mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 01:08 
Cytuj  
Szukam dwóch kompanów, którzy by się wybrali na taką wyprawę:)
Chcę zobaczyć jak to wygląda i przy okazji może coś zdobyć:)

Myśle ze to z krabami może być ciekawe i calej (4 na cap20) paczki prostrze.


Ostatnio edytowano 23 sty 2007, 14:50 przez Sidagel, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 07:57 
Cytuj  
po pierwsze określ na jakiego BCNMa chcesz iść :) na każdy z nich zalecany jest inny setup. no może nie na każdy, ale większość:

http://wiki.ffxiclopedia.org/BCNM

-EDIT-

no teraz to co innego :P na kraby 3x RDM/NIN potrzebujesz :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 10:49 
Cytuj  
Hej Irrie na mnie mozesz liczyć ale mam tylko blm i whm także w tym co wymieniłeś się nie przydam. Do tego podobno trzeba mieć w miarę dobry sprzęt.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 11:25 
Cytuj  
No to widze, ze dla początkujących ta zabawa odrazu odpada:((( a szkoda.
Jakby ktoś z super wiedzących:) powiedział czy jest szansa zrobić ktores inne?:) mam THI/WAR

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 12:36 
Cytuj  
THF!
THF/WAR nie zawalczysz w BCNM20 żadnym. Zrób sobie WAR/MNK i możesz iść na pijawy. Tylko pamiętaj, że sprzęt odpowiedni na lvl20 to koszt około 200k gili (minimum). Drugiego tanka powinieneś wziąć z uberów - żeby Ci wyjaśnili strategię dla siepacza. Trzecią osobą do grupy będzie (najlepiej tarutaru, bo inne rasy potrzebują astral ringów (500k sztuka)) whm/blm.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 12:41 
Cytuj  
No to juz swoje wiem, nie mam najmniejszych szans zobaczyć jak to wygląda przez baaarrrdzooo dlugi czas, no nic moze za pol, moze rok sie uda.
szkoda ze takie rzeczy są tylko dla wymiataczy

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 13:04 
Cytuj  
A czemu THF/WAR zły ??? Człowieku co ty piszesz ??? To jest DD jak każdy inny a na dodatek ma większe eva więc tak nie obrywa...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 13:24 
Cytuj  
Na pijawach szybko padnie...
Na krabach się nie sprawdzi również.
W sumie to nie byłem jeszcze na nietoperzach - może tam miałby szanse.

Jednak jeśli chce zebrać innych nowych to szybko polegną. No chyba, że whm wydałby fortunę na ethery - ale wtedy sprowadziłby na siebie hate'a - więc też kiepsko.
Na bcnm30 już thf ma sens - sata, flee. Jednak na 20 wydaje mi się, że tylko by przeszkadzał. A wyexpienie war 10->20 to przecież jeden dzień. MNK 1-10 to 3 godzinki.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 14:06 
Cytuj  
THF się sprawdzi tam gdzie może użyć SATA Viper Bite. Czyli jakiś BCNM 40+ z jednym mobem do obicia. Na wyższych levelach jest chyba SATA Dancing Edge, tak? Ale generalnie to THF się na BCNMy nie nadaje. Jest wiele lepszych jobów.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 14:09 
Cytuj  
tczewiak: jak ty sobie wyobrazasz wyexpienie 10->20 w jeden dzien???
no chyba ze masz juz 10 postaci po 75 level i caly tabun leczacych.
patrz na to, ze ja jestem POCZATKUJACYM graczem.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 14:16 
Cytuj  
level 10->20 to jeden, max 2 dni w party na diunach i to BEZ PLa


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 14:16 
Cytuj  
Też jestem początkujący. Freyah byłą w tej samej sytuacji co ty. THF/WAR10.
Jako, że mieliśmy skoczyć na bcnma to wyexpiła wara, a kolejnego dnia mnka


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 14:22 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
WAR/MNK i możesz iść na pijawy


hehe... ja też kiedyś tylko tak chodziłem. proponuję zacząć expować DRG/WAR lub DRG/WHM jeśli uda ci się zgrać 3x DRG/WHM. DRG ownuje te moby.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:38 
Cytuj  
Pierw musi byc party;) czyli 1 dzien w przeciagu tygodnia :)
Jusz bylem dwa razy na grupce na 10lvl:) skonczylo sie po 30 min stania jak debil zgonem od gobosa

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:40 
Cytuj  
nie wiem czy sie nie myle ale chyba sobie DRG chlopak nie pogra do 30 lvl bo trzeba najpierw zrobic Flag Quest. peace out :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:48 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Trzecią osobą do grupy będzie (najlepiej tarutaru, bo inne rasy potrzebują astral ringów (500k sztuka)) whm/blm.


Ciekawe....


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:49 
Cytuj  
A ja tylko napisze ze kazdego BCNMa da sie zrobic w ruznych skladach trzeba tylko poczytac i miec taktyke a na pijawy to pamietam jak robilem to naprawde w dowolnym skladzie jedyne co musialo by c to WHM i bez pierdolenia o jakis astralach styka 1-2 yagudo drink i ew jakis ether na wszelki wypadek. Jeszcze pamietam dzis swuj pierwszy wypad na pijawy ledwo jak nabilem 20lvl(i te moje uber dc na starcie walki)^^ Co prawda sa lepsze i gorsze joby ale na pijawach to starczy ze sie ma 2hra co robi sporo dmg i robi sie run co 2h to na luzaku sie w kazdym setupie robi. Oczywiscie puzniej jak sie juz ma wiecej kasy i chce sie zrobic 3-runy albo wiecej ponizej godziny to sie idzie odpowiednim jobem i z dobrym sprzetem.
PS:
Nigdy nie mialem astraluw a napewno sporo osub moze napisac ze bylem z nimi jako whm na pijawach i na luzaku szlo i nie zawsze odpowiednie joby a sprzet to nie napisze nawet ze dla WHM to i by szlo isc bez tyle ze wtedy moga byc problemy z hatem...

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 16:55 
Cytuj  
Ja gram Elvaanem i tez nigdy nie mialem problemow z MP kazdy WHM tam daje rade^^ podejrzewam ze i galka by sobie poradzil;]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 18:52 
Cytuj  
Pijawy to się robi z palcem w dupie. Faktycznie najlepszy skład to 2xDRG/WAR + WHM/SMN, ale już przy odpowiednio rozegranej walce w składzie 2xWAR/MNK + WHM/SMN healerowi zostaje 50% MP na koniec, a melee nie używają żadnych potów. Całkowicie wytarczający skład tam to WAR/MNK + WAR/MNK + WHM/RDM albo WHM/BLM. Świetnie się też sprawdzał WAR/BLU, ale tak tylko chodziłem kiedyś z Pancernikiem, rzucał cocoon na początek walki i miał 200+ defa, dzięki czemu WHM zaczynał leczyć dopiero jak mu def boost zszedł, albo jak lechee drainowały. Jak się umie grać i ma dobry ekwipunek to wydaje mi się, że spokojnie może tam iść też THF. Należy jednak wziąść dużo hi-potów i ostrożnie podejść do całej walki. Kraby też się ponoć bije jedynie 3xRDM/NIN, a spokojnie robiliśmy to z Samadamem w składzie 2x NIN/WAR + RDM/NIN. Nawet raz byłem NIN/THF i też było spoko. Jak się chce i ma koncepcję to się wszystko zrobi. Wiadomo, są bezpieczniejsze składy na konkretne BCNMy, ale nigdzie nie jest powiedziane, że w inny sposób się tego nie zrobi. Czasem się wipnie i straci BSy, ale podstawa to wiedzieć jaki błąd się popełniło i wyciągać wnioski. O astralach i tarutaru to no comments :roll: Tczewiak ma coraz ciekawsze teorie widzę :lol: :lol:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 22:51 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
O astralach i tarutaru to no comments :roll: Tczewiak ma coraz ciekawsze teorie widzę :lol: :lol:


Ta, bede musiał dorwać go w grze i poprosić o więcej takich cennych rad, prawdziwy eksperciak 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.