mieszkanie w 'miescie' i jest w stanie pogodzic sie z pewnymi zmianami byle by z tego miasta uciec. to juz nie ten wiek, zeby na piwo chodzic codziennie - zaczyna sie tez doceniac uroki 'domowej' imprezy.

oczywiscie zawsze jest to kwestia wygody i tego kto jak lubi spedzac czas.
jesli nadal wiekszosc czasu spedza sie przed komputerem/tv - to bez sensu sie wyprowadzac poza miasto.
jesli ktos jest pracoholikiem - to tez nie jest sposob na zycie dla niego (wyprowadzic sie na wiec).

wszystko ma swoje plusy i minusy. dla kazdego z nas, sa one inne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:46 
Cytuj  
@Dana
czy ja wiem, dawno nie widziałem jakiejkolwiek tu dyskusji żeby od 3 stron nie było wyzwisk.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 3 kwi 2010, 12:47 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:47 
Cytuj  
Jak dzieci wygnam do akademików to sam zapalę silnik i ucieknę. :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:48 
Cytuj  
do szkoly z internatem ;p

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:59 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
high wez pod uwage jedna rzecz - wiek :)
ludziom do 30 na pewno lepiej mieszka sie lepiej blisko centrum - wlasne ze wzgledu na pub'y, kawiarnie, restauracje, kina.
ludzie w duzej czesc po '30' (duza czesc moich znajomych) - strasznie narzeka na mieszkanie w 'miescie' i jest w stanie pogodzic sie z pewnymi zmianami byle by z tego miasta uciec. to juz nie ten wiek, zeby na piwo chodzic codziennie - zaczyna sie tez doceniac uroki 'domowej' imprezy.

Czesc ludzi ma dzieci (czyli zazwyczaj ci kolo 30) i z jednej strony zaplecze socjalne miasta (szkoly,przedszkola i cala ta reszta), a z drugiej cisza i spokoj rodzicow. Kwestia priorytetow, rodzic wazniejszy czy dziecko (bo szkoly powinno sie dobierac wedlog klucza "jak najblizej, z ta sama grupa rowiesnicza)
Cytuj:
jesli nadal wiekszosc czasu spedza sie przed komputerem/tv - to bez sensu sie wyprowadzac poza miasto.

A jakie rozrywki oferuje "poza miasto"? Wlasnie tv/int. Cala reszta jest w miescie. Takie wyjscie do teatru - rozmowa po sztuce i "ja nie pije, prowadze..."
Cytuj:
jesli ktos jest pracoholikiem - to tez nie jest sposob na zycie dla niego (wyprowadzic sie na wiec).

Jesli ktos jest pracocholikiem to potrzebny mu psychiatra a nie dom.

Cytuj:
wszystko ma swoje plusy i minusy. dla kazdego z nas, sa one inne.

Ale zeby plusy nie przeslonily nam minusow.Czy jakos tak.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 13:04 
Cytuj  
do teatru chodzisz codziennie? :) jesli tak to szczerze zazdroszcze.
jakie rozrywki? koszenie trawy, zrobienie piaskownicy, fotel na ganku i czytanie ksiazki, poranna kawa na tarasie... wymieniac mozna bez konca :)

anyway ja opisuje przemyslenia wlasne i po rozmowach ze znajomymi.
temat rzeka ;)
ja juz sie w 'miescie' wybawilem i nie ma tu nic co by mnie interesowalo na codzien.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 13:08 
Cytuj  
True, duzo zalezy od wieku. I ludzie im starsi tym raczej spieprzaja z miasta. A niektorzy rodowici mieszczanie, po dlugim okresie zycia w miescie tez juz maja dosc.

Ja, że tak powiem wychowalem sie na zadupiu. I jedyna rozrywka to bylo wlasnie komp/tv a na poczatku to nawet brak netu, bo dlugo nie obejmowal mnie staly net. Ok, pozniej samochod to wlasnie "sorry prowadze"... Po takim dluzszym doswiadczeniu wieksze miasto bylo jak wyzwolenie. Ale czuje, ze kiedys nastapi przesyt.


_________________
.

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 13:17 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
lamoon napisał(a):
@profeta

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem itp. itd.


Wypowiedź italiosa: "CO w tym takiego dziwnego?
Co do silki w piwnicy to nie posiadam.Mam calkiem spora piwnice(nie mieszkam w bloku dla biedakow) a i tak bym tam nie zmiescil sprzetu ,ktory potrzebuje : ("

Wypowieź lamoon: "Oj chopie chciałbyś mieszkać w takim bloku "dla biedaków" jak to ładnie określiłeś."

Moja wypowiedź: "Napisał "nie mieszkam w bloku dla biedaków", a nie (jak wynika z Twojej wypowiedzi przyp.autora), że wszystkie bloki są dla biedaków."


QmAsH?


WOw,doczekalem sie tego, ze interpretuja moje posty O_o


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 13:18 
Cytuj  
Nie chodze codziennie do teatru, to raczej figura retoryczna. Biblioteki, kina, galerie itd - to jest w miescie, co wiecej w jego centrum najczesciej i najlepiej. Na tarasie nie usiade, ale loggie mam i widok ladny (na czesciowo wyasfaltowany park... ale zawsze). Dla mnie wyprowadzka z miasta bylaby tragedia (nie za szczesliwy bylem z przeprowadzki z centrum na muranow).Wyprowadzka na "podmiejskie tereny" to brak tego wszystkiego plus szkola dziecka(a nie oszukujmy sie, im dalej od aglomeracji, tym nizszy poziom). No i musialbym zrobic prawo jazdy,kupic samochod, oplacac OC... bezsensowne wydatki.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 13:21 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
Profeta napisał(a):
lamoon napisał(a):
@profeta

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem itp. itd.


Wypowiedź italiosa: "CO w tym takiego dziwnego?
Co do silki w piwnicy to nie posiadam.Mam calkiem spora piwnice(nie mieszkam w bloku dla biedakow) a i tak bym tam nie zmiescil sprzetu ,ktory potrzebuje : ("

Wypowieź lamoon: "Oj chopie chciałbyś mieszkać w takim bloku "dla biedaków" jak to ładnie określiłeś."

Moja wypowiedź: "Napisał "nie mieszkam w bloku dla biedaków", a nie (jak wynika z Twojej wypowiedzi przyp.autora), że wszystkie bloki są dla biedaków."


QmAsH?


WOw,doczekalem sie tego, ze interpretuja moje posty O_o


To teraz wiesz jak sie czuja znani poeci.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 13:35 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
.

Trójmiasto to pure win do mieszkania.



True. Ja mam piechota: 15 min do morza, 5 min do lasu, 20 min do centrum Sopotu, 2 min. do SKM. Samochodem jade do pracy 20 min. (mimo, ze to prawie drugi koniec Gdanska), do obwodnicy polaczonej z A1 10 min.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 242 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.