mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2013, 15:34 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
candidoser napisał(a):
Tczewiak sie ucieszy - zawsze zalil sie, ze pracownicy sa zbyt roszczeniowi;)

Oczywiście, że się cieszę. Mam tylko nadzieję, że przykład przyjdzie z góry i rządzący wraz z armiami urzędasów przestaną dostawać jakiekolwiek pieniądze za nadgodziny, a zaczną pracować elastycznie.
W firmach prywatnych oczywiście obowiązuje umowa pomiędzy pracodawcą, a pracownikiem, więc jeśli warunki nie będą mi pasowały to pójdę do takiego pracodawcy, który zaoferuje mi lepsze.



Przykład:
Taka pani kasjerka która w grudniu wyrabiała kilkanaście nadgodzin w końcu za lepsze pieniądze teraz odbierze w lutym kilka dni wolnego. Mniej zarobi -> mniej zapłaci podatków -> państwo mniej zyska.
Bezrobocie wzrośnie a nie spadnie. Aktualnie gdy ktoś dostawał większy projekt (informatyczny panie Tczewiak, trzeba blog na gwałt dla Kominka) i cisnął go termin to zatrudniał czasowo 2-3 osoby do ogarnięcia podstaw lub chociażby do parzenia kawy, przygotowania dokumentacji etc. Teraz? Każe się kadrze zapieprzać po 16h/dziennie za identyczne pieniążki i da im się wolne jak będzie "luźniej". I znów: mniej zarobią ludzie -> mniej zapłacą podatków -> mniej zarobi państwo.
Przykozaczysz i zwolnisz się z dnia na dzień? Powodzenia...
Wyprzedzając: firma podatków więcej nie zapłaci, bo jest na to milion+1 sposobów.

Imho ta ustawa została przeforsowana przez lobby "biedronkowe" coby polaków zapierdalających za pół darmo jeszcze bardziej wykorzystać, jeszcze mniej im płacić i jeszcze mniej zatrudniać. Kopertki pewnie poszybowały w stronę politykierów z PO, a naród grzecznie łyka, że w ten sposób rząd walczy z bezrobociem. Co lepsze to jest niekorzystne dla państwa i odbije się zarówno na zatrudnieniu oraz wpływach z podatków.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 cze 2013, 15:39 
Cytuj  
tczewiak to taki korwin mikke z pejsami :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2013, 15:55 
Cytuj  
Niah napisał(a):
tczewiak to taki korwin mikke z pejsami :lol:


To jest oksymoron


_________________



***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 cze 2013, 15:59 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Niah napisał(a):
tczewiak to taki korwin mikke z pejsami :lol:


To jest oksymoron


coś jak tczewiak ekspertem od php?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2013, 16:15 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=iF-ntM79wHg

komentarz tygodniowy...warto obejrzec. Dobry kawalek jest o walce pod krzyzem :lol:


dobre, szkoda tylko że każdy nadający na podobnej fali jest wkładany do jednego wora z pis


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 11:08 
Cytuj  
Wielki ryk oburzenia z powodu zakłócenia przez kilkunastu troglodytów wykładu, a żakowski i reszta ścierwa broni komunistycznego zbrodniarza. bauman wnioskuje po ryju, że na szczęście długo żyć nie będziesz.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 11:14 
Cytuj  
A jakie to zbrodnie popełnił Bauman? Był zwolennikiem komunizmu i przez pewien czas siedział w strukturach PRL? Może i nie pożyje długo, ale ciągle przebija osiągnięciami zawodowymi skamlanie nudnej psiny.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 12:00 
Cytuj  
Z własnej woli wstapil do NKWD, nie wystarczy?

Ja wspomnianych troglodytow nie popieram, ale spodobal mi sie jeden komentarz:

"prawicowców przeszkadzających w wykładzie lewicowca nazywa się faszystami, a lewicowców przeszkadzających w wykładzie prawicowca (lub niedopuszczających do jego wygłoszenia) nazywa się bojownikami z faszyzmem ("faszyzm nie przejdzie")? A nawet, gdy bardzo trudno danemu prawicowcowi przypisać poglądy faszystowskie, to grupy lewicowe bronione są argumentem, że przecież mamy wolność słowa? "


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 12:25 
Cytuj  
No nie wystarczy, bo w świetle prawa wstąpienie do wojsk NKWD nie jest zbrodnią. Fajnie, że sprawdziłeś wiki, ale może lepiej poćwicz na siłce.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 13:27 
Cytuj  
Panie uczony, wlasnie odpowiedziales na jakze wysokim poziomie. Prawo nie prawo, dla mnie normalny czlowiek nie wstepuje dobrowolnie do NKWD i nie sklada przysiegi sowietom. To nie byly polskie sluzby. Oficer oświatowy... A postawiłem tam znak zapytania, poniewaz ja np. to oceniam zle. Ale to jest moja opinia. Nie mowie, ze zbrodnia. Lecz krytyka.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 18:43 
Cytuj  
Nie wiem skąd to obruszenie. Kiedyś mordobiciem na uniwersytetach kończył się co drugi wykład i debata, a uczeni nosili ze sobą noże do samoobrony przed kolegami i żakami. Z czasów bliższych współczesnym za II RP standardem było atakowanie studentów żydowskiego pochodzenia i przekopywanie profesorów, którzy się temu sprzeciwiali. Panowie po prostu pilnują, żeby piękna tradycja nie umarła w narodzie.

Cytuj:
prawicowców przeszkadzających w wykładzie lewicowca nazywa się faszystami, a lewicowców przeszkadzających w wykładzie prawicowca (lub niedopuszczających do jego wygłoszenia) nazywa się bojownikami z faszyzmem ("faszyzm nie przejdzie")? A nawet, gdy bardzo trudno danemu prawicowcowi przypisać poglądy faszystowskie, to grupy lewicowe bronione są argumentem, że przecież mamy wolność słowa?

Jakiś konkretny przypadek z ostatniego czasu kiedy lewacy próbowali przeszkodzić w wykładzie prawicowca, czy po prostu stawiamy znak równości między formalnym protestem albo zadawaniem niewygodnych pytań na wykładzie i bydłem skandującym "wypierdalaj"?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 18:57 
Cytuj  
to nie moj komentarz, ale sadze, ze ten ktos mial na mysli ten tekst:
http://wpolityce.pl/artykuly/56455-prof ... ska-holota

mi chodzilo o ogol, jak prawica to faszysci, jak lewcy, homo itp. to wolnosc slowa itp. Zreszta to "bydlo" chyba juz za wiele okazji do legalnego protestu nie ma. Za to marszy szmat itp. są czeste. A "faszyzm nie przejdzie" i zorganizowanie go tego samego dnia co marsz niepodleglosci bylo chorym pomyslem. Nie popieram zadnego z tych "nurtow"


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 20:02 
Cytuj  
Highlander - dyskutowanie z przygłupami z tego forum nie ma sensu. Udowodniłeś gościowi, że Bauman to komuch - nie ma przeszkadza mu to.
Ma takie osiagnięcia, że gdyby nagle się okazało, ze jest na dobitkę gejem to ci kretyni którzy aktualnie piastują wysokie stanowiska w państwie, zaczęliby jego nazwiskiem nazywać ulice. Jeszcze za życia.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 20:14 
Cytuj  
Ty pierdolisz te głupoty już tak kompletnie losowo, czy serio uważasz, że w Polsce bliżej nieokreśleni "kretyni którzy aktualnie piastują wysokie stanowiska" jakoś faworyzują gejów?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 20:20 
Cytuj  
faworyzują, a przynajmniej za dużo się nad tym tematem skupiają, a tunel wisłostrady i tak zalewa i tak


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 20:43 
Cytuj  
Cytuj:
faworyzują, a przynajmniej za dużo się nad tym tematem skupiają

No faktycznie, ze swoimi regulacjami jesteśmy kilkadziesiąt lat za państwami zachodniej europy i mieliśmy ostatnio w sejmie jedną żenującą debatę o związkach homoseksualnych.
Chyba, że dla was osoby na wysokich stanowiskach w państwie to ludzie piszący felietony dla Wyborczej.
Cytuj:
tunel wisłostrady i tak zalewa i tak

Z drugiej strony nie słyszałem, żeby Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie zajmował się sprawami gejów.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 21:05 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Ty pierdolisz te głupoty już tak kompletnie losowo, czy serio uważasz, że w Polsce bliżej nieokreśleni "kretyni którzy aktualnie piastują wysokie stanowiska" jakoś faworyzują gejów?


tak, serio uważam. Jeżeli ty tego nie zauważasz, to może trzeba w końcu wychynąć z tej nory w ktorej się chowasz przez ostatnie lata.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 21:21 
Cytuj  
Mnie temat homo itp. jak i wielu innych do niedawna nie obchodzil, byl neutralny. W ostatnim czasie stal sie na tyle natarczywy, ze az denerwujacy.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 21:26 
Cytuj  
Cytuj:
tak, serio uważam. Jeżeli ty tego nie zauważasz, to może trzeba w końcu wychynąć z tej nory w ktorej się chowasz przez ostatnie lata.

Może faktycznie wina leży po mojej stronie, może tutaj trzeba trochę większej spostrzegawczości i wrażliwości niż ta którą posiadam.
W końcu mnie dupa nie swędzi przez kolejne pięć lat po tym jak zobaczyłem na ulicy całujących się gejów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 21:31 
Cytuj  
Problem jest taki że wyciąganie całej sprawy gejów w tak natarczywy sposób tworzy sytuacje podobna jak w polityce, przepychanka od skrajności do skrajności, jak zawsze z mało istotnego tematu zrobiła się awantura, na której zbija się polityczną karierę olewając te istotne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.