mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:34 
Cytuj  
Mnie się Achievementy podobają, aczkolwiek nie gonię jak szalona za tym by je zrobić ;) Ale fajnie, że są tacy, dla których wydaje się to ostatnio być najważniejszą sprawą w WoWie - 5-10g za to, że zmienię ich różdżką w pirata lub coś tam ;P


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 14:27 
Cytuj  
Dla mnie swietny pomysl, znow mozna pochodzic do bwl / mc pugami gdzie przed patchem nie bylo to calkiem mozliwe. Fajny pomysl z liderami miast, jakies "urozmaicenie" do world pvp...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 14:36 
Cytuj  
koci napisał(a):
Dla mnie swietny pomysl, znow mozna pochodzic do bwl / mc pugami gdzie przed patchem nie bylo to calkiem mozliwe. Fajny pomysl z liderami miast, jakies "urozmaicenie" do world pvp...


Z tymi liderami to chyba jednak przegieli. 50 osob na nich wipuje... wth?! No, ale z drugiej strony trzeba podejsc do tego jak do trudnego do uzyskania achievementa. Jak sie uzyska to mozna powiedziec, bylem jednym z tych 50 ;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:44 
Cytuj  
Na BLu Doomed z Accidentally dalo rade wszystkich polozyc w 40 osob. Z tego co wiem, to tylko Bloodhoof sprawial jakiekolwiek trudnosci.

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 18:25 
Cytuj  
Ah.. wracają czasy kiedy ludzie wpisywali "BWL CLEARED /aMg" do /flexa... *chlip* *snork* Priceless.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 18:57 
Cytuj  
WhiteFoX napisał(a):
Ah.. wracają czasy kiedy ludzie wpisywali "BWL CLEARED /aMg" do /flexa... *chlip* *snork* Priceless.


hehe ;) Sentymentalnie sie zrobilo, co? :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 00:01 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Najazd Hordy na Bossa IF, okolo 90 osob w tier6 gearze. Glownie gildia Nightshift - Karazhan EU PvP.

http://img80.imageshack.us/my.php?image ... 933ci8.jpg

Wiped na 30% dopiero, bylo ciezko.

http://img235.imageshack.us/my.php?imag ... 245xc3.jpg

Najlepsze jest to, ze bylo zero laga, wszystko idealnie.


Ja bym ich tam tłuk ostro i nie dal naszego brodacza ubić !!
For the Alliance!! Hail King Magni Bronzebeard!!


#na temat
nie dziwcie się ze trudne jak bossy są skalowane na 80lv ;d
w sumie na 80 lvl zapewne się pojawi jakiś paladyn T9 co zsoluje Thralla ;d i dostanie za to achivement i mini peta thralla ;d

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 08:12 
Cytuj  
Gdy na PTR byl blad zwiazany z paladynem i warriorem, kazdy z nich mogl zsolowac kazdego NPC 1-2 hitem :p

*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 10:24 
Cytuj  
Imo jedyny achievement ktorym warto sie bawic to ten z repka u piratow dla tytulu. Chyba,ze ktos cierpi na nadmiar kasy to mozna ambasadora i smoczka wychaczyc reszta albo nie do zrobienia przed wotlkiem, albo totalnie zrypana i szkoda na nia czasu. Choc nie powiem na tym misiu za kille liderow bym pojezdzil, szkoda, ze horda sie zorganizowac narazie nie umie :evil:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 10:41 
Cytuj  
My sie wczoraj zorganizowalismy około 18.00, dwa pelne rajdy, kompletna porazka. Imho to sie moze udac tylko nad ranem, kiedy nie ma obroncow.
My jak zaczelismy za moment mielismy drugie tyle hordy na glowie


Ostatnio edytowano 23 paź 2008, 10:54 przez druzil, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 10:43 
Cytuj  
No aluchy na bl, z tego co pamietam o 7 czy 8 rano najechali miasta. Potem inna grupka kolo 11 czy 12 cos kolo tego w kazdym razie probowala, szybko zostala wyrznieta co do nogi :] Fajnie bylo ^^


_________________
Obrazek

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 14:53 
Cytuj  
Wystarczy dispelowac bosa z:

Glyph of Dispel Magic
Major Glyph
Classes: Priest
Requires Level 18
Use: Your Dispel Magic spell also heals your target for 6% of maximum health.

I maja poraidowane.

U mnie jednego dnia bylo z 6 raidow w sumie, najlepsza akcja byla w TB jak ziomek shaman z druidem zknockbackowali caly raid z windy i sypnal sie deszcz aliantow :>

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 18:08 
Cytuj  
http://www.wowhead.com/?achievement=547

Veteran of the Wrathgate

Przypadkiem zrobiłem i polecam, zajebisty krotki filmik jest po zrobieniu tego :) Na youtube można go znaleźć ale w grze wygląda to 100x lepiej.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 21:34 
Cytuj  
Mimo wszystko w LotRO i WARze zostalo to rozwiazane o wiele lepiej. Wszystko odkrywa sie przy okazji.

Jak widze ludzi, ktorzy caly dzien lataja po swiecie i odkrywaja mape albo soluja low lvl instancje to az mi sie slabo robi. No ale oczywiscie co kto lubi.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 21:49 
Cytuj  
Srogi napisał(a):
Mimo wszystko w LotRO i WARze zostalo to rozwiazane o wiele lepiej. Wszystko odkrywa sie przy okazji.

Jak widze ludzi, ktorzy caly dzien lataja po swiecie i odkrywaja mape albo soluja low lvl instancje to az mi sie slabo robi. No ale oczywiscie co kto lubi.



Czemu ci się słabo robi? :o

Dużo graczy lubi "zdobywać/odkrywać wszystko" w grach w które grają i jest to ich sposób na wyciąganie maksimum rozrywki z gry. Jedyna zmiana jaką wprowadziły achivementy w tej kwestii to że teraz wiedzą dokładnie ile im jeszcze zostało do odkrycia/zrobienia.

Myślisz że jak ktoś np nie przepadał za questami to teraz nagle mu się zmieni i zrobi 2k questów tylko dla tytułu? Ya right...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 22:19 
Cytuj  
Srogi napisał(a):
Mimo wszystko w LotRO i WARze zostalo to rozwiazane o wiele lepiej. Wszystko odkrywa sie przy okazji.

Jak widze ludzi, ktorzy caly dzien lataja po swiecie i odkrywaja mape albo soluja low lvl instancje to az mi sie slabo robi. No ale oczywiscie co kto lubi.

Zrob nowa postac to bedziesz zdobywal achievementsy przed okazji.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 22:46 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Dużo graczy lubi "zdobywać/odkrywać wszystko" w grach w które grają i jest to ich sposób na wyciąganie maksimum rozrywki z gry. Jedyna zmiana jaką wprowadziły achivementy w tej kwestii to że teraz wiedzą dokładnie ile im jeszcze zostało do odkrycia/zrobienia.


Jesli obieganie mapy do okola to dla kogos maksimum rozrywki z gry to polecam jakas gre z gatunku olimpijskich.

Moze i sa gracze lubiacy wszystko odkrywac ale wiekszosc robi to wszystko tylko dla odblokowania achievementow czyli w praktyce dla powiekszenia swojej puli punktow. Bo jak wytlumaczyc fakt, ze ludzie ktorzy nienawidza PvP spedzaja kilka dni na BG polujac na achievementy?

Swoja droga ktos mial niezly leb, ze wynalazl taki latwy i skuteczny sposob na przedluzenie zywotnosci gry. IMHO wszystkie zaklady pracy powinny wprowadzic cos takiego! Achievement za 10, 20, 30 lat pracy. Albo za zero spoznien albo za 300% normy! 20% wzrost PKB kraju murowany :o

Cytuj:
Myślisz że jak ktoś np nie przepadał za questami to teraz nagle mu się zmieni i zrobi 2k questów tylko dla tytułu? Ya right...


A jesli powiem Ci, ze znam taki przypadek?

Mirtul napisał(a):
Zrob nowa postac to bedziesz zdobywal achievementsy przed okazji.


Zrobilem. Zdobywanie wyglada tak, ze co 10 leveli wyskakuje mi zlota ramka. Co iles questow to samo. Powtarzam to co pisalem wczesniej: pod wzgledem achievementow WAR i LotRO > WoW. Z tytulami tez sie nie postarali. Skoro 3/4 ludzi to Jenkinsi to chyba znaczy, ze nie ma nic ciekawszego do wyboru.

I jeszcze raz napisze: co kto lubi. Ja osobiscie to olewam ale jesli ktos ma z tego fun to jego sprawa :)

BTW co to sa "achievementsy"? Podwojna liczba mnoga?


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 22:57 
Cytuj  
Srogi napisał(a):
Jesli obieganie mapy do okola to dla kogos maksimum rozrywki z gry to polecam jakas gre z gatunku olimpijskich.


Dla ciebie jest to bieganie dookoła mapy, dla mnie zwiedzanie całego świata gry i wszystkich sprytnie pochowanych lokacji. Czy wiesz że po 2 latach wow'a zdarzało mi się jeszcze zaleźć miejsca których nigdy wcześniej nie widziałem? I to wcale nie w dodatku, a w oryginalnym contencie.

Srogi napisał(a):
Moze i sa gracze lubiacy wszystko odkrywac ale wiekszosc robi to wszystko tylko dla odblokowania achievementow czyli w praktyce dla powiekszenia swojej puli punktow.


Które nic nie dają poza tytułem, czy ewentualnie mountem. Yah right, może pewien procent ale wierz mi, obecnie większość graczy MMO nie robi absolutnie nic co im się solicie nie opłaca.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 23:27 
Cytuj  
Srogi napisał(a):
Zrobilem. Zdobywanie wyglada tak, ze co 10 leveli wyskakuje mi zlota ramka. Co iles questow to samo. Powtarzam to co pisalem wczesniej: pod wzgledem achievementow WAR i LotRO > WoW. Z tytulami tez sie nie postarali. Skoro 3/4 ludzi to Jenkinsi to chyba znaczy, ze nie ma nic ciekawszego do wyboru.
BTW co to sa "achievementsy"? Podwojna liczba mnoga?

To moze zacznij levelowac trade skille, cooking, fishing, FA, chodzic do instancji, przestan grac z wowheadem i zacznij explorowac. Bedziesz mial wiecej ramek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 23:28 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Srogi napisał(a):
Zrobilem. Zdobywanie wyglada tak, ze co 10 leveli wyskakuje mi zlota ramka. Co iles questow to samo. Powtarzam to co pisalem wczesniej: pod wzgledem achievementow WAR i LotRO > WoW. Z tytulami tez sie nie postarali. Skoro 3/4 ludzi to Jenkinsi to chyba znaczy, ze nie ma nic ciekawszego do wyboru.
BTW co to sa "achievementsy"? Podwojna liczba mnoga?

To moze zacznij levelowac trade skille, cooking, fishing, FA, chodzic do instancji, przestan grac z wowheadem i zacznij explorowac. Bedziesz mial wiecej ramek.

Bach point is.. To sa tylko ramki. Brakuje jakis fajnych opisow do poczytania. Same tytuly, tabardy, mounty. who cares ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.