mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 00:18 
Cytuj  
Dziękuję bardzo za pomoc Katsukunowi. Świetny tarutaru WHM i od razu szło pięknie.
Zangetsukun bardzo wiele się chyba nauczył dzięki tej walce :)
Allbin przekonał się, że PLD może działać jako DD w krytycznych sytuacjach.
Freyah uczyła się trzymać hate przy zabójczych DD.
Ja nauczyłem się cierpliwości, wytrwałości i zabawy w enfeebling BLMem.

Wszyscy nauczyliśmy się, że należy kontrolować sytuację i wykonywać polecenia osoby pilnującej taktyki.
Było super mimo fatalnego startu (fatalne mammety i mega fail na starcie omegi). Czas nie był rekordowy, ale nadal dobry. 39 minut.

Wipnelismy tylko na omedze i chociaż wyglądało to tragicznie to dzięki wsparciu duchowemu Katsukuna ("damy radę") podołaliśmy zadaniu bez kolejnych śmierci. Doskonale wyważyliśmy timingi na używanie skilli przy ultimie, świetnie wykorzystaliśmy potencjał CCB.


To co mogę powiedzieć po dwumiesięcznych przebojach z tą misją...
Ta walka jest prosta jeśli się do niej każdy przyłoży. Nikt nie może się popisywać i szaleć. Trzeba działać zgodnie z ustaloną strategią i ewentualnie improwizować (jak najkrócej) gdy coś idzie niezgodnie z planem. Walka jest czysto matematyczna i trzeba sobie obliczyć kiedy czego należy używać (szczególnie ważne dla magów, gdyż i Omega i Ultima mają ściśle określone momenty na resisty - gdy są poniżej 10% to trzeba nukować z ES). Da się ją wykonać w wielu składach - ważne jest zgranie się całego zespołu. WHM jest przydatny, ale nie jest konieczny - da się petrify uniknąć na Omedze.

Dziękuję wszystkim, którzy nam pomagali na przestrzeni całego czasu wykonywania tej misji. Zarówno tym, którzy wsparli nas w grze i poświęcali swój czas, a także tym, którzy nam dawali porady tutaj na forum.

Dziękuję mojej ekipie za wytrwałość. Były już chwile gdy chcieliście rzucać grę, ale zostaliście dla innych by nie rozbić do końca składu.
Dziękuję, że wytrzymaliście mój "lead" i moje marudzenie. Bez Was bym pewnie zrezygnował z robienia tej misji.

Teraz CoP pójdzie już z górki.
A więc...
Gratuluję Freyah, Allbin, Zangetsukun i... Kamilus ;) :lol:

P.S. Czy ma ktoś jakieś screeny? Bo ja nie porobiłem >.<


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 16 gru 2007, 19:01 przez kamilus, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 00:37 
Cytuj  
{Congratulation}


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 00:38 
Cytuj  
Gratulacje Kamilus :) Musimy razem iść wypić, bo w tym samym czasie co ty wygrałeś z U/O ja pokonałem Tenzena :D Ogólnie U/O jest cholernie łatwa, jeśli wiesz co robić :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 152
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 01:43 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Gratulacje Kamilus :) Musimy razem iść wypić, bo w tym samym czasie co ty wygrałeś z U/O ja pokonałem Tenzena :D Ogólnie U/O jest cholernie łatwa, jeśli wiesz co robić :)


Ja już własnie jestem po tym zabiegu, napiłem sie z bratem w sumie nie na te konto ale przy okazji bylo co świetowac.

Dziękuję wszystkim co nam pomogli przez to przejsc i gratuluje reszcie ukończenia CoP 6-4.

Zróbmy ten dostęp do sea i ringi jak najszybciej żeby w pełni cieszyc sie zwyciestwem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 07:58 
Cytuj  
Grats!!!! To chyba bylo najdluzsze robienie CoP 6-4 w historii FFXI hehehehe ile bylo podejsc? 10+? 20+?


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 08:54 
Cytuj  
grats
w misjach 7. i 8. mogę pomóc w walkach


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 11:36 
Cytuj  
Hmmm spotkan bylo okolo 8-10 ale podejsc podczas nich nawet nie licze. Fakt nauczylem sie nie marudzic :) OMG WHM niepotrzebny? WHM TARUTARU MUSI BYC :) Bez benediction bysmy sie tam poskladali.

Mapety sie udaly mimo licznych transow. Omega i tak niezle mimo smierci Frey 60% sciagniete. Pozniej byla to juz formalnosc (wiadomo happy lol taru cure nuker Katsu wie co robi) aby dokonczyc omege. Ultima jak dla mnie na poczatku miala fatalny poczatek ze wzgledu na czeste uzywanie tego skilla co jej podnosi defa (po prostu dlugo to trwalo - balem sie o zegarek). Pozniej ok nawet, do momentu jak hate zebralem przez 2h zostalo mi 42hp ale nie moglem zginac bo mialem pompke. Reszta tez byla w stanie niewiele lepszym. Ale Benediction czyni cuda. Malo tego zebralem tyle hate ze nie polecial na Katsu. Allbin przejol go na siebie i kwestia sekund jak bydlak byl martwy.

Gratsy wszystkim doczekalismy sie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 00:53 
Cytuj  
No i oto mamy dostęp do SEA:

Obrazek


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 02:03 
Cytuj  
Congratulations lol Ja to pewnie z shouta zrobię :lol:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 15:14 
Cytuj  
No to oldstarsi... Kiedy lecimy dalej aż do ringów? Przydałby się nieco większy power.

Pytanie do uberów - czy jedna osoba w finalnej (8-4) walce może mieć lvl67-69 czy trzeba tam full składu? >.<


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 16:02 
Cytuj  
Mam tylko te screenshoty:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Poprzedni run. Któryś. :P
Obrazek

Trochę późno, ale... Serdecznie Wam dziękuję za wytrwałość i upór ;), i za to, że mnie przygarnęliście. Gratulacje!

Wielkie dzięki dla Katsu i Draka. Deva i JJuka.

[Mam nadzieje, że mnie nic nie podkusi by kiedykolwiek iść jeszcze raz na tą walkę. :D]


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 19:43 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Pytanie do uberów - czy jedna osoba w finalnej (8-4) walce może mieć lvl67-69 czy trzeba tam full składu? >.<


wiadomo, że im więcej tym lepiej. o ile pierwsza forma jest dość znośna, to na drugiej trzeba się uwijać z damgem, bo Promathia castuje często Meteory i inne AoE ataki. ostatnią walkę którą z nią stoczyłem wygraliśmy w rekordowym czasie 10min, więc może ją znerfowali, albo ludzie sprzęt mieli lepszy. możecie popróbować. nie tracicie expa więc nic nie szkodzi. gdyby się okazało za ciężka to będziecie musieli poexpować. na 8-4 jestem zawsze chętny pomóc gdybyście potrzebowali tanka-kitera, bo tylko taką strategię przerabiałem do tej pory.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 21:15 
Cytuj  
ja sie podlacze od 8-3 bo na tym stoje w chwili obecnej


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 18:59 
Cytuj  
Właśnie prawie wszyscy co wytrwali do końca zabili już promathię. Teraz tylko czekać aż Freyah dobije kilka lvli i będzie można uznać static za skończony.
Miło się wspomina stare czasy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.