mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 17:23 
Cytuj  
Kabr-axis zawsze możesz wrócić na swój priv, tam pewnie ciągle tbc to będziesz czuł się jak w domu. :]


_________________
@polygamia

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 17:29 
Cytuj  
privy niedlugo wszystkie pozamykaja, bo nikt nie bedzie chcial bulic 88 baniek haraczu dla blizza :wink:

down: moze i sam, ale za to z zajebistym latency, hehe


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper


Ostatnio edytowano 16 sie 2010, 17:36 przez ubeck, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 17:31 
Cytuj  
Kabraxis postawi u siebie hosta i będzie grał sam. :]


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 17:36 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Kabr-axis zawsze możesz wrócić na swój priv, tam pewnie ciągle tbc to będziesz czuł się jak w domu. :]


O rly? Napisz jeszce cos ciekawego plx.


"Prostsze czy po prostu mniejsze ? Bo mysle ze to nie problem dać tunel na 2km i nawalić go mobami które sie respawnuja co godzinę . Nowe instancje maja po prostu mniej mobów do zabijania ... W przypadku BWL czy MC przebijanie się przez nie na pewno .. zabawą nie było. Po za samym wipem można było zaliczyć zgon na klawiaturze. "

Prostsze w sensie designersko-artystyczno-architektonicznym. Sorry ale teraz instant to dwa, przecinajace sie pod katem prostym tunele z 5 mobami i okraglym pomieszczeniem dla bossa na koncu. Porownujac to z takim WC czy BFD (zreszta kazdym preTBC) nie sposob zauwazyc tendencji. Jednym to pasuje dla mnie to jest smieszne.
I nie chodzi tu o ilosc mobow czy poziom trudnosci.
Chodzi o to specyficzne uczucie jak wchodziles do insty i "przytlaczala" ona wlasnie min. designem architektonicznym i "poziomem zakrecenia". Np. Sunkem Temple gdzie 90% ludzi pokazywala ze nie istnieje u nich cos takiego jak orientacja przestrzenna. :) To co widac na tych mapkach to przypomina mi chwilami plany bloku mieszkalnego budowanego za komuny. :) A mapki wygladaja jak robione masowo przez kolesia, ktory pracuje na akord. Nie widze w tym nai grama "handcraftingu" a samo rzemioslo.
jak mowie - niektorzy sie ciesza - mnie to bawi.

"Kabraxis postawi u siebie hosta i będzie grał sam. :]"
U tryin too much m8. Pozatym jak mialbym wybor grac sam a np. z toba na serwerze to wybor bylby oczywisty.


Posty: 17
Dołączył(a): 3.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 17:56 
Cytuj  
Nie chodzi tylko o drzewka, widzieliscie co sie stalo z coldridge valley i kharanos, z imo najpiekniejszej lokacji stratowej?

W coldridge na start 2 tuziny mountainerow nawala sie z neutralnymi 1levelowymi mobkami, sic. Jedyna trudna lokacja odeszla w niebyt - trole staly sie neutralne.
Zamiast zajebistego biegu coldridge - kharanos, ktory do dzis pamietam jakie wrazenie na mnie zrobil (jak gralem pierwszy raz), mamy lot helikopterkiem.
Dalej kontynuacja, w kharanos wszyscy sie ze soba napier***, jakies teleportery gnomow, totemy trolli, jednym slowem klimaty wotlka w starym wowie.
Questy poupraszczane tak aby wszystko bylo pod nosem i na tacy. W kazdym pipidowku gryfon master. Wchodzisz do stolicy z kilkunastoma fpsami, wszyscy na wypasionych smokach. Nizsze ranki spelli nie istnieja, do tego polowa zostala wywalona.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 18:06 
Cytuj  
Bo WoW to teraz taka parodia fantasy, klimatu to juz zostalo malo.
Tez mialem nadzieje (po pierwszych prezentacjach) ze Cata wskrzesi choc troche klimatu vanilli ale niestety nie - mamy WOTLK 2.0 z pierdyliardem pseudozabawnych mountow i minideathwingow jako pety (lolz), zerowa trudnosc i wyzwanie dla pojedynczego gracza, itp.., itd...


Mi to nie pasi dlatego o tym pisze, plus to denerwuje takich ziomow jak Atherius, ktory az nie wie co napisac i probuje zaczac personalke.

BTW. "W coldridge na start 2 tuziny mountainerow nawala sie z neutralnymi 1levelowymi mobkami, sic. Jedyna trudna lokacja odeszla w niebyt - trole staly sie neutralne. "

Ice trolle? ZAWSZE tam ginalem choc raz. :) To se newrati.

Tak wogole to widze ze masz podobne podejscie co ja - polecam LOTRO. MAsz to samo co WoW, bez tej groteskowej otoczki, duzo trudniej, wolniej, spokojniej itd... ja znalazlem tam mila odskocznie. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 18:16 
Cytuj  
krzywonos napisał(a):
Nie chodzi tylko o drzewka, widzieliscie co sie stalo z coldridge valley i kharanos, z imo najpiekniejszej lokacji stratowej?

W coldridge na start 2 tuziny mountainerow nawala sie z neutralnymi 1levelowymi mobkami, sic. Jedyna trudna lokacja odeszla w niebyt - trole staly sie neutralne.
Zamiast zajebistego biegu coldridge - kharanos, ktory do dzis pamietam jakie wrazenie na mnie zrobil (jak gralem pierwszy raz), mamy lot helikopterkiem.
Dalej kontynuacja, w kharanos wszyscy sie ze soba napier***, jakies teleportery gnomow, totemy trolli, jednym slowem klimaty wotlka w starym wowie.
Questy poupraszczane tak aby wszystko bylo pod nosem i na tacy. W kazdym pipidowku gryfon master. Wchodzisz do stolicy z kilkunastoma fpsami, wszyscy na wypasionych smokach. Nizsze ranki spelli nie istnieja, do tego polowa zostala wywalona.

Heh bieg z cooldrige do kharanos to byly moje pierwzse chwile w wow<3
Klimaty wotlk w starych lokacjach brzmi dobrze jak da mnie przeciez questy z wotlk w porownaniu do tych z vanilli to jak niebo a ziemia.
I narzekasz ze cos sie dizeje npce/mobki sie bija/ ruszaja a nie stoja w miejscu czkajacaz je zabijesz?

Btw jak ostatnio patrzylem co tam w lotro sie dzieje to widzialem ze kopiuja ficzery "ulatwieacze" z wow. Teleportowanie sie do instancji itp.
Prerabiaja tez lokacje startowe i pewnie tez beda latwiejsze i bardziej noob friendly.


Ostatnio edytowano 16 sie 2010, 18:23 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 18:19 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Bo WoW to teraz taka parodia fantasy, klimatu to juz zostalo malo...

Mi to nie pasi dlatego o tym pisze, plus to denerwuje takich ziomow jak Atherius, ktory az nie wie co napisac i probuje zaczac personalke...


No ale my wiemy że wow ci "nie pasi". Ok to jest forum każdy ma prawo wyrazić opinie ale jaki jest sens wyskakiwanie co chwila z kolejnym argumentem dlaczego nie lubię wowa...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 18:23 
Cytuj  
Dokladnie taki jak wyskakiwanie co chwile z kolejnym argumentem ze WoW mi pasi i wogole z pisaniem na tym forum. W sumie zaden i za duzo wolnego czasu. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 18:25 
Cytuj  
Spoko mi sie bardzo podobaja zmiany i wcale nie mam za duzo wolnego czasu wiec z otwartymi ramionami witam wszystkie casual friendly zmiany.
Jak teraz wysztskie questy beda na pozimie tych z wotlk a nawet wyzszym to levelowanie nowego chara to bedzie bajka.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 19:01 
Cytuj  
Bajka to by byla jakby dali exp rate x10, albo i x20. A tak to mi sie nie chce.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 20:17 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Bajka to by byla jakby dali exp rate x10, albo i x20. A tak to mi sie nie chce.


Instant 85 najlepiej.


Posty: 17
Dołączył(a): 3.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 20:27 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Bajka to by byla jakby dali exp rate x10, albo i x20. A tak to mi sie nie chce.


Pewno cie zaskocze, ale ja przez cala moja kariere z wowem najlepiej bawilem sie lewelujac swoja pierwsza postac i to przed odwiedzeniem dodatkow.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 20:48 
Cytuj  
Mi tez levelowalo sie najlepiej w podstawce. Pewne znurzenie zaczalem odczuwac w TBC, a w WOTLK to mnie kurwica trafila i dalem se siana.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 21:06 
Cytuj  
krzywonos napisał(a):
ubeck napisał(a):
Bajka to by byla jakby dali exp rate x10, albo i x20. A tak to mi sie nie chce.


Pewno cie zaskocze, ale ja przez cala moja kariere z wowem najlepiej bawilem sie lewelujac swoja pierwsza postac i to przed odwiedzeniem dodatkow.

To ze grajac po raz pierwszy w jakas gre, levelujac po raz pierwszy postac, po raz pierwszy odkrywajac gre i swiat bawiles sie najlepiej ma byc zaskakujace:P?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 21:07 
Cytuj  
Kabra skoro ci ten nowy wow nie pasi to proponowałem, żebyś wracał do swojego priva na vanille i wtedy będziesz się czuł tak jak dawniej. Po co się męczyć i spuszczać na kolejne posty jak to jestem uzależniony od tej gry i jak mi źle, że zmiany nie idą w tym kierunku co chcę. Nienawidzisz tej gry, ale nie możesz się od niej uwolnić, ciągle czytasz jakieś newsy, od razu komentujesz je negatywnie na forum i musimy czytać te wypociny, które nikogo nie obchodzą. Jak ja czegoś nie lubię to mam wyjebane na to i nie dotykam kijem, a ty ciągle tu przyłazisz i się żalisz, daj sobie spokój, bo to jest żałosne. :]
Na szczęście jeszcze 2 tyg. i szkoła się zaczyna, będziesz mniej przebywał na forum. :D


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 22:00 
Cytuj  
Nawet ci nie napisze zebyc nie czytal jak ci sie nie podoba - napisze ci poprostu zebys wypierdalal jak ci sie nie podoba.
Mozesz mnie i moje posty poprostu zignorowac - jak widze dla twojego prostego rozumu jest to za trudne - OK. Przezyje muszac czytac twoje nic nie wnoszace do tematu i nijak majace sie do gry wypociny i marne proby obrazenia mnie (nie wiem czy bys potrafil obrazic mlodszego brata - wniosek z twoich prob i postow).

Masz przycisk ignore - uzyj go bo ja np. o ile nie mam wyjebane na wow'a (jeszce nie calkowicie) to mam wyjebane na ciebie i tobie podobnych i uj mnie interesuje czy chcecie to czytac czy nie. To nie jest temat do spuszczania sie jaki to wow nie jest zajebisty i bede pisal dopoki mi sie nie znudzi.

BTW. Internetowym psychologiem to jestes tak samo dobrym jak partnerem do flame'a. Ogarnij sie albo postaraj bardziej.


"To ze grajac po raz pierwszy w jakas gre, levelujac po raz pierwszy postac, po raz pierwszy odkrywajac gre i swiat bawiles sie najlepiej ma byc zaskakujace:P?"


W dodatkach tez sa nowe rasy, klasy, zony, skille, spelle i content, ktore rowniez odkrywasz po raz pierwszy. Jesli ktos pisze ze to juz nie to samo to znaczy ze poprostu nowy content jest gorszy niz starszy. Potwierdzeniem tego jestes np. ty - osoba gloryfikujaca WOTLK i jego content, ktory np. ja uwazam za najslabszy w grze.
Sa osoby ktore lepiej bawia sie levleujac w 3 dni 70-80 i potem napierdalajac przez miesiac badge dla szatana w 4 instach w kolko a potem next miesiac chodzac do ICC z regularnoscia zegara atomowego zabijac bossow w pugu niz levelujac alta czy nawet pierwszego chara. Wow jest pelny takich osob - wiec TAK moze to byc zaskakujace i widocznie ludzi, ktorzy milo wspominaja leveling first chara jest za malo bo Blizzard ewidentnie robi gre pod te farmiace maszynki a levelowanie ma byc proste, szybkie i jak najmniej bolesne (a najlepiej max 80 instant za kase - nastepny krok w ewolucji). :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 22:03 
Cytuj  
Fajny rage, możesz wytrzeć monitor z piany. :]


_________________
@polygamia


Posty: 6
Dołączył(a): 8.04.2010
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 22:10 
Cytuj  
Kabraxis fajnie masz. Współczuje.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 22:22 
Cytuj  
Mógłby ktoś zrobić porządek z tym pixelowym gownem bo czytać się już tego nie da


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.