mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 14:31 
Cytuj  
tzn ty i Fatkos to dużo?

z AO też odchodzili, z FFXI przyjrzyj się ile jest retardów na liście kontaktowej, przez SWG całe to forum się przewinęło (czy ktoś całkiem śmiał pominąć tą pozycję?), Horizons (szczegółów chyba nie trzeba)...

Argument naprawdę nie mający żadnych podstaw.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 14:33 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tzn ty i Fatkos to dużo?

Rzuc okiem na allegro, rzuc okiem na ebaya. O oficjalnym forum juz nie bede wspominal ;)

X.

PS. Zobaczymy za 2 miesiace po wydaniu eu ;)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 28 sty 2005, 14:35 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 314
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 14:35 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
To jeszcze mistrzu powiedz mi, dlaczego tak duzo ludzi odchodzi od WoW po 2miesiecznym graniu? ;)

X.


.... :cry: jak to? juz odchodza...? a ja jeszcze nie zaczolem. :cry:

PS. poczekajmy z takimi wypowiedziami az WoW EU wyjdzie i rozkreci sie. Za pare miesiecy pogadamy ;)

Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 28 sty 2005, 14:35 przez D@dzi, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 14:35 
Cytuj  
Na allegro część osób sprzedaje wow US bo chce grać w Europie.

Zreszta każdy robi co uważa za słuszne. Znudzilo sie komuś to ... może serwerek RP ? :)


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 14:37 
Cytuj  
Jesli Blizz spelni swoje zapowiedzi i rozszerzy content, to bede grac dalej. Narazie przygniotla mnie (i nie tylko mnie) nuda i powtarzalnosc tego co jest. Poprostu :)

X.

PS. I po blizszym przyjrzeniu sie, niewielkie mozliwosci. Bo jestes praktycznie prowadzony liniowo, za raczke, az do endgamingu. A im wyzszy lvl, tym mniej mozliwosci ruchu w bok ;)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 28 sty 2005, 14:40 przez Xanth, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 14:37 
Cytuj  
Xanth, akurat argument z odchodzeniem ludzi z nowego mmorpg jest najbardziej nietrafionym z twoich argumentow:) SWG po pierwszysm miesiacu mial 250k kont, z ktorych okolo 100k przedluzylo subs na kolejne miesiace. Wlasnie SWG dopiero bylo w fazie pelnej bety po wydaniu retaila. Ludzie przychodza i odchodza, jak na starcie wow mialo 600k kont, to nawet jezeli to bedzie tylko 10% odchodzacych to jest to 60 tys ludzi... dlatego moze wygladac ze duzo odchodzi

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 14:45 
Cytuj  
Niema co zakrakiwać Xantha.
Prezentuje on pogląd powiekszającego sie odsetka graczy.
Ma tez racje. Ale tez ma racje Mark.
Gra dla wielu bedzie sie nudzic , ale moim zdaniem w najblizszym roku
niema szans na upadek tego tytułu , chociażby dlatego , ze konkurencja niedaje nic lepszego.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 14:50 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
To jeszcze mistrzu powiedz mi, dlaczego tak duzo ludzi odchodzi od WoW po 2miesiecznym graniu? ;)

X.


Ile ludzi? W procentach?

Zakladajac ze maja sprzedane ponad 300k kopii, jaki procent rezygnuje z wowa iz twierdzisz ze 'tyle ludzi' odchodzi po 2 miesiach? 15% ? 35% ?
Imo ta liczba waha sie miedzy 1-2% , komentarz tu chyba zbedny jest, chyba ze sie myle. Swoja droga sytuacja na US serverach ponoc jest chwilowo dramatyczna w zwiazku z przeciazeniem, co tez nie odbija sie bez echa..


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 14:58 
Cytuj  
Wiecej przybywa niz odplywa, za jakis czas odplyw bedzie równy naplywowi, pozniej nastąpi powolny spadek a gra sie ustabilizuje na wiele miesiecy na podobnym poziomie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 15:17 
Cytuj  
Problem wg mnie jest prosty, gralismy juz w tyle gier, przepelzlismy przez tyle bet ze tak naprawde nie pozostalo nam juz nic nowego do zobaczenia. Operujemy pojeciami endgameingu, myslimy o tym co sie robic bedzie na koniec gry. Czy ktos z was pammieta pierwszego komercyjnego mmorpga? Czy zastanawialiscie sie nad gra pod tym wzgledem: co ja bede robil za jakis czas jak juz bede mial wszystko? Bo mi przymoim pierwszym mmorpg to do glowy nie przychodzilo. Czerpalem frajde z gry samej w sobie, bez planowania, bez zastanawiania sie co bedzie za 3 miesiace.

Jesli nie zmienimy nastawienia, jesli nie bedziemy sie cieszyc gra sama w sobie, jesli nie przestaniemy lewelowac jak glupi w trybie najlepiej jak najmniej bezbolesnym do maxa tak szybko jak sie da, to niestety ZADNA gra mmorpg nas nie zadowoli. Bo w zadnym mmorpg nie ma nic poza jak najwyzszym lewelem, jak najlepszymi itemami i jeszcze tymi kilkoma naj ktore wymieniacie.

Po 7 latach w mmorpg dochodze do wniosku ze w grach mozna zachowywac sie na dwa spososby:

a) sposob naj - dojscie do Wszystkiego w jak NAJkrotszym czasie
b) sposob jakosciowy: spokojne dochodzenie do wszystkiego przy okazji cieszenia sie z gry samej w sobie.

To co kto jak i do czego dochodzi to kwestie pewnie roznic indywidualnych, ale niestety podejscie (a) wg mnie jest skazane na to o czym piszecie - nude i rozczarowanie.

juz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 15:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
WoW już teraz bije na łeb obie ty gry razem wzięte bo samych bossów do raidowania jest kilkadziesiąt, questy na dostęp do instanców, do tego masz random PvP, gankowanie które też dostarcza rozrywki, zapowiedziane są BG, maszyny oblężnicze, hero classes, PvP rewardsy (specjalne sklepy, system nagród) i nowe dungeony.


Huh niezle sie rozpisaliscie od mojego ostatniego posta.
Mark brakuje ci argumentow i sie powtarzasz.
Ten "powalajacy" content w WoW na high lvl jak tu opisales sklada sie z wiekszej ilosci:
1.Bossow do raidowania
2.Questow
3.PvP
4.Instancje
Noi narazie zapowiedzi w WoW, wiesz SWG tez nie stoi w miejscu.
Wiec ponownie spytam; Co jeszcze jest podczas endgamingu ze powinno mnie powalic/przyciagnac do WoW? Zamiast mnie nudzac.
Bo ja tu widze grind na calej rozpietosci horyzontu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 15:25 
Cytuj  
Dla mnie magia mmorpg to kilka tysiecy postaci w jednym wirtualnym swiecie a za kazda wiem iz kryje sie inny czlowiek. To mnie fascynuje i jak narazie przebywanie w tym swiecie bawi mnie niezmiernie:)

Ciesze sie iz nie jestem starym zgredem co gral juz w n mmorpgow, widzial juz wszytko i kazdy nowy tytul nudzi go po miesiacu dwoch:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 15:25 
Cytuj  
Bo ja tu widze grind na calej rozpietosci horyzontu. jak w wow widzisz grind to jeszcze raz powodzenia w swg :)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 15:29 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ten "powalajacy" content w WoW na high lvl jak tu opisales sklada sie z wiekszej ilosci:
1.Bossow do raidowania
2.Questow
3.PvP
4.Instancje

No jak dla mnie to calkiem sporo. Xanth, lepszy grinding poprzez questy niz bezsensowne tluczenie mobow w jednym miesjcu. Questy daja chociaz zludzenie celu w zabijaniu dziesiatek stworow ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 16:10 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
jak w wow widzisz grind to jeszcze raz powodzenia w swg :)

On chce byc politykiem ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 17:44 
Cytuj  
szczoszek ^^
ja widze u ciebie zmeczenie mmo a nie wow.
WoW podaje to co kazdy inny mmorpg lepiej-podobnie-lub ciut tylko gorzej. A ma byc wiecej wkrotce. Malo tego do 60 mozna dojsc na rozne sposoby solo,w grupach,questujac,grindujac. lub mixujac to wszytko po troche - duza swoboda jak dla mnie. - i to wlasnie mi sie najbardziej podoba.
W miare free pvp, niegorszy kontent endgame niz w innych grach z planami na duzo ciekawszy.

Zmiana gry wydaje mi sie bez sensu ..chyba ze komus nie pasuje klimat lub bardziej podoba klimat innego tytulu.

btw. Niektorzy wieczni betowcy nabawili sie schorzenia ktore jak zapping (zmienianie kanalu tv co kilka minut w bez wzgledu na to jak ciekawy film czy program leci :)) powoduje ze nie moga usiedziec w 1 tytule dluzej niz 1-3 miechy hehe.


_________________
Obrazek

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 18:17 
Cytuj  
Sluchajcie Xantha... raz mowi, ze WOW jest zajebisty i radocha nieziemska, a pozniej, ze sie nudzi po dwoch miesiacach. Ponoc na samym poczatku byl ogolnie rzecz biorac negatywnie nastawiony do tego tytulu, prawda to? :)

W tego typu kwestiach lepiej go nie sluchac i tyle :)


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 20:00 
Cytuj  
truetly napisał(a):
Ponoc na samym poczatku byl ogolnie rzecz biorac negatywnie nastawiony do tego tytulu, prawda to?

Nieprawda. Mylisz mnie z Markiem. Pozatym nigdzie nie napisalem, ze WoW jest do dupy, napisalem jedynie ze MI (i innym) sie znudzila powtarzalnosc, mob farming i quest farming. Co ma "sluchanie mnie" do mojego (i innych) znudzenia sie gra? Szczegolnie, ze nadal uwazam WoW za jedna z lepszych pozycji na rynku? Umiesz czytac ze zrozumieniem? Chyba nie za bardzo.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 20:10 
Cytuj  
Zgodnie z powiedzeniem co za duzo to niezdrowo wszystko sie moze tymczasowo znudzic.... podkreslam TYMCZASOWO ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 21:08 
Cytuj  
Krzyku ma trochę racji , niektórzy z was jak Ash'veem grają w mmogi od czasu UO , ile to już czasu ... 6 lat z okładem , to całkiem sporo . Każdy z nas szuka w mmogach indywidualnych celów , próbuje się odnaleźć , nie ta gra to inna . Ja tam rozumiem Pieszczocha , Xantha , tego pierwszego z racji tego że nie grał w SWG i chce posmakować , zniechęcanie go nie jest na miejscu , jak Ae życze mu powodzenia i FUN z gry , Xantha rozumiem że wraca tam gdzie przepędził sporo czasu i czuję się jak w domu , zna produkt , zna mechanike... da sobie radę . Podobnie jak Ash
mam sporo naleciałości z UO w kwesti PvP , Looting to naturalny revard dla mnie , nie mówiąc o tym że full loot z Ultimy napędzał KAŻDY segment rynku , począwszy od blacksmitha do tamera , jakby Blizz pozwolił mi zabrać z corpsa głupi heal pot inaczej bym na to spojrzał tak to PvP jest ...nudne na dłuższą metę bo jest w 70% gear based , skill też istotny ale nie tak jak bym tego chciał . "Zjedliśmy" za dużo WoW , mamy niestrawność , poczekajmy aż Blizz zapoda nam tabletke na trawienie w co szczerze wierzę /waiting for BG

...niemniej szkoda że się wykruszacie panowie miałem nadzieję pobiegać z wami na US , trudno LIFE ... :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.