mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 08:05 
Cytuj  
http://www.polskaludowa.com/napisali/popieluszko.htm

To jeden z tekstów Pana Inteligentnego.
Trzewiak chcesz się pobawić w inwektywy to pobaw się z kolegami. Ja oczekuję czegoś więcej niż pustych słów.
To że człowiek jest inteligentny nie oznacza że jest super. Goebbels też był inteligentnym gościem.
Rozumiem, iż pewnych rzeczy nie pamiętasz, przykre jest że nie potrafisz zrozumieć kim był rzecznik rządu za pamiętnych czasów dla przeciętnego obywatela.

Natomiast co do gazet, które się czyta, podaj mi proszę jeden przykład rzetelnego tekstu dziennikarskiego w NIE.

No i EOT z mojej strony - będziesz bronił swoich racji bez względu na wszystko a ja nie widzę sensu przekonywania Ciebie że nie masz racji (to tak jak kłótnie z Sargiem dotyczące PiSu).


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 11:57 
Cytuj  
Rozumiem, iż bycie przeciwnikiem KK według Ciebie to skończone zło... LOL. Urban nie pisał o trupie, lecz o jeszcze żywym kaznodziei, który buntował ludzi przeciwko ustrojowi, któremu Urban służył. To chyba całkiem naturalne nieprawdaż? Nie sympatyzuję z poglądami Urbana - moją sympatię wzbudza On tylko swoją szczerością, która w obecnych czasach do modnych nie należy. Owszem facet w swoich czasach miał mówić jak to jest cudownie gdy w realiach szynkę dostawało się spod lady. Czy to takie przestępstwo? Jeśli tak to trzeba by rozliczyć wszystkich rzeczników dotychczasowych rządów i to nie tylko w Polsce. Mało tego - wszystkie media pozamykajmy za manipulacje informacją. Co tam będziemy się rozdrabniać. "NIE" trafia do jakiegoś tam grona ludzi. Gazetki tej nie kupują przypadkowi ludzie (w przeciwieństwie do faktów czy super expresów) tylko tacy, którzy chcą się pośmiać z szarej rzeczywistości.

Tak na marginesie - Popiełuszko stał się męczennikiem i swoistym bohaterem - podejrzewam, że gdyby przeżył komunę to miałby spore szanse stać się rozpasłą świnią jak jego kolega z moich rejonów - Jankowski...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 12:26 
Cytuj  
Jednak polecam (szczególnie takiemu wielkiemu patriocie jak ty) głębsze przestudiowanie historii PRL-u. Wtedy może dowiesz się jeszcze co miał na sumieniu Urban, może dowiesz się jak różnym człowiekiem od Jankowskiego był Popiełuszko.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 12:46 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Urban nie pisał o trupie, lecz o jeszcze żywym kaznodziei, który buntował ludzi przeciwko ustrojowi, któremu Urban służył. To chyba całkiem naturalne nieprawdaż?

Pewnie ze naturalne. Tak samo jak naturalne bylo zabicie kogos kto mowil ludziom jak to fajnie bylo by zmienic ten ustroj.

tczewiak napisał(a):
Co tam będziemy się rozdrabniać. "NIE" trafia do jakiegoś tam grona ludzi. Gazetki tej nie kupują przypadkowi ludzie (w przeciwieństwie do faktów czy super expresów) tylko tacy, którzy chcą się pośmiać z szarej rzeczywistości.


Bzdura. Patrzac na osoby kupujace NIE (zdarza mi sie czasem, stojac na przystanku, obserwowac kto kupuje jaka gazete) to raczej nie sa to wesolki tylko stetryczale dziady ktore pewnie niejedna lezke za PRLem uronily. Oczywiscie nie prowadze dokladnych badan rynku tylko dziele sie swoimi spostrzezeniami.


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 13:12 
Cytuj  
A ilu stetryczałych dziadów i bab kupuje "Nasz dziennik" i temu podobne gówna?

Masz jakieś dowody albo chociaż przesłanki na to, że Urban kogoś zabił?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 14:45 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
A ilu stetryczałych dziadów i bab kupuje "Nasz dziennik" i temu podobne gówna?

Rozmawiamy teraz o Naszym Dzienniku czy o NIE?

Cytuj:
Masz jakieś dowody albo chociaż przesłanki na to, że Urban kogoś zabił?

Nie pisalem ze Urban kogos zabil. Mowilem o Popieluszce. Dla wladz PRLu ktorej U. byl rzecznikiem, tak samo naturalne byly proby dyskredytacji go w prasie (Urban) jak zabicie go gdy to pierwsze nie przynioslo skutku.

pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 17:18 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Rozmawiamy teraz o Naszym Dzienniku czy o NIE?

Ale to jedno i to samo. Dwie skrajności. O ile jednak naczelnego NIE mogę szanować za szczerość i oddania własnym (mimo, że chorym) ideałom o tyle całej bandzie rydzykowej z ND żaden szacunek się nie należy. Nawołują do nienawiści, narzucania zdania otoczeniu swoich czytelników.
Urban biednego nigdy nie udawał i otwarcie mówił, że z niego dziwkarz.
Czarni zaś obłudnie pierdolą o skromności wożąc się mercedesami i ruchając co się im żywnie spodoba (czy to kurwy, czy to małych chłopców). Czy teraz rozumiesz skąd sympatia?
Owszem - Urban jest patałachem, gnojem itp. itd. Jednak On w razie postawienia go przed sądem za czyny, których dokonał mówi otwarcie "tak zrobiłem to" i gdyby nawet groziłaby za to kara śmierci to dumnie przyjąłby kulkę w łeb, bo nie chciałby żyć w takim kraju. Klecha natomiast wypiera się, że wyruchał iluś chłopców, że porozpierdalał ileś rodzin, że z jego winy umierają ludzie ("datki na RM są dobrowolne") i gdyby takiego gnoja chciano skazać na śmierć to najpierw zastawiłby się wyznawcami.

Inna sprawa, że cały "upadek ustroju" według mnie był przez ówczesne władze pokierowany. Wystarczy spojrzeć ilu z nich teraz napycha sobie kieszenie i leją ciepłym moczem na groźby obecnego rządu. I tak mają ogromne plecy w opozycji więc są nie do ruszenia. Stanem wojennym skierowali oczy świata w kierunku Polski, zablokowali tym drogę sowietom i wstawili swoje marionetki w "nowy, demokratyczny ustrój".


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 17:25 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Logain Darkthorn napisał(a):
Rozmawiamy teraz o Naszym Dzienniku czy o NIE?

Ale to jedno i to samo. Dwie skrajności. O ile jednak naczelnego NIE mogę szanować za szczerość i oddania własnym (mimo, że chorym) ideałom o tyle całej bandzie rydzykowej z ND żaden szacunek się nie należy. Nawołują do nienawiści, narzucania zdania otoczeniu swoich czytelników.
Urban biednego nigdy nie udawał i otwarcie mówił, że z niego dziwkarz.
Czarni zaś obłudnie pierdolą o skromności wożąc się mercedesami i ruchając co się im żywnie spodoba (czy to kurwy, czy to małych chłopców). Czy teraz rozumiesz skąd sympatia?


Powiem szczerze ze argumenty w stylu 'bo inni sa gorsi' nie przekonuja mnie w ogole. I mimo ze jestem agnostykiem i antyklerykalem, stwierdzenie ze wszyscy ksieza sa gorsi od urbana to jakas pomylka. Ale zazwyczaj tak jest jak sie generalizuje. A szacunek do kogos za to ze otwarcie mowi ze sie dorobil na upadku prlu i ze wydaje kase na dziwki? To tez troche nie bardzo nie?


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 17:41 
Cytuj  
Ale za to, że w świecie pełnym kłamstw, oszustw, politycznego ściemniania, politycznej poprawności ktoś nie jest cynicznym, obłudnym skurwysynem już na szacunek zasługuje :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 17:49 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ale za to, że w świecie pełnym kłamstw, oszustw, politycznego ściemniania, politycznej poprawności ktoś nie jest cynicznym, obłudnym skurwysynem już na szacunek zasługuje :)


Z tym ze Urban jest akurat cynicznym skurwysynem. Czy obludnym to nie wiem, nie znam go na tyle :)

A tak z zupelnie innej beczki:
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33211,4128542.html


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 22:43 
Cytuj  
Kurski to taka zakała - ciągle głowię się czemu go jeszcze w PiS trzymają. I w kółko zastanawiam się kto stanie na czele nowej partii prawicowej (wiadomo, że tusk i kaczki już skończyli kariery).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 10:04 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Kurski to taka zakała - ciągle głowię się czemu go jeszcze w PiS trzymają.


Lepiej trzymac go we wlasnej parti, niz pozwolic mu na dzilanie u konkurencji (przeciez to on wygral wybory dla LPR do Europarlamentu)

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 11:46 
Cytuj  
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1345,wid,88 ... omosc.html

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 10:58 
Cytuj  
To mozna w kurw... pojechac.

"Lustracja nie jest zgodna z konstytucja to zmienimy konstytucje", tak jak i wyksztalciuchy, komuchy, ubekistan.

Tylko sie pociac, bedzie predzej niz do anglii.


_________________
Free your brain of your mind

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 01:26 
Cytuj  
Kontyunujac temat o lustracji:
Burdel w IPN
Gdzies tez tam wyczytalem, ze samo odsylanie ma nas kosztowac ~200k zl.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 maja 2007, 17:38 przez Dhoro, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 09:30 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
Kontyunujac temat o lustracji:
Burdel w IPN
Gdzies tez tam wyczytalem, ze samo odsylanie ma nas kosztowac ~200k zl.[/url]


Spakowac w jedna duza paczka i do Elektrocieplowni Zeran. Przynajmniej jakis pozytek z tego bedzie. A tuz za tym spakowac caly IPN i to samo. Tylko ze trzebaby to szybko i sprawnie zrobic - tak zeby ktos paru teczek nie podpierdolil zawczasu.

To co sie w tej chwili dzieje powoduje o mnie odruch wymiotny. Czyli roznego rodzaju "ciekawostki" wyplywajace z IPNu w stylu np. Kapuscinskiego (byl agentem wywiadu, ale nikomu nie zaszkodzil i takie tam), czy Fronczewskiego (jak ktos nie czytal to Fronczewski po odebraniu prawa jazdy i propozycji "wspolpracuj to oddamy" odpowiedzial (cytuje) - "Ni chuja, rowerem bede jezdzil")

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 10:53 
Cytuj  
czy Fronczewskiego (jak ktos nie czytal to Fronczewski po odebraniu prawa jazdy i propozycji "wspolpracuj to oddamy" odpowiedzial (cytuje) - "Ni chuja, rowerem bede jezdzil

CZyli jak sie ma honor to mozna, a nie qrva nikomu nie szkodzilem bo ci qrva w tym ub byli tacy glupi ze werbowali ludzi a potem pozwalali im "nie szodzic"


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 11:01 
Cytuj  
Nie zlapales przeslania. Chodzilo mi o to, ze jak sie z tym nie zrobi porzadku, to beda takie gowna wyplywac przez najblizsze 20 lat :)

I prosze - nie rob podstawowego przy ocenie Kapuscinskiego bledu. Wywiad i UB to troche inne rzeczy. Dla porownania - agentem wywiadu jest np. James Bond :P (postac ofc fikcyjna, ale podaje jako przyklad). Donosicielem zas np. Pawka Morozow (mistrz swiata ... wlasnych starych podpierdolil :D )

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 14:08 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Dla porownania - agentem wywiadu jest np. James Bond

James Bond jest oficerem operacyjnym, ktory (normalny oficer operacyjny) zajmuje sie werbunkiem agentow, ktorzy z praca w wywiadzie nie maja nic wspolnego poza tym, ze sprzedaja (czasem za free) informacje oficerowi.

Agent nie jest pracownikiem etatowym sluzb specjalnych (jak James np.) i sprobuj jakiegos tak nazwac (o ile znasz i wiesz ze jest, w co watpie;-), a przekonasz sie o tym na wlasnej skorze.

A inna sprawa jest to, ze ludzie pokroju Jamesa sa zatrudniani przez niewiele wywiadow na swiecie wiec to zly przyklad, bo niewiele wywiadow ma komorki zajmujace sie operacjami tego typu (co wiadomo powszechnie - SVR ma, bo zabili Litwinienke).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 14:24 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
czy Fronczewskiego (jak ktos nie czytal to Fronczewski po odebraniu prawa jazdy i propozycji "wspolpracuj to oddamy" odpowiedzial (cytuje) - "Ni chuja, rowerem bede jezdzil

CZyli jak sie ma honor to mozna, a nie qrva nikomu nie szkodzilem bo ci qrva w tym ub byli tacy glupi ze werbowali ludzi a potem pozwalali im "nie szodzic"

Malo w zyciu rozumiesz.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.