mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 20:38 
Cytuj  
Zgadza sie, moje posty nie wnosza nic do tematu. Maja one na celu sprowadzenie cie na ziemie, bo najpierw byles dziennikarzem z dyzortografia, teraz jestes mesjaszem, chcesz wymyslac lek na raka i prowadzic ludzi ku zwyciestwu (zwyciestwu nad czym btw?) i Bog wie co jeszcze. Opanuj sie chlopie, bo pomyslimy, ze masz psychike zryta bardziej niz Ashton.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 20:42 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Jednym słowem, trzeba byc wszechstronnym żeby sobie poradzic w życiu... ; ) , kto wie co bedzie jutro..


Tu zdania sa delikatnie powiedziawszy podzielone. Niektorzy mowia, ze w czyms trzeba byc jednak fachowcem - tak wiesz, zeby zarabiac ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 20:44 
Cytuj  
Cytuj:
wymyslac lek na raka

Podobno oklad z moczu pomaga.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 21:05 
Cytuj  
Widze ze jestescie mało oczytani i elokwentni...Nie pamietam tytułów filmow ( a było ich bodazje 2-3 ) w których był wątek leku na raka, jako zyciowego celu, pokazanego w krzywym zwierciadle...O to mi chodziło, tak samo ze zwycięstwem, to była tylko aluzja, dałem ja specjalnie, by podbudowac siebie, oraz sens całej wypowiedzi...

No tak, trzeba byc fachowcem w jednej dziedzinie, przyznam Ci ze hydraulik nie moze byc kosmonauta, czy profesorem, nie o taka wszechstronnosc mi chodzi, zle mnie zinterpretowałes, głownie chodziło mi o dziedziny zycia, takie jak praca/szkoła/rozrywka itp..Nie chce poswiecac całego czasu na granie na kompie, siedzenie w robocie itp...Jak nie pojdzie w szkole, nie dostane sie na uczelnie, to bede malował, ale nie obrazy ; ), bylo sie w tych Niemczech i pracowało sie jako malarz, załapałbym sie do firmy znajomego i jazda po swiecie... ale to tak tylko sobie glosno mysle, prawda jest taka, ze trzeba sie uczyc, i szlifowac to nasze cudo zwane mozgiem...

Daedrael - od zejscia na ziemie jest samo zycie, ono mnie skoryguje, wyprostuje...Tu na forum, warto sie rozmarzyć, pozartowac ( moje żarty sa zwłaszcza zabawne, ale co tam) etc, troszke sie wyluuuzowac, i podchodzic do wszystkiego z lekkim dystansem...


Ostatnio edytowano 22 kwi 2008, 21:23 przez Nokiu$, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 21:07 
Cytuj  
ahaha


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 21:11 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Widze ze jestescie mało oczytani i elokwentni...Nie pamietam tytułów filmow ( a było ich bodazje 2-3 ) w których był wątek leku na raka, jako zyciowego celu, pokazanego w krzywym zwierciadle...O to mi chodziło, tak samo ze zwycięstwem, to była tylko aluzja, dałem ja specjalnie, by podbudowac siebie, oraz sens całej wypowiedzi...


I am the Legend \o/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 21:16 
Cytuj  
Szczerze powiedziawszy to nie o niego mi chodziło, nawet go nie oglądałem ; ), o ile podałes tytuł filmu, a jezeli nie, to rozumiem tego komentarza ; )

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 21:22 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Widze ze jestescie mało oczytani i elokwentni...Nie pamietam tytułów filmow ( a było ich bodazje 2-3 ) w których był wątek leku na raka, jako zyciowego celu, pokazanego w krzywym zwierciadle...O to mi chodziło, tak samo ze zwycięstwem, to była tylko aluzja, dałem ja specjalnie, by podbudowac siebie, oraz sens całej wypowiedzi...

No tak, trzeba byc fachowcem w jednej dziedzinie, przyznam Ci ze hydraulik nie moze byc kosmonauta, czy profesorem, nie o taka wszechstronnosc mi chodzi, zle mnie zinterpretowałes, głownie chodziło mi o dziedziny zycia, takie jak praca/szkoła/rozrywka itp..Nie chce poswiecac całego czasu na granie na kompie, siedzenie w robocie itp...Jak nie pojdzie w szkole, nie dostane sie na uczelnie, to bede malował, ale nie obrazy ; ), bylo sie w tych Niemczech i pracowało sie jako malarz, załapałbym sie do firmy znajomego i jazda po swiecie... ale to tak tylko sobie glosno mysle, prawda jest taka, ze trzeba sie uczyc, i szlifowac to nasze cudo zwane mozgiem...

Daedrael - od zejscia na ziemie jest samo zycie, ono mnie skoryguje, wyprostuje...Tu na forum, warto sie rozmarzyć, pozartowac ( moje żartu sa zwłaszcza zabawne, ale co tam) etc, troszke sie wyluuuzowac, i podchodzic do wszystkiego z lekkim dystansem...


Ty za to jestes bardzo oczytany i elokwentny, o czym swiadczy twoj sposob wypowiedzi. Przyznam rowniez, ze twoje "zartu" (cokolwiek to jest) jest bardzo zabawne.

Edit :

Mirtul napisał(a):
I am the Legend \o/


Nokiu$ napisał(a):
Szczerze powiedziawszy to nie o niego mi chodziło, nawet go nie oglądałem ; ), o ile podałes tytuł filmu, a jezeli nie, to rozumiem tego komentarza ; )


Musze rowniez przyznac, ze jestes niesamowicie inteligentny. O ile podal on tytul filmu, to go nie ogladales, a jezeli nie jest to tytul filmu, to ty i tak "rozumiesz tego komentarza".


Ostatnio edytowano 22 kwi 2008, 21:25 przez Daedrael, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 21:23 
Cytuj  
Zarty, juz zedytowałem, dzieki za info, to była czysta literówka...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 21:36 
Cytuj  
Idę po popcorn i pseudopiwo.
Nokiuś nie wymiękaj - pisz więcej :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 15
Dołączył(a): 5.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 21:46 
Cytuj  
Widzę, że Daedrael jest użytkownikiem, który nie potrafi napisać nic w temacie, ale potrafi wytykać innym osobom ich błędy. Twój błąd polega na tym, że piszesz w tym temacie, tak naprawdę nie mając nic do powiedzenia.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 21:59 
Cytuj  
Spoko ja tam robie non-stop.

I jakoś zyje z tym.






Nawet dobrze sypiam.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 22:34 
Cytuj  
Obecnie forum dzieli się na dwie grupy ludzi : na ludzi nie widzących że to w co grają to już mocno niekoniecznie (a w przypadku ludzi którzy grają w l2 czy ff to fail, fail od samego początku i którzy zresztą pomimo botów nie osiągnęli jeszcze max lvl, ale spoko jeszcze tylko zbiorą 1000 muszelek do jakiegoś questa i zacznie się granie for fun!) oraz ludzi którzy czekają na dfo/aoc/who jak na gwiazdkę z nieba i modląc do czegoś tam żeby gra nie okazała się drugim vanguardem który mimo że zajebisty to większość wiary która tam teraz gra to pracownicy sony i ich rodziny czy potbs który był chyba takim samym crapem co rome coś tam czy jakoś tam.
Więc spoko Shadzio, jeszcze trochę, niech wyjdzie (chociaż beta) WHO, a zaczniemy pisać wszyscy z sensem i na temat, czego wam życzę.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 22:44 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Więc spoko Shadzio, jeszcze trochę, niech wyjdzie (chociaż beta) WHO, a zaczniemy pisać wszyscy z sensem i na temat, czego wam życzę.


Beta jest juz od dluzszego czasu

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 22:48 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
MagPS napisał(a):
Więc spoko Shadzio, jeszcze trochę, niech wyjdzie (chociaż beta) WHO, a zaczniemy pisać wszyscy z sensem i na temat, czego wam życzę.


Beta jest juz od dluzszego czasu


Miałem na myśli 'open' betę (większa ilość ludzi z forum w becie = większa ilość postów w innych działach niż pogawędki czy flames)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 17:30 
Cytuj  
Nie tak trudno o bete bylo ;\

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 18:21 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Nie tak trudno o bete bylo ;\


To zupelnie jak o twoja stara, jednoreki.


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 20:47 
Cytuj  
Prawdziwym wyzwaniem jest zdobyc reke.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 21:01 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Prawdziwym wyzwaniem jest zdobyc reke.


Kto jest tym szczesliwcem co zdobyl twoja?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 21:16 
Cytuj  
Kombajn ;(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.