mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 16:48 
Cytuj  
Duzo nowych graczy pisze, ze ma problem z zarobieniem kasy - po chwili pada odpowiedz, lec w kosmos i zbieraj junk.
Owszem jest to efektywne, ale nudne i niezbyt ciekawe, a co najwazniejsze, nie jest to jedyna metoda.
Mlody gracz potrzebuje na fajne ciuszki, zeby dobrze wygladac, na lepsza bron, na jedzonko zeby skuteczniej bic - i skad na to ma brac pieniadze. No wlasnie, w tym topicu mozna o tym porozmawiac.

Sam do zaproponowania mam, jak na razie dwa calkiem ciekawe sposoby.

________________________________________

1. Wykonujemy misje na Clone Trooper armor - jest banalna, w czasie jej trwania sa dwie walki, ale to nie problem odezwac sie np. do mnie czy innego hi-lvla zeby zabil Wam mobki. Mozecie zebrac sie w druzyne i zrobic to razem - w wiekszosci poradnikow jest napisane, ze podczas ostatniej walki (spoilerowac nie bede) kazdy z osobna musi zabic ****. Nie jest to prawda - wczoraj Mac z kilkoma osobami robil tego questa, byli razem w grupie, pokonalem im ostatniego przeciwnika i wszystkim zaliczylo.

Reward Za questa
-Clone Trooper Armor
-Hologram Tie Fightera/X-Winga - to co Was interesuje. Spokojnie mozna to opchnac za 800k-1mil (mi sie udalo sprzedac za 800) i macie spokoj z brakiem pieniedzy na jakis czas

Czas potrzebny na wykonanie - 30minut - 1h (czasami nie ma przeciwnikow i musimy poczekac 20minut na respawn)

________________________________________

2. Male quesciki np. w Imperial Outpost na Dantooine (moge dac WP). W jednym z budynkow, pewien chemik prosi nas o pojechanie 900metrow dalej i zabranie pewnego przedmiotu od znajomego. Po 30sekundach jestesmy na miejscu a czeka tam pare Thugow z CL4 - praktycznie kazdy sobie z nimi poradzi. Odbieramy przedmiot, zawozimi i dostajemy 4k kredytow.
Rozmawiamy z chemikiem jeszcze raz i jedziemy znow po pewien przedmiot - sytuacja analogiczna jak w pierwszej czesci, tyle, ze dostajemy 6k.
Poprosi nas o zrobienie podobnej czynnosci - po powrocie niestety nie dostaniemy juz kasy jednak item niespodzianke.

Reward - 10k + item niespodzianka
Czas potrzebny na wykonanie - 5-10minut.

________________________________________


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 17:12 
Cytuj  
To ja od siebie dodam takze co nieco, bo coprawda milionerem nie jestem ale problemow pienieznych nie mam w ogole.

________________________________________

Co do Clone Armor - wiecej szczegolo + poprawka:

Nagrody sa zalezne od frakcji[b]:

[b]Imperium

Czarno Zielony Armor
Hologram Tie Fightera

Rebelianci
Bialo Czerwony Armor [i][czerwien jest dosyc rozowata]

Hologram X-Winga

Neutralni - Jako ze wiekszosc graczy jest we frakcjach - te itemy sa zadsze od poprzednich przez co drozsze
Bialo Niebieski Armor [troche fioletowaty ten niebieski)
Hologram YT - 1300

Jak widac Asmax zapomnial o YT-1300

________________________________________

Zarabianie + Leveling - zmudne grindowanie ale przy okazji idzie kasa

1. Jak zapewne wiecie w swg po dolaczeniu sie do grupy Cobat Level czlonkow grupy skacze do Combat Levela Najsilniejszej postaci w grupie
2. W zwiazku z tym nowym graczom Doradzam poleciec na Dantooine do Mining Oupost albo Agro Outpost i krzyczenie ze szuka sie grupy.
3. Zwykle grupa ustala na co poluja, najczesciej sa to bole albo pikety. W trakcie Gindowania robi sie misje i za kazda misje jest zwykle okolo 8k. Jak dojdziesz do polowy bedziesz mial juz z 200k i niezla postac.

Jezeli robimy Bounty Huntera to Misje Bounty Huntera sa niezle Platne. Wraz ze wzrostem poziomu postaci oraz Investigation pojawiaja sie coraz lepsze, zanim dojdziesz do Investigation IV zarobisz okolo miliona

________________________________________

Osobiscie polecam poprostu robic postac i zbierac kase przy okazji, pieniadze nia sa az tak potrzebne na poczatek, a wraz ze wzrostem postaci przychodza coraz latwiej. Osobiscie doszedlem do Master Carbineer uzywajac Podstawowego karabinu CDEF bez zadnych armorow itp.

Nie wydawajcie pieniedzy jak szaleni. Pierwsza lepsza bron najlepiej kupic sobie imo okolo levelu 50-55. Wtedy dopiero Bedzie zadwala przyzwoity DMG


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 19:09 
Cytuj  
teraz pora na opowiadanie z cyklu SnperX radzi :P

________________________________________
Theme Parki

Dibrym sposobem na zarobienie sporej ilosci kasy sa Theme Parki Jabba oraz Imperial. Misje wcale nie sa trudne a dostajemy kase za kazda, oraz co jakis czas przedmiot. Z poczatku kasa jest niewielka (750 credytow) ale z kazda wykojnana misja kasa przybywa. Po ukonczeniu Jabba Theme Parka nasze konto powinno osiagnac magiczna sumke 100 tysiecy kredytow :) To samo tyczy sie Imperial Theme Park. Rebel Them Parka mlodym graczom nie polecam :P

________________________________________

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 20:18 
Cytuj  
Dlaczego nie polecasz rebel themeparku, bo sam jestes imp ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 06:18 
Cytuj  
Jestem rebelem.

Dlaczego nie polecam?

1. Rozpoczyna się na Corelli, by wejsc do bazy trzeba byc overt a baza otoczona jest Stormtroperami. Mlody Gracz smierc od 1 strzalu.

2. Akcja jednego Theme Parku rozgrywa się na 4 planetach (wydadki na shutle i Space)

3. Więcej się tu najeździsz i o nerwisz niż w tamtych Theme Parkach.


Podsumowywując.

Theme Park Rebeli jest najciekawsze, ale zarazem najtrudniejszy. Nie polecam go graczom z lvl 1-20.


Ostatnio edytowano 3 lip 2005, 08:33 przez SniperX, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 08:07 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
1. Rozpoczyna się na Corelli, by wejsc do bazy trzeba byc overt a baza otoczona jest Stormtroperami. Mlody Gracz smierc od 1 strzalu.

Wystarczy byc combatant :)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 08:33 
Cytuj  
no ale na jedno wychodzi, bo NPc i tak cie atakuja :)

Tak jak mowie Rebel Theme Park jest najbardziej rozbudowany i najciekawszy, ale zarazem najtrudniejszy


Chociaz z drugiej strony Waren tez jest niezly ;]


Posty: 9
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 20:00 
Cytuj  
Sorki ale jestem jeszcze niedoświadczony!Gdzie moge dostać tego questa na Clone Trooper Armor?Czy moge tam się wybrać z 12 lvl?Wiem że głupie pytania ale dopiero poznaje Galaxies!Dzięki za wyrozumiałość :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 22:11 
Cytuj  
loop napisał(a):
Sorki ale jestem jeszcze niedoświadczony!Gdzie moge dostać tego questa na Clone Trooper Armor?

A zajrzales do watku "questy z rotw"??

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 20:11 
Cytuj  
Kurcze ale się naszukałem tego posta, żeby mnie Xanth nie opierniczył, że zakładam nowy wątek a on już gdzieś był :) Większość w tym poście jest niestety nieaktualna, lub dotyczy mniejszych sum pieniężnych, które spokojnie starczają nowemu graczowi lecz dla kogoś bardziej zaawansowanego nic praktycznie nie znaczą :har: Pojawiła sie masa nowych graczy i ceny strasznie pospadały :( Clone Armor to już taniocha, tak samo BARC'a można kupić nawet za 1,5mln, idąc dalej to po pub21
(loot z misji bh) AA i CA strasznie staniało i jest wogóle problem cokolwiek sprzedać... Ma ktoś jakiś pomysł jak tu zarobić porządniejszą kasę :-? Wiem, że crafting jest opłacalny, ale myślałem ,że nie będę zmuszony do czegoś takiego i że można zarobić jeszcze w inny sposób... Mam załamkę bo doszedłem do wiosku, że aby coś mieć w kieszeni w tej grze to trzeba mieć template zrobiony nie jak się chce mieć, tylko tak jak się musi aby mieć kasę :har:

np.

novice scout (15sp)- żeby zbierać skórki i sprzedwać, albo doić banthy jak tephlon
bounty hunter - żeby mieć kasę z misji i z lootu
novie artisan(15sp) - żeby znajdować złoża i kopać resy

... pozatym najróżniejsze craft profesje i merchant dla produkcji i sprzedaży towarów...

Zastanawiam się czy nie byłoby lepiej jakbym został wpierw crafterem, zarobił z 30 baniek i dopiero potem robił combat postać :-? A tak to wydaje mi się, że jestem zmuszony zrobić padawana (nigdy nie miałem zamairu być w tej grze jedi) , odblokować drugi slot na postać i zrobić z niej craftera...

Wiem, że chodzi w grze o zabawę i bawię sięprzednio, ale wkurza mnie, że oszczędzam i oszczędzam i ADK nie mogęwciąż kupić :har: Jka miałem 3mln to kosztowało 8,9mln jak miałem 5mln to za mniej niż 10mln się nie kupi, jak 5,5mln to już po 12mln chodzą :] Nie wiem czy taki tłumok jestem, bo zawsze w każdej grze byłem milionerem a w tej to mi czasem ręce opadają :wink:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 12 sie 2005, 01:09 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 22:02 
Cytuj  
Ja tam zarobilem na rewardach z questow i na handlu rewardami (kupic tanio, sprzedac drogo) ponad 50 mln w miesiac. Warunek: wlasny lub wynajety vendor ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 22:16 
Cytuj  
CA i AA - troche szczescia i zrobione.
Przedwczoraj sie rozchrowalem i nie moglem bumpowac aukcji przez caly dzien - stracilem 10mil, poszla za 14mil a po zakonczeniu dostawalem maile z buyoutami (24mil) - ale honor mam i temu co wygral aukcje w czasie sprzedalem.
Wczesniej jakies inne mniejsze 2-7mil...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 22:55 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
CA i AA - troche szczescia i zrobione.
Przedwczoraj sie rozchrowalem i nie moglem bumpowac aukcji przez caly dzien - stracilem 10mil, poszla za 14mil a po zakonczeniu dostawalem maile z buyoutami (24mil) - ale honor mam i temu co wygral aukcje w czasie sprzedalem.
Wczesniej jakies inne mniejsze 2-7mil...


A ja sprzedałem takiemu jednemu za za 400k...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 22:59 
Cytuj  
Bo to Lighstaber nie byl :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 23:01 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
atchitect - żeby znajdować złoża i kopać resy


wybacz ale to jest totalna bzdura.

ja od kilku miesiecy utrzymuje sie z kopania resow i sprzedawania ich...a jestem tylko novice artisian...wiec po co tu architekt?

oczywiscie do tego mam master merchanta, co by nie bylo kompllikacji przy sprzedazy + combat profke, co by sie czasem wyszalec...


ps. i stac mnie bylo na kilka ADK, co by sie tak pochwalic troszke ;]

ps'. ale to jest moja druga postac, wiec polecam zrobic padawana. nawet jak nie chcesz byc jeedai to mozesz robic kase x2 wtedy.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 01:08 
Cytuj  
enkil napisał(a):
Kassei napisał(a):
atchitect - żeby znajdować złoża i kopać resy


wybacz ale to jest totalna bzdura.

ja od kilku miesiecy utrzymuje sie z kopania resow i sprzedawania ich...a jestem tylko novice artisian...wiec po co tu architekt?


Nie byłem pewny czy architect czy artisan, więc strzeliłem i napisałem źle... Już to jest poprawione....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 01:12 
Cytuj  
Btw. stracilismy z tephlonem kupca mleczka, jak ktoś ma jakieś grube ryby łakome na dobre mleczko to pst demen server eclipse.


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 08:45 
Cytuj  
ja na expowaniu z ekipa w Atlantis uciulalem juz 270k , sprzet kupuje od pieszczocha za nizsza cene . Koszty treningu tez odpadaja , ucze sie od graczy w grind grupie , robimy misje ze zwierzakami ...zabija je sie szybko , dodatkowo mozna je harvestowac i kazdy lair to ok 8-9k , na czysto bo praktycznie wydatki mam na poziomie zero :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 10:49 
Cytuj  
Mozna tez czasem zabic troszke Canyon Corsair (42 poziom)na LOK z kapitana wypada agilator motor i metal recycler schematic co jakis czas oczywiscie )) agilator na ser.chimaera wart kolo 2m metal kolo 1m no i z corsakow wypadaja oczywiscie krysztaly w duzych ilosciach moze nie sa duze warte ale w ciagu 2h spokojnie wypadnie kolo 4 bialych a za nie placa min 700k za sztuke.. ot i tyle
pozdrawiam

*

Posty: 163
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 10:57 
Cytuj  
Ja zarabiam na misjach jednego gościa w Imperial Outpost na Talusie. Polatasz trochę w kosmosie i w 30 minut masz ok 50k, bardzo proste, wystarczy mieć zwykłego Tie Fightera.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.