mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 18:02 
Cytuj  
to ja zacytuje opiego (z tematu Pixies - join us!!!)

"na teraz zakladamy perle tylko na eventy, ale jak tylko zaczniemy prowadzic rekrutacje to trzeba bedzie tam siedziec prawie non-stop, bo malo wiarygodnie wyglada LS gdzie sa 3 osoby na perle."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 18:27 
Cytuj  
Prit - dziwisz się? Niektórzy chcą coś osiągnąć - bawią się już w end gaming. Skoro CC jest sztywno określone - only polish, a brakuje jakiś jobów to albo:
- idą do innego ls'a się bawić
- zakładają ls na bazie cc - i to uczynili...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 18:40 
Cytuj  
ja jestem za tym zeby zrobic druga perle zeby na niej gadac ale tylko w czasie eventu i nie mam nic przeciwko temu zeby chodzili z nami ludzie spoza CC ale jak dla mnie ta druga perla powinna miec CC w nazwie zeby byla kojazona z nami i jestem przeciwny robieniu nowego LSa na ktorym trzeba pozniej bedzie siedziec caly czas a nie tylko w czasie eventow bo "malo wiarygodnie wyglada LS gdzie sa 3 osoby na perle". Btw mi nazwa pixies kojazy sie ze spigulonymi dziewczetami w bialych rekawiczkach ;] (to jest zle skojazenie jakby ktos nie wiedzial :P )

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 19:04 
Cytuj  
Nie róbcie dramy o nazwę bo wyglada na to, że tylko nazwy się mozna przyczepic.

Pozwólcie, że pokrótce streszcze problemy na forum z ostatnich miesięcy:

1. Coraz więcej osób zbliża się do progu endgame (70+). Fajnie by było coś z tym zrobic.

2. Udało sie to zorganizowac i mamy Sky plus inne rzeczy wcześniej niedostepne.

3. Nagle okazuje się, po kilkunastu eventach, że zaczyna brakowac support jobów.

4. Trzeba coś z tym faktem zrobic i są dwie opcje- albo czekac 2-3 kolejne miesiące albo skoro w CC nie ma ani osob chętnych aby supportowac swojmi jobami dalszych eventów albo zaprosic do eventów inne osoby spoza magicznej granicy CC.

Jak dla mnie jeśli będziemy czekac kolejne 2-3 miesiące aby łaskawie kolejne pokolenie może się opowiedziało czy będzie brało udział w eventach czy nie będzie CHOLERNYM ZASTOJEM i zamiast osiągnąc cos więcej to będziemy stali w miejscu. Wiem, że FFXI jest grą która pochłania ogromne ilości czasu ale w naszym interesie jest aby ten czas jakoś zorganizowac a nie kończyc na marudzeniu i rozbijaniu kolejnych pomysłów co Huck stara sie właśnie osiągnąc.

Huck. To co podajesz za wiekie osiagnięcia w ciągu 3 miesięcy to normalny endgame ls robi w ciągu GÓRA miesiąca. Dlaczego? BO JEST LICZNIEJSZY I NIE POTRZEBUJE 2 TYGODNIE SIĘ UMAWIAĆ NA JEDNĄ DURNĄ WALKĘ. Plus weź pod uwage fakt, że sam pomysł CC Sky rodził sie w gigantycznych bólach (plus minus kolejne pół roku).
Robisz wielki ferment bo nagle przestaniesz miec wyłącznośc na hecatomb set i faktycznie będziesz musiał bywac regularnieJ aby cos dostac. ^^ Innego wytłumaczenia dlaczego chcesz rozpieprzyc ideę Opiekuna nie widzę.

FFXI jest grą po angielsku. NIKT nie każe niektórym sie odzywac na Pixie LS podczas eventów po angielsku jeśli nie umieją. Nie rozumiem skąd ten lęk aby pograc z obcokrajowcami dla osiągnięcia wspólnego celu? No chyba, że wam sie włącza popierdolona polska mentalnośc- JA NIE BEDĘ MIAŁ ALE ON TEŻ NIE. Jeśli tak to wracajcie gra w offline.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 20:00 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Jeżeli to faktycznie chodzi tylko o przyjęcie RDM i BRD - to proponuje dogadać się np ze Stokrotką, Gokulo, aby ktoś od nas miał dostęp do ich konta (możemy opłacić Gokulowi) - i jeżeli na event będzie potrzebny RDM - to zamiast 1936354 melee, pójdziemy RDMem.

BRDa na 75 miał też Comodo - można z nim pogadać nt dostępu / opłacenia konta.
To mnie po prostu rozbroiło :] Huck jestem wstanie zrozumieć Twoje obawy przed zmianami, dyktowane przywiązaniem do CC, ale kompletnie nie kapuję tego dziecięcego uporu :roll: :roll: :roll: Pomysł Opiego choć faktycznie może lekko zachwiać integralnością CC, jest bardzo dobrym rozwiązaniem i imo jedynym słusznym, a to co Ty proponujesz to już na wstępie zabija całkowicie ideę mmorpg... Pozatym Ciebie generalnie ewentualne negatywne aspekty nie dotkną a robisz wielkie halo. Ja nie mam nawet rank6 żeby chodzić na dynamisy, Sky i Sea już pomijam, ale całkowicie akceptuję nadchodzące zmiany, nawet jeśli - jak twierdzisz na CC zostaną same nooby jak ja (do czego uważam, że nie dojdzie), to wiem, że jest sens levelować, robić rank, zm czy cop'a bo mam szansę wykorzystać to wszystko w Pixie...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 20:22 
Cytuj  
Rha - Hecatomb? No bez jaj - przecież i tak nie liczę, że to dostanę szybko bo są ludzie, którzy grają częściej ode mnie i którym się to bardziej przyda (np Vejitta czy Maras).

OK - z pewnością każdy z Was ma po części rację. Może faktycznie robię burzę w szklance wody. Pożyjemy - zobaczymy. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 20:24 
Cytuj  
lepiej wykresl przyklad vejiego bo beda smiechy :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 11:11 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
lepiej wykresl przyklad vejiego bo beda smiechy :P


dokladnie :)


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 08:28 
Cytuj  
taka mala dygresja - pomysl Pixies ci sie nie podobal ale milo bylo zebrac ekipe z pixies na Xolotla nie?
ladnie wygladasz teraz w swietle swojego pierwszego posta w tym temacie

Huck - mistrz hipokryzji lol


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 08:44 
Cytuj  
Zjawcia - nie hipokryzji, po prostu wszyscy CC na których liczyłem siedzieli na Pixies.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 08:46 
Cytuj  
akurat... polowa jak nie wiecej ekipy to byli ludzie z BP :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 08:54 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
akurat... polowa jak nie wiecej ekipy to byli ludzie z BP :P


Ja mówię o ludziach z CC, którzy siedzieli na Pixies - to że przyszli ludzie spoza CC to już inna sprawa. CC robiło assaulty w swoim gronie w tym czasie.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 09:07 
Cytuj  
pisze tu, bo tutaj to zauważyłem:

TCZEWIAK WYPIERDOL TEGO SIGA!!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 09:23 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
pisze tu, bo tutaj to zauważyłem:

TCZEWIAK WYPIERDOL TEGO SIGA!!


Sig jest calkiem fajny.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 10:26 
Cytuj  
jak dla mnie LS Pixies będzie wybawieniem dla CC tylko i wyłącznie w przypadku kiedy ludzie z CC będą w stanie wykorzystać potencjał ludzi posiadających żółtą perełkę
każdy z CC nosząc Pixies ma prawo domagać się pomocy od Pixies w każdym momencie dnia i nocy, po to ten LS powstał, w CC jest sytuacja odwrotna, nikt nie ma prawa w socjalu domagać się aby ludzie się poświęcali i brali udział w hardcorze typu smoki samowolne czy uwięzione w BC ...

wg mnie wszyscy z CC powinni wykorzystywać na maxa wszystkie okazje z Pixies (póki istnieje) bo w CC się nie da na luzie zrobić 99% rzeczy które prawdopodobnie zrobić można na luzie w Pixies


_________________
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 10:37 
Cytuj  
OMG Simi... co ty wygadujesz???
Mam prawo domagac sie pomocy od KOMERCJALNEGO, bazujacego na PUNKTACH, nastawionego na DROPY LSu?
Zalozeniem takiego LSu jest prawo do bidowania z pomoca zarobionych punktow... to koniec listy rzeczy, ktorych masz prawo sie domagac.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 10:47 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Mam prawo domagac sie pomocy od KOMERCJALNEGO, bazujacego na PUNKTACH, nastawionego na DROPY LSu?
Zalozeniem takiego LSu jest prawo do bidowania z pomoca zarobionych punktow... to koniec listy rzeczy, ktorych masz prawo sie domagac.


logika nakazuje mi myśleć że im więcej jest eventów tym więcej jest szans na zdobycie punktów dzięki którym można zdobyć z 3 mobków w ffxi dropy o których śni garstka ludzi

ale jeśli Pixies ma być typowo komercyjny a CC ma przestać eventowo istnieć to ja już widzę wielki fun ze wspólnej gry polaków w ffxi ...

przecież to wy jesteście ustalaczami zasad, ale jak ktoś nie chce lub nie potrafi lub lubi bawić się w powielanie schematów to też nie jest źle bo liczy się przecież tylko jakiś smok i drop, smok i drop, smok i drop, smok i dop .... :-?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 11:11 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
akurat... polowa jak nie wiecej ekipy to byli ludzie z BP :P


3/4 to byli ludzie z BP.

BTW Huck jak juz sciagasz pol LSa na jakies campienie to miej pewnosc, ze NM nie popnal. Naprawde ludzie maja ciekawsze rzeczy do roboty niz siedzenie na spocie bez sensu. Przyszedles na Xolotha pewnie godzine po otwarciu okna z zalozeniem ze jeszcze nie popnal...

=================================================

Pomoc sie otrzymuje od ludzi, a nie od LSa. Wiekszosc rzeczy zwiazanych z pomaganiem ludziom z CC zalatwia sie i tak na /tell wiec nie ma znaczenia, ktore perelki bedziemy nosic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2008, 08:16 
Cytuj  
Chyba jednak dosyc dobry. :D :D

(sorry za odkopanie starego topica, ale znalzlem go szukajac czegos innego i nie moglem sie oprzec)

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2008, 11:20 
Cytuj  
W sumie po uplywie roku okazalo sie ze obawy Hucka byly calkiem sluszne. CC zyje - i owszem - ale wylacznie w sercach graczy ktorzy CC pamietaja... Pixies z zalozenia eventowy LS zmienil sie w end-game LS... kazdy poszedl w swoja strone, dawniej rowni sobie stali sie nierowni, a jakies wspolne wypady poszly w zapomnienie... :roll:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.