mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 14:14 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
ta widzialem a zdrugiej strony allakhazam ma tez na liscie ashandi (czy jakos tak legendary sword) oraz artefakt w postaci kapelusza chucka ;-) tak wiec dlatego szukam jakiegos potwierdzenia za nim bede pisal na LFG:
Epic druid offer help with 0,5 tier in lbrs ;-)


Ashbringer ... Ashkandi jest troche mnie legendary i dropuje z Bossa, ktorego powinienes kojarzyc :P

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 18:08 
Cytuj  
mam zamiar rollnac druida i tak sie pytam:

jak wam sie gra w endgamie? jakie zmiany po 1.10? wiem ze druid to generalnie healbot ale 51 dni na warriorku i sie troche znudzilo, wiec help me plx


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 19:43 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
mam zamiar rollnac druida i tak sie pytam:

jak wam sie gra w endgamie? jakie zmiany po 1.10? wiem ze druid to generalnie healbot ale 51 dni na warriorku i sie troche znudzilo, wiec help me plx


No healbot. Tu sie nie da nic dodac.

Jak chcesz robic pve to uzywasz 3 guzikow, co jakis czas guzik z GOTW i innervate/rebirth. Tyle na temat gry druidem.

Poza pve mozesz probowac jako feral/oomkin, ale nigdy nie bedziesz mial dobrego sprzetu na to bez gildii ktora bije zielone smoki i robi bwl/aq.

Daj sobie spokoj z druidem i lepiej zostan przy warriorze albo huntera zrob ;]


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 19:47 
Cytuj  
Druid jak warrior, czy to feral czy balance polega na itemach. Zeby zdobyc najlepsze itemki musisz rajdowac, żeby rajdowac to w 95% musisz byc resto.
Nigdy nie bedziesz miec tak dobrego sprzetu zeby sie respecnac na full feral/ballance, bo wciaz beda wychodzic nowe instancje z super sprzetem feral/balance do ktorych bedziesz chodzil jako healbot.
Podsumowujac, pohasasz (to "h"?) sobie do 60tki na luzie a potem leczysz albo PUGujesz (a i w PUGach przy instance capie bedzie wymagane leczenie glownie).
Jak zostało juz wiele razy powiedziane, w WoW endgame nie ma miejsca dla hybryd- jest jeden sluszny build i tyle :har:

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 19:47 
Cytuj  
albo zdobądź dobre itemy jako resto, a później idz pvpować jako oomkin/feral
P.S. co myślicie o aura:2-3-4%mana regen co 5s zamiast +3% crit?


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.


Ostatnio edytowano 3 kwi 2006, 19:48 przez bargaw, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 19:47 
Cytuj  
W endgame druid jest najbardziej beznadziejna klasa w WoWie. Jego rola sprowadza sie do spanowania healig touch rank 5 i rzucania innervate na priestow, od czasu do czasu rzuci combat resa :) O lataniu moonkinem lub misiem/kotem w endgame instance zapomnij. Oczywiscie w buildzie minimum 31 resto z innervate bedziesz zadawal najmiejszy dmg z wszystkich kals, wiec farmienie bedzie beznadziejne ( tym bardziej ze grales warriorem wczesniej)
Oczywiscie granie feral/balance druidem sprawia fun ale 99 % gildi nie bedzie cie bralo do BWL/AQ bez innervate, wiec endgame druidem psysa najbardziej z wszystkich klas
Od kilku miesiecy chcialem rerolnac na feral druida ale zawsze byly obieksje oficerow z gildi typu - miej innervate dopoki nie zabijemy Ragnarosa, pozniej to samo bylo z Nefarianem, teraz dali AQ i znowu musze byc resto z innervate aby "pomoc gildi". Efekt taki tego ze przestale grac moim druidem napchanym epikami i mysle o zaczeciu se grania nowa postacia na swiezym serwerze co teraz beda


Ostatnio edytowano 3 kwi 2006, 19:53 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 19:49 
Cytuj  
<healholy priest i prot war podnoszą ręce>


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 19:50 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
P.S. co myślicie o aura:2-3-4%mana regen co 5s zamiast +3% crit?

Ja bardzo chętnie, ale to chyba zbyt piękne zeby mogło byc prawdziwe.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 19:59 
Cytuj  
kahR napisał(a):
bargaw napisał(a):
P.S. co myślicie o aura:2-3-4%mana regen co 5s zamiast +3% crit?

Ja bardzo chętnie, ale to chyba zbyt piękne zeby mogło byc prawdziwe.


w moonkinie zmienic +3% crit i dac np +3 % dmg, w resto dodac aure dajaca wlasnie regeneracje many ( np 2% many co 5 sek) lub aure dajaca +XX do healingu - oczywiscie z ta nowa aura tylko by mozna rzucac czary leczace/bufujace. Ale pomarzyc to se mozna :)
ps. poczytajcie forum druidow z US i EU forum - placze odnosnie innervate i healerbotow druidow w endgamingu osiagaja pulap ich narzekan na temat druidow i ich talentow sprzed patcha 1.8. Jeszcze tylko pol roku placzu i moze wywala/zmienia innervate

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 20:03 
Cytuj  
ihmo -0.5 casting zamiast 75% avoid interrupt potrzebne do NS to dla feral jest nerf


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 20:38 
Cytuj  
A ja sobie raiduje z gildia w buildzie full feral, polowe czasu spedzajac na dps :) Zazwyczaj biegam w kocie w kilku sytuacjach - jak mamy 4-5 rogali w raidzie, jak mamy 13-15 healerow i lepiej dorzucic dodatkowy dps albo off-tanka niz healing oraz gdy boss nie wymaga intensywnego healingu (czyli caly MC, w BWL musze przyznac, na bossach jeszcze nie dpsowalem, ale osobiscie mnie do tego nie ciagnie, wole pobawic sie w dps na trash mobach, w AQ Bug family i Fankriss glownie - jestesmy na Huhuran obecnie) lub potrzeba nam wiecej dps.

Generalnie nie mozna byc samolubem tez i jak trzeba healowac, to healujemy, ale moim zdaniem kociak to jest tez bardzo dobry dps nawet w w BWL czy AQ - na szczescie mam naprawde topowy feral sprzet, dzieki czemu nie jestem az tak daleko od rogali w dmg (czasem roznice sa zaskakujaco male, czasem robie lepszy dmg :>), a jeszcze mam dosyc spory zapas dps, ktory zostanie odpalony wraz z paroma dodatkowymi itemami.

Reasumujac, moi drodzy feral druidzi, sprobujcie sie postawic, zacznijcie dpsowac na trash mobach w BWL czy AQ, probujcie przelamywac pewne schematy myslowe. Oczywiscie wszystko, wszystko zalezy od oficerow w gildii i guild leadera, ale tez sporo zalezy od was. Moim zdaniem zreszta gildia powinna miec 1-2 feral droodow na sytuacje kiedy wlasnie brakuje rogali albo potrzebny jest szybko off-tank. Ostatecznie, jak wam bardzo, bardzo zalezy na bieganiu w cat form w AQ czy BWL to sie zwyczajnie postawcie - woz albo przewoz. Jak wam nie pozwola, /gquit. Prawda jest taka, ze full feral drood z healing sprzetem z BWL/AQ/MC moze spokojnie leczyc w tychze wlasnie instancjach z 9pkt w resto (build 31/11/9) - 5 w furor, 4 w Improved HT i jesli tego wasi oficerowie nie rozumieja to przykra sprawa :(. Zauwazylem, ze wlasnie tego mi brakuje glownie w leczeniu - tych 0.4s w HT (niestety wrzucilem 4pkt w Furor i 5 w Improved MOTW) oraz burst heala Regrowth z prawie pewnym critem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 21:52 
Cytuj  
Zdanie moich guildmasterow jest proste - kotem nigdy nie przebije rogala w full T2 secie z thunderfury i jakims innym topowym mieczem. A skoro nie przebije to wola wziac do raidu rogala zamiast feral druida.
Do tego jesli ja zaczne biegac feral druidem po instancjach a mamy okres forced buildow przygotowujac sie do c'thuna i ouro teraz to cala reszta klas tez bedzie chciala dowolne buildy, a jak 3/4 druidow specnie sie na feral a priesci na shadow to nie bedize ani innervate ani leczenia i postep w instancji pojdzie w dol.

Co by sie duzo nie rozwodzic - mimo ze jestem feral od urodzenia to guildmasterzy maja racje, w raidzie 40 osob lepiej wziac kolejnego rogala albo dps warriora niz feral druida, te 4k many i brak NS nic nie pomoze raidowi w leczeniu, dps jest niezly ale rogal moze miec lepszy, nie wspominajac ze ma 20% threat reduction, feinta i vanisha.

Prawda jest taka ze najwazniejsze skille druida w pve to:
- motw
- rebirth
- INNERVATE
- NS

Zupelnie nie przypadkiem 3 z nich sa w resto tree i tego zazwyczaj sie wymaga w raidach.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 23:20 
Cytuj  
Dlatego uwazam siebie za szczesliwca :)

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 08:48 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
A ja sobie raiduje z gildia w buildzie full feral, polowe czasu spedzajac na dps :)

to masz wielkie szczescie i nalezysz do tego 1 % gdzie pozwalaja grac kim chcesz


raggnarok napisał(a):
Reasumujac, moi drodzy feral druidzi, sprobujcie sie postawic, zacznijcie dpsowac na trash mobach w BWL czy AQ, probujcie przelamywac pewne schematy myslowe.


Ich odpwiedz byla jedna - priorytet do zapraszania w raidach beda mieli resto druidzi z innervate, mnie wezma dopiero jak nie bedzie innych druidow. Juz nawet nie chodzi mi o bieganie kotem i dps, bo moglbym leczyc, ale niestety wiekszosc osob ma klapki na oczach i wymagaja oid ciebie innervate

raggnarok napisał(a):
Jak wam nie pozwola, /gquit.

Ja dalem gamequit :)
Czekam se teraz az dadza nowe serwery

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 08:51 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Ja dalem gamequit :)
Czekam se teraz az dadza nowe serwery


na boardzie druidow jest whine wlasnie ze ta klasa zaczyna "wymierac" bo z klasy hybrydowej zrobili z nas healerow. Sam zaczynam myslec o rollu na rogue/locka bo zaczyna mnie draznic ten reso build tylko szkoda mi reputacji z frakcjami jak sobie pomysle ze amam ja jeszcze raz farmic to mi sie wogle odechciewa.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 10:00 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Pio napisał(a):
Ja dalem gamequit :)
Czekam se teraz az dadza nowe serwery


na boardzie druidow jest whine wlasnie ze ta klasa zaczyna "wymierac" bo z klasy hybrydowej zrobili z nas healerow. Sam zaczynam myslec o rollu na rogue/locka bo zaczyna mnie draznic ten reso build tylko szkoda mi reputacji z frakcjami jak sobie pomysle ze amam ja jeszcze raz farmic to mi sie wogle odechciewa.


Dokladnie Fabianek - pal licho levelowanie, pal licho zdobywanie od nowa ekwipunku, ale caly wyfarmowac od poczatku caly ten rep to bylaby prawdziwa katorga, dlatego dalej trzymam sie druida, bo wiem, ze mi sil na powtorny rep grind zwyczajnie nie starczy :/

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 15:00 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Pio napisał(a):
Ja dalem gamequit :)
Czekam se teraz az dadza nowe serwery


na boardzie druidow jest whine wlasnie ze ta klasa zaczyna "wymierac" bo z klasy hybrydowej zrobili z nas healerow. Sam zaczynam myslec o rollu na rogue/locka bo zaczyna mnie draznic ten reso build tylko szkoda mi reputacji z frakcjami jak sobie pomysle ze amam ja jeszcze raz farmic to mi sie wogle odechciewa.


A oczywiscie powinniscie
- leczyc lepiej od priestow
- tankowac lepiej niz warki
- dpsowac melee lepiej niz rogue
- dpsowac ranged lepiej niz hunterzy, magowie i locki

I najlepiej wszystko na raz.

Guys - prawda jest taka - to kwestia dogadania sie. Guildmaster, albo raidleader, ktory ma w porzadku pod sufitem powinien wiedziec, ze byc moze zamiast jednego roga warto wziac "wannabe" rogue (w kocie), ktory 4rem innym rogom w grupie do +3 crita (tylko nie mowcie ze to malo). Inny raid leader doceni to, ze 4 magow w grupie biegajacych razem z wesolym oomkinem ma +3 crita ze spelli. Nie oszukujmy sie - jak na strate 1 roga czy 1 maga buff dla 4 innych postaci jest oszalamiajacy (ja sobie wczoraj wesolo biegalem z oomkinem w grupie - super sprawa, w innej grupie ganial kocur i rogowie tez mieli pelne gacie ze szczescia)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 15:09 
Cytuj  
Drut to taka klasa, ze
-super leczy, ale priesta nie dogoni
-ma wiecej hp i armora niz warrior, ale nie ma skilli do tankowania
-odpowiednio ubrany moze wyciagnac dps jak rogue albo i wiekszy, ale co z tego jak jest dupa bed gouge, cheap shot i kidney shot :|

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 15:09 
Cytuj  
jak maja pelne gacie to nie jest dobrze;P
pozatym mozna wziąc np. rank 10pvp set i dpsować, w trudniejszych sytuacjach wyjść z kota, dać pare heali i znowu dps.
jakby whinowali, że mały dps powiedz im żeby dodali także +healing
Cytuj:
-odpowiednio ubrany moze wyciagnac dps jak rogue albo i wiekszy, ale co z tego jak jest dupa bed gouge, cheap shot i kidney shot :|

Ns+Hs
+30% move speed
1s attack speed, nie mówcie nic o SS/claw i AP ,bo claw ma wiekszy +do dmg dzieki temu walimy jakbyśmy mieli sword
mniejszy koszt many na feralBS


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 17:10 
Cytuj  
Nie chodzi o skille i formy druida, chodzi o to ze content nie jest w zaden sposob przystosowany do klas hybrydowych, w zadnej instancji nie ma tak ze za jednym rogiem trzeba 10 tankow, za drugim 10 rogali a za trzecim 5 ranged dps wiecej.

A healowanie w feral gearze.. 3 razy HT r10-11 i po frytkach.

A 30 runspeed bargaw to tylko na zewnatrz w razie jakbys zapomnial :)

Druid niczego nie powinien robic lepiej niz specjalizowane klasy, ale tez powinien spisywac sie lepiej w dynamicznych sytuacjach niz te specjalizowane klasy. Niestety, w pve nie ma 'dynamicznych sytuacji'.


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.