mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 12:37 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Nie miałem tez najmniejszych oporów przed delikatnym "opierdalaniem" i prostowaniem zachowań graczy w moim PTy. Być może to najważniejszy faktor – tank musi wiedzieć, czego powinien oczekiwać od innych w swoim PTy i umieć w konsekwentny sposób to egzekwować (przy okazji nie zrażając do siebie ludzi).


I to jest cala prawda dlaczego Xav byl dobrym PLD a nie jakies Xav urzywal food a inni nie Xav robil Shield Bash inni nie :)


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 12:43 
Cytuj  
To jest tylko czesc prawdy.
W momencie jak jest w PT gdzie kazdy robi swoje bardzo starannie, tak samo i on musi bo nie ma co opierdalac :P

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 13:10 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
I to jest cala prawda dlaczego Xav byl dobrym PLD a nie jakies Xav urzywal food a inni nie Xav robil Shield Bash inni nie :)


Weź używaj interpunkcji czasem. Za chuja nie czaje co tu napisałeś.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 13:43 
Cytuj  
kris, musisz wstawic przecinki :]


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 13:44 
Cytuj  
W sobotę pierwszy OS dynamis. Kompletnie bez DK. U nich wyglądało to tak, że czasami jedna osoba stunowała MNK.
BLMów było 7 z czego minimum połowa spała, dłubała w nosie lub oglądała filmy (serio).

Do tego armia zajebistych noobów, którzy podchodzili pod charmge... Mimo krzyków, że mają się odsunąć. Super pulle Jirayi, których każdy kto wcześniej grał w DP miał już dosyć - no bo jak można tak pullować, że leci train 40 mobów? Przy prostych pullach lol.


Na naszym forum głosowanie o której start powinien się odbyć.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 14:12 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
kris, musisz wstawic przecinki :]


Jeden wstawiłem... "za chuja" :]

Fajny pull był w Bastok jak byłem. Pullnął, podbiegł do nas i stanął. Oczywiście padł a za nim reszta.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 14:14 
Cytuj  
Xav !!!!!
wracaj wracaj, wotg to super zabawa, polazimy na kampanie :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 14:21 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Fajny pull był w Bastok jak byłem. Pullnął, podbiegł do nas i stanął. Oczywiście padł a za nim reszta.

Poczytaj ich wypowiedzi na ich forum :P Ja chcę im membersów zabrać i rozbijam im LS bo jestem greedy lol


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 14:24 
Cytuj  
I bardzo dobrze, przynajmniej my bedziemy mieli troche ludzi. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 14:33 
Cytuj  
To był sarkazm. Nie będę kraść memberów o ile sami nie będą chcieli dołączyć. Nie jestem shuynem, który /tell agituje do naszych i błaga o przyjście.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 14:34 
Cytuj  
A ja tam jestem msciwy i mowie: "skurwysynstwo za skurwysynstwo"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 14:54 
Cytuj  
Fairy Offtop: Czy możecie podać link do tego threadu gdzie ktoś was oskarża o kradzież membersów?? :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 15:03 
Cytuj  
http://guildportal.com/Guild.aspx?Forum ... ID=1948501
:D:D:D

Tematy:
Just a thought....... but. Pages: 1 2
just a... continuing Pages: 1 2
Part III Pages: 1 2
Part III-II


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 21:01 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Ale to, że mogłem sobie na to pozwolić to tylko w niewielkiej części moja zasługa. Było to możliwe dzięki zajebistemu supportowi ludzi, którzy grali ze mną bardzo długo i doskonale wiedzieli, co i kiedy maja robić.


święte słowa. DP bardzo się zmieniło od czasu, gdy zostałem main tankiem. ludzie po prostu zaczynali byc bardzo znudzeni dynamisami, olewali Gravity, Silance, Cure bombing. PLD w starciu z 2h MNKa ma niewielkie szanse przeżycia bez dobrego supportu. no i w pewnej mierze sprzętu.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 22:26 
Cytuj  
co takiego złego się działo z ludźmi z DK że ludzie z OS nie mogą z nimi chodzić na dynamis ? czy mogą ?
czytam ich forum ale nic nie rozumiem nikt jak dla mnie nie potrafi się sensownie i konkretnie wysłowić i pisze tylko emocjami i schematami (najbardziej mi się podoba : "Kamilus obviously wants to play Hitler")
które to dreamlands ?
( tylko proszę mi nie pisać że ludzie słabo grają w największym hardcorze jaki jest w ffxi bo wszyscy słabo grają od momentu zalogowania do momentu wylogowania, nie raz widziałem jak jakieś postacie na V czy R czy S wpadają nawet w mieście na ściany i potykają się o innych, również mniejszych :roll: :) )


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 22:39 
Cytuj  
Poszło o kilka spraw:
1. Dreamlands miały być dla OS. Chłopcom z Deliq (inny sky ls) się to nie podobało.
2. Chłopcy z Deliq dostawali więcej punktów za ukryty rule - "zgłosili się wcześniej i powiedzieli jakim jobem pójdą" - bo Shuyn siedział na ich socialu...
3. My musieliśmy układać nasz schedule pod jakieś fanaberie nowego LSa, a oni nie potrafili się dostosować nawet o głupie 30 minut.

No i teraz najlepsze. Shuyn puścił plotkę, że na OS rzuciłem hasłem, iż za pójście z DK na dynek będę wyrzucać z OS. Z tego wziął się hitler chyba lol.
Shuyn ma problemy z matematyką. Źle wykalkulował poziom ryzyka. Stracić 5-6 graczy z Deliq, bo nie podoba się im pomysł AF2 -1 dla OS onry albo stracić cały OS. Właśnie lecą Jeuno - w ciągu godziny wipnęli już 3 razy.

Nam to wyjdzie tylko na dobre. Już wiemy kto w DK był lotwhore, kto oszukiwał, kto dobrze grał, a kto kiepsko. I tych ludzi do OS tak szybko nie weźmiemy.
Simi - w skrócie - przycięli sobie w chuja z nami. Nie będą nam nooby dyktować warunków i tworzyć LSa naszym kosztem (my byliśmy forcepower, a mimo to musieliśmy się do nich dostosowywać - nie tak było w pierwotnych ustaleniach z shuynem).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 23:53 
Cytuj  
wKoncu Kamilus ma pole do popisu, czego sie nauczyl po dramach z Polakami i jakie wyciagnal wnioski. Mi tam sie to podoba. Niewdzieczne zajecie ale ktos je musi wykonywac :)


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 00:20 
Cytuj  
Tia :P
Nie wiedzieli, że natknęli się na dramalover z bolącym zębem :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 08:20 
Cytuj  
Sry ale DK to zenada. PLD ktory walnol emo i stwierdzil ze nie bedzie tankowac wtf? AFK widzialem pare razy na minute. A jeden koles schowal sie w jakiejs dobrej miejscowce i rzucil tekstem "jak bedzie <nazwa itema> to callowac az wroce i lotne"? I to wszystko byli ludzie spoza OS.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 16:13 
Cytuj  
Myślałem, że do tego nie dojdzie, ale... No cóż - szybko się rozwijamy, szybciej niż planowałem, zebraliśmy armię dobrych graczy i czas zacząć sobie pomagać. Na forum OS napisałem moją łamaną angielszczyzną to:

Cytuj:
This is time for that. We started to camp NMs for our people.
Yesterday NM for Jjuk popped. And only low number of people helped him. Too late - NM depopped.

So from now - please use OS pearl all the time when you play. We have enought forcepower to fight many NMs. Now we need people to be ready.
If somebody want to tell... "use /tell". No. To use /tell people have to search for ~40 members. Try to find so many members using /sea. Good luck.

So from now - OS pearl. Yes, please. We can socialize also.

Oh - before question - i won't give any rewards or penalties for that. Just think about that how hard is camp and kill NmMs that you need and how easier it will become when all will help each other. So this is my ask - please use OS pearl always when possible.


Tłumacząc na nasze - proszę o używanie perły OS kiedy to tylko możliwe. Ja wiem, że fajnie pogadać z Polakami, ale wczoraj doszło do sytuacji, że trzeba było zwoływać ludzi /tell. Bardzo nieefektywne i NM depopnął (zmiana pogody). Każdy marzy o jakiś NMach do ubicia dla ich własnego sprzętu, a brutalną prawdą jest to, że lvl50 Wam tego nie zabiją. Czas ruszyć do przodu i zacząć pomagać sobie nawzajem.

Dzięki temu nauczymy się dyscypliny, pracy zespołowej, a kolejne eventy będą tylko formalnością. To nie miało być drugie Pixies, a powoli już dążymy w tym kierunku - wprawdzie nie ma wizji HNMów, ale o NMy coraz więcej ludzi prosi. Kilka osób potrzebuje joytoya, kilka ungura...

Temat bierze się stąd, że większość niepolaków siedzi na OS cały czas gdy grają. Potrzeba jeszcze Polaków. Wtedy będziemy mogli zdziałać naprawdę dużo więcej dla siebie nawzajem.

Przymusu nie - to jest prośba. Tylko nie dziwcie się gdy Jjuk (nasz naczelny THF) czy inni niepolacy nie przyjdą pomóc osobom, które innym nie pomagały.

Na pytanie "co z Polakami z Provoke"? Prosiłbym aby po prostu pełnić dyżury i jedna osoba (zazwyczaj osoby nie mówiące po angielsku - Jauron, Orni) siedziała na voke i w razie potrzeby - wchodziła na OS i informowała resztę. To będzie najwygodniejsza sytuacja.

A tak najlepiej to zabijmy SE za to, że nie dali normalnych kanałów komunikacji ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.