mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 12:43 
Cytuj  
Venan napisał(a):
Vercin napisał(a):
Co do fd i trap to czy aby napewno robiac to twoj pet jest pasywny? (nie atakuje)
Dla 100% pewnosci mozesz jeszcze przed FD wrzucic scattera i zadziala napewno.

No ale nie jest tak ze jak nie wrzuce to nie zadziala:) Napewno pet nie moze atakowac nikogo a scatter przerywa wlasnie automatycznie atak peta (od ktoregos patcha wczesniej trzeba bylo makro robic)

Co do migracji to excesse raczej zostanie.

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 12:50 
Cytuj  
Pet musowo na passive. A tak BTW to mam problemy żeby gildie znaleść:( Grałem sobie do 60 lvl solo a teraz jużpełno hunterów jest i nikt nie chce następnego do podziału. Gram na Shattered hand.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 13:00 
Cytuj  
Wiesz jak zaczales komus opowiadac te rewelacje na temat raptor strika to mogles nie zrobic zbyt dobrego wrazenia. Poczytaj fora poznaj dobrze skille i nabierz doswiadczenia:) Dobry pomysl tez to wypromowanie sie w pvp na bg

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 09:51 
Cytuj  
A wszystko sprowadza sie do L2P :D

Odpowie mi ktos na pytanie dotyczace wspolnego cooldownu Arcane i Aimed i wplywu na tenze talentem Imp Arc. Shot ? :D

A a propos wczesniejszej dyskusji o tameowaniu petow ... hmpf .. fajnie sie tameuje elity - czlowiek sie bardzo szybko dowiaduje o przydatnosci Freeze Trapa. Ja np. dowiedzialem sie o tym na bodajze 56 lvlu (wczesniej zarowno Ol'Sootyego (lvl 20 elite) jak i King Bangalasha (lvl 43 elite) tameowalem twardo na zywca). Po czym na 56 lvlu podbiegl do mnie Ursius i po trzech strzalach po 800 zaczalem zastanawiac sie "jak ludzie to robia" :D

Vercin: allakhazam nie dziala w pracy - dzida to jak zakladam hunter weapon z AQ40 ? :D

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:52 
Cytuj  
A propo dzid to moje z AV robi 800-900 z raptora + crit. No i mam 320AGI nie ponad 500 jak Vercin:) Także to jest good idea z tym raptorem i critami. Ide teraz twardo w +crit stuff i talent na crity do raptora:)

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:07 
Cytuj  
a ja mam super problem jak moim huntem spotkam sie sam na sam z lockiem :har: nie wiem czy ja nie mam taktyki na lockow czy oni poprostu kosza?? moj kumpel lock jedzie warka full t1 i nie ma na sobie zadnych itemkow w tym momencie..poprostu warek nawet nie podbiega fear i ciagle fear. Tak samo z huntami jeszcze wczesniej byl looz ale teraz na 60 lvlu to masakra :o jak zjade mu na duelu 50% HP jestem bardzo szczesliwy :har:
Macie tez takie problemu z lokami moi drodzy lowcy?? :wink: a jak nie to moze jakas taktyka??? podajcie tutaj cos 8)

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 19:19 
Cytuj  
Robilem też kilka dueli z lockami i było podobnie. Nie mam taktyki na locka bo przeważnie gram w zergu na AV lub AB takze wale co popadnie aby było dużo DPS. Tak na szybko co mi przychodzi do głowy to podejsc do dziada i w ice trapa go potem chwile poczekać aby cooldawn zszedl na trapa i FD a następnie Aimedshot i tak w kólko. Jednak jak lock ma seduce to papap.
Aha no i cały czas go trzymam z vipersting. Jak dozyjesz do zejscia many to jest super. JA w trakcie icetrapa bandażuje się. Zawsze to 2000HP mam tez lifestona to jakies 700HP.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 19:46 
Cytuj  
U mnie jest odwrotnie. Jak lock mnie do 50% zjedzie , to jest szczęśliwy ;p A co zrobić by mieć taki wynik ? Kładzie sie freezing trapa na peta locka, a jego samego na samiutkim poczatku traktuje się Wyvern Stingiem. Nastepnie aimed + concussive + multi + pet i lock gryzie glebe. (mówię tu o pojedynku huntera T1 z lockiem T1).

*

Posty: 74
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 21:32 
Cytuj  
powodzenia z lapaniem w trapa Felhuntera grajac przeciwko SL lockowi.


_________________
Onaga, Ozeen, Anemic

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 22:52 
Cytuj  
Trzymaj odleglosc i lock nie ma prawa wygrac. W momencie jak hunter wchodzi w range locka, to jest po hunterze.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 10:42 
Cytuj  
Za przeproszeniem ale co wy panowie pierdolicie? Jezeli locki ktore walcza z panem Daymio caly czas trzymaja sie na odleglosc i czekaja az im wzuci aimed schoota w zadek to coz... I choc jak pisze Demandread kitowanie w teori jest mozliwe to w praktyce i tak scubb dopadnie Cie w koncu zapodaq takie doty ze 1/2 HP (albo wiecej) zniknie a zaraz po tym dostaniesz nerfcoila i mozesz pozegnac sie z reszta twojego zycia. Jezeli jest to duel i lock wie co robi to hunciak nie ma szans (to jak walka hunt vs rogal :P )

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 10:58 
Cytuj  
Chyba wiecie co robi wyvern sting. Po rozpoczęciu duela odrazu używam go = lock śpi przez 12 sec w miejscu. Więc jakim cudem pomimo tego , że jest uśpiony ma się do mnie zbliżyć ?I nigdy wcześniej nie spotkałem się z lockiem walczącym z felhunterem przeciwko hunterowi. Z reguły był to succubus, którego się traktowało trapem. Walka jest naprawdę krótka , przyjemna i zwycięska ;) .

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 12:07 
Cytuj  
co ci z trapa jak te pety moga miec kosmiczne resisty na frost
Moj kumpel z servera poprostu mnei masakruje i kurwa chociaz prubuje odbiec to on laduje tego zjebanego fera ( i mzoe sobie juz usiasc bo mam takie doty ze przez 25 sec trace 3k hp) na wsg jakos ujdzie jak lock dostanie ss i aimed ale jak jest opanowany to zacznie swoj cykl fear i bolty fear bolty i tak w kolko grrr
Wg mnei lock to przesada nie ma chyba klasy z ktora dobry lcok w t1 ma problem

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 14:49 
Cytuj  
Daymio napisał(a):
Chyba wiecie co robi wyvern sting. Po rozpoczęciu duela odrazu używam go = lock śpi przez 12 sec w miejscu. Więc jakim cudem pomimo tego , że jest uśpiony ma się do mnie zbliżyć ?I nigdy wcześniej nie spotkałem się z lockiem walczącym z felhunterem przeciwko hunterowi. Z reguły był to succubus, którego się traktowało trapem. Walka jest naprawdę krótka , przyjemna i zwycięska ;) .
Nie wszyscy maja wywerna ale ten fakt mozemy pominac bo ja ten sam efekt moge osiagnac traujac go na samym poczatku duela albo scatter+fd+trap, no i co z tego jak po tym jednym aimed-schoocie (ktory notabene zdejmuje mu ulamek z jego imba hp) jak on wychodzi z trapa/wywverna to ty dostajesz feara/nerfcoila i pol miliona dotow. No chyba ze twoje duele koncza sie po 1 aimed-schoocie? :o I jak wspominal przedmowca - szansa ze pet locka nie rezistnie trapa jest nikla.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 17:23 
Cytuj  
lock>hunter tbh


Posty: 46
Dołączył(a): 14.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 18:22 
Cytuj  
Hmm... nie to żebym był jakiś uber-dueler, ale mi się udaje za każdym razem Warlocków pokonywać nawet jeśli są lepeij ubrani ode mnie. Potrzebujecie tylko peta z szarżą.
Peta z szarżą zawsze najpierw wysyłam na scubbusa, ten go na 2 sekundy ogłusza, przez ten czas walę warlocka ile można wszystkim. Podbiegam, wing-clip na warlocka + fd + trap scubbusa (musicie mieć marco na FD tak żeby najpierw pet przestał atakować a dopiero potem FD się załączyło bo czasami pet nawet jak jest na passive się nie słucha ;) jak najszybciej staram się odbiec od warlocka nawet jeśli dostanę feara to staram się jak najszybciej użyć scatter na warlocka odbiegam (scubbus nadal w trapie) tymczasem cooldown peta z szarżą się odnawia to peta na warlocka szybciutko i macie 3 sekundy na następne aimed-shoot. Po tym aimed shoot już rapid-fire, i wogóle wszystko co macie i walka wygrana.
Wiem, że pewnie trochę to dziwnie wygląda co opisałem i trochę zamieszałem, ale to łatwe do wyćwiczenia.
PS: wszystko zależy od tego czy pet warlocka nie zresistuje trapa, ale nie powinien... Rzadko resistuje... przynajmniej w moim wypadku.


_________________
Never start playing World of Warcraft.

Kasidelvar - Dwarf Hunter 70 - Argent Dawn
Quahodron - Human Paladin 60 - Argent Dawn
Grummsh - Orc Rogue 63 - Argent Dawn

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 20:31 
Cytuj  
Venan - nie uwazam sie za pvp mastera, chociaz w zasadzie odkad gram w WoW specuje sie tylko w PvP i faktycznie, wielu hunterow lockiem skladalem, ale trafialem na takich, kt. po prostu nie dawalem rady zlozyc mimo wielu prob - i problemem byl zasieg, poniewaz hunter, kitujacy moze miec na sobie max 2 doty caly czas, a to jest za malo zeby go zabic. Nie moge jednoczesnie za nim biec i go spellcastowac, a pet laduje w trapie na ogol. Pare razy zdarzylo mi sie tez, ze hunter w 2 shotach rozkladal succuba i ze spokojem stoickim mnie konczyl. Prawie 6k hp buffed nie pomaga przy critach rzedy 1500 co trzeci, czwarty strzal.
IMO hunter>lock i pisze to z perspektywy locka. Jesli hunter jest caly czas w ruchu, to nawet jesli succub nie wpadnie w pierwszy trap to wpadnie w nastepny, bo seduce jest 1.5s cast, tzn. succub musi przez ta chwilke stac i castowac, a nie ma tu buga jak w arcane missles, ze ten czar dziala nawet na 50y.
Nie wiem, moze to ja jestem lama, albo trafialem na uber skilli hunterow, ale kitowanie locka jest mozliwe w praktyce - sam zostalem tak pare razy tak zownowany i bylem totalnie bezsilny. Kwestia jednego bledu huntera - raz wejdze w zasieg i po nim.

Tyle ode mnie.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 20:35 
Cytuj  
Taktyka i pomysl z charge peta ciekawe ale wykonanie tego planu jest malo prawdopodobne: Nie wiem jak chcesz zapodac charge na scubbusa ktory jes ukryty i nawet jesli da sie go flara wytropic (nie sprawdzalem) to i tak tracisz tu cenny czas w ktorym on wejdzie w twoj deadzone. Nie wiem rowniez jak chcesz do niego podbiec i zapodac mu wingclipa gdyz zaraz jak tylko wejdziesz mu w zasieg, kazdy szanujacy sie lock wrzuci Ci nerfcoil+fear = 23 sekundy napazanie w Ciebie czym mu sie podoba.
Podsumowujac walka locka z hunterem to jak walka huntera z rogalem - jest szanse zeby wygral ale bardzo nikla.


Posty: 46
Dołączył(a): 14.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 22:30 
Cytuj  
Flarą się go nie da wytropić ale stawiając go (zwierzaka) blisko locka i ustawiając agressive mode, pet atakuje scuuba. Odnajduje go ukrytego :)
Napisałem, że zanim podbiegam używam w odpowiedniej chwili scatter shot bądź szarżę peta jeśli nie jest na cooldownie, bo fear warlock castuje dłużej niż my scatter shot ^^

A poza tym każdy szanujący się hunter ma Devilsaur Eye. A z tym trinketem Hunter jest jak Mag ze swoim + damage done trinkecikiem = uber-PvP'er.
Specjalnie dzisiaj sobie się poduelowałem z warlockami dla sprawdzenia.
No i powiem, że wypróbowałem Growl na scuuba. Jeśli scuub "Cię oczarowuje serduszkami" :) puszczam peta z growl na scuuba i scuub przestaje castować "swoją miłość" i bije się z petem. Wtedy jest czas na załatwienie warlocka. ;)


_________________
Never start playing World of Warcraft.

Kasidelvar - Dwarf Hunter 70 - Argent Dawn
Quahodron - Human Paladin 60 - Argent Dawn
Grummsh - Orc Rogue 63 - Argent Dawn

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 09:05 
Cytuj  
Prawdą jest ze jak jestes seduced to mozesz peta wyslac na sacuuba i przerywasz seduce. Doty mnie wykańczają nie zdąże nawrzucać mu wystarczająco duzo DPS`a zeby go szubciej wykonczyć. No chyba , że wejdzie jakiś crit z aimeshota. U mnie jest jedna zasada jak wejdzie jakiś dobry crit za 1500-2000HP to wygrywam jeśli nie wejdzie nic takiego to ide do piachu.

PS. Dodam, że w walce z magiem kiedy jestem owca tez można wysłać peta na maga. O tym dowiedziałem się jak zacząłem ostro na BG chodzić. A szybki speed atak peta troche wkurza maga.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.