mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 16:52 
Cytuj  
Troche spozniony w tym temacie jestel ale co tam.
Scorpio napisał(a):
Dla RDM testem jest lv 32 kiedy to trzeba uzbierac cash na dispell, nie wiem jakie sa testy dla innych jobów, ale WHM ma Erase na lv 32 ....
to są testy cierpliwosci i zaradnosci w tej grze.


No ja odpadlem na lvl33 brakowalo mi jakies 5-6K gil do dispela (wtedy stal okolo 50-60K). Lecz nie w tym problem byl... Nadszedl czas powoli na RSE, a ludzie w moim friend list ktorym poswiecilem duzo czasu w pomaganiu w ICH sprawach wypieli sie na mnie. Wtedy na LSie (jak zwykle) znalazlem chetnych do pomocy. Ale juz wczesniej mnie dreczylo ze ciagle mi pomagano robiac za mnie mnostwo stuffu bo samemu sie nie dalo, to postanowilem zrezygnowac :( Niewiem ja lubie grac dedykujac sie z pomoca dla innych graczy, a w moim przypadku w FFXI bylem skazany na potrzebe pomocy.
To nie moj styl gry, nawet niektorzy wiedza ze w HZ spedzalem godziny kombinujac stuff i levelujac crafty dla poczadkujacych i to byl moj fun.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 17:15 
Cytuj  
Jak oglądałam fotki i trupy zobaczyłam, miałam impuls żeby się zalogowac i powskrzeszać :O

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 18:05 
Cytuj  
To jesteś odwrotnością sanitariuszy z łódzkiego pogotowia. :)

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 18:35 
Cytuj  
IDRRRRRRRIL!

Czesc^^


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 18:41 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Troche spozniony w tym temacie jestel ale co tam.
Scorpio napisał(a):
Dla RDM testem jest lv 32 kiedy to trzeba uzbierac cash na dispell, nie wiem jakie sa testy dla innych jobów, ale WHM ma Erase na lv 32 ....
to są testy cierpliwosci i zaradnosci w tej grze.


No ja odpadlem na lvl33 brakowalo mi jakies 5-6K gil do dispela (wtedy stal okolo 50-60K). Lecz nie w tym problem byl... Nadszedl czas powoli na RSE, a ludzie w moim friend list ktorym poswiecilem duzo czasu w pomaganiu w ICH sprawach wypieli sie na mnie. Wtedy na LSie (jak zwykle) znalazlem chetnych do pomocy. Ale juz wczesniej mnie dreczylo ze ciagle mi pomagano robiac za mnie mnostwo stuffu bo samemu sie nie dalo, to postanowilem zrezygnowac :( Niewiem ja lubie grac dedykujac sie z pomoca dla innych graczy, a w moim przypadku w FFXI bylem skazany na potrzebe pomocy.
To nie moj styl gry, nawet niektorzy wiedza ze w HZ spedzalem godziny kombinujac stuff i levelujac crafty dla poczadkujacych i to byl moj fun.


No cuż, można lvlować bez Rse ... i zrobić jak w sumie ja zrobiłem, mialem lvl wystarczajcy na zabijanie tych mobków solo, i robiłem to ... choć poprosilem o pomoc na ls i pomogli mi opiekun i saitou, a wczesniej maldi, eradin i chyba jeszcze ktos .. kwestia nastawienia. Ta gra jest popierdolona troche, na poczatku sam jestes slaby i bezradny, potem jestes slaby i bezradny i na koncu ... jestes slaby i bezradny czasem, w zasdzie caly czas potrzebni sa inni ludzie, do pomocy z questami, do pomocy z expem, do pomocy merytorycznej itd ... to jest poprostu team play game.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 18:46 
Cytuj  
Ja swoje RSE zebrałem solo gdzieś koło 50 lvl i teraz służy innym jobom. Da się żyć bez tych ciuchów, choć dla maga elvaana są całkiem użyteczne (duż bonus MP).

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 19:00 
Cytuj  
ooo :D:D Idril :D:D hahaha, wszyscy za tobą płaczą ;] aż się o nich bałem :D ciągle na LSie tylko "Idril mi brakuje" "ja to za Idril tesknie" itd :] bylas ich boginia??:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 19:11 
Cytuj  
Ta. Nawet Altana byla zazdrosna. :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 19:34 
Cytuj  
Ja jej dalem czekoladki i kwiatki :D

Bylem nawet w teamie raz!

/emote Feels special 8)

A wracajac do tematu z team play to mysle ze jest ok TYLKO ze jak mowilem znajomi sie wypieli tylkiem (a naprawde poswicilem duzo czasu im) i juz poprostu zalamal mnie fakt ze jak bede potrzebowal cos zrobic to ludziska z friendlist pokaza dupe i tylko na LS moge liczyc....jak jakis pasozyt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 19:59 
Cytuj  
zdjatka z ostatniej wyprawy :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mały dodatek :P

Obrazek

Obrazek

Nic specjalnego :P


Ostatnio edytowano 14 gru 2004, 20:15 przez Pan_Pritula, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 20:01 
Cytuj  
Wygląda bardziej na trening Nimlotha niż Wasz :PP


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 20:03 
Cytuj  
bo zabardzo bylem zajety walka pozniej i zapomnialem o screenach :P:P

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 20:05 
Cytuj  
jaki pasożyt? rany, tutaj tylko wszyscy pytaja czy mogą pomóc, przykład mielismy wczoraj w kopalni stalam z Panem Pritula przy wejsciu i czekalismy na Nimlotha ktory poszedl zabrac od ghouli itemki do questow dla nas, wlazl do kopalni jakis gracz, oblookal nas i zapytal czy moze nam pomoc :) a na wydmach WHM raisnął mnie nawet bez proszenia o raise :)
i to jest w tej grze najlepsze :)
a jak sie na ciebie wypnie ktos z friend listy to popros o pomoc kogos innego - na pewno ktos z tych tysiecy graczy chetnie pomoze :)
przeciez chyba nie boli zapytanie kogos czy przylaczy sie do party na taki i taki quest? w koncu to mmorpg, niewiele da sie zrobic solo :D
i chyba nie o to chodzi zeby stanac na rynku w bastok i czekac az ktos zapyta czy moze w czyms pomoc :P (chociaz akurat wczoraj ktos mi zadal takie pytanie :P)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 20:05 
Cytuj  
Ja w ogóle byłem wczoraj tak zajęty walką, że o screenach nie pamiętałem ^^"


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 20:07 
Cytuj  
Mats bo tak to wtedy wygladalo hehehe :D
zreszta potem w kopalni i na wydmach my tylko siedzielismy i czekaliśmy az Nim wróci :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 20:11 
Cytuj  
Mam nadzieję, że jeszcze nie dingneliście, bo nie chcę zostawać w tyle :>


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 20:45 
Cytuj  
nie no co ty mat - zaczekamy na ciebie :) teraz jesteśmy na 12.5 lev :P

JA CHCE FRAPSA :D
someone will send me via email?
[email protected]
pliiiiiiiiiiis ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 21:00 
Cytuj  
Fraps wysłany, zgodznie z życzeniem ^^


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 21:36 
Cytuj  
Widzę Nim nieźle przyszpanował. :)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 21:45 
Cytuj  
Sorry za OT, ale pisza tu glownie nowi wiec krotkie pytanko:

Mam pytanie - czy po installce RoZ + CoP jest duzo patchowania? Bo zastanawiam sie czy nie zrobic sobie z FFXI przentu swiatecznego, spatchowac raz dwa i ruszyc do gry - czy moze tak jak bylo kiedys - 6h bitego patchu? :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.