mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 11:00 
Cytuj  
Nie przejmuję się, bo ty jesteś głupszy :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 11:01 
Cytuj  
glupszy od ciebie to tylko niah jest.
nawet marek jest pare poziomow wyzej od twojego pierdolenia.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 11:04 
Cytuj  
mendol kogo ty chcesz oszukać? przecież to ty jesteś zjebany, jak każdy żyd z łodzi.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 11:05 
Cytuj  
nie podoba mi sie jednak ten pis, coraz wyrazniej robi sie nacjonalistyczno-socjalistycznie
rozmontowywuje sie rynki kapitalowe i przenosi ciezar rozwoju gospodarki na jakies rzadowe projekty ala morawiecki
WIG20 chodzi na krotkim pasku politykow

do tego dochodza kolejne pojebane socjalistyczne pomysly, o ile 500+ moglem zrozumiec o tyle kolejnych pomyslow w stylu 'panstwo da' to rzygac sie chce

no i ten argument ze 'wiekszosc tutaj palcem nie ruszy w niedziele', no i chuj z tego, w sobote tez nie pracuje, to mamy dac teraz wszystkim wolne soboty ?


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 11:07 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jestem za pilotazowa niedziela, jak beda dane, ktore mozna ocenic to sie wtedy wypowiem.

ja pierdole, ty jednak glupi jestes.


+1


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 11:09 
Cytuj  
Mi tylko żal tych dziesiątek tysięcy ludzi co stracą pracę przez zakaz ten zakaz handlu. Nie tylko tych w supermarketach ale powiązane z tym firmy logistyczne itp.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 11:09 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
no i ten argument ze 'wiekszosc tutaj palcem nie ruszy w niedziele', no i chuj z tego, w sobote tez nie pracuje, to mamy dac teraz wszystkim wolne soboty ?


a ktos zaproponowal wolne soboty? nie zauwazylem.
ale jestem zdania, ze jedna wolna niedziela pracownikom sie nalezy.

przy tej ilosci tych sklepow, o ktore tak walczycie, faktycznie lepsza bylaby ustawa, ktora mowilaby o tym, ze dany sklep ma byc nieczynny w jedna niedziele w miesiacu - dowolnie wybrana, zamiast ustalac odgornie.
i caly problem rozwiazany.


pieniek: a jak wyliczyles te tysiace?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 11:17 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Reporter, który zrobił to zdjęcie już zdjęć w sejmie nie porobi
https://www.facebook.com/sila.obrazu/ph ... =3&theater

LOL, zupełnie jak z aferą taśmową. To jeszcze Polska czy już Białoruś?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 11:20 
Cytuj  
Pracownicy supermarketów nie są jedyną grupą zawodową która pracuje w niedziele.
Prywaciarze, wolne zawody także pracują w niedziele. Mundurówka, pracownicy kin, aptek i stacji benzynowych itd.
Niestety dorwała się do władzy narodowi-socjaliści którzy opierają swoje rządy na rzeszy biedoty. Zamiast pomóc kwotą wolną od podatku, niższymi kosztami pracy to daje się 500+ oraz chce się zakazać pracy w niedziele. Jebani komuniści.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 11:22 
Cytuj  
a dla ciebie co to za roznica? w ogole podatkow nie placisz wiec przestan plakac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 11:30 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
glupszy od ciebie to tylko niah jest.
nawet marek jest pare poziomow wyzej od twojego pierdolenia.

siła twoich argumentów jest przytłaczająca
pokonujesz mnie doświadczeniem i koszulką +6


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 11:33 
Cytuj  
wiem, dla ciebie za trudne.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 11:37 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
nie podoba mi sie jednak ten pis, coraz wyrazniej robi sie nacjonalistyczno-socjalistycznie
rozmontowywuje sie rynki kapitalowe i przenosi ciezar rozwoju gospodarki na jakies rzadowe projekty ala morawiecki
WIG20 chodzi na krotkim pasku politykow


Ano niestety. JarKacz poszedł w maks socjal, zamiast kontynuować ścieżkę Zyty.
Jak próbują robić coś sensownego, to niestety w kiepski sposób (vide 500+ zamiast ulgi w dochodowym i negatywnym dochodowym tam gdzie trzeba).

Czas na Kukiza, Tyszkę i wydaje się, że to już ostatni dzwonek. Jak te środowiska zawiodą, to można brać kogo bądź, nie będzie to miało znaczenia. Ja wtedy zagłosuje na Ryśka, przynajmniej będzie śmiesznie. :lol: :lol:

Niah zgadzam się co do zasady, ale akurat pomysł z pilotażową niedzielą w naszych warunkach państwa kolonialnego, dodatkowo przy obecnym rekordowo niskim bezrobociu i rynku pracownika nie jest głupi. Wart jest sprawdzenia.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 12:07 
Cytuj  
Odnośnie pilotażowej niedzieli - pamiętajcie o jednym - a mianowicie o tym, że każdemu pracownikowi (będę tu dalej powoływał się na to, co jest u żonki a także w innych konkurencyjnych marketach) przysługuje JEDNA wolna niedziela w miesiącu, więc pomysł z tym pilotażem trochę z dupy. Dlatego dla mnie, i mojej żonki, to znowu jest robienie wszystkiego na pokaz, a nikt się nie zapytał tych kobiet, co pracują w marketach (no dobra, u żonki na te 3 markety pracuje 5 facetów :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 12:13 
Cytuj  
Spoko Tobi - solidaruchy wiedzą lepiej. W końcu całe życie siedzą na dupach za hajs podatników i składek pracowników. Boję się, że właśnie ta pilotażowa niedziela chuja pokaże (bo niewiele zmieni), naciski się pojawią o 4 niedziele, to przejdzie przed wyborami, ludzie polecą na bruk i naprawianie tego to będą lata. Łatwo coś rozpierdolić lecąc populizmem dla prostego plebsu, który nie potrafi ani kalkulować ani myśleć logicznie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 12:18 
Cytuj  
My byśmy chcieli, żeby się wzięli za co innego - skoro one pracują od 6:00 -14:00 lub od 14:00 - 22:00 to niech tak pracują! A nie, że siedzą często do 16:00/17:00 a przy wieczornych zmianach zdarza się wracać i o 00:30. To jest dopiero chore!


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 12:32 
Cytuj  
'przysluguje jedna wolna niedziela?'
dobry tekst. szkoda, ze sie tym nikt nie zajmie i nikt sie w tej sprawie nie odzywa.

ale jak widac wlasnie na Twoim przykladzie Tobi, niby to zle, podajesz przyklady - tylko dlaczego w takim badz razie solidarnosc zebrala sie i probuje cos ugrac? reszta zamiast cos zrobic to narzeka i ma pretensje. i dlaczego ktos ma sie ich pytac? niech one wyjda z jakas inicjatywa, zaprotestuja, zrobia strajk na fejscie, cokolwiek.

nie rozumiem tez skad wiadomo, ze zwolnia 4 osoby? tyle zwolnili juz czy na razie obiecuja?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 12:39 
Cytuj  
Jak nie trzymasz pionu po wódce to tyle nie pij.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 12:39 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
'przysluguje jedna wolna niedziela?'
dobry tekst. szkoda, ze sie tym nikt nie zajmie i nikt sie w tej sprawie nie odzywa.

ale jak widac wlasnie na Twoim przykladzie Tobi, niby to zle, podajesz przyklady - tylko dlaczego w takim badz razie solidarnosc zebrala sie i probuje cos ugrac? reszta zamiast cos zrobic to narzeka i ma pretensje. i dlaczego ktos ma sie ich pytac? niech one wyjda z jakas inicjatywa, zaprotestuja, zrobia strajk na fejscie, cokolwiek.

nie rozumiem tez skad wiadomo, ze zwolnia 4 osoby? tyle zwolnili juz czy na razie obiecuja?


Nie protestują, bo taki układ (dotyczący niedziel) im odpowiada! Ciężko to zrozumieć? Ktoś tu napisał "odnosnie tego co napisal Tobi, to ja slyszalem taka opinie: pracuje w niedziele, dostaje dzien wolny w tygodniu, ale co mi po nim, kiedy maz w pracy, a dziecko w szkole" - warto też pamiętać, że kobieta, po całym tygodniu pracy, chce też odpocząć i od dziecka i od męża :lol: Chodzi tylko o te pierdolone przymusowe nadgodziny. Mendol gdybyś się rozejrzał, to próbują np. tworząc związki zawodowe. I jak to się kończy? Na to odpowiedz sobie sam. Odnośnie wyliczeń - na zmianę średnio przypada 4-6 osób.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 12:45 
Cytuj  
no jak kobieta chce odpoczac od dziecka i meza to gg, moze rozwod wezcie, czy jak... :wtf:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.