mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 21:12 
Cytuj  
mam w sprzecie na pvp 10,5k hp 29,5%crit i 2300AP. isignia of horde w trinket slot i jakos z niczym nie mam problemow - revange, magle, a potem shreduje ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 21:37 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
mam w sprzecie na pvp 10,5k hp 29,5%crit i 2300AP. isignia of horde w trinket slot i jakos z niczym nie mam problemow - revange, magle, a potem shreduje ;)


i nawet nie umiesz poprawnie napisac nazwy skilli, gratz.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 22:47 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
mam w sprzecie na pvp 10,5k hp 29,5%crit i 2300AP. isignia of horde w trinket slot i jakos z niczym nie mam problemow - revange, magle, a potem shreduje ;)

Shredowac to mozna na gitarze :P. Jutro moze opisze mniej więcej co i jak Lu, dzisiaj fatalnie sie czuje :/.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 01:08 
Cytuj  
Jeśli już zaczynam walkę to...

prowl, pounce, faerie fire feral i ten atak zza pleców bez stealth(niestety mam makro i do tej pory nie jestem w stanie zapamiętac które jest w stealth a które bez) potem tiger's fury... etc.

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 09:06 
Cytuj  
ehh widze że niedośc jasno naświetliłem problem :)
w pvp gear mam 9,5-12k HP, 30-40%crit i 2000-2200AP
czyli +/- tak jak Rufen, większy nacisk polożylem na crity niż na AP bo moim priorytetem jest szybkie polozenia ripa przy 3-4 combo points kiedy trwa jeszcze pounce
ostateczna wersja gearu zależy od tego z kim walcze np z magiem mam zawsze trinkiet od violet eye +36sta/+45arcane res, z klasami melee za to trinkiet dający +10% dodge po dopaleniu - czyli klasyka rocka)

a i nie zazucajcie mi że nie zapodaje na clothy faerie fire bo zapodaje jak jest naq to czas ale jak mam wybrac miedzy rip a fearie fire to wybór jest oczywisty, podobnie tiger fury kosztuje od cholery energi a zwiększenie dmg jest smiesznie mały (moze sie mylę ? w końcu newbie jestem)

Problem ze skilowym magiem polega na tym że :
1. daje mu pounce i chce zapodać sekwencje mangle/shred/rip ale on robi blinka (zawsze jakoś za moje plecy) i zdejmuje mi 5kHP za pomocą pyro lub pompyro
2. wskakuje w niedźwiedzia robie feral charge+bash a on znowu mi znika chociaż powinien mieć jeszcze cooldown na blinka :o
- ERGO nie moge nalozyć cyklonu wiec nie moge też się uleczyć
3. wloke sie do niego miskiem (oczywista frezuje mnie jak moze) a on zapodaje kolejne pyro.
suma sumarum zadalem moze 3k obrazen, nie jestem w stealchu a sam mam 2-4k HP i jestem "in kingdom far far far away" od maga castującego firebale taką walkę daje się jeszcze prolongowac ale już raczej nie wygrać

zastanawialem sie nad zmiana punktu 2 w poprzez castowanie barskin/lifeblom/regrowth/healing touch (jeśli castuje pyro nie uda mu sie counterspelowac a moje heale mocno mnie podleczą, jesli da mi counterspela to zapodam pare moonfire a potem mis+feral charge/bash + cyklon (bo ma cooldown counterspela) + heale
reasumując wymyka misie ten mag (a i ten mag gra na 100% 70lvl druidem więc zna sie na rzeczy)

problem z warlockiem jest równie stary jak ludzkie lęki :wink:
z założenia albo warlocka ubije się na raz-dwa albo on ubije mnie na trzy-cztery :wink: tak wiec nie prowadze żadnej wojny na mannę tylko blitzkrieg
1. pounce/mangle/shread/rip
2. pif-paf FEAR
3. maly fear - caster+barskin // DUŻ FEAR trinkiet /decurse/lifebloom/kot
4. pif-paf FEAR
jakby nie patrzec po 2gim fear mam na sobie doty i na 100% insygnia of alliance zostaly odpalone
warlock ma spory DPs i duża częśc jego DPS trafia do niego jako przyrost HP warlocka
reasumując zwykle drugi /trzeci fear kończy imprezę co oznacza że przy warlocku z ponad 12kHP mam marne szanse

w przyplywie złości zacząłem rozważać jakiś shadow res gear (sugestie jakieś ?) albo blacksmithing no ale to ostatecznośc bo w końcu walka z warlockami to nie jest rzecz którą robię najczęściej - aczkolwiek jesli kiedyś pójde w pvp to na 100% sobie to będę chcial to sobie zaimplementować :
http://www.wowwiki.com/Glimmering_Mithril_Insignia
Glimmering Mithril Insignia
Binds when picked up
Unique
Trinket
Requires Blacksmithing (225)
Use: Increases armor by 50, all resistances by 10 and grants immunity to Fear for 30 sec
"Courage, Honor, and above all, Patience"
Sell 1 64 64
Item Level 50

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 10:03 
Cytuj  
root/cyclone starfire, moonfire, fearie fire, wrath spam thx kk bye

BOOMkin ftw ;)

a ten trinket za BS chyba nie dziala na arenie ....

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 19:46 
Cytuj  
moim skormnym zdaniem locka trzeba troche postunowac pounce szybki shred + maim jesli nie starcza ci energi to pounce + maim misiek stun kotek i tak dalej i tak dalej :]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 21:13 
Cytuj  
Bingo. W locka najlepiej Pounce (ostatecznie Ravage, ale lepiej stun), Mangle, Maim, Shred, potem poleci pewnie DC (tu sie odmieniamy w caster) i Fear, na fear trinkiet, miś, Feral charge, Mangle (to niekoniecznie), Bash, kot, Shred, Maim, Mangle/Shred. Jak nic nie spieprzyc to powinien juz lezec. Nooo... chyba, ze lock ma 12k hp unbuffed i 400 resilence, wtedy to juz jzda na calego, ale schemat jest podobny (zakladajac optymistycznie, ze w ogole mamy nadzieje go zabic :P).

Z magiem czy shamanem to nie wiem jak mozna miec problem. Fakt, dobry frost to jest meczarnia, ale predzej nas wymanuje niz zabije :P. A shamana (nie resto) to mozna zabic na 1 stunlock przy odrobinie szczescia. A resto.. a resto to sie nie da :D. Podobnie jak paladyna, nie satrczy interrupta.

Walke zaczynac prosto przed tickiem energii by nie zabraklo jej na stuny.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Ostatnio edytowano 22 cze 2007, 21:18 przez Bierzgal, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 21:17 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Pounce (ostatecznie Ravage, ale lepiej stun), Mangle, Maim, Shred, potem poleci pewnie DC (tu sie odmieniamy w caster) i Fear, na fear trinkiet, miś, Feral charge, Mangle (to niekoniecznie), Bash, kot, Shred, Maim, Mangle/Shred.


Uwielbiam uniwersalne instrukcje na kazda okazje :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 21:26 
Cytuj  
Tia theorycraft :P. Ale co poradzic :D. Wazne, ze sie sprawdza :P. To tak jak np. 99.9% magow prosto po ataku druida/rogala daje blink :P. Moglem ew. napisac "Jak najwiecej stunow i niuk!" :D.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 22:25 
Cytuj  
lock robil druidom zawsze pod gorke... ;)
tak jak juz napisano trzeba stunowac.... 1 miss i gleba ;)

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 09:01 
Cytuj  
Prawda jest taka ze elem szaman robi z druidem co chce, no chyba ze to resto druid.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 13:34 
Cytuj  
tzn? jakos niewidze szans zeby shaman jechal druta


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 14:12 
Cytuj  
to powiedzial DRUT wiec masz argument/dowod sam w sobie :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 15:53 
Cytuj  
Nooo, elemental shaman WALI, i to mocno. Czary wchodza jak w maslo wiec bez odpowiedniej dozy resilence druid moze dostac pare strzalow i sie zlozyc. Roznica miedzy biciem ele i resto jest taka, ze w elementala ciosy wchodza prawie tak samo jak w enchanta. Jesli ktos dobrze poprowadzi walke to mozna spokojnie zabic, ale ez mode. to bym tego nie nazwal.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 20:52 
Cytuj  
tia easy mode to są warkowie i rogale

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 21:26 
Cytuj  
oo to akurat dwie klasy które wkurzając mojego shadowprieswta....

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 23:00 
Cytuj  
duelovalem sie wczoraj pod orgri i... pewien feral druid castowal na mnie cyclone praktycznie instantowo (rownoczesnie z wychodzeniem z shapeshift formy) da sie to zrobic jakims macrem/addonem/innym sposobem? bo nie chcial sie cham podzielic ze mna ta tajemnica :)
druga rzecz - czy spotkaliscie sie z macrem ktore zmienia bron wraz ze zmiana formy? mam staff of natural fury,ale do nukowania wole miec w lapce staff z terestiana lub np. gladiatora (jak go w koncu kupie). chcialbym je wykorzystac tak,aby automatycznie po wyjsciu z kota, albo przed wejsciem w niego zakladalo mi staff of natural fury, by miec mniejszy koszt many przy powrocie w forme ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 06:00 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
duelovalem sie wczoraj pod orgri i... pewien feral druid castowal na mnie cyclone praktycznie instantowo (rownoczesnie z wychodzeniem z shapeshift formy) da sie to zrobic jakims macrem/addonem/innym sposobem? bo nie chcial sie cham podzielic ze mna ta tajemnica :)
druga rzecz - czy spotkaliscie sie z macrem ktore zmienia bron wraz ze zmiana formy? mam staff of natural fury,ale do nukowania wole miec w lapce staff z terestiana lub np. gladiatora (jak go w koncu kupie). chcialbym je wykorzystac tak,aby automatycznie po wyjsciu z kota, albo przed wejsciem w niego zakladalo mi staff of natural fury, by miec mniejszy koszt many przy powrocie w forme ;)


itemrack ma taka opcje, ale problem jest taki ze zmiana broni "in combat" daje global cd wiec imo sux troche :C


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 10:05 
Cytuj  
goki napisał(a):
itemrack ma taka opcje, ale problem jest taki ze zmiana broni "in combat" daje global cd wiec imo sux troche :C

Bez znaczenia jesli dokonujesz podmiany broni podczas shifta (ktory sam w sobie naklada global cd)

Mozna by podpiac pod bindy takie macra.

/equip Staff of Natural Fury
/cast Cat Form(Shapeshift)
/equip Terestian's Stranglestaff

/equip Staff of Natural Fury
/cast Dire Bear Form(Shapeshift)
/equip Terestian's Stranglestaff

Tyle, ze to taka prowizorka :P. W caster formie trzeba zawsze miec na sobie natural fury i uwazac by nie kliknac przypadkiem binda dwa razy poniewaz "odwroci" sie rotacja broni (shiftowac sie bedziesz z Terestianem w w formie wyladujesz z Fury :P). Pewnie da sie zrobic jakies bardziej zaawanssowane macro z tego ale nie znam sie na tym :).
Do tego trzeba by sprawdzic w ktorym momencie nastepuje podmiana broni i czy w ogole shift jest tanszy. Sam nie sprawdze bo nie mam Natural Fury :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.