mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1048, 1049, 1050, 1051, 1052, 1053, 1054 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 07:33 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Moje kobiety są pod moją ochroną.

:D
α

Cytuj:
Chyba nie myślisz, że pozwoliłbym im z tobą pić bez nadzoru?

No dobra - to załóżmy, że będziemy pić w trójkę. Tobie też urwie się film. Uwierz.
Mogę Twoją kobietę wtedy wyruchać?

Cytuj:
Zgadzam się, ale tobie ciągle chodzi o prawo spisane na papierze. Papier jeszcze nikogo nie ochronił przed gwałtem.

Oczywiście, że nie. Jednak gwałt jest gwałtem i jakiegoś tam samczyka ω nie powinno się bronić. Jest gównem wykorzystując nieprzytomną i nigdy nie powinien być wpuszczany już między kobiety. A każdy kto musi wykorzystywać pijane (mówimy o świeżych znajomościach), aby sobie poruchać to niewątpliwie ω.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 07:47 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
No dobra - to załóżmy, że będziemy pić w trójkę. Tobie też urwie się film. Uwierz.


#tczewiak

Kurwa, czy ty masz 15 lat, żeby od kilku stron przekonywać obcych ludzi w internecie, że masz mocną głowę? :P


Ostatnio edytowano 17 kwi 2015, 07:51 przez gosugamer1, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 07:50 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Upijać się do nieprzytomności i płakać później, że ktoś skorzystał to jak położyć się na torach i płakać, że pociąg nogi ujebał.


Shador von Dal napisał(a):
Sasiad zostawil drzwi otwarte, mozna go opierdolic.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 08:09 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
No dobra - to załóżmy, że będziemy pić w trójkę. Tobie też urwie się film. Uwierz.
Mogę Twoją kobietę wtedy wyruchać?

Sytuacja czysto teoretyczna, bo jeszcze nigdy film mi się nie urwał przy piciu. Nie wiem jak ty, ale ja potrafię powiedzieć "Nie, dziękuję". Ale załóżmy że jesteś ω i coś nam dosypiesz, to wtedy oczywiście możesz nawet i mnie wyruchać. :o
Chyba, że tobie chodzi o moje pozwoleństwo - w takim razie odpowiadam: Nie możesz ruchać, sorry Tczewiak.
Posłuchałbyś się?

tczewiak napisał(a):
Jednak gwałt jest gwałtem i jakiegoś tam samczyka ω nie powinno się bronić. Jest gównem wykorzystując nieprzytomną i nigdy nie powinien być wpuszczany już między kobiety.

Zgadzam się. Kto do tego dopuścił? Gdzie był odział prewencji? Czy mnich miał ważną licencję na odbycie stosunku? :roll:

tczewiak napisał(a):
Ruchanie nieprzytomnej to definitywnie gwałt.

"Po analizie zebranego materiału dowodowego uznaliśmy, że w czynie, który badaliśmy, nie ma znamion czynu zabronionego".

Jak to wytłumaczysz? :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 08:21 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Sytuacja czysto teoretyczna, bo jeszcze nigdy film mi się nie urwał przy piciu. Nie wiem jak ty, ale ja potrafię powiedzieć "Nie, dziękuję". Ale załóżmy że jesteś ω i coś nam dosypiesz, to wtedy oczywiście możesz nawet i mnie wyruchać.

Nic nie dosypię, ale pijemy do ostatniego ;)

Cytuj:
Chyba, że tobie chodzi o moje pozwoleństwo - w takim razie odpowiadam: Nie możesz ruchać, sorry Tczewiak.
Posłuchałbyś się?

Tak. Ale jakby dołączył do nas RAZ czy klecha to by Ci już kobietę wyruchali. A może i nawet Ciebie ;)

Cytuj:
"Po analizie zebranego materiału dowodowego uznaliśmy, że w czynie, który badaliśmy, nie ma znamion czynu zabronionego".

Czytałeś całość? Babka się załamała i już nie chciała zeznawać, w kółko opowiadać o tym jak klecha jej robił z dupy jesień średniowiecza.
Trafiła na prokuratora, który uznaje, że ruchanie pijanej jest spoko - jak RAZ.

I wyciąganie "leczyła się kiedyś psychiatrycznie, ale nie miało to wpływu na sprawę". Typowo SBeckie metody. Obecnie stosowane przez wybiórczą. Skoro nie miało wpływu na sprawę to po co o tym wspominać. Psychiatrycznie to mogła leczyć depresję chociażby. Dla mnie sprawa taka jednoznaczna nie jest, ale RAZ uważam za gówno po tym jego wpisie, że najebane można ruchać bezkarnie. Tyle.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 08:39 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
aż ciekawe co szmaciarze z tego zmontowali

I jest odpowiedź:
https://www.youtube.com/watch?v=_RTfphHO-ls


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 08:45 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Tak. Ale jakby dołączył do nas RAZ czy klecha to by Ci już kobietę wyruchali. A może i nawet Ciebie ;)

"Fajnie, że przyszliście chłopaki, ale musicie już spierdalać". :)

tczewiak napisał(a):
Czytałeś całość? Babka się załamała i już nie chciała zeznawać, w kółko opowiadać o tym jak klecha jej robił z dupy jesień średniowiecza. Trafiła na prokuratora, który uznaje, że ruchanie pijanej jest spoko - jak RAZ.

Mogła pomyśleć za wczasu. Skoro 19-letnia kobieta nie potrafi o siebie zadbać, to może nie powinna pić alkoholu z nieznajomym bez nadzoru opiekuna. Nie ma co usprawiedliwiać beztroski i głupoty. Tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 08:50 
Cytuj  
19 lat i odpowiedzialność, taaa...

Stare krowy czegoś takiego ogarnąć nie potrafią. Ale może się powinny nauczyć.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 10:32 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Mogła pomyśleć za wczasu. Skoro 19-letnia kobieta nie potrafi o siebie zadbać, to może nie powinna pić alkoholu z nieznajomym bez nadzoru opiekuna. Nie ma co usprawiedliwiać beztroski i głupoty. Tyle.


Ty tak na serio czy tylko udajesz niepełnosprawnego?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 10:40 
Cytuj  
ladnie pojechali. Inna sprawa, ze strzelanie do czlowieka za to, ze niszczy samochod, chyba nie jest legalne.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 10:44 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
ladnie pojechali. Inna sprawa, ze strzelanie do czlowieka za to, ze niszczy samochod, chyba nie jest legalne.

Obecnie nie jest niestety. Ale prawo powinno zezwalać. Jeśli zagraża mi, moim bliskim lub niszczy moje dobra - mogę odstrzelić.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 11:00 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Ty tak na serio czy tylko udajesz niepełnosprawnego?

Przyszedłeś tutaj dyskutować czy robić kupę, bo jak to drugie to spierdalaj.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 11:04 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
candidoser napisał(a):
ladnie pojechali. Inna sprawa, ze strzelanie do czlowieka za to, ze niszczy samochod, chyba nie jest legalne.

Obecnie nie jest niestety. Ale prawo powinno zezwalać. Jeśli zagraża mi, moim bliskim lub niszczy moje dobra - mogę odstrzelić.

Zrównujesz dobra materialne z życiem / zdrowiem człowieka?

Ja jestem za obroną swojego majątku, ale "odstrzeliwać"?

Co do obrony życia i zdrowia, to oczywiście się zgadzam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 11:07 
Cytuj  
Niah napisał(a):
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zbiorowy-gwalt-na-nastolatce-na-oczach-setki-gapiow-nikt-jej-nie-pomogl/379jd5?utm_source=swpromo&utm_medium=bbloczek&utm_campaign=swonetsg_infobiz
Człowiek który nie jest gównem chociaż zadzwoniłby na policję...


ShadeKnight pewnie stal i nagrywal.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 11:11 
Cytuj  
jakim zdrowiem i zyciem? przeciez to czlowiek, ktory cie napada decyduje o tym w momencie, w ktorym podejmuje tak glupia decyzje.
sorry ale w dupie mam zycie/zdrowie jakiegos debila.
a jeszcze nikt nie wymyslil innej kary, ktora moze cie zniechecic do powrotu na droge przestepstwa, niz kara smierci, badz pozbawienia konczyn.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 11:14 
Cytuj  
sula napisał(a):
Zrównujesz dobra materialne z życiem / zdrowiem człowieka?

Absolutnie nie.
Stawiam dobra materialne znacznie wyżej niż życie jakiegoś gówna, które napada.

Cytuj:
Ja jestem za obroną swojego majątku, ale "odstrzeliwać"?

No mogę najpierw krzyknąć "wypierdalać", ale nie wiem jak gówno zareaguje. Lepiej nie ryzykować i od razu odstrzelić.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 11:32 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jakim zdrowiem i zyciem? przeciez to czlowiek, ktory cie napada decyduje o tym w momencie, w ktorym podejmuje tak glupia decyzje.
sorry ale w dupie mam zycie/zdrowie jakiegos debila.
a jeszcze nikt nie wymyslil innej kary, ktora moze cie zniechecic do powrotu na droge przestepstwa, niz kara smierci, badz pozbawienia konczyn.

Przecież pisałem o zagrożeniu twojego mienia, skąd ci się napad wziął? Napadać można na człowieka, nie na rzecz.

Po karze śmierci nie można do niczego wrócić, chyba, że masz na myśli zapobieganie przestępstwom.

tczewiak napisał(a):
Absolutnie nie.
Stawiam dobra materialne znacznie wyżej niż życie jakiegoś gówna, które napada./

Co wy z tym napadem? Wiadomo, że jak jakiś typ napada cię i/lub twoja rodzinę to się powinieneś muc bronić, nawet zastrzelić jeżeli trzeba.

tczewiak napisał(a):
No mogę najpierw krzyknąć "wypierdalać", ale nie wiem jak gówno zareaguje. Lepiej nie ryzykować i od razu odstrzelić.

Czyli jak np. pijany lub psychicznie chory typ zacznie ci kopać w rower który zostawiłeś gdzieś przypięty to od razu mu z 9mm w łeb?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 11:47 
Cytuj  
mozna napadac na czlowieka w celu odebrania mu jego rzeczy.
poza tym, czym rozni sie moje mienie od mojego zdrowia w tym przypadku?
no po karze smierci nie mozna wrocic, jest wiec idealnym rozwiazaniem.
za glupote sie placi wiec jak pijak chce sobie zniszczyc cos mojego to musi sie liczyc z tym, ze dostanie w leb.
a psychicznie chory powinien siedziec w szpitalu/zamkniety w domu, a nie lazic po ulicach.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 11:50 
Cytuj  
Jeżeli ktoś np. podchodzi do ciebie i mówi ci "dawaj portfel" to napada na ciebie i masz prawo bać się o swoje zdrowie lub życie. To jest napad.

Jeżeli ktoś ściąga ci kołpak z auta na parkingu, to twoje życie ani zdrowie nie jest w żadnym stopniu zagrożone. To nie jest napad, tylko kradzież.

Myślałem, że nie trzeba tego tłumaczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 11:54 
Cytuj  
sula napisał(a):
Czyli jak np. pijany lub psychicznie chory typ zacznie ci kopać w rower który zostawiłeś gdzieś przypięty to od razu mu z 9mm w łeb?

Dokładnie tak.
Umniejsza stan mojego posiadania, który sam ciężko wypracowałem.

Jeżeli ktoś idzie masowo terroryzować mieszkańców żeby wymusić na nich zapłatę haraczu to powinien dostać kulkę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1048, 1049, 1050, 1051, 1052, 1053, 1054 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.