mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:25 
Cytuj  
mozna sie nauczyc jezykow , grajac alliance na serwie RP spotkalem w IR
goscia co mowil w jezyku high elven , nie chcial powiedziec skad go zna :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:26 
Cytuj  
tzn. tak dueli nie lubię bo są nudne.
to był jeden "duel" dogadany za pomocą emotikonów z paladynem alliance, ten pal nawet mnie nie zabił chociaż sromotnie złoił - oszczędził mi biegania na cmentarz. Jak miałem jakieś 10%HP odbiegł i zrobił /bow.

Teraz jest mozliwość duelowania się z alliantami, ale tego nie robię bo po cholerę? Przecież wszyscy się zabijają dla HK i punktów. Więc wolę zamiast duel-a normalnie zabić gościa (1HK, ~200cp) lub być zabitym (0HK, 0cp, zero straty generalnie oprócz czasu).
Czemu spituję? cholera wie genaralnie. Jak wchodzisz między wrony musisz krakać tak jak one. Generalnie przed patchem PvP dużo mniej było spitujących, dużo mniej gówniarstwa, dużo więcej fair play. Teraz czerwony nick to 100% walka bez żadnych zasad, często kilku na jednego ze spitami, lolami i czym się da bo przeciwnik to tylko kolejny Honor Kill i określona ilość cp do zgarnięcia. Niczym się w sumie to nie różni od grindingu mobów. Przynajmniej szacunek taki jak dla moba.
Generalnie community w WoWie to wielka porażka. Pół roku temu byłem prawie pewien, że community się wyklaruje ale nic z tego. Nasza US gildia to nastolatki i szkolniaki napierdalające na inne gildie przy każdej okazji i wyśmiewająca się z gildii mniejszych i gorzej zorganizowanych.
Serwer i horda jest tak biedna i tak chujowa, że po pół roku gry 1 (słownie) JEDNA gildia zabija Onyxie. Są 3 (słownie: trzy) gildie które raidują Molten Core. Dodatkowo te TRZY największe gildie w sumie są słabsze niż JEDNA z top 5 z alliance.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:27 
Cytuj  
sirek napisał(a):
no life kid jest otoczony ./spit ./fart to nigdy nie nauczy się zdrowych stosunków międzyludzkich tu nie chodzi o wychowywanie swoich dzieci tylko o fakt jak widzę dzieciaki w kafejkach internetowych np jak grają i rzucają bluzgami na prwao i lewo


nie widze zwiazku pomiedzy uzywanie komendy w grze /spit /fart a bluzganiem , pluciem i pierdzenie w realu.
Jesli ty takie zwiazki widzisz, to trzeba by zabronic 99% GIER KOMPUTEROWYCH bo w kazdej sie cos zabija, a w.g. ciebie jak kogos zabijam w grze , to zaraz wyjde na ulice i bede zabijal w realu :)

Twoja teoria nie ma zadnego potwierdzenia w statystykach chociazby :)


_________________



******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:30 
Cytuj  
Mark zapraszam na Earthen Ring RP :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:42 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Huragan, nie masz racji piszac, ze gry w jakie graja dzieciaki nie maja zadnego wplywu na nie. Oczywiscie nie maja rowniez racji ci, ktorzy twierdza, ze dzieciak wyjdzie na ulice z siekiera i bedzie mordowal po WoW.


no wiec wlasnie, wszystko zalezy od wychowania dziecka. Na jednego bedzie to mkialo wplyw, a inny wie ze to tylko gra i nie wyjdzie na ulice z mieczem i nie bedzie killowal wszystkich.

Cytuj:
Niemniej moze to sie wydawac dziwne, ale drobne sprawy jak np. szacunek do przeciwnika wynosi sie tez z gier. To ze teraz kogos 10 razy opluja i 5 razy pokaza dupe, a potem poskacza po ciele wydaje sie byc malo istotne. Potem wygra z kims bieg na 100 m i bedzie sie z niego nasmiewal, a jak przegra to sie obrazi a nie pojdzie pogratulowac.

Szacunek do przeciwnika jest sprawa bardzo wazna, zreszta wystarczy znac odrobine historii zeby cos o tym wiedziec.

Reasumujac, _zawsze_ po walce /bow dla przeciwnika. Zawsze. Przynajmniej z mojej strony. Zrob tak, nic na tym nie stracisz, a to naprawde przyjemne uczucie.


Swiat WoW jest inny.. tutaj mozna pokazac DUPE przeciwnikowi, tutaj mozna go opluc itd.... kazda rasa ma jakas tam swoja historie. Orki sa brutalne, a gnomy smieszne.. itd.
Jesli chcesz sie wczuc w Orka to nie sadze bys klekal przed jakims gnomem :) Co najwyzej mozesz go opluc i obsrac, bo Orki nie maja szacunku dla gnomow :) Proste.


_________________



**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:43 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
nie widze zwiazku pomiedzy uzywanie komendy w grze /spit /fart a bluzganiem , pluciem i pierdzenie w realu.
Jesli ty takie zwiazki widzisz, to trzeba by zabronic 99% GIER KOMPUTEROWYCH bo w kazdej sie cos zabija, a w.g. ciebie jak kogos zabijam w grze , to zaraz wyjde na ulice i bede zabijal w realu :)

Twoja teoria nie ma zadnego potwierdzenia w statystykach chociazby :)

zaczynam dostrzegać bezsens wymiany poglądów z osobami ktore głównie ironizują i są jakoś głuche na świat...
czytaj gazety pooglądaj publicystyki trochę
"... 12 letni dzieciak chciał sprawdzić czy kolega będzie tak fajnie krwawił"
"13 letni gwałciciel" itp.
gdzieś jest zawsze początek nie twierdzę że odrazu grający w grę nastolatek wyjdzie na ulicę mordować ale jeśli od początku będzie się uczył niskich zagrywek do tego będzie siedział non stop przed kompem jego poziom socjalności ja jakiejś wrażliwości społecznej będzie żałosny. Ty może nie wyjdziesz i nie będziesz zabijał bo swój rozum mam ja tylko dorzuciłem swoje 3 grosze apropos młodych wręcz bardzo młodych użytkowników tej gry naprawdę nie rozumiesz o co mi chodzi... przejdź sie do jakiejś kafejki netowej nie zakładaj słuchawek tylko posiedź i posłuchaj jak grają dzieciaki... i Ty i ja i wielu z ludzi którzy tu piszą mieli dzieciństwo mieli jakieś wzorce wybacz jeśli wychowanie takie a nie inne w takim a nie innym środowisku i otoczeniu socjalnym jest ułomne to co będzie rosło z tych dzieci? gdzie będzie poszanowanie dla drugiego człowieka... tak za postacią łażącą po Twoim ekranie siedzi człowiek i należy mu się szacunek a Twoje hmmm posty jak Autorytetu w kilku sprawach tutaj nie pomagają to forum też czytają dzieciaki... zastanów się nad sobą nie masz nic do powiedzenia oprócz ironii daruj sobie bo z czasem staje się to nudne...
pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:44 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Fabianek

lamanie przepisow, zabijanie =! szacunek do przeciwnika

Roznia sie tym ze pierwszego nie wyniesiesz z gry komputerowej, a jesli chodzi o drugie, to gra moze mie wplyw. (podkreslam _moze_)


No respect for GANKERS !


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:49 
Cytuj  
sirek napisał(a):
widzisz Fabianek powiem tyle jestem zwolennikiem uzywania komputera przez istoty rozumne i mogę Cię zapewnić że do czasu aż moje dziecko (aktualnie nie posiadam albo nie wiem o posiadaniu takowego :) ) nie osiągnie tego poziomu będę przyglądał się w co gra jak reaguje na grę i jak się nią bawi. Klasyfikacja tej gry przez PEGI na 12+ jest wielką pomyłką i nie zdziwię się jak jakiś amerykański rodzic którego 12 latek gra w tę grę wytoczy blizzardowi proces ( vide wisielcy tristifal glades bebechy undeadów w stratholme i w drodze do niego) a znając amerykańskie prawo wygra ten proces.
Co do Twojego współczucia hmm masz w rodzinie jakieś dziecko w wieku 10-12 lat? rozmawiałeś z nim? jak nie spójrz podwórko czy zobaczysz takie dziecko? nie sądzę ... siedzi przed kompem i gra... jedyne o czym mówi to pokemony albo inne badziewie... społeczeństwo nam się degenruje nie rozumiesz tego faktu Twoja sprawa ja chciałbym coś z tym zrobić


na poczatek sprostowanie pegi jest EUROPEJSKA (nie amerykanska lub swiatowa jak sugerujesz) organizacja a co do posiadania dzieci to
mam syna w wieku 7dmiu lat i nie mowi pokemony tylko Bob budowniczy :D a na powietrzu spedza wiecej czasu niz w domu (no jak wykluczymy spanie i zerowke)



sirek napisał(a):
Huragan napisał(a):
nie widze zwiazku pomiedzy uzywanie komendy w grze /spit /fart a bluzganiem , pluciem i pierdzenie w realu.
Jesli ty takie zwiazki widzisz, to trzeba by zabronic 99% GIER KOMPUTEROWYCH bo w kazdej sie cos zabija, a w.g. ciebie jak kogos zabijam w grze , to zaraz wyjde na ulice i bede zabijal w realu :)

Twoja teoria nie ma zadnego potwierdzenia w statystykach chociazby :)

zaczynam dostrzegać bezsens wymiany poglądów z osobami ktore głównie ironizują i są jakoś głuche na świat...
czytaj gazety pooglądaj publicystyki trochę
"... 12 letni dzieciak chciał sprawdzić czy kolega będzie tak fajnie krwawił"
"13 letni gwałciciel" itp.


i to jest powod zeby zabronic:
- gier gdzie sie morduje, lamie przepisy, poniza innych
- filmow w ktorych sie dzieja w/w rzeczy (99,9% filmow)
- czasopism dla doroslych (w koncu jak malolat je dorwie lezy to zaraz zgwalci swoja nauczycielke)
- uzywania internetu - tam jest tyle brutalnosci i obnazania sie
- kreskowek na cartoon network

o czym ty mowisz to RODZIC ma kontrolowac DZIECKO a nie wydawca/producent sie przejmowac czy jakis malolat bedzie uzywal jego produktu.

A co powiesz o trzech 21latkach ktorzy obejrzeli film demolka po czym wyszli na ulice i zaczeli strzelac? Co no life kid? nie sadze bo to bylo pod koniec lat 90tych afair (zaraz po premierze) wiec jak oni byli w wieku <10 lat to nie bylo gier komputerowych takiej jakosci aby wiazac je z rzeczywistoscia. TO RODZICE SA WINNI jak dziecko przewini a nie jak twoierdzisz autorzy produktow.


Ostatnio edytowano 6 maja 2005, 10:59 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:58 
Cytuj  
sprawdziłem w stanach jest dopuszczona od 11 lat...


gratuluje podejścia z dzieciakiem zobaczymy jak długo uda Ci się go utrzymac z dala od komputera ja stawiam do wieku 10 lat :) bo przecież wszyscy jego znajomi juz mają i już grają a on nie może?... chodzi o choćby dyskretną kontrolę nad dzieckiem w czasie zabawy. Napewno nie chciałbyś żeby Twoje dziecko czerpało wzorce zachwań z gier gdzie przecież się pluje i pierdzi na ludzi bo są inni...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:01 
Cytuj  
sirek napisał(a):
sprawdziłem w stanach jest dopuszczona od 11 lat...


gratuluje podejścia z dzieciakiem zobaczymy jak długo uda Ci się go utrzymac z dala od komputera ja stawiam do wieku 10 lat :) bo przecież wszyscy jego znajomi juz mają i już grają a on nie może?... chodzi o choćby dyskretną kontrolę nad dzieckiem w czasie zabawy. Napewno nie chciałbyś żeby Twoje dziecko czerpało wzorce zachwań z gier gdzie przecież się pluje i pierdzi na ludzi bo są inni...


to jego wybor nie moj :P wiec nie mi gratulowac :D Wiesz woli pokopac pilke pobawic sie w chowanego itp. Ja go nie zamierzam trzymac z dala od komputera (no moze troche, bo wiadomo ze jest mlody i bedzie lepiej qmal zasady gry i ogra tate rotfl) bo czy sie to komus podoba czy nie komputery to przyszlosc jak na razie i czlowiek nie obeznany z kompem juz teraz jest tak jak by nie umial pisac/czytac/mnozyc

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:05 
Cytuj  
sirek napisał(a):
społeczeństwo nam się degenruje nie rozumiesz tego faktu Twoja sprawa ja chciałbym coś z tym zrobić


moj dziadek tez tak mowil jak uslyszal rock'n'roll :)


_________________



*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:27 
Cytuj  
Cytuj:
Nasza US gildia to nastolatki i szkolniaki napierdalające na inne gildie przy każdej okazji i wyśmiewająca się z gildii mniejszych i gorzej zorganizowanych.
Serwer i horda jest tak biedna i tak chujowa, że po pół roku gry 1 (słownie) JEDNA gildia zabija Onyxie. Są 3 (słownie: trzy) gildie które raidują Molten Core. Dodatkowo te TRZY największe gildie w sumie są słabsze niż JEDNA z top 5 z alliance.


To smutno tam macie na tym "so pro" US.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:29 
Cytuj  
na BL jest bardzo wesolo, pare dni temu kumple w 5 dorwali jednego szamana, otoczyli go i zaczeli lac piesciami.... jak mial malo hp, zamieniali go w owce zeby sie uleczyl, i znowu - po 10 min "zabawy" puscili go zywego ;)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:33 
Cytuj  
Internetowe dresy kurde :P.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:37 
Cytuj  
tak juz czytałem jak "fajnie" macie na tym pro BL UE :lol:

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:44 
Cytuj  
No przynajmniej nie jestem w gildii w której nie ma nastolatków i szkolniaków napierdalających na inne gildie przy każdej okazji i wyśmiewających się z gildii mniejszych i gorzej zorganizowanych.

Co do MC imo bedzie niedlugo 5 gildii rajdujących, wiecej nie bedzie chyba ze zmieni sie sytuacja kadrowa. Onyxia padla juz dawno, wlasnie druga i trzecia gildia przymierzaja sie do zabicia.

Ale nie o to chodzi.. wiele było żartów na temat poziomu kultury i poziomu gry na EU. Jak okazuje sie niesłusznych.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:14 
Cytuj  
no u nas przynajmniej nie ma tekstów na ogólnym "kupię dobry miecz"
"stfu", "kurwa" i "spierdalaj".
Generalnie na US jest chujowo bo gra jest chujowa, a przyzwyczajony jestem do deko innego community. Ale to co się dzieje na UE to nawet pod "chujowo" nie można zakwalifikować.
U nas przynajmniej polacy są na poziomie i co by nie mówić Polacy podwyższają ogólny poziom serwera. Na UE pewnie zaniżają i trzeba się wstydzić, że jest się polakiem lub podawać jako kraj pochodzenia Rumunię.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no u nas przynajmniej nie ma tekstów na ogólnym "kupię dobry miecz"
"stfu", "kurwa" i "spierdalaj".
Generalnie na US jest chujowo bo gra jest chujowa, a przyzwyczajony jestem do deko innego community. Ale to co się dzieje na UE to nawet pod "chujowo" nie można zakwalifikować.
U nas przynajmniej polacy są na poziomie i co by nie mówić Polacy podwyższają ogólny poziom serwera. Na UE pewnie zaniżają i trzeba się wstydzić, że jest się polakiem lub podawać jako kraj pochodzenia Rumunię.


zalezy gdzie, moze na BL tak jest jak mowisz

na deathiwingu jest deczko inaczej i na polakow nikt nie narzeka poki co, a co za tym idzie, nikt sie nie wstydzi tego ze jest z polski (przynajmniej nikt z mojej gildii :P)

zreszta moze jest to zwiazane z wiekiem ;P, bo u nas srednia wieku w gildii jest 20+ :P, wiec kazdy w sumie potrafi sie zachowac :)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 75
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:40 
Cytuj  
Bodzio w 100% sie podpisuje pod tym co napisales. Z mojej strony po wygranej jest standardowo /cheer. "Strenght ad honour!" byczka roxx :D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Na UE pewnie zaniżają i trzeba się wstydzić, że jest się polakiem lub podawać jako kraj pochodzenia Rumunię.


Ja znam wiekszość polaków grających na BL i IMO jesli na kilkuset (Vercin twierdzi ze jest to kolo 1000) polaków tam grających jest 20 moze 30 debili z tego PARU ludzi zachowujących sie w sposób jak to opisałeś to jest to w normie statystycznej (mówie o hordzie, zdaje sobie sprawe że w ally może być gorzej). Zresztą ,najbardziej zabawni są ludzie którzy nie byli , nie widzieli ,ale wszystko wiedzą najlepiej :). Tak jak pisałem już wiele razy : zawsze przyznaje sie do swojej narodowości ,jeśli mój rozmówca ma ochote oceniać mnie z góry na jej podstawie to mam go głeboko w dupie.

Cytuj:
Generalnie na US jest chujowo bo gra jest chujowa


To po co sie męczysz ?.

Cytuj:
Ale to co się dzieje na UE to nawet pod "chujowo" nie można zakwalifikować.


Ja sie bawie świetnie.

Cytuj:
U nas przynajmniej polacy są na poziomie


Czy ty przypadkiem nie jestej w gildii zlozonej w wiekszosci z polaków ?.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.