mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2007, 10:31 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Czy zna ktoś program/www bądź cokolwiek takiego jak ctprofiles?

Chodzi mi o to, że chce sobie skompletować wish listę na najbliższe kilka ładnych tygodni i powoli ją kompletować, ale w excelu nie chce mi się tego wszystkiego liczyć.

Zna ktoś takie coś lub może podsunie pomysł jak to zrobić łatwo i sprawnie?
http://www.wow-loot.com/gearguide.php ale tam jest za mało epiców :P


_________________
psn

*

Posty: 63
Dołączył(a): 15.01.2007
Offline
PostNapisane: 15 sie 2007, 14:07 
Cytuj  
mam problem,nie moge włączyć WoWa. Wyskakuje mi błąd "

Cytuj:
This application has encountered a critical error:

W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia.

Program: C:\World of Warcraft\WoW.exe
File: .\DBCache.cpp
Line: 420

Requested 1254064103 bytes of memory



Najdziwniejsze w tym wszysztkim jest to, że PTR client mi działa.
Co zrobić? Repiair nie pomógł


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2007, 17:04 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Czy zna ktoś program/www bądź cokolwiek takiego jak ctprofiles?

Chodzi mi o to, że chce sobie skompletować wish listę na najbliższe kilka ładnych tygodni i powoli ją kompletować, ale w excelu nie chce mi się tego wszystkiego liczyć.

Zna ktoś takie coś lub może podsunie pomysł jak to zrobić łatwo i sprawnie?
http://www.wow-loot.com/gearguide.php ale tam jest za mało epiców :P


Wiesz, powiem Ci szczerze ze nie o taka rzecz mi chodzi :). W ctprofiles, mozna bylo sobie pozakladac kazdy item z database i autmatycznie liczylo Ci staty. Wlasnie o takie cos mi chodzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2007, 17:45 
Cytuj  
Zeonix napisał(a):
mam problem,nie moge włączyć WoWa. Wyskakuje mi błąd "

Cytuj:
This application has encountered a critical error:

W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia.

Program: C:\World of Warcraft\WoW.exe
File: .\DBCache.cpp
Line: 420

Requested 1254064103 bytes of memory



Najdziwniejsze w tym wszysztkim jest to, że PTR client mi działa.
Co zrobić? Repiair nie pomógł

Skasowac zawartosc WDB. Z tego bledu wynika ze nastaoopil buffer overflow :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2007, 20:21 
Cytuj  
1: http://www.thottbot.com/i870 za ile maksymalnie sprzedam ten toporek?

2: czy mounta od blood elfow tez mozna dostac za honor?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2007, 21:02 
Cytuj  
Kalebu napisał(a):
1: http://www.thottbot.com/i870 za ile maksymalnie sprzedam ten toporek?

2: czy mounta od blood elfow tez mozna dostac za honor?


1. zalezy od serwera
2. nie


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 06:17 
Cytuj  
Kalebu napisał(a):
1: http://www.thottbot.com/i870 za ile maksymalnie sprzedam ten toporek?

wg Allakhazam srednia cena na serwerach to 165g

mozna by bylo wziac duzo wiecej gdyby to byl najlepszy 2h topor w przedziale 30-39 (na pewno znalazl by sie jakis chetny twink) ale mysle ze ten topor jest lepszy

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 09:18 
Cytuj  
Ja mam taki problem, że na AB, WSG itd nie pokazuje mi informacji ile flag zdobyliśmy, ile mamy punktów, ktoś wie, jak można to przywrócić?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 09:59 
Cytuj  
w interface options jest opcja pvp objectives, pokombinuj z nia


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Posty: 1
Dołączył(a): 16.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 11:17 
Cytuj  
Hejo wam zaczynam grac w WoW'a i zastanawiam sie nad wyborem servera i tu jest problem. Mam prozbe do was o podanie nazwy servera na ktorym gra najwiecej polakow oczywiscie chodzi o server oficjalny:>

Z gory dzieki

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 11:23 
Cytuj  
barning lidżion

...ale zapraszam na boulderfist, jest tam mila spokojna gildia dla polakow juz od poczatku ich przygod z wowem :P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 12:00 
Cytuj  
Rutek napisał(a):
Hejo wam zaczynam grac w WoW'a i zastanawiam sie nad wyborem servera i tu jest problem. Mam prozbe do was o podanie nazwy servera na ktorym gra najwiecej polakow oczywiscie chodzi o server oficjalny:>

Z gory dzieki


Idź na BL, szybko się przekonasz że dla Polaków można zrobić wszystko, z Polakami nic...
IMO trzymaj się jak najdalej od serwerów gdzie jest duuuuuuuuużo Polaków...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 12:04 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
Rutek napisał(a):
Hejo wam zaczynam grac w WoW'a i zastanawiam sie nad wyborem servera i tu jest problem. Mam prozbe do was o podanie nazwy servera na ktorym gra najwiecej polakow oczywiscie chodzi o server oficjalny:>

Z gory dzieki


Idź na BL, szybko się przekonasz że dla Polaków można zrobić wszystko, z Polakami nic...
IMO trzymaj się jak najdalej od serwerów gdzie jest duuuuuuuuużo Polaków...

generalnie popieram, chodzi o to żeby sie trzymać dobrych graczy, a nie graczy z tego samego kraju.
nie mówie, że polacy nie potrafią grać ale gildia złożona z polaków statystycznie ma mniej skilla niż international bo w polskiej przede wszystkim trzeba być polakiem, a nie umieć grać


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 12:20 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
Idź na BL, szybko się przekonasz że dla Polaków można zrobić wszystko, z Polakami nic...
IMO trzymaj się jak najdalej od serwerów gdzie jest duuuuuuuuużo Polaków...


Uwielbiam takie teksty ;) Jakos umknelo Ci chyba, ze swojego czasu gildie w duzej czesci zlozone z polakow byly najlepszymi gildiami na serwerze :) Pre-TBC ofc. I nie mowie tu o gildiach stricte polskich - co do tego niestety zgodze sie z Deshem - jesli liczy sie to ze jestes polakiem, a nie to jak grasz to na cuda nie licz.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 12:29 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Cardano napisał(a):
Idź na BL, szybko się przekonasz że dla Polaków można zrobić wszystko, z Polakami nic...
IMO trzymaj się jak najdalej od serwerów gdzie jest duuuuuuuuużo Polaków...


Uwielbiam takie teksty ;) Jakos umknelo Ci chyba, ze swojego czasu gildie w duzej czesci zlozone z polakow byly najlepszymi gildiami na serwerze :) Pre-TBC ofc. I nie mowie tu o gildiach stricte polskich - co do tego niestety zgodze sie z Deshem - jesli liczy sie to ze jestes polakiem, a nie to jak grasz to na cuda nie licz.


Czytaj: gram na BL i będę go bronił, choćby ostatkiem sił, tak?

Nie mówiłem o skillu graczy z Burning Legion, bo wielu akurat tego odmówić nie można. Chodziło mi o zachowanie... To przypadek, że dostaliśmy tam łatkę "kurwa ppl", że ludzie zapominają iż nie jest to polski serwer i jakby nigdy nic używają polskiego na ogólnych czatach? Że gdzie nie spojrzysz biegają "PolaczkiPL", że stricte polskie gildie pełne są konfliktów a z ludzi całe to "polactwo" wychodzi?

Odpowiadałem na Jego posta, a wiem jakie korzyści daje granie gra w międzynarodowej gildii. O części z nich pisał Deshroom, kolejne to to, że podszkoli angielski, będzie rozliczany za to jak gra a nie za to ilu ma kolegów etc...

EDIT: bardziej chodziło mi o to, że szukanie gildii na zasadzie "niech tam będą Polacy" to coś jakby kupując samochód kierować się tym "niech będzie czerwony"...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 12:41 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Cardano napisał(a):
Idź na BL, szybko się przekonasz że dla Polaków można zrobić wszystko, z Polakami nic...
IMO trzymaj się jak najdalej od serwerów gdzie jest duuuuuuuuużo Polaków...


Uwielbiam takie teksty ;) Jakos umknelo Ci chyba, ze swojego czasu gildie w duzej czesci zlozone z polakow byly najlepszymi gildiami na serwerze :) Pre-TBC ofc. I nie mowie tu o gildiach stricte polskich - co do tego niestety zgodze sie z Deshem - jesli liczy sie to ze jestes polakiem, a nie to jak grasz to na cuda nie licz.


Czytaj: gram na BL i będę go bronił, choćby ostatkiem sił, tak?

Nie mówiłem o skillu graczy z Burning Legion, bo wielu akurat tego odmówić nie można. Chodziło mi o zachowanie... To przypadek, że dostaliśmy tam łatkę "kurwa ppl", że ludzie zapominają iż nie jest to polski serwer i jakby nigdy nic używają polskiego na ogólnych czatach? Że gdzie nie spojrzysz biegają "PolaczkiPL", że stricte polskie gildie pełne są konfliktów a z ludzi całe to "polactwo" wychodzi?

Odpowiadałem na Jego posta, a wiem jakie korzyści daje granie gra w międzynarodowej gildii. O części z nich pisał Deshroom, kolejne to to, że podszkoli angielski, będzie rozliczany za to jak gra a nie za to ilu ma kolegów etc...


1) gram na BL i nie bede go bronil ostatkiem sil, ale bajki o tym jaka to tragedia Ci wszyscy polacy mozna stosowac w charakterze papieru toaletowego. Zebys mial jasnosc - w sumie moje played na BLu to mniej wiecej (jak oceniam) 150-160 dni. I to nie endgameu, bo gdybys spojrzal na postacie ktore mam dowiedzialbys sie, ze spedzilem podobna ilosc czasu w instacjach (main-mag) co w noobie zonach (alty 68-66-62-45-44 itd). Przypadki uzywania jezyka polskiego na generalu moglbym pewnie policzyc na palcach 2 rak - zwykle jak cos sie takiego pojawialo pojawial sie jednoczesnie szybki zjeb i tyle. Przypadki "polaczkowania" (z ktorymi mialem do czynienia) moglbym policzyc na palcach jednej reki (konkretnie 2 - oba skonczyly sie ticketami do GMow. Za wyjatkiem samego poczatku BLa, kiedy to przylgnela do niego latka "serwera polskiego", jest spokoj i serwer ten nie rozni sie od zadnego innego.

2) PolaczkiPL sa na kazdym serwerze - ale tylko jeden serwer ma QlkamasteraPL ! :D

3) Korzysci z gildii miedzynarodowych sa - obie w ktorych bylem w gruncie rzeczy do takich nalezaly. I obie mieli konflikty i problemy, ale nie wynikaly one z "polaczkowstwa" tylko generalnie z pewnych nazwijmy to roznic kulturowych.

Generalnie to chyba jako narod mamy faktycznie jakis kompleks - bo jestesmy gotowi jechac po sobie samych, a tych samych rzeczy u innych jakos nie zauwazamy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 12:47 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
Czytaj: gram na BL i będę go bronił, choćby ostatkiem sił, tak?

Nie wolno? Coś w tym złego?
Cytuj:
Nie mówiłem o skillu graczy z Burning Legion, bo wielu akurat tego odmówić nie można. Chodziło mi o zachowanie... To przypadek, że dostaliśmy tam łatkę "kurwa ppl", że ludzie zapominają iż nie jest to polski serwer i jakby nigdy nic używają polskiego na ogólnych czatach? Że gdzie nie spojrzysz biegają "PolaczkiPL", że stricte polskie gildie pełne są konfliktów a z ludzi całe to "polactwo" wychodzi?

Ola Boga! wszędzie są barany, w Polsce, w Turcji, w topowych gildiach... im więcej ludzi z jednej szufladki tym więcej baranów, co w tym dziwnego?
nadal nie uważam, żeby Polacy jakoś się wybijali w statystykach złego zachowania, ale każdy widzi to co chce, a ja nie mam kompleksów i nie muszę się odcinać od "polactwa" żeby się dowartościować :P
Cytuj:
Odpowiadałem na Jego posta, a wiem jakie korzyści daje granie gra w międzynarodowej gildii. O części z nich pisał Deshroom, kolejne to to, że podszkoli angielski, będzie rozliczany za to jak gra a nie za to ilu ma kolegów etc...

zomg, w ilu byłeś polski gildizahc ilu zagranicznych, że piszesz takie bzdury o ocenianiu?
Cytuj:
EDIT: bardziej chodziło mi o to, że szukanie gildii na zasadzie "niech tam będą Polacy" to coś jakby kupując samochód kierować się tym "niech będzie czerwony"...

co w tym złego? nie każdy musi się znać/interesować na samochodach/raidowaniu, wybiera to co mu odpowiada w czym problem?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 13:14 
Cytuj  
Cytuj:
Nie wolno? Coś w tym złego?


Kolejny bohater romantyczny, obrońca uciśnionych. Cardano, czarny ryczerz, samo zuoooo, śmie obrażać boski i doskonały serwer Burning Legion...
Sam grałem na BL, nim zdążyłem wbić 60 lvl uciekłem stamtąd...

Cytuj:
Ola Boga! wszędzie są barany, w Polsce, w Turcji, w topowych gildiach... im więcej ludzi z jednej szufladki tym więcej baranów, co w tym dziwnego?
nadal nie uważam, żeby Polacy jakoś się wybijali w statystykach złego zachowania, ale każdy widzi to co chce, a ja nie mam kompleksów i nie muszę się odcinać od "polactwa" żeby się dowartościować :P


Niby zgadza się, "po dupie" dostaje się i Szwedom i Chińczykom i Turkom... Ale, z ręką na sercu - rozejrzyj się w około. Ile charów z nickami świadczącymi o narodowości widzisz? Jakoś Polacy ze swoim PL w nicku się wyróżniają na tym tle. Przez blisko 2 lata grania, poza Polakami widziałem parę osób z SCG (Serbowie) i DK (Duńczycy) w nazwie. A teraz pomyśl skąd to się wzięło. Podpowiadam: z prywatnych serwerów, gdzie gra 50-100 osób. Potem taka osoba przesiada się na oryginalnego WoWa i myśli, że tam równie ciężko będzie spotkać rodaków. Utwierdza tym samym europejski stereotyp "Polak = złodziej" (wszak czymże jest gra na piratach jeśli nie kradzieżą?)...

Cytuj:
zomg, w ilu byłeś polski gildizahc ilu zagranicznych, że piszesz takie bzdury o ocenianiu?


Grałem w 3 typowo polskich gildiach (tak to się pisze) i notorycznie powatarzały się te same problemy - miejsce w rajdach dla znajomych GM'a, item boy'e któych nie można wyrzucić na zasadzie "jeśli wyrzucę jego to 4 kumpli odejdzie i się osłabim,y". W tych międzynarodowych byłem rozliczany z tego co robię i jak gram i to właśnie z nimi było mi dane zakosztować np Naxx.

Cytuj:
co w tym złego? nie każdy musi się znać/interesować na samochodach/raidowaniu, wybiera to co mu odpowiada w czym problem?


Jasne, "Madziu, zapisz panu punkt za to stwierdzenie" - jakby to powiedział W. Pijanowski :P. Ale skoro ktoś zadaje pytanie na tym forum i liczy na szczerą odpowiedź to mu jej udzieliłem. I nadal będę sugerował, iż nie warto kierować się 'polskimi gildiami' przy wyborze serwera do grania, bo równie mile (milej?) czas można spędzić w międzynarodowej gildii, a przy okazji, coś z tego wynieść i czegoś się nauczyć...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 13:27 
Cytuj  
Przypadloscia polskich gildi jest to ze czesto sie rozpadaja :), wyjatkiem sa te polskie gildie ktore istnieja tylko po to aby sobie pogadac, a sredni progress jest znikomy w porownaniu do sredniej servera :)
Imho zobaczenie high end contentu jest duzo bardziej realne w international wiec jesli dopiero zaczynasz i chcialbys pograc w pve, to mijaj polskie gildie

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 13:58 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
w interface options jest opcja pvp objectives, pokombinuj z nia


nie pomaga, próbowałem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.