mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 01:23 
 
Behold, the race of the overlords!

Obrazek

Mega cukierek, nic tylko polizac ;-)


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 01:30 
 
eee tam ... prawie jak nasz Glizdus wkurwiony jak Pixies claima z DH przegrywa :)


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 01:42 
 
Rotfl. Temu designerowi undeadów powinno się ostro obciąć pencsję XD Są beznadziejne, zero pomysłu i czegokolwiek XD Taru przynajmniej są zabawne, a to nie jest ani zabawne, ani groźne, ani cool. Ot przeciętne - jak rysunek długopisem w zeszycie 5-to klasisty. A może to tak od dzieci dla dzieci? XD

A krowa lepsza, przynajmniej jest wesoła jak tarutaru :D Tak pastelowo fioletowa :D Groźna napewno nie jest XD

Oczywiście to nie świadczy o wyższości finala, w którym pół expa robi się na identycznych krabach i gąsienicach, ale jednak przykłady wowowskie nie były najlepsze. Sorki chłopaki :D


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 02:02 
 
Comodo > kiedy wracasz ?:)


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 02:33 
 
Nie miałem w sumie zamiaru nic pisać ale porównywanie obu gier mija się z celem... Pozatym o WoWie nie napisze wiele dobrego grałem dość troche na closed becie pierwsze wrażenia były fajne gra super naprawdde kawał dobrej roboty a może raczej zapożyczania z innych MMO tego co najlepsze+kilka własnych orginalnych rozwiązań... Dobicie do 60 to niestety nawet na początku nie było żadnym wyczynem 2-3 tygodnie grajac dłuzej niz przeciętnie przy okazji odkrywając swiat instancje łapiac randomowe party i wykonujac proste questy (czasem sie trafiały fajne questy i nawet mniejwiecej coś z fabuły miały. Craft to był jaki był bo starczyło tylko podczas lvlowania się nim zajmować zaleznie co się wybrało i szybko leciały lvlki. No ale wszysto fajne i dobre się szybko kończy po 3 miesiącach gry nie było już nic ciekawego do roboty poza zaczynaniem expowania nowej klasy. WoW to gra bardziej skierowana do ludzi co mają mało czasu i niestety bardzo szybko się kończy jak juz mniejwięcej zdobedzie sie cześć fajnych itemków potem zaczyna sie nowa postać proces sie powtarza z raz dwa i koniec. Zaraz pewno beda flamy jak napisze ze WoW to gra posta i zawierająca bardzo mało wyzwań dla doświadczonych graczy MMO. Może nowy dodatek coś zmieni ale szczerze wątpie.
FFXI też ma wiele wad i raczej nie jest on grą skierowaną do ludzi co myśla ze jak sobie pograją 3 godzinki dziennie to za dwa miesiące bedą miec 75 lvl, na początku może sie wydawać ze 75 to mało i szybko pujdzie skoro można w tydzien po starcie nabic 20-30 lvl... w sumie to zależy też od joba. Co do jobów i ich zmiany to lepsze rozwiązanie ma FF od WoWa bo lvlujesz jaki job chcesz i możesz w dowolnym momencie zmienić na inny nic nie tracąc i nie trzeba zakładac nowych postaci bardzo fajne rozwiązanie to samo tyczy sie sub joba. Endgame ma sporo do zaoferowania pozatym nie tylko endgame bo na całym etapie gry FFXI ma wiele do zaoferowania czasem nawet ciężko znaleść na to wszystko czas. Niestety największą wadą FFXI jest to, że jest to gra bardzo czasochłonna obecna polityka SE stara się to zmienić niestety efekt jest jaki jest.
Co do systemu walk to nie bede nic konkretnego pisał i w WoWie i w FFXI sa wady systemu jak i zalety i obie gry maja mase zwoleników ale systemy sie bardzo nie rużnią.
Jak dlamnie FF jest o wiele lepszą grą of WoWa ale to tylko moje osobiste zdanie a każdy ma swoje własne zdanie... To jak z filmami jedni uważaja jakis tam film za najlepszy jaki widzieli a inni za porażke roku i wychwalają inny to jest takie bezcelowe porównywanie ten tema to taka prowokacja nudzących się graczy WoWa a raczej byłych graczy. Serio jak chcesz wiedziec jak wygląda FFXI o raczej nie dowiesz się tego z żadnego filmiku na youtube to trzeba zobaczyć samemu poświęcić troche czasu i wtedy można cos konkretnego napisać zawsze można potem sprzedać gre jak sie nie spodoba.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 04:15 
 
Nestor napisał(a):
Behold, the race of the overlords!

Obrazek

Mega cukierek, nic tylko polizac ;-)
No właśnie czemu to nie jest przynajmniej bardziej pastelowe, nie wymagam nawet, żeby było mroczne, tylko bardziej pastelowe, a nie z takimi oczojebnymi kolorkami :har: Grałem trochę w WoW, dobiłem chyba do 17lvlu i nie wytrzymałem tej grafy po prostu. Potem za kilka miesięcy grałem na dość wypasionym koncie kumpla (prawie każdy serwer, jeśli nie każdy, z max wylevelowaną postacią innej klasy - nie chcę nawet zgadywać ile zabulił za to konto, które obecnie nawet aktywne nie jest) i znowu mnie odrzuciła grafa. WoW to naprawdę fajna gra, w którą bym pociupał przynajmniej jakiś czas, gdyby tylko grafika była mroczniejsza. Są miejsca gdzie np. wisielce zwisają z drzew, albo jakieś cmentarze, szkoda tylko, że wszędzie wokół nich biegają moby i gracze o tak poczciwym wyglądzie, że najprawdopodobniej gdyby moim chrześniakom kupił je w wersji maskotkowej, to by były bardziej przez nie kochane niż niejeden najśliczniejszy pluszak. Tak w sumie myślę... i to całkowicie na poważnie.... są mody do WoWa zmieniające grafikę, kolory i modele na takie bardziej wchodzące w kanwy dark fantasy ??? ....ehhh co ja gadam... wystarczyłoby mi nawet aby ograniczyć jaskrawość kolorów...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 06:56 
 
Znajdz pokretlo 'kontrast' i 'jasnosc' na monitorze :) Ta gra to nie jest dark fantasy, warcraft nigdy taki nie byl. To tak jakby z FFXI robic dark fantasy.. :)


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 10:33 
 
Ten Krowiec wcale nie jest porażający, on jest sympatyczny hyhyhy ...

"Cukierkowa" grafa w FF XI :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

mogłbym poszukac pare fotek DRK AF 2 jako armorek dla gracza, i np jakis czarniowy swordzik do tego ale po co .. :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 11:28 
 
Nestor napisał(a):
Znajdz pokretlo 'kontrast' i 'jasnosc' na monitorze :)
Nestor wierz mi próbowałem :har: I tak mam odruch wymiotny ;)

Nestor napisał(a):
Ta gra to nie jest dark fantasy, warcraft nigdy taki nie byl.
Ale jakoś w W1 > W3 się to nie rzucało tak w oczy, może dlatego, że akcję oglądasz z większej perspektywy.


Nestor napisał(a):
To tak jakby z FFXI robic dark fantasy.. :)
No ale FF to FF, specyficzny klimat. Duże piękne smoki i summony, poprzeplatane z mobami w kształcie budy do psa ;) Można to przeboleć, bo takie FF już jest. Ale oczojebności WoWa nie potrafię przetrawić, dlatego choćbym nawet chciał, nie potrafię grać w tą grę...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 13:15 
 
ok znalazlam pare fajnych skrinow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


macie jakies fajne ingame obrazki z WoWowymi monsterkami?

aha i jeszcze specjalnie dla roballa - undead w FFXI

Obrazek


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 14:33 
 
roball napisał(a):


Piękny zlepek trójkątów, naprawde jest czego zazdrościć...

A te kurczaki to pasują chyba tylko do parady gejów :lol:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 14:50 
 
Bo brakuje pomysłu jak utrzymać temat przy życiu i liczyłeś na flame? Udało ci się. Przy okazji sam sobie zaprzeczasz- najpierw "nigga please" na hasło, że WoW jest cukierkowy a potem link do screena z "bloodelfmounts".


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Ostatnio edytowano 23 gru 2006, 14:53 przez Targaryen, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 14:52 
 
Zgaduj jeszcze raz. Sherlocku.


_________________
kek ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 14:53 
 
Cukiereczki
Obrazek


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 14:58 
 
jezu, te kurczaki sa straszne Oo chyba maja karnawal caly rok...


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 15:01 
 
Hehe, roball wam wrzuca najgorszy szajs z WoW btw ;)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 15:04 
 
BcN napisał(a):
Aha czyli te beznadziejne animacje , zerowa dynamika pve i pvp to zamierzone żeby gra była bardziej surowa ? :D. Sorry ale w tych "łatwych grach" jak WoW i GW byś nic nie zrobił z takim refleksem jakim popisują sie ludzie na tych filmikach :).



BcN napisał(a):
Widać że nawet nie liznąłeś endgame. Więc po co ośmieszasz się swoimi wypowiedziami ?


Po tych wypowiedziach przestałem zwracać uwagę na posty powyższego. Najpierw wpada to tematu, robi flame a potem jeszcze poucza o endgame samemu nie mając pojęcia jak endgame w grze którą jedzie wygląda. Rozczulające :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Ostatnio edytowano 23 gru 2006, 15:20 przez Targaryen, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 15:11 
 
O mój boże. Ja rozumiem, ze nie ma być zbyt ponuro, ale nie boli was głowa od tych kolorów? Trójkąty pominę, bo FFXI tez cierpi na pikseliozę...


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 15:19 
 
Przepraszam, oceniłem was po postach BcNa i po poprzedniej akcji z komentowaniem fotek dziewcząt grających w FFa. Nie podziewałem się subtelnego dowcipu ze strony Roballa. :oops: Niektóre screeny są bardzo fajne, szczególnie podoba mi się ten z żółwikiem^^


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 15:29 
 
omg !!! geez gdyby w finaliu byly takie kurczaki to gralabym w to 1 dzien >.<
jeden skrin i juz mnie oczy bola od tej parady kolorow :o :o :o

[edit]
Cypis - skrin fajny :D ale te kolory... ten tego... ouch moje oczy...

pytam powaznie - nie draznia was te kolory?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.