mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:55 
 
stary debila to ty ze mnie nie zrobisz :wink: dobrze wiesz o co mi chodzi , o to co zawsze czyli o mechanike gry , juz k... nie wiem jak do was (fanboji) trafiac bo sprytnie unikacie rozpisywania sie na ten temat

EDIT: "W ciągu pierwszych dwudziestu czterech od premiery, Gniew Króla Licza zakupiło na świecie 2,8 mln użytkowników"

wiem ze miliony muszek jedza gowno i nie moga sie mylic


Ostatnio edytowano 20 lis 2008, 18:58 przez QFC, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:56 
 
hm jak na 11mln graczy to jakos nie bardzo widze to 'owned all'.
biorac pod uwage zmiany jakie wprowadza to tak jakbym ja teraz kupil podstawke wow'a bez tbc i wotlk. pograc bym pogral. ale sam :-)

nikt nie mowi, ze jest SLABY. dla niektorych po prostu juz sie przejadl, znudzil. i szukamy czegos innego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 19:00 
 
hrun napisał(a):
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44000 OWNED ALL :] jeśli naprawdę wow jest tak słaby to już dawno temu ludzie przestali by grać

W pewnym wieku zaczniesz odrozniac sukces marketingowy od wartosci samego produktu.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 19:02 
 
Mendol napisał(a):
dla niektorych po prostu juz sie przejadl, znudzil. i szukamy czegos innego.


mi tez sie przejal dlatego tylko gram pvp na arenie/bg/ gang bang z kum plami i to mi wystarczy bo wiem ze nic lepszego pod wzgledem grywalnosci blizzowi do piet nie dorasta, dobra ide pograc troche bo jak narazie trzymam kolejke w oknie wyboru postaci a x fire mi liczy godzinki i mowia na mnie nolife pozniejna forum :wink:

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 19:11 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
W pewnym wieku zaczniesz odrozniac sukces marketingowy od wartosci samego produktu.

QFT
Chociaz, sam musze przyznac, ze kieruje sie czesto hype'm i nabywam gry, o ktorych jest glosno.W taki sposob zagralem w AoC, teraz w WHO.Narazie ciezko mowic aby byly warte ilosci dyskusji na forum, ale tez nie zaluje zachaczenia o te tytuly, co pozwala wyrobic sobie zdanie.
Dlatego polecam przed dyskusja war vs wow pograc w oba tytuly bo pare osob tutaj sie udzielajacych wyssysa wnioski z palca.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 19:26 
 
hrun napisał(a):
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44000 OWNED ALL :]


Ale czego to jest wyznacznikiem? Że wow jest zajebisty? To tylko pokazuje że bardzo duża część obecnego MMO community wychowała sie na WoW i nie potrafi znaleźć nic dla siebie w innych MMO co jest imo sad bo nawet jak Blizz wypuści następny MMo to nie jest powiedziane że ci właśnie gracze się tam odnajdą.

Zaraz i tak pewnie mi ktoś napisze że mówię w ten sposób bo nie umiem nabić XXX ratingu w WoW.

A Tomu nie jest złośliwy tylko prawdę mówi :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 19:32 
 
tzn. ja bym chcial zadac pytanie calkiem powaznie.
czy bez dodatku moge zrobic lvl80, czy bez dodatku moge brac udzial w pvp w wintergrasp, czy bez dodatku posiadajac sprzet z tbc bede mial rowne szanse z innymi graczami?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 19:36 
 
Vercin napisał(a):
iniside napisał(a):
Vercin napisał(a):
W kwesti latania po dungeonkach kilku osobowych non stop ciezko zeby gra mmorpg z pvp ktora oferuje kupe innych rzeczy przebila taka ktora tylko i wylacznie na tym polega. Zaraz dojdziemy do wniosku ze najciekawsze pve i questy sa w grach single player.

Wymien te kupe innych rzeczy.
PvP na BG i arenach ? ee no areny sie nie zmieniaja, zmian w bg tez nie zauwazylem zeby co miesiac byly inne.
Nawet dunegonow co ciagle nie zmieniaja ?
A moze questy, no fail, bo w DDO sa tylko questy :P.
A moze crafting ? Fail bo jest tez w DDO.
A wez glupoty gadasz :P

Vercin naprawde sproboj, w najgorszym wypadku ztracisz tyle czasu ile zajmie ci sciagniecie 2,8GB klienta :P.

Co prawda ta nowa wyspa startowa jest dosc denerwujaca, ale jak ktos nigdy nie gral, to moze mu sie spodobac :P.

@Rzesnik, sproboj, w najgorszym wypadku ci sie nie spodoba 10-o dniowy trial jest z retaila us mozna za 15$ kupic. (EU nie polecam tylko dwa servery i dosc malo ludzi).

No to w ddo jest wszystko zapomnieli dodac tylko swiata do tego miasta i dungeonkow.
Ja chce grac w mmorpgi z ich rozmachem, duzym swiatem, mozliwoscia plywania , latania zwiedzania swobodnego swiata. Do tego lubie ciekawe dynamiczne PVE a czasem popvpowac sobie czy to w instancjach czy jakies gankowanie outdoor gdzies. Lubie ladne widoki duzy swiat ciekawe mechanizmy w questach. Lubie kiedy to wszystko mam w jednej grze ktora dziala plynnie nie ma specjalnie bledow i jest naprawde super dopracowana i dopieszczona. Taka gra to dlamnie w tym momencie tylko wow i koniec kropka. Poronywac skladowe poszczegolne sobie mozcie i miec swoje zdanie gdzie co lepsze ale tylko w wow wszystko jest na naprawde najwyzszym poziomie. Poprostu to najlepiej dopracowana gra mmorpg na rynku:)

@ mendol pve ktore widzialem w war bylo hmm zdeka zalosne ale mzoe malo widzialem:P


Dzieki takim jak Vercin, Cypis i kupa innych blizz moze oferowac w swojej grze przecietne pve do lvlowania, engame pve wcisniety do instancji 5-10-25man gdzie glowny cel to zlapac jakis item, pvp na arenach 2-3-5man gdzie zbierasz punkty na itemy, banalnie proste bg bez taktyki.
WoW jest plytki i trzyma sie tylko dzieki temu ze wiekszosci wystarcza taka przecietnosc, discopolo tez mialo miliony sluchaczy i jest to swietne porownanie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 19:37 
 
Bloodleaf napisał(a):
A Tomu nie jest złośliwy tylko prawdę mówi :)

To sie nie wyklucza, ale prawde mowiac w WAR jest podobnie. Przynajmniej inne wrazenia mialem w becie, gdzie ludzie czesto zmieniali strony i czesto gralo sie z kims ramie w ramie, a tydzien pozniej mordowalo radosnie nawzajem. Jasne, ze niektorzy maja mentalnosc "typowego" FPS playera, w koncu to nie te czasy, kiedy w mmo ladowali - jak to moj znajomu okreslil - ludzie z klimatow okolorpg.
Mi troche brak zwiazku z przeciwnikiem, pozostaje mi /salute /cheer lub debuff do healing i focus fire na ulubiencow. Powinno im pochlebiac, ze sie ich boje i zabijam w pierwszej kolejnosci.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 19:37 
 
TAk bez dodatku mozesz zagrac we wszystko co oferuje dodatek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 19:37 
 
sukces marketingowy przy grze ktora jest na rynku kilka lat mhm jasne:DWcale nie kupuja wotlk bo wow jest dobry tylko naogldali sie reklam naczytali fanbojow wow na forach:D Wow jest slaba gra i ma 11 milionow uzytkownikow tylko dzieki dobremu marketingowi ok.
Za to aoc i war gdzie po premierze liczba graczy zeczla spadac to co jest jak nie chwilowy sukces marketingowy w wyniku obiecywanie cudow i jak wyjasnic mase zwiedzionych graczy miesiac po kupieniu gry?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 19:40 
 
czy ktos odpowie na moje pytanie?
bo jesli odpowiedz na nie jest 'nie', to raczej jasne skad taki sukces wotlk...
to tyle na temat popularnosci dodatku do wow'a.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 19:42 
 
Mendol ty to sie bawic nie umiesz, teraz jak juz wszystko wiadomo, dalsza dyskusja traci sens :(.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 19:44 
 
@ embe, od vercina ty mi sie odstosunkuj


od cipaska w sumie tez.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 19:44 
 
ale to oni sie stosunkuja do nas ;-p

sharhay ja sie bawie jak gram w war'a :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 20:02 
 
W sumie ciekawe pytanie mendol. Da sie levelowac ponad 70, ale chyba nie bedziesz mial gdzie wbic 80 bo bez dodatku nie wejdziesz do Northrend. Tam tez pewnie znajduje sie "rvr' zone".
Chyba daloby sie robic daily quest na battlegroundach etc i dingnac 80lvl bez dodatku. Nie wiem jak np. z arena gearem (zakladam, ze zwykly pvp set kupisz, a vendor arenowy bedzie w ktorejs z zone dodatku).

Moze ktos jest na tyle szalony ze postanowil dobic 80 bez wotlk i grac tylko PvE. Slyszeliscie o takim przypadku?
W koncu naked wow 1-60 i granie bez zabicia zadnego npc/playera juz sie zdarzalo.

Wychodzi na to ze sa osoby ktore moga bawic sie na 80, a dodatek niebedzie im niezbedny.

PS. Tak odchodzac od wow, polecam biegac nago w WAR. Zrobilem tak kilkanascie leveli, ale zachcialo mi sie troche sprawniej mordowac na scenario (i zgarnalem caly Pvp secik t2) wiec sie ubralem. Szok, nagle gra stala sie easy mode. Grunt to sie zahartowac.


Edit: bleh, juz mi sie przyjelo slownictwo z war, pozmienialem PQ na questy itd.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 20:04 
 
tfardziel! ;-p

czyli niby mozna ale z kolegami nie pograsz ;-)

*

Posty: 147
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 20:31 
 
prawda jest taka ze wow przy calych jego wadach i zaletach jest najlepszym mmorpg'em i tyle. Bije na glowe wszystkie inne mmorpgi mechanika gry i niskimi wymaganiami sprzetowymi. U mnie na 4 letnim kompie mam 40-60 fpsow z high detalami (wylaczone cienie i draw distance low), dla przykladu odpalilem aoc - HAHA slideshow, WH - gra stawala na 20 sec co chwile wczytujac cos przy GORSZEJ grafice niz wow. Do tego wh tak mnie wciagnal ze dobilem 2gi lvl i wylaczylem gre. Aczkolwiek to sa moje subiektywne odczucia i nie kazdemu kaze sie z nimi zgadzac.

Obiektywne jest tylko pierwsze i drugie stanie z mojego posta ;p


_________________
Lumi ud rogue BL

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 20:38 
 
Lubie WoWa. Gdyby nie WoW i jego finansowy sukces nie byloby WARa. Gdyby uzyc paraleli WoW to Cezar,WAR to Oktawian. Z niszowych gierek za mala kase zaczely powstawac naprawde niezle MMORPGi - bo sie oplacalo.WAR nie jest kamieniem milowym, on po prostu wykorzystuje znane elementy, by stworzyc zupelnie nowa ukladanke.To samo robil 4 lata temu WoW.
Sa male firmy,bijace sie o rynek miedzy gigantami Vivendi i EA,chcace uszczknac z panskiego stolu,ostatnio byl Funcom.Tyle ze za Blizzardem/Mythiciem stoja miliardy i po prostu stac ich na zatrudnienie tylu ludzi, by w kilka godzin problem znikl.Funcomu nie.
Od WoWa zaczynalem,a nie mozna wyrzec sie poczatkow, potem DDO - super do zagrania z kumplami,sesja papierowa jak na zywo (on-line ;)).Do tej pory pamietam jak dawalem punkty,bu moj lotrzyk bezpieczniej sie toczyl - DDO najlepsza sesja na w M(?)MORPG.
-EvE. Dziwna gra,ocierajaca sie o genialnosc.Mam nadzieje ze mnie z korpa nie wywalili, bo jak WAR mnie znudzi to tam wroce.No i Czekam na WOD (maja prawa do world of darknes...Wampir ,Wilkolak te sprawy).Wada jest czasochlonnosc.Kilka godzin polowania i kilka minut zestrzelen
Tabula Rasa- Zmarnowana szansa.Ostatecznie pograzyl ja wynalazek "dystryktow".Tyczy to tez GW i innych pseudo MMORPGow NCsoftu.
Podsumowujac - WoW jest gra stara,za ktora ciagna sie grzechy mlodosci.Czyli zrobienie popularnego PvE mmorpga z domieszka PvP. Potem zale ze PvP za mocne,PvE za slabe, PvP nudne, PvE tez. Nie da sie zrobic gry dla wszystkich.WoW jest dla tych co maja czas,lubia "pograc z kolegami z gildi" i pokonac skryptowe potwory. WAR dla tych,ktorzy chca pokonac innych,zywych graczy.Mozliwie czesto.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 20:39 
 
no to sory ale ciota komputerowa jestes i gowno kupiles bo u mnie na gownianym sprzecie sprzed 5-6lat lepiej wszystko chodzi niz tobie ;q

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.