mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 15:02 
Cytuj  
Mam wszystkie stare gry z automatow na emulatorku mame ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 15:04 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Mam wszystkie stare gry z automatow na emulatorku mame ;)


jumping jack nie byl z automatow :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 15:12 
Cytuj  
BiGi wszystkie ????? ja mam chyba wszystkie romy do 0.79 albo 0.81, w tej chwili ostatnia wersja to 0.91 cyt.: (5428 supported ROM sets, 3020 unique games).


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 15:12 
Cytuj  
i znow robi sie ot :]

wiec nawiazujac do bg, to najlepsze rewardy to beda mounty :] tak jak ten raptor ze screena :]

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 15:14 
Cytuj  
A pamięta ktoś skaczącego misia na Spectrum? Heh...


Zerg... To masa ludzi, którzy jak te barany biegną za przywódcą, lub za kimś, kogo za takiego uznają (biedak może sobie nie zdawać z tego sprawy). Ślepo wycinają wszystko po drodze, a jak się trafi urwisko, to spadają...

akas napisał(a):
Otwarte pvp i BG to dwie różne ideie . W otwartych nie wyleminujesz zerga i niestworzysz równych szans , co przekłada się na brak mozliwosci stworzenia wiarygodnego do umiejętnosci rankingu.
BG - to mecz , równe szanse .W tym przypadku ranking pokaze wartosc gracza. Ale wynoszenie profitów poza BG moze posluzyc do rozbalansowania gry.


Niespecjalnie chyba, akas. Na serwerach PvP (a tylko o takich chcę tu rozmawiać) BGs będą tylko dopełnieniem codziennego, szarego PvP, o tyle pożądanym, o ile da jakieś specjalne nagrody (honor points, specjalne dropy). Koncepcja BGs w WoW jest bardzo podobna do Frontiers w DAoC, czyli terenów, na których się można mordować do woli. W WoW trochę to uporządkowali, lub ograniczyli - dali jasne cele, jak szachach - albo wy dojdziecie do nas, albo my do was. W DAoC jest to dużo bardziej skomplikowane.
Natomiast taki przęciętny rogue np. i tak będzie gankował, sam lub z kolegą, czy to BG, czy poza.
Nie bałbym się tak bardzo o złamanie równowagi gry, poprzez "wynoszenie" specjalnych umiejętności poza BG. W dłuższej perspektywie czasowej gracz, który ma do siebie choćby szczątkowy szacunek, a który osiągnął ciężką pracą "wyżyny PvP" będzie raczej szukał równych sobie, niż "zakłócał równowagę". Oczywiście szczeniactwo wszędzie było, jest i będzie. Ale chyba do zwalczenia.
Zaś wiarygodny ranking? Heh, od czego jest arytmetyka?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 15:23 
Cytuj  
Napiszę tyle:
Blizzard miał do wyboru dwie wersje:
1. wersja łatwa i prosta - ściągnąć PvP z DAoC-a bo w końcu jest on najlepszy
2. wersja trudniejsza - zaryzykować i spróbować zrobić coś jeszcze lepszego

Wybrał wersję drugą. Bez sensu natomiast jest porównywanie produktu który ewoluował przez 4-5 lat ze świeżym raczkującym produktem który nie posiada jeszcze dużo elementów.
To, że już teraz przebił inne mmorpgi w innych dziedzinach może z nas robić optymistów, i dawać nadzieję że PvP będzie conajmniej tak dobre jak w DAoC a moim zdaniem dużo lepsze (bo zabijanie się dla punktów jak dla mnie jest śmieszne).

Pesymiści niech nadal grają w DAoC-a.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 15:38 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
PS. a pamięta ktoś Frog-a? to była gra..


ja w to gralem na takim sprzecie http://www.cconline.com.pl/print.php?what=article&id=3 u starszego kolegi. Cholera byłem w siódmym niebie :)

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 15:44 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Napiszę tyle:
Bez sensu natomiast jest porównywanie produktu który ewoluował przez 4-5 lat ze świeżym raczkującym produktem który nie posiada jeszcze dużo elementów.


Dobrze, wójcie, prawicie:)
Oczywiście masz rację, trzeba poczekać, zobaczyć. Po prostu dla mnie, z czysto subiektywnego punktu widzenia, DAoC jest pewnym odniesieniem, bo tam tkwiłem bardzo mocno przez czas ostatni. I tyle, to tylko ja, i mnie podobni, nikt inny. To nie musi być prawdziwe dla wszystkich.

Mark24 napisał(a):
To, że już teraz przebił inne mmorpgi w innych dziedzinach może z nas robić optymistów, i dawać nadzieję że PvP będzie conajmniej tak dobre jak w DAoC a moim zdaniem dużo lepsze (bo zabijanie się dla punktów jak dla mnie jest śmieszne).

Pesymiści niech nadal grają w DAoC-a.


Jestem pesymistą, a nie tkwię już w DAoC, jak to pogodzić? Może jednak postawa "wszystko już wiem, wszystko już widziałem i nie chcę patrzeć na to, czego nie znam", czyli moja o stosunku do DAoC, jest uprawniona?
A zabijanie się dla punktów wcale nie jest śmieszne - jest tak samo ekscytujące, jak bez punktów, tyle że później dostajesz dodatkową satysfację z oglądania statystycznych danych swojego ukochanego zabójcy. Tak to jest, wierz mi...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 15:59 
Cytuj  
punkty w daoc przekladaja sie na nowe umiejetnosci... wiec jest sens dla nich zabijac:)

A co do gankowania rougiem, mysle, ze na bg bedzie podobnie jak w daocu, beda stale miejsca , gdzie przechodzi duza liczba wrogow ( ale w miare pojedynczo), bedzie to miejsce spotkan i rouge wars, glownymi przeciwnikami rouge beda wrodzy rouge, ew przy wiekszych raidach, beda obstawiac tyly wroga , sapujac czy po kolei eliminujac healerow czy magow

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 16:09 
Cytuj  
lutus - nowe umiejętności są już teraz w WoWie. Za questy dostaje się trinkety a z trinketów są umiejętności - skąd wiesz, że sklepy dla ludzi z wysokiem dorobkiem PvP nie będą posiadały takich umiejętności?

Ja na razie rozkoszuję się swoim trinketem:
http://www.thottbot.com/?i=18293
Wzywa 3 moich slavików którzy pomagają się mi bić (cholera tylko, ze żyją 20s) ale zamieszanie wprowadzają (cooldown 10min)
Aenima np. ma arcanite dragona którego może przyzwać na 1min i który zieje ogniem (cooldown 1h)

Mechanika gry jest jak najbardziej do tego przygotowana.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 16:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
lutus - nowe umiejętności są już teraz w WoWie. Za questy dostaje się trinkety a z trinketów są umiejętności - skąd wiesz, że sklepy dla ludzi z wysokiem dorobkiem PvP nie będą posiadały takich umiejętności?

Ja na razie rozkoszuję się swoim trinketem:
http://www.thottbot.com/?i=18293
Wzywa 3 moich slavików którzy pomagają się mi bić (cholera tylko, ze żyją 20s) ale zamieszanie wprowadzają (cooldown 10min)
Aenima np. ma arcanite dragona którego może przyzwać na 1min i który zieje ogniem (cooldown 1h)

Mechanika gry jest jak najbardziej do tego przygotowana.



To co pokazales to odpowiednik artefaktow w daocu... no ale powiedzmy, ze o cos takiego mniej wiecej chodzi:)

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 16:31 
Cytuj  
lutus napisał(a):
punkty w daoc przekladaja sie na nowe umiejetnosci... wiec jest sens dla nich zabijac:)


Ano :)

lutus napisał(a):
A co do gankowania rougiem, mysle, ze na bg bedzie podobnie jak w daocu, beda stale miejsca , gdzie przechodzi duza liczba wrogow ( ale w miare pojedynczo), bedzie to miejsce spotkan i rouge wars, glownymi przeciwnikami rouge beda wrodzy rouge, ew przy wiekszych raidach, beda obstawiac tyly wroga , sapujac czy po kolei eliminujac healerow czy magow


Mam nadzieję, Lutus, mam nadzieję... Przy tych wszystkich różnicach, może nawet na lepsze, może stare Emain się przypomni :)

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 17:25 
Cytuj  
Holger napisał(a):
akas napisał(a):
Holger , system nagród to nie tylko punkty honoru i swiecidełka,
była informacja, ze wysokie punkty dadzą dostęp do specjalnych umiejętności.


Gdzie była taka informacja? W tym artykule chyba nie, a do niego się odnaszę.


Cos gdzies kiedys czytalem ze jakis airstrike czy cos mozna przywolac :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 17:50 
Cytuj  
To bendzie mniej wiencej wygladać tak. Najpierw robisz np questa na uwolnienie 3 pilotów gryphonów i eskortujesz ich do swojej bazy. Oni daja ci wtedy mozliwość przywołania ich 3x wczasie walki i zrobienia nalotu dywanowego :lol: :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 10 lut 2005, 18:28 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 18:14 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Tak to bendzie mniejwiencej wygladać tak.


Off-topic i prawdopobnie możliwy flame... (Baczność, Kielas!!)

Jednak muszę mieć prośbę:

Czy ktoś, kto nie potrafi wysławiać się poprawnie w naszym ojczystym języku mógłby łaskawie powstrzymać się od umieszczania na tym forum swoich światłych myśli? Przynajmniej do czasu, aż nauczy się ubierać je w formę poprawną PRZYNAJMNIEJ ortograficznie? Dziękuję.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 18:26 
Cytuj  
Gdzie ty widzisz offtopic ? Potrzebujesz okularów czy co ?

Cytuj:
Jednak muszę mieć prośbę:


Jak ja kocham hipokrytów, ty sie najpierw naucz składni zdania jeżeli chcesz kogoś krytykować w tej kwesti.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 18:54 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Gdzie ty widzisz offtopic ? Potrzebujesz okularów czy co


Wzdech... widze ze problemy nie tylko z ortografia. Chodzilo mu ze JEGO post to bedzie off top i flam, a nie twoj

pozdrawiam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 18:58 
Cytuj  
Nie moja wina że pisze w sposób który może być wielorako zinterpretowany. :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 19:03 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Nie moja wina że pisze w sposób który może być wielorako zinterpretowany. :roll:

Wystarczy tylko uzyc szarych komorek i tego, co nazywaja inteligencją.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 19:09 
Cytuj  
Kwestia przyzwyczajenia do atmosfery na forum...


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.