mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 20:52 
Cytuj  
Szkoda że twitter napawa mnie odrazą.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 01:21 
Cytuj  
Pisania "jem obiad" sam nie rozumiem, ale jako RSS sprawdza się toto całkiem nieźle.


_________________
Obrazek

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 08:10 
Cytuj  
Jak w talentach niema np. Felguarda to będzie w tym całym mastery czy jak?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 09:56 
Cytuj  
Sonoman napisał(a):
Jak w talentach niema np. Felguarda to będzie w tym całym mastery czy jak?

Zostanie dodany w ktoryms tierze. Balance druid nie ma teraz moonkin form ale jest gdzies napisane info ze blizzard wlasnie nie moze sie zdecydowac czy zamiast starsurge dac sowe w 11 pkt talentow.

Co do whinerow - niezly smiech z was jest. Mowicie o malej mozliwosci ukladania talentow - a jaka jest niby teraz? Kazdy spec ma 2 mozliwosci - PvP i PvE.
Przewaznie kazdy ma taki sam build a np ENH shaman roznil sie tym czy byl nastawiony pod pvp czy raidy, wezmy np 2 buildy:
-15/56/0 PVP
-18/53/0 PVE

Teraz bedzie to samo, arms warrior bedzie mial ten swoj cookie cutter build pod PvP i PvE (34/7/0, 31/0/10 czy inne gowna)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 10:54 
Cytuj  
koci napisał(a):
Sonoman napisał(a):
Jak w talentach niema np. Felguarda to będzie w tym całym mastery czy jak?

Zostanie dodany w ktoryms tierze. Balance druid nie ma teraz moonkin form ale jest gdzies napisane info ze blizzard wlasnie nie moze sie zdecydowac czy zamiast starsurge dac sowe w 11 pkt talentow.

Co do whinerow - niezly smiech z was jest. Mowicie o malej mozliwosci ukladania talentow - a jaka jest niby teraz? Kazdy spec ma 2 mozliwosci - PvP i PvE.
Przewaznie kazdy ma taki sam build a np ENH shaman roznil sie tym czy byl nastawiony pod pvp czy raidy, wezmy np 2 buildy:
-15/56/0 PVP
-18/53/0 PVE

Teraz bedzie to samo, arms warrior bedzie mial ten swoj cookie cutter build pod PvP i PvE (34/7/0, 31/0/10 czy inne gowna)


Tak teraz też są cookie cutter buildy, tyle że poza nimi można jeszcze zrobić całkiem sporo innych które niewiele im ustępują, a dają zupełnie inny gameplay dla twojej klasy, i dużo ludzi którym nie zależy na min-max nimi gra...

W Cata dla danego speca wybierasz który z 1-2 talentów opuścić i na tym kończy się twój wybór + możesz dać kilka (dosłownie) punktów w drugie drzewko gdzie na samym dole i tak wylądowały najgorsze talenty. No ja pierdole jak ktoś może się spierać że to co robią z talentami to nie jest ogromny krok w tył.

Przez ostatnie 5lat popierałem to co robi Blizzard z WoW'em, nawet jak nie ze wszystkimi zmianami się zgadzałem to wydawały się one na tyle uzasadnione/logiczne żeby to przełknąć. Parę osób pewnie by napisało że fanbojem jestem...

Niestety dwa ich ostatnie faile (RealID na forum, i talenty teraz) sprawiły że mi ręce opadają po prostu, dla mnie Blizzard chyba się skończył
:(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 10:56 
Cytuj  
Przeciez RealID zostalo wycofane...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 10:57 
Cytuj  
Ale niesmak pozostał. He he.

Mi też wydają się te talenty mocno ograniczone pomimo, że faktycznie istnieją tzw słuszne buildy dla danego spec. :<

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 11:40 
Cytuj  
koci napisał(a):
Przeciez RealID zostalo wycofane...


Tak, nawet Blizzard musiał się ugiąć pod masową histerią jaka wybuchła. Ale biorąc pod uwagę styl w jaki próbowali przepchnąć tą zmianę, ich wypowiedzi oraz jak długo wytrzymali to oczywiste jest że z tego nie zrezygnują.

Co się odwlecze to nie uciecze, pewnie teraz panowie z Activision szykują jakiś szczwany plan jak to wprowadzić bez wywoływania masowej paniki ;)

Zresztą niesmak pozostał, to był największy WTF moment mojego życia związany z grami...

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 11:43 
Cytuj  
A ja sadze ze trzeba poczekać na finalna wersje talentów jeszcze mogą tam sporo na zmieniać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 11:54 
Cytuj  
Cały system talentów został spłycony, to co rozwijano od sześciu lat teraz sprowadzono do poziomu koreanskich darmowej.
Jednak z krytyka trzeba sie wstrzymać bo może nowe glyphy i mastery zmienia cos na plus i prostota samych talentów będzie miała sens.
Z drugiej strony nie dziwi uproszczenie tego bo nadal wielu graczy płacze ze nie potrafi rozdać odpowiednio talentów, teraz tylko czekać na zmniejszenie ilości skili bo cześć klas wymaga dużo bindow.
Co do blizza, od premiery wow-a nie wydali nic nowego i jada wyłącznie na sukcesie jednej gry, był już tu temat "kolos na glinianych nogach", nadal wiele się nie zmieniło.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 11:54 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Zresztą niesmak pozostał, to był największy WTF moment mojego życia związany z grami...


A ja uwazam ze firmowanie swoim wlasnym nazwiskiem wszelkiego rodzaju aktywnosci jest wielce wskazane szczegolnie w miejscu takim jak Internet. Oh iluz rożnych userow tego forum zachowywaloby sie inaczej gdyby zamiast swoim nickiem podpisywali by sie imieniem i nazwiskiem.

A tak, mimo ze dla rozrywki zagladam na flames z przyjemnoscia to w "normalnych" topikach mecza mnie trolle.


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 11:54 
Cytuj  
ja uwazam, patrzac na blood DK talenty, ze jest wiecej miejsca na 'swobodne' przydzielanie talentow niz bylo dotychczas.

teraz talenty 'must have' do tanku bylo rozsiane po trzech drzewach - teraz sa w jednym.

jak chce pojsc bardziej w przezywalnosc - wpakuje wiecej w tank tree. jak chce isc bardziej w single target threat - pojde sobie w ktores z DPSowych drzewej.

jak bede chcial wiecej aoe abilities - wpakuje talenty w aoe tanking talenty w blood.

uwazam ze ocenianie tych talentow przed zagraniem nimi na raidzie jest bez sensu jak lokata.


_________________
Obrazek
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 12:12 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Goatus napisał(a):
Zresztą niesmak pozostał, to był największy WTF moment mojego życia związany z grami...


A ja uwazam ze firmowanie swoim wlasnym nazwiskiem wszelkiego rodzaju aktywnosci jest wielce wskazane szczegolnie w miejscu takim jak Internet. Oh iluz rożnych userow tego forum zachowywaloby sie inaczej gdyby zamiast swoim nickiem podpisywali by sie imieniem i nazwiskiem.

A tak, mimo ze dla rozrywki zagladam na flames z przyjemnoscia to w "normalnych" topikach mecza mnie trolle.


Czysto teoretycznie to nie jest zły pomysł, niestety praktyczne jego wprowadzenie niesie ze sobą całą tonę bardzo nieprzyjemnych problemów których rozwiązanie niestety jest raczej niemożliwe bez wprowadzenia silnego procesu weryfikacji danych przy rejestracji, i ograniczenia wyświetlania imienia i nazwiska dla osób niezarejstrowanych.

Być może kiedyś jak jakiś wirtualny podpis czy coś podobnego będzie powszechne to będzie miało sens, bo teraz takie rozwiązanie niesie ze sobą więcej szkód niż pożytku.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 12:27 
Cytuj  
No wlasnie nie bardzo widze te szkody, a plusy jak najbardziej...


_________________
Sathorn#2230

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 12:47 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
No wlasnie nie bardzo widze te szkody, a plusy jak najbardziej...


Parę przykładowych dla wow'a:

Minusy:
-Dużo łatwiejsze hackowanie kont
-Darmowe dane dla spamerów (nie ma to jak dostać spam ze swoim imieniem i nazwiskiem w tereści... pro)
-Różnego rodzaju "spory" przeniesione z gry do netu (np prześladowanie cię na portalach społecznościowych / czy przez email) czy w bardzo skrajnych przypadkach do RL
-Brak weryfikacji danych oznacza że ktoś może się pod ciebie podszyć i wypisywać co mu tylko dusza zaśpiewa jednocześnie wrzucając linki do twoich prawdziwych profili na różnych portalach
-Dyskomfort dla większości użytkowników - dlaczego każdy ćwok na tej planecie ma wiedzieć że gram w taką a nie inną grę?


to tylko pierwsze przykłady z brzegu...

Plusy:
Bez weryfikacji danych - brak


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 13:05 
Cytuj  
Cytuj:
oh iluz rożnych userow tego forum zachowywaloby sie inaczej gdyby zamiast swoim nickiem podpisywali by sie imieniem i nazwiskiem.


Obrazek

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.03.2009
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 13:08 
Cytuj  
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 13:23 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
-Dużo łatwiejsze hackowanie kont
-Darmowe dane dla spamerów (nie ma to jak dostać spam ze swoim imieniem i nazwiskiem w tereści... pro)
-Różnego rodzaju "spory" przeniesione z gry do netu (np prześladowanie cię na portalach społecznościowych / czy przez email) czy w bardzo skrajnych przypadkach do RL
-Brak weryfikacji danych oznacza że ktoś może się pod ciebie podszyć i wypisywać co mu tylko dusza zaśpiewa jednocześnie wrzucając linki do twoich prawdziwych profili na różnych portalach
-Dyskomfort dla większości użytkowników - dlaczego każdy ćwok na tej planecie ma wiedzieć że gram w taką a nie inną grę?


- niby jak hackowanie ma byc latwiejsze?
- zakladajac ze rowniez znaja moj e-mail
- Janow Kowalskich jest raczej sporo
- j.w.
- j.w.

Mimo ze te argumenty mnei nie przekonaly, mysle ze jakies inne by sie znalazly i pewnie nawet mialyby racje bytu. Jednak dalej uwazam ze branie odpowiedzialnosci za siebie i swoje czyny poprawia stosunki miedzyludzkie. Wiec mimo ze nie jestem zwolennikiem totalnej ingwilacji uwazam RealID za plus niz minus - bo ja nie mam nic do ukrycia.


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 13:33 
Cytuj  
Biorąc pod uwagę do jakich zachowań są zdolni gracze kiedy im się skasuje lub zhackuje konto, biorąc pod uwagę już zasłyszane przypadki, jak to jeden chłopiec dojebał drugiemu bo ten mu coś tam zrobił w grze, to nie zdziwiłbym się jak gdzieś na dzikim zachodzi jakiś retard zabiłby drugiego tylko dlatego bo ten go gankował w stv. A przykład pracownika blizza wyraźnie pokazał, że dzięki imieniu i nazwisku bardzo szybko można ustalić dalsze dane osoby.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*

Posty: 114
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 13:53 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Biorąc pod uwagę do jakich zachowań są zdolni gracze kiedy im się skasuje lub zhackuje konto, biorąc pod uwagę już zasłyszane przypadki, jak to jeden chłopiec dojebał drugiemu bo ten mu coś tam zrobił w grze, to nie zdziwiłbym się jak gdzieś na dzikim zachodzi jakiś retard zabiłby drugiego tylko dlatego bo ten go gankował w stv. A przykład pracownika blizza wyraźnie pokazał, że dzięki imieniu i nazwisku bardzo szybko można ustalić dalsze dane osoby.


Bezsensu argument. W każdej społeczności zdarzają się marginesy (czyt. debile), ale nie możesz na ich przykładzie oceniać całego społeczeństwa. To już wychodzi z tego paranoja jakaś.

Zgadzam się w 100% z Sathorn'em

Tylko odnośnie piątego "-" napisałbym jeszcze że skoro grasz w jakąś grę to chyba się nie wstydzisz że w to grasz przed kimkolwiek, więc w czym problem?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.