mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 09:35 
Cytuj  
Cytuj:
zmartwię cię każdy grał z randomami po jednej i po drugiej stronie. Bo gildią nie da się wejść - robisz raid 10-osoboby i czekasz w nieskończoność.


Jak zwykle doświadczenia Marka nie dotycza mojej osoby poniewaz zagralem 20+ meczyków z gildia na kazdy czekalismy makies 10 min. Tak samo od nas razem właziło nihilum, tD i pare gildii alliance. Ogólnie wręcz mam wrażenie że tak jest o wiele szybciej.

Cytuj:
Chyba niestety Marku to nie jest taka zaleznosc. To prawda ze Horda wygrywa 90% WSG ale to nie swiadczy o tym, ze w Alliance graja same lamki. Po prostu w 10 osobowych zergach H>A.


Masz racje po prostu w 10 osobowych zergach skillowo H>A. Po pierwsze do ally idzie wiecej początkujących i młodych graczy, po drugie alliance w naturalny sposób przywykło do gry w przewadze liczebnej, i nie mówie że to z racji ich tchórzliwego charakteru, po prostu ich jest więcej i zazwyczaj są bardziej chętni do pvp. W sytuacji kiedy siły są wyrównane i kiedy ich gwiazda paladyn nie jest przydatna w taki sposób jak przywykli w zergu alliance sie troche gubi. Oczywiście to ogólniki , od każdej reguły są wyjątki, więc prosze nie pisać o 10001 przykładów jak to dzielnie pokonaliscie horde 1/1 2/2 3/3. Dodam że ludzie z mojej uber :roll: gildii grali na test serwerach jako ally i z tego co pamieta to mieli winning streak przez jakies 4 dni :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 09:38 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
. Po pierwsze do ally idzie wiecej początkujących i młodych graczy,


bzdura.... 60 lvl aliant nie jest juz graczem poczatkujacym :)
prawda w BG wyjdzie dopiero za kilka dni, jak ludzie poznaja mape , dowiedza sie o co wogole chodzi itd.. bo na razie to wiekszosc lata w ta i spowrotem i nie bardzo wiedza co trzeba zrobic :> Wygrana czy przegrana w tej chwili to loteria.


_________________



*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 09:40 
Cytuj  
Cytuj:
bzdura.... 60 lvl aliant nie jest juz graczem poczatkujacym


Uoi sie czepiasz, każdy wie o co chodzi ;P.

Cytuj:
Wygrana czy przegrana w tej chwili to loteria.


DLatego trzeba grac ze znajomymi.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 9 cze 2005, 09:45 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 09:42 
Cytuj  
ee tam loteria huragan.

80% wygranych hordy to raczej ciężko podpiąć pod jakąś funkcję /random.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 09:47 
Cytuj  
No jak widze 3 paladynów stojących na obronie to sie smutno robi :). Ludzie rozumuja "pala jest niezniszczalny to trzeba go na obronie postawić", i taki biedny pala nic nie moze zrobic poza daniem stuna z ktorego wychodze sobie trinketem.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 09:48 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ee tam loteria huragan.

80% wygranych hordy to raczej ciężko podpiąć pod jakąś funkcję /random.


dopoki nie wiedzialem o co chodzi z tymi flagami i latalem w ta i spowrotem zeby tylko poznac mape to horda wygrywala :)
Jak juz sie kapnalem co trzeba zrobic to zaczalem przegrywac :)

w sumie moje doswiadczenia z wczorajszego dnia to 50% wygranych i 50% przegranych :)

Nie powiedzialbym wiec ze allianci nie potrafia, wszystko zalezy na kogo sie trafi :>


_________________



****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 09:54 
Cytuj  
nie loteria, wcale nie

wygrana zalezy glownie od ilosci ludzi myslacych:
przykladowo wczoraj w drugim moim starciu w AV nie bylo zbyt duzo takich aliantow, i w sumie ja i 2 moich kumpli przechylilismy szale z przegranej na zepchniecie hordy do ich bazy (juz rozwalali nam bunkier, my odbilismy 2 cmentarze - jeden w sumie tylko w 3, drugi juz z pomoca [ten kolo glownej bazy])

i taka jest cala prawda: wygra ta strona, ktora ma wiecej ludzi myslacych


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 09:59 
Cytuj  
Ta i to jest właśnie imo nadzieja w AV, że kupa, kupą ale kilkunastu ludzi wspołdziałających z sobą może przechylić szale zwyciestwa. Czego sobie i państwu życze ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 10:02 
Cytuj  
Huragan bo wasz serwer z tego co wiem ma równe ratio lub nawet horde ma przewagę liczebną. WIęc jesteś mało "obity" w walkach 1 vs 3 ;)

U nas jak dochodzi do równych walk 3v3 czy 5v5 tudzież 10v10 to możesz w ciemno obstawiać na horde. 80% na wygraną o ile ktoś nie pójdzie afk ;)

W zergach sobie gorzej radzimy za to :/

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 10:05 
Cytuj  
Robus napisał(a):
i taka jest cala prawda: wygra ta strona, ktora ma wiecej ludzi myslacych


A nie do konca. Wczoraj pobawilem sie troche na BG (druzyny 21-30 lvl). Ze strony hordy (mojej) totalna samowolka. Zero party/raid, nic. Start i huzia na wroga. Ze strony aliance - taktyka, zwarty szyk, kupa mosci panowie. W polowie drogi spotykamy sie na polu bitwy. Alianci zatrzymuja sie i stoja. 2 hordziakow lewa strona do ich bazy, 3 prawa, reszta na nich, jeden stoi z tylu i sie drze, ze party trza itd. Aliance maja totalny "zawias". Nie wiedza co robic. My juz zwiewamy z flaga. Oni radza co czynic, lol :] Na 4 takie bitwy, 3 wygrane dla hordy :]


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 10:07 
Cytuj  
to tylko swiadczy o tym, ze jeszcze wielu graczy nie wie o co chodzi.... poczekajmy z ocenami kilka dni, wtedy bedzie bardziej obiektywnie.
Myslenie nie ma nic do rzeczy jak sie nie zna mapy :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 10:10 
Cytuj  
mapa to kwadrat z dwoma bazami po przeciwnej stronie. Nie ma co poznawać ;)

Generalnie ja rozpaczam nad AV. 40vs 40 to dla mnie zergowanie a nie taktyka. Gdyby zrobili tą mapkę na 20 vs 20 to piałbym z zachwytu.

Inna sprawa, że gram warriorem. Warrior jest taki sobie w 1 vs 1. Jest zajebisty za to w małych grupkach (w CTF sięję postrach), totalnie zasysa w zergach. Ranged jest słaby, po charge nawet z 6000HP pada po 3s. Bezsens. W zergach tylko klasy ranged..


Ostatnio edytowano 9 cze 2005, 10:12 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 10:10 
Cytuj  
Ratio na BL 1.6 : 1
Alliance 7572 chary ,Horda 4728
ogólnie 12300


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 10:17 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Robus napisał(a):
i taka jest cala prawda: wygra ta strona, ktora ma wiecej ludzi myslacych


A nie do konca. Wczoraj pobawilem sie troche na BG (druzyny 21-30 lvl). Ze strony hordy (mojej) totalna samowolka. Zero party/raid, nic. Start i huzia na wroga. Ze strony aliance - taktyka, zwarty szyk, kupa mosci panowie. W polowie drogi spotykamy sie na polu bitwy. Alianci zatrzymuja sie i stoja. 2 hordziakow lewa strona do ich bazy, 3 prawa, reszta na nich, jeden stoi z tylu i sie drze, ze party trza itd. Aliance maja totalny "zawias". Nie wiedza co robic. My juz zwiewamy z flaga. Oni radza co czynic, lol :] Na 4 takie bitwy, 3 wygrane dla hordy :]


no i pokaz mi tutaj ludzi myslacych po stronie A ??


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 10:24 
Cytuj  
Oni mysleli, z tym ze ... za wolno :wink:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 10:29 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
bzdura.... 60 lvl aliant nie jest juz graczem poczatkujacym :)



uuuu i tu sie z toba nei zgodze znam jednego maga ktory jak bylem na etapie ZF jakis ~46+ on mial 52 (2 dni pozniej mial 58 ) a mana konczyla mu sie po 3 mobach, na sobie mial ring +str, a miecz z CoH afair.


Ostatnio edytowano 9 cze 2005, 10:33 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 10:30 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Oni mysleli, z tym ze ... za wolno :wink:


LMAO !!! :D

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 10:39 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Oni mysleli, z tym ze ... za wolno :wink:


buehehehe


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 10:45 
Cytuj  
Ciężko sie jednoznacznie wypowiedzieć z tym myśleniem :D - wczoraj w AV byłem w raidze gdzie 80% stanowili raczej ci wolniej myślący i horda ładnie dostawała po dupie, bo był leader, który potrafił to wszystko jakos zorganizowac. A dzisiaj rano grałem w radzie bez leadera, ale ludzie wiedzieli co mają robić i pomagali sobie nawzajem - i w sumie szło nam jeszcze lepiej niż ostatnio.

Co do CTF - wczoraj wypróbowałem i wygraliśmy 3 : 0 z hordą mimo, że pod koniec 3 graczy od nas praktycznie było wyłączonych z rozgrywki przez laga.

Co do tego, że większość palków potrafi tylko wbiec, walnąć aoe i shielda - jeżeli atakujemy horde to taki atak na co najmniej 10sek odwraca uwage większości ludzi grających po stronie horde, bo oni po prostu nie mogą przepuścić palkowi... co pozwala na bezproblemowy szturm ich pozycji. (btw 90% magow z którymi grałem też potrafi tylko dać shield + aoe)


_________________
Altaya | BF4

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 11:26 
Cytuj  
U nas ratio w 60 levelach jest 1:1,6 dla hordy.
AV alliance nie zasysa, WSG alliance zasysa.

Cala mapa WSG poobstawiana Earhbind Totemami (chyba mieli ze 3 shammiech) smiesznie sie biega :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.