mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 01:23 
Cytuj  
Powiem krótko..jak Lesia zbanuja na STAŁE to moja dalsza gra stanie pod WIELKIM znakiem zapytania..bo nie ma sensu dla mnie dalsza gra, skoro mogę być zbanowany za takie ciulstwo.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 01:36 
Cytuj  
z tego co slyszalem to lesiu nei raz juz to robil...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 06:04 
Cytuj  
Jeżeli GM napisał że na 72h i nie dodał że konto będzie przeznaczone pod rozpatrzenie do calkowitego skasowania to może po prostu nie odblokowali jeszcze. Cirdian - to nie jest błahostka - sam byś nie chciał żeby ktoś Cię MPK'ował a że to byli gilsellersi to już inna sprawa :/


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 07:11 
Cytuj  
Ja kilkanascie razy poleglem przez MPK i jakos nie lecialem od razu do GM... to nie jest powod do calkowitego bana...72 jak najbardziej... to po prostu kolejny przyklad na "fochy" GM... sa boty..sa gilsellerzy..a banuje sie uber kampera Lesia.. niech ida w chuj.. bo oni zyja z NASZEJ kasy i powinni nas traktowac lepiej.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 08:18 
Cytuj  
No widzisz, ty nie leciales do GMa, ale gilsellersi polecieli, mieli do tego prawo, a GM mial obowiazek to zrobic. A jesli trafiaja sie GMy, ktore tego nie robia, to nie psioczmy na tych co swoj obowiazek wypelnili.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 11:15 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
z tego co slyszalem to lesiu nei raz juz to robil...


Oni też i jakoś dalej grają. Chyba, że zakładają nowe postacie non stop.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 11:20 
Cytuj  
Kris - widocznie nikt ich nie zglosil, pewnie wiekszosc to olala - vide Cird ktory sam powiedzial ze kilka razy padl ofiara MPK ale nigdy nie zglosil - oni nie olali i zglosili i jest jak jest

powiem tylko jedno - Lesiu jest sam sobie winny


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 11:25 
Cytuj  
"powiem tylko jedno - Lesiu jest sam sobie winny[/quote]"

GMjakistam: hello may i help you?
Lesiu: XXX i YYY keeping PH slept from 3h
GM: im sorry but is nothing wrong with keeping mob slept.
Lesiu: so you cant do nothing?
GM: yes. this isn't prohibited. Have a nice day.
Lesiu: Ok have nice day. Bye

/t Canto Kanciak lets kill them


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 12:47 
Cytuj  
juz ktos powiedzial - trzymanie moba na sleep to nie przestepstwo

MPKowanie juz tak


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 13:30 
Cytuj  
ok ajm free EOT


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 14:02 
Cytuj  
Lesiuuuuuuuuuuu kuZZZZZZZwa. Wejdz na strone POLa i tam jest taki lajf czat czy help deski czy cos, w kazdym razie mozna pogadac z ludzmi lajf na zywo ;D Jakos od 18 naszego czasu chyba czy cos, nie wiem sprawdz. Moze wystarczy, ze z nimi pogadasz. Ja probowalem wzywac tego co cie zamknal to tylko sie nawkurwialem bo GM zamiast kurwa dokonczyc rozmowe ze mna to se poszedl =\ A tak btw, probowales im mowic z konta Palisa, ze to TY jestes a nie Palis? Moze by Cie wypytali o cos i odblokowali... hm.... =\ Jak gadalem z tym GMem to on mowil, ze sam musisz sie do nich zglosic. Oczywiscie jak mu powiedzialem, ze to niemozliwe bo nie mozesz sie zalogowac to powiedzial "I`m sorry". Myslalem, ze go pierd.... naprawde.

Zjawa co do Twojego "nie dzwonienia po GMa":
Canto in Castle Oztroia VS Gilsellers & GMs part 1:
Canto uses shadowbind on Mee Deggi the Punisher.
Mee Deggi the Punisher is bound.

HP zjezdza do 50%....

Nagle obracam sie a tu THF z 20 jagudami za mna stoi.... se mysle... lipa.
Uzywam, 2h barrage i nie wiadomo czego jeszcze zeby zabic NMa, NM ginie, nie dropuje mi nic. Zaraz po tym ja tez gine. HP, powrot call gm w miedzyczasie. Po jakiejs godzinie albo 2och GM sie odzywa:
<<GM:Hello sratatata
>>GM: ta czesc, ZNOWU mnie zabili w castle oztroja Ci sami gilsellerzy: (tu nicki)
<<GM: Tak mi przykro, ze sie to stalo. Czy oni mowili cos o MPK?
>>GM: Tak mowili mi, ze mnei zabija na /tell i na /say.
<<GM: Ok dziekuje za Twoj call, Czy moge CI pomoc w czyms jeszcze znaim rozpoczne swoje sledztwo?
>>GM: Ta, oddaj mi moj exp.
<<GM: Przepraszamy, ale nie mozemy oddawac, expa, gili, i takich tam.
<<GM: Have a nice day!

Pomnoz sobie to prezz jakies hm... no teraz to juz bedzie 15 razy.
Raz byla taka sytuacja, ze zaraz po rozmowie z GMem NM popnal.
Ja claimnalem no i pisze do GMa:
>>GM: YOU THERE?!?!?!?
>>GM: YOU THERE?!?!?!?
<<GM: Yes, what else i can do for You?
>>GM: <t> {Fighting right now!}, they will MPK me in a sec, come look!
Tu mija parenascie sekund bez odpowiedzi, moze nawet ze 2 minuty. W ciagu tych 2 minut zabilem NMa i ucieklem przed 50 yagudami do Altar Room. Pisze do GMa.
>>GM: Did You saw that?
<<GM: Saw what?
Wymieklem....
>>GM: WTF?!? YOU DIDN`T SAW THIS?!?!?! You gotta be kidding me...
<<GM: I have no idea what You are talking about.
<<GM: Is there anything else i can help You today before i start my investigation?
Myslalem, ze umre... poprostu myslalem, ze umre. Jak mozna byc tak tepym? Napisalem mu zeby gnil i pare przeklenstw po polsku no i, ze mt ;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 14:46 
Cytuj  
Luz Canto wypuscili mnie :wink: hehe lvl up can I have it? :wink:


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 15:12 
Cytuj  
Bosh. Co za hardkor. Chyba nigdy nie będę nic kampić.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 16:31 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Luz Canto wypuscili mnie :wink: hehe lvl up can I have it? :wink:


/slap, bycz.
Co zes zrobil?
Mnie dzisiaj CHYBA nie bedzie. Moze do klubu pojde. Wiec MOZE jutro na kacu bede Cie tepil :D ghe, ghe :>


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 22:46 
Cytuj  
Wydaje mi sie ze skoro jestesmy w 1 LS'ie to tworzymy jakas spolecznosc i powinnismy sie wspierac ..pomagac itp...a Zjawcia dojebala , ze Lesiu jest sam sobie winny...... congratulation..... sorry Zjawcia, ale nie wiele wiesz o kampowaniu ... bo caly czas trzymasz sie uberow jak rzep psiej dupy.... i ciekawe jakbys sie czula jakby Ciebie przymkneli a ktos by mowil ... sama jestes sobie winna ...dobrze ci tak......bleh


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 22:54 
Cytuj  
gdyby kilkukrotnei nei zglaszano na niego MPK to by nie siedzial
a Zjawcia lubi robic cos konkretnego, co z wami mialaby robic ? ryby lowic czy siedziec tydzien w jednym miejscu ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 23:19 
Cytuj  
Cirdian - ale ona ma rację :) Po co stękać że się dostało blokadę na 72h skoro nie dostał jej za nic :) Przykro mi bardzo że kiedy on zgłaszał własne MPK nic z tego nie wynikło :/ Ale niestety sam też tak zrobił i akurat miał pecha bo widocznie GM miał zły dzień.
A co do Zjawki to Twoje prywatne zdanie - ale ja wiem że zbiła niejednego NM'a może nie tak ostro kampionego jak Punisher. A ponadto dlaczego uważasz że trzyma się z uberami? a co my jesteśmy trędowaci że nie wolno ?:)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 23:46 
Cytuj  
No tak, to moje prywatne zdanie i nic wiecej.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 00:44 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Wydaje mi sie ze skoro jestesmy w 1 LS'ie to tworzymy jakas spolecznosc i powinnismy sie wspierac ..pomagac itp...a Zjawcia dojebala , ze Lesiu jest sam sobie winny...... congratulation..... sorry Zjawcia, ale nie wiele wiesz o kampowaniu ... bo caly czas trzymasz sie uberow jak rzep psiej dupy.... i ciekawe jakbys sie czula jakby Ciebie przymkneli a ktos by mowil ... sama jestes sobie winna ...dobrze ci tak......bleh


masz fajne zdanie Cird - jak ciebie MPKuja to jest zle ale jak Lesiu kogos zMPKowal i go zamkneli to wielka tragedia tak? fajne podejcie - oni nie moga ale mi wolno tak?

to prawda - nic nie wiem o kampowaniu i malo mnie to obchodzi - juz nieraz mowilam ze kampienie to nuda i nie dla mnie, w tym czasie jak poniektorzy siedza calymi dniami w jednym miejscu ja zrobilam CoP, Zilarty, levelowalam, skillowalam, craftowalam i farmowalam :)

ciekawe kto na tym lepiej wyszedl - ja nie kampiac czy kamperzy siedzac tygodniami w jednym miejscu :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 03:28 
Cytuj  
Lol jezu nie chcialem wywołac takjiej dyskusji ostrej lol. Nie klóccie sie przezemnie plz :wink: :wink: tak sobie zrobilem topic dla klimatu. lol lol

"ciekawe kto na tym lepiej wyszedl" Oj zdziwilabys sie :wink: ale to tylko tak pisze EOT plz :wink:

PS. A apropos kampienia po prostu w wakacje mam tak ze nie moge partowac za bardzo bo bym musial caly czas gdzies afk chodzic. Dlatego robie cos co nie wymaga mojej stałej uwagi a mam z tego pozytek.

PS.2 MPK samo w sobie jest złe. Ale łamanie zasad gry w inny sposob tez jest złe. Czasem z ogniem trzeba walczyc ogniem. A poza tym nie narzekalem bo mnie zamkneli tylko dlatego ze myslalem ze na zawsze. 72h za ta satysfakcje co mialem(cieszylem sie jakbym w totka wygral) to moge jeszcze raz isc siedziec :wink:

I kurde nie klócic sie kurde :wink:

Kazdy ma cos w czym jest dobry i co lubi. Ja pewnie nigdy nie zrobie zadnego crafta CoPow jak Zjawcia ale ona pewnie nie bedzie nigdy miala Peacok Amulet(/slap Canto) czy jakichs innych rare/ex zeczy z kampu np. Kazdego cieszy cos innego i trzeba to uszanowac.

Ech ale sie rozpisalem. Koniec Cya.


_________________
Jast v2.0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.