mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 07:22 
Cytuj  
heh Rudy zlej kola z góry, to nie ty dałeś ciała tylko on i jeżeli ma pretensje to powinien mieć je do całego party a nie tylko do Ciebie (sam nie ustaliłeś FFA). Masz pecha bo wygrałeś ten crap, a ten pajac myśli że go od Ciebie teraz wyciągnie. Nie oddawaj go tylko sprzedaj na AH (no chyba ze masz alta Wara to sprawa jest prosta).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 08:01 
Cytuj  
rudy napisał(a):
Prosze o rade w zwiazku z zaistniala sytuacja:
Pare dni temu w random party w Uldamanie dropnal http://www.thottbot.com/?i=13823 z random moba. Zgodnie z ogolnie przyjetymi zasadami warrior dal N, po czym szaman xxx (nie chce uzywac nickow) wysmial go i powiedizal ze na epiki BOE jest FFA. Jako ze, mimo ze gram juz dosc dlugo (1 postac 49 teraz druga 45) to jeszcze nigdy nie dropnal mi epic tak samo reszcei druzyny (oprocz tego szamana) wiec wszyscy bylismy torche connfused. Ale po krotkiej wymianie zdan doszlismy do tego ze bedziemy go rollowac FFA co tez sie stalo. Wygralem ja (priest). Nastepnego dnia afera. Ten warrior mi pisze na maila ze mam oddac epica bo on gadal z kolegami na 60 i jest zawsze n/g a jak nie to mnie powciagaja na blacklisty. Odpisalem mu najgrzeczniej jak umialem ze sam sie zgodzil rollowac ffa wiec nie wiem o co mu teraz chodzi. Nastepnie zaczalem dostawac maile od typow z endgamingowych gildii zebym oddal epica bo blacklist itp itd. Z paroma z nimi pogadalem starajac sie im wytlumaczyc co zaszlo, nikogo nie obrazajac. Nic to nie dalo. TO bylo przedwczoraj, ciagle dostaje maile od coraz rozniejszych typow..O_o pisza do mnie jakies brednie o szacunku dla community itp. A ja mowie KURWA MAC. Czy wystarczy ze ktos wskaze palcem na xxx i powie ninja kolegom na 60tkach i to wystarczy na publiczny lincz? Nikt nawet sie nie spytal mnie jak bylo naprawde tylko od razu robia z ciebie ninjalootera, chociaz zaden z nich tego nie widzial. Na szczescie mam tego epica, i napisalem ze jestem gotowy go oddac jesli tylko ktos mi powie na jakiej podstawie jesli warrior sie zgodzil na FFA roll. Nawet jestli sie pomylilismy i jest n/g na epici to przeciez typ sie sam zgodzil wiec jak moze whinowac dzien po? Chyba ninjalooting polega na intencjonalnym zajebaniu komus lootu w stylu: "O dropnal epix, pierdole n/g musze to miec" i rolujesz. Nic takiego nie mialo miejsca. A najgorsze jest to ze pewnie i tak go oddam tylko dlatego zeby na 60lvlu jak bede wlazil do Orgri nie slyszec samych fuckerow na /w. Na forum BL mozna poczytac historie 1 typa co zadarl z Nihilum, zrobili mu z gry jesien sredniowiecza^^. Ja wiem ze ten system ostrzegania o ninja to dobra rzecz ale bez kitu przeciez to jest paranoja..

1. huj cie obchodzi jakaś balcklista. olej to. ABSOLUTNIE NIE ODDAWAJ ITEMU (wygrałęś go a w dodatku sa niemili)
2. nie chodz w randomach
3. jak idziesz w randomach to ustal zawsze czy epici sa FFA czy NG

random to wróg dobrej zabawy :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 25 sie 2005, 08:03 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 08:03 
Cytuj  
heh typowa polska mentalnosc wychujalismy kolesia jestesmy fajni ...
a jak probuje dochodzic swojego to jest wielkie oburzenie ...

wojak dal "n" a reszta druzyny nagle stwierdzila ze fajniej bedzie miec epika dla siebie...
no chyba ze zle zrozumialem i rozmowa o "ffa" byla wczesniej zanim item wypadl ... wtedy racja jest po twojej stronie
jak dla mnie sytuacja lekko smutna i zle swiadczy o druzynie :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 08:04 
Cytuj  
Hergar napisał(a):
heh typowa polska mentalnosc wychujalismy kolesia jestesmy fajni ...
chyba nie umiesz czytać :wink:


_________________
psn

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 08:06 
Cytuj  
[quote="Deshroom[/quote]chyba nie umiesz czytać :wink:[/quote]
to fakt ale nie to jest tematem tej dyskusji :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 08:07 
Cytuj  
Hergar napisał(a):
to fakt ale nie to jest tematem tej dyskusji :)
ale jest rezultatem twoich nietrafnych komentarzy :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 08:13 
Cytuj  
zgodzili się na FFA. jeden z nich wygrał - sprawa zamknięta.
Nie ma co się certolić - odpisz do gościa, że niezdecydowanie (w końcu nie zapierał się na N) i bad luck przy losowaniu będzie go kosztować XXg. A do ninjalootingu sie w ogóle nie poczuwasz.

Generalnie te epicy z random bossów są kiepskie i w większości przypadków da się złapać lepszy blue od takiego epica. Jest kilka wyjątków ale akurat ten przypadek pod wyjątki nie podpada.


Posty: 21
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 08:22 
Cytuj  
Ja kiedyś mialam taką sytuację w Maraudonie. Byłam tam w random group m. in. z dwoma rogue. Z księżniczki wypadł sztylet http://www.thottbot.com/?i=19491 i obaj rouge need. No cóż pełna konsternacja, bo moja wizyta priestem na 55 lvl w marze miałą na celu zdobycie właśnie tego itemu. Oczywiśćie rolla przegrałam. Więc się ich pytam po jaką xxxx oni to needowali. Odpowiedz jaką dostałąm brzmiała, że są rogue a rogue walczy sztyletem. Tylko ciekawe po co im intellect i odzyskiwanie many.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 08:26 
Cytuj  
Kitia napisał(a):
Ja kiedyś mialam taką sytuację w Maraudonie. Byłam tam w random group m. in. z dwoma rogue. Z księżniczki wypadł sztylet http://www.thottbot.com/?i=19491 i obaj rouge need. No cóż pełna konsternacja, bo moja wizyta priestem na 55 lvl w marze miałą na celu zdobycie właśnie tego itemu. Oczywiśćie rolla przegrałam. Więc się ich pytam po jaką xxxx oni to needowali. Odpowiedz jaką dostałąm brzmiała, że są rogue a rogue walczy sztyletem. Tylko ciekawe po co im intellect i odzyskiwanie many.
moja deshca ma sztylet z SM z intelectem i rougowie go biorą tez ze względu na pozostałe statystyki.
prawdopodobnie ten dagger jest super bez dodatków


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 08:48 
Cytuj  
Ja bylem w BFD moim priestem i z randoma wypadla blue staff z +15 spirit super dla priesta no to druzyna zdecydowala ze mi da ale hunterek zninjowal i nie chcial oddac twierdzac ze jego przyjaceil bedzie ja potrzebowal ........

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 08:54 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Ja bylem w BFD moim priestem i z randoma wypadla blue staff z +15 spirit super dla priesta no to druzyna zdecydowala ze mi da ale hunterek zninjowal i nie chcial oddac twierdzac ze jego przyjaceil bedzie ja potrzebowal ........
boże takich przypadków są 1000 bo gracie w randomach. nie chodze nigdy w randomach. woje pohandlować enchantami deshcą niż pakowac się w jakąś kupe.
dodatkowo nie mam żadnego praktycznie needa w instansach poza MC więc jak wypada epic to go sprzedajemy i dzielimy się kasą po równo :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 09:00 
Cytuj  
haha
Pewnie Desh tylko ze u mnie wszyscy an 60-tym a altów robic sie prucz mnie nikt nie kwapi...wiec tylko randomy zostaja........(przy okazji nie kazdy random to do dupy jest nie raz sie przekonalem)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 09:05 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
(przy okazji nie kazdy random to do dupy jest nie raz sie przekonalem)
tak, ale conajmniej co piąty tak cie wkur.. że lepiej nie grać w randomach wcale :wink:

rozumiem cię, nie ma kumpli to trza się meczyc :-?


_________________
psn

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 09:24 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Libero napisał(a):
Nestor, widać ty pierwszy jesteś do rollowania w takich sytuacjach. Nie wiem na jakim ty serwerze grasz, ale na moim ludzie potrafią zachować się właściwie.
/shrug


Ew. potem sprzedaja ten item na AH :) Juz nie raz tak bylo. Potem zreszta wychodza takie kwiatki jak tutaj. Jak jest guild group to nie ma problemu, z randomami jest wielka kicha bo kazdy widzi tylko fioletowy kolorek i juz ogien z tylka :)

Wszystko jest case by case basis, czasem poprostu sie nie da i tyle :)

Ja zawsze patrze czy ktoś po zakomunikowaniu Need od razu zakłada itema. Jak nie zakłada to trzeba się przyczepić, dopytywać i w razie czego zbluzgać chuja. Bo w sumie kto nie chce od razu sprawdzić jak nowy item wygląda i zacząć go już nosić jak najszybciej? Jedyny problem jest z lvl req, ale to się rzadko zdarza.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 09:25 
Cytuj  
Nie kazdy gra na high-popie. U mnie na Maelstrom trudno znalezc grupe w gildii aby poszli do jakiegos instanca. Gildiowo chodzimy tylko do UBRS/MC.
Zatem Strath/Scholo i wczesniejsze instance chodzi sie w random grupach.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 09:27 
Cytuj  
Carnillion
A jaki masz nick i gildie na MS ? bo ja tez stamtąd :P
Tylko teraz zabralem sie za levelowanie altów i mam z tego niezla frajde :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 10:12 
Cytuj  
OMG !!!
Jak fajnie ze juz nie mam takich problemow :)

rudy - na Twoim miejscu zostawilbym ten item jako symbol walki z debilizmem w WoW, niestety w gronie gowniarstwa takie krzaczki to normalnosc :( Sa oczywiscie ludzie z ktorymi mozna pograc i takich szukaj i wpisuj do friendlisty, z nimi na przyszlosc probuj tworzyc pt.
No i przede wszystkim trzymaj sie motta Desha: "random party z dupy party" :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 10:20 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Ja zawsze patrze czy ktoś po zakomunikowaniu Need od razu zakłada itema. Jak nie zakłada to trzeba się przyczepić, dopytywać i w razie czego zbluzgać chuja. Bo w sumie kto nie chce od razu sprawdzić jak nowy item wygląda i zacząć go już nosić jak najszybciej? Jedyny problem jest z lvl req, ale to się rzadko zdarza.


A nie zawsze zaklada sie od razu. Jestem enchanterem i ... przedmiot noszony ma staty 10 + enchant (10) razem 20 (zalozmy + stamina), przedmiot ktory N dalem ma staty 15 (bez enchantu). Po enchancie bedzie mial 25. Enchantowac moge dopiero po wyjsciu z inst bo shardy sa w banku a szkoda targac ze soba krysztaly do insta. Jak mnie zbluzgasz to wyjdziemy z insta, pojdziemy do banku, ja enchantne itema a ty dostaniesz od reszty teamu "opiernicz" za przerywanie insta :wink:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 10:22 
Cytuj  
Ja miałem raz podobny problem w Maraudon,także w random party przyczepiony do jakiejś gildowej wyprawy,jakiś wysoki priest ,pala etc,jeszce przed wejsciem do instance mob dropnął niebieski crossbow i jako hunter napisałem n,pala też n dla swojego alta huntera(sic!),rollnelismy i ja go dostałem,ten zaczął wariowac usiadł na ziemi zaczął wyzywać,że nigdzie nie idzie,że mam mu oddac ten item bo on bardzo need i trawało to z 15 min wiec nie weszliśmy do Maraudonu przez dzieciaka ,który walnął focha i potem katował mnie mailami,że mam oddac mu item,a ja mu odpisałem,że wlasnie go zakładam i od tej pory bedzie już soulbound i napisałem tez do ich gildii o zachowaniu tego kolesia i pzreprosili mnie a z nim nie wiem co zrobili.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 10:34 
Cytuj  
Tak jak juz ktos mowil - rob screeny. Ja nawet jak umawiam sie z guildmates na bidowanie/passowanie jakiegos itemu w mc robie screenshoty, mimo ze generalnie mam zaufanie, nie zaszkodzi dmuchac na zimne.

Wg. mnie nie powinienes oddawac itemu. Jak jelen to go w rogi, niczego nie ukradles, sam sie na to zgodzil, co innego jakby ostro protestowal przy tym ffa rollu, a tak moze cie cmoknac w pompke ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.