mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 07:01 
Cytuj  
Mała rada - jak już robicie event w ramach LS'a to używajcie jednej punktacji. W Pixies w przypadku dwóch równoległych eventów osoba dostaje punkty za obydwa. Nie wolno karać ludzi którzy są gotowi na event a nie mogą wejść z innych przyczyn, im też należą się punkty inaczej się zniechęcą, mniej ale należą się.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 09:48 
Cytuj  
Krzysiek w srode robimy wszystko to do czego potrzebna jest wieksza grupa (np Faust) w piatek mala grupka idzie farmic (np water), to wszystko ma rece i nogi.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 10:01 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Krzysiek w srode robimy wszystko to do czego potrzebna jest wieksza grupa (np Faust) w piatek mala grupka idzie farmic (np water), to wszystko ma rece i nogi.


Jeżeli ta mała grupka będzie miała 4-5 osób to "może" pofarmujemy water. Ale Olle nie ubijemy. Ze statuami od Diorite nie będziemy mieć szans. Zauważ też, że najwięksi killerzy pójdą na Salvage. Jeżeli będzie 6-8 osób w zbalansowanym party to pójdę z chęcią. Jeżeli, jak napisałem, 4-5 lub mniej to już bez kitu wole mieć 2 punkty za w/w "be on time" i "be on stand by" niż się tam męczyć i ginąć.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 10:44 
Cytuj  
Ja bym z tego ej-wipe-zerg nie zrezygnował, kwestia taktyki. Przy 18 osobach to jest do zrobienia, aczkolwiek koniecznie trzeba popracowac na team roster i ekwipunkiem. Nie bede mówił złego śłowa o JJ bo jednak chęci miał dobre ... ale THf bez EVA setu ... no i te poison potiony ehh ... chłopak potrzebuje ungur bumerang i cos tam extra do evasion.
Pozatym, moze by sie ktos zajoł rekrutacja do shella ... bo pewny jestem ze jest sporo ludzi ktorzy by robili sky, sea, limbus, nyzul, salvage, dynamis w naszym prime time [GMT] a nie wiedza ze isteniej taki shell jak OS


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 10:49 
Cytuj  
Ostatnio gadałem z gościem co na dwa konta jedzie: Hopeoflife i HopeofDeath (BLM i SAM). Tyle, że on US jest.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 10:50 
Cytuj  
Krzysiek tu chodzi tylko o sfarmienie, zabijanie to w innym czasie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 10:54 
Cytuj  
Krzysiek statuly sie bije w normalnym PT... kiedys sie na nich expilo


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 12:09 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Hopeoflife i HopeofDeath (BLM i SAM)

Nie nie nie. Jego wyrzucili z virtue i kilku innych LSów.
Tak poza tym - rzeczywiście starajmy się o europejczyków.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 14:05 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Krzysiek2099 napisał(a):
Hopeoflife i HopeofDeath (BLM i SAM)

Nie nie nie. Jego wyrzucili z virtue i kilku innych LSów.
Tak poza tym - rzeczywiście starajmy się o europejczyków.


Ja tam tylko powiedziałem, że się ktoś pytał. Tak ogólnie to many ssie bardziej niż ja jako NIN.

Maras nie mamy za dużo aktywnych WHM czy RDM. Jeżeli Yaku, Deva i Stok pójdą na Salvage a nie będzie Ornito czy Prysia to z kim na te Statuy mamy iść? Samymi melee?

Poza tym nauczcie się czytać. Napisałem 4-5 osób a wy wyskakujecie z party. Kwestia jak nie złożymy party na farmowanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 17:07 
Cytuj  
Moje pierwsze wrazenia na temat naszego salvage:

Powiem szczerze, ze nie spodziewalem sie, ze bedzie tak sprawnie. Brawo Kamilus za szybkie rozdzielanie cellsow (pomysl z uzywaniem ich nazw, anie tego co daja - bardzo dobry, przyspiesza to lotowanie/pasowanie).

Jedyne co trzeba dopracowac to pullowanie gearow (chyba najwazniejszy element jesli chcemy rozwalac bossow) i ludzie musze sie nauczyc nie krasc cellsow (glownie przez przypadek pewnie). Jak stracilem moj Head to potem ciezko sie bylo wbic na nastepny. :)

Mam pytanie: czy przewidujecie jakies priority na trzeci item, jak ktos juz bedzie mial poprzednie dwa?

Ogolnie wasz LS robi calkiem pozytywne wrazenie, macie nawet sporo doswiadczonych graczy, nie zauwazylem zadnych dram i fochow.
Generalnie polecem wszystkim nowym, ktorzy nie mieli jeszcze do czynienia zbyt wiele do czynienia z endgame w FFXI. Jest sie od kogo uczyc i raczej was nikt nie zje jak zrobicie jakis blad.

Od razu zaznaczam, ze bede w miare regularnie chodzil na salvage (to jest moj glowny cel teraz w FFXI), w innych eventach bede pewnie uczestniczyl od czasu do czasu i to tylko wtedy gdy nie beda one w zaden sposob kolidowaly z tym co sie dzieje w Pixies.

Einhenjar to jednak chyba strata kasy i czasu przy tym setupie, ktory teraz macie na stanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 17:17 
Cytuj  
Priority jest na 3ci item.
Cytuj:
Priority:
1. You have to be able to wear final stage equipment

2. You can select only one set per two months. E.g.:
If you will select Morrigan Set and change mind after week that you want Ares set - you can change it after next 7 weeks. You can't bid on Ares that time (you can if it will go as freelot - but you have to spend +50% points).

3. Person with 2/3 parts of equipment piece have super-priority on 3rd part. E.g.:
Janusz got Anu's Tiara and Enlil's Tiara - so he have super-priority on Ea's Tiara.
Second example:
Janusz got Anu's Tiara and Enlil's Tiara - so he have super-priority on Ea's Tiara. Stefan really want Ea's Tiara but have only Enlil's Tiara at this moment. Stefan can still bid. Janusz bid for 28, Stefan for 30. Stefan won, but he have to pay in really 45 points (+50%).

4. We don't decide what is useful for You. If you can wear it, if you selected that set - you can bid it. You are still working for you points so you can spend them as you like. We want to reward people which are coming to our events and earning tons of points.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 17:25 
Cytuj  
To super, bo nie ma nic gorszego niz 100 kawalkow rozproszone u roznych osob i zero armoru z tego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 03:34 
Cytuj  
Kolejny drobny przełom noworoczny :D
Skampiliśmy ungura dla Jjuka. Wprawdzie zajmujemy się niby tylko triggered NM, ale chyba zaczniemy też robić lolNM dla naszych ludzi gdy tego będą potrzebować.

Koniec także z płaceniem punktami za branie pomocy w NMach i misjach. Teraz każdy pomagający dostanie punkty zależnie od włożonego czasu i stopnia trudności. O ilości punktów (1-3) rostrzygać będą liderzy - zawsze w konsultacji ze mną.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 11:06 
Cytuj  
Trzeba by poprosic ludzi zeby wypisali na forum jakie itemy z NM potrzebuja.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 12:20 
Cytuj  
OMFG nie ma to jak sylwek spedzony przy FFie... no life ^^


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 12:23 
Cytuj  
geez, wezcie nie robcie LSa ktory bedzie ludzi prowadzil za raczke... nie wiem czy to jakis problem zeby zebrac paru ludzi i skoczyc na ungura? to lottery pop i do zabicia starcza 4 osoby... nie trzeba ciagnac na to calego LSa...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 14:03 
Cytuj  
Nie było nas znowu aż tak wielu lol... Ot po prostu zebrało się ekipę z osób online (6) :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 14:25 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
geez, wezcie nie robcie LSa ktory bedzie ludzi prowadzil za raczke... nie wiem czy to jakis problem zeby zebrac paru ludzi i skoczyc na ungura? to lottery pop i do zabicia starcza 4 osoby... nie trzeba ciagnac na to calego LSa...

Ale o so chodzi ? :)
Sa ludziki ktore potrzebuja jakies okreslone dropy z okreslonych NM.
Z tego co pamietam jak robilismy ungura dla saitou czy rhaegala bylo wiecej osob z super wypasionego shell - a jak SW ... wiec naprawde nie wiem na czym polega to prowadzenie ludzi za raczke. Ungur jest typowym NM na endgame shella, to ze cos mozna zabic solo czy w duo nie znaczy ze jest to sensowan taktyka. Ponoc RDM moze solo zabic Genbu, jakos nie widze Redow solujaych Genbu w Pixies, SW, DH czy CAE ... sorx, ale taka prawda.
Ungur ma ability do zabicia tanka w combo radiant brath + rush fang wiec drugi tank nie zawadzi.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 14:40 
Cytuj  
Stok - różnica jest taka że Ci ludzie przyszli im pomóc bo chcieli a nie ktoś im za to dawał punkty ;) Ja też pomagałem paru osobom i nie wiem po co punkty :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 15:00 
Cytuj  
w OB byly za to pts.
Pozatym kazda metoda jest dobra do tego aby zaktywowac ludzi do wspolnych zadan, a tych NM znow nie ma tak wiele ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.