mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 19:25 
Cytuj  
Ja jestem wielkim fanem Tolkiena... Ale niestety gra mnie rozczarowala na calej lini... Przedewszystkim to ze nie ma dwoch ras do wyboruw grze pve, z tego co sie zapowiada pvp baaaardzo ograniczone. Grafika nie powala - i jak juz ktos wspomnial nie ma co porownywac grafiki wowa z lotrem... Mi osobiscie wow bardziej przypada do gustu, a innemu jak Huraganowi lotr sie bardziej podoba.

Tylko Wow byl w sumie pierwszy... a kazda nastepna gra tego typu to bedzie klon mniej badz bardziej udany.

Tak samo jak pierwsze bylo Diablo, pozniej powstala masa gier tego typu nawet z identycznym interfejsem ale... Jednak to nie bylo to samo...
Cs byl pierwszy fpsem w necie i do teraz ludzie w to pogrywaja, sa turnieje klany itd... a ile ta gra ma lat??

Tak samo sadze ze bedzie z wowem... PvE z czasem odejdzie na drugi plan a w wowie sie bedzie liczyc przedewszystkim pvp, a przedewwszystkim areny, a moze cos nowego wprowadza?? Nigdy nic niewiadomo :) ja poki co zostaje przy wowie:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 19:28 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Ja jestem wielkim fanem Tolkiena... Ale niestety gra mnie rozczarowala na calej lini... Przedewszystkim to ze nie ma dwoch ras do wyboruw grze pve, z tego co sie zapowiada pvp baaaardzo ograniczone. Grafika nie powala - i jak juz ktos wspomnial nie ma co porownywac grafiki wowa z lotrem... Mi osobiscie wow bardziej przypada do gustu, a innemu jak Huraganowi lotr sie bardziej podoba.

Tylko Wow byl w sumie pierwszy... a kazda nastepna gra tego typu to bedzie klon mniej badz bardziej udany.

Tak samo jak pierwsze bylo Diablo, pozniej powstala masa gier tego typu nawet z identycznym interfejsem ale... Jednak to nie bylo to samo...
Cs byl pierwszy fpsem w necie i do teraz ludzie w to pogrywaja, sa turnieje klany itd... a ile ta gra ma lat??

Tak samo sadze ze bedzie z wowem... PvE z czasem odejdzie na drugi plan a w wowie sie bedzie liczyc przedewszystkim pvp, a przedewwszystkim areny, a moze cos nowego wprowadza?? Nigdy nic niewiadomo :) ja poki co zostaje przy wowie:)


:wtf:


_________________
@polygamia

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 19:57 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Przedewszystkim to ze nie ma dwoch ras do wyboru


?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 20:14 
Cytuj  
Cytuj:
Tak samo jak pierwsze bylo Diablo, pozniej powstala masa gier tego typu nawet z identycznym interfejsem ale... Jednak to nie bylo to samo...
Cs byl pierwszy fpsem w necie i do teraz ludzie w to pogrywaja, sa turnieje klany itd... a ile ta gra ma lat??

www.mythos.com
Gra do testowania systemu sieciowego nadchodzacego Hellgate: London.
Coz.. zapisz sie do alfy jak sie dostanies to zobaczysz jakby moglo wygladać Diablo III gdyby nie fakt, ze caluska ekipa odpowiedzialna za Diablo i Battle.net powiedziala Blizzowi "do widzenia".
Oczywiscie nie chodzi tu o grafike. Tylko o gameplay. Gra jest maskarycznie prymitywna. Wciaga jak czarna dziura..

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 21:52 
Cytuj  
kk~ - jestes niedoinformowany albo idiota... wow pierwszy ? cs pierwszy ? rotflmao czlowieku skad ci to przyszlo do glowy ? mmorpgi istnialy na dlugo przed wow, fpsy takze...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 22:09 
Cytuj  
widocznie dla niego to byly pierwsze tego typu gry :)


_________________



***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 00:10 
Cytuj  
Cytuj:
Lotro akurat ma bardzo fajne pve


Rozwin pls. Bo ja jestem po sesji z lotro i imo pve jest koszmarne.
Ja rozumiem ze klikanie w pieprzony hotbar to dzisiaj standard i devsi sobie tego inaczej nie wyobrazaja ale w lotro to sie nudzi juz na 3 lvlu.
Wyprobowalem postacie burglara/tanka/rangera/maga i absolutnie wszystkie maja beznadziejne i banalne skille. Cala gra jest jakas bez polotu.
Questy sa standardowo przekoszmarne. Silnik mimo ze jest wziety z AC2 i nie zdolalem zauwazyc zadnych roznic troche sobie czasami przymuli.
Wogole ta gra to jest nakladka tolkienowska na AC2.

A szczytem to sa te single-playerowe misje/przerywniki. No przeciez takiej FABULY to nawet 12 latek nie lyknie.

Animacje sa tak fatalne ze szkoda slow ale to akurat jedyna rzecz ktora da sie przezyc. I gwozdziem do trumny jest fakt ze w absolutnie kazdym mmo czy to wow czy vanguard, ffxi cokolwiek zawsze potrafilem znalesc jakis powod do levelowania, w lotro nie ma po co. Nuda.

Lotro jest tak przeokrutnie nudne ze kilka miesiecy po premierze na serwerach bedzie pusciej niz w ddo. granted.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 00:45 
Cytuj  
mam na mysli klimat, questy, najs wykonane instancje i pierdolki w stylu deeds.


co do levelowania - widac za kazdym razem musiales miec powod do levelowania, tutajgrasz nie zmuszajac sie do grindu


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 01:06 
Cytuj  
ja tam sobie pykam trochę tym championem i walki nie są jeszcze aż takie złe, szybko się walczy (klasa do dps'u), no ale jakoś nie widzę aby zapowiadał się jakiś fajny end-game content
głównie co w tej grze mi się podoba to:
- lokacje, szczególnie miasta/wioski nocą super oświetlone i wielkie otwarte tereny, stoimy sobie przykładowo w dolinie na moście nad rzeka prowadzącym do zniszczonej fortecy opanowanej przez orków i trolle, w okół góry a daleko na południu widzimy u podnóża gór wieże elfickiego miasta
- gra na instrumentach
- ładna grafika, nie wiem chyba musieliście grać na low, że wam się nie podoba
- klimat
- voice chat, chociaż jak testowaliśmy z huraganem to coś za bardzo nie trybił, huriego ledwo co słyszałem, a sam nic nie mogłem mówić
- no i coś tam jeszcze, czego nie chce mi się teraz przypominać bo późno i oczy się kleją

minusy:
- carebear, brak pvp
- nie znam planów co do end-game contentu, ale coś tam czytałem że gra ma być robiona pod casual graczy więc coś nie za różowo mi się to widzi
- brak przeciwnych frakcji do wyboru, monster play to za mało
- trochę sztucznie się postacie poruszają
- imo za mało klas
- coś w stylu drzewka talentów by się przydało aby kierować swoją postać w danym kierunku tak jak to jest w WoW'ie, np. priest holy/shadow itd. wszyscy wiedzą o co chodzi, są tam jakieś atrybuty które się zdobywa które można sobie zaaplikować u barda jak je się zdobędzie, no ale znowu imo to za mało
- póki co mały świat

coś tam by się jeszcze znalazło, no ale już po 2 i przydałoby się pójść spać, tak więc sayonara


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 06:22 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
- coś w stylu drzewka talentów by się przydało aby kierować swoją postać w danym kierunku tak jak to jest w WoW'ie, np. priest holy/shadow itd. wszyscy wiedzą o co chodzi, są tam jakieś atrybuty które się zdobywa które można sobie zaaplikować u barda jak je się zdobędzie, no ale znowu imo to za mało


Masz na mysli Traitsy ? No to jest wlasnie cos w stylu talentow... tutaj masz objasnione co i do czego http://lotro-wiki.com/index.php/Traits


_________________



*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 07:06 
Cytuj  
gralem w bete i przykro mi ale ta gra nie przeciagnie mas z wow'a. Skille kazdej postaci mozna na palcach 1 reki policzyc, gra jest prawie jak turowa, grafika fajna - ale... strasznie statyczna ( nie lubie eq2 style grafiki).

Brak pvp - to co ja mam nonstop pajaki bic? Pve jest cool, ale przydala by sie mozliwosc czegos innego.

No i dla mnie najwazniejsze - nie mozna podskakiwac! Jak to nie mozna podskakiwac spytacie? Ano po skoku postac zwalnia - nie mozna biec i podskakiwac, bo zwalniasz! Tragedia...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 08:06 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Skille kazdej postaci mozna na palcach 1 reki policzyc,


Chyba strasznie malo grales skoro piszesz takie bzdury :)
Skilli kazda postac ma bardzo duzo, wezmy na przyklad skille Burglara http://lotro-wiki.com/index.php/Burglar_Skills

malo ????

Cytuj:
Brak pvp - to co ja mam nonstop pajaki bic? Pve jest cool, ale przydala by sie mozliwosc czegos innego.


no to masz Monster Play w zamian tego .

Cytuj:
No i dla mnie najwazniejsze - nie mozna podskakiwac! Jak to nie mozna podskakiwac spytacie? Ano po skoku postac zwalnia - nie mozna biec i podskakiwac, bo zwalniasz! Tragedia...


lol...... oczywiscie ze mozna podskakiwac i wcale nie zwalnia :) To zwalnianie to jest tylko wtedy gdy jestes ranny, czyli np. jak skoczysz z duzej wysokosci na ziemie, to zaczynasz kustykac i przez kilka sekund wolniej idziesz.. to chyba normalne. Natomiast przy normalnych skokach nic nie zwalnia.


_________________



*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 08:28 
Cytuj  
Cytuj:
I gwozdziem do trumny jest fakt ze w absolutnie kazdym mmo czy to wow czy vanguard, ffxi cokolwiek zawsze potrafilem znalesc jakis powod do levelowania, w lotro nie ma po co. Nuda.

:wtf: jaki jest powod do lvlowania w wowie ? hm moze jak gralem pierwsza postacia to bardzo chcialem miec mounta (tego od 40 lvlu) , a potem to chodzic do mc etc. , z tym , ze jak zalozylem nastepna postac po dwoch bodaj latach przerwy to mimo , ze znajomi nadal w ta gre pykaja nie widze zadnego sensu lvlowania ( nawet tzw end game Imo smierdzi , pare instancji ,bg i areny, tylko jak dlugo do upadlego mozna w to walic dla jakis tam epikow? , no niektórych to bawi , dla mnie instacja jest fajna , ale tylko za pierwszym zwiedzaniem , drugiego juz na ogol nie ma), poczatkowo chcialem dobic do 29 i bawic sie w bg ( btw lvlowanie tylko do 20 lvlu bylo jakos znosne-nowe questy i cos innego niz slainy) , ale jak rouge twink na 29 lvlu z 3 k hp , a potem warek wyżynali po kolei caly moj team na bg-w przypadku warka to 6 osob go bilo na naszym cmentarzu , a on kazdego na 1-2 ciosy bral-zjechalismy go 30 %(na 29 to warrior ma normalnie cos kolo 1400 hp ) to sobie odpuscilem. Tak wiec lotro jest w zasadzie alternatywa dla ludzi , ktorzy mysli podobnie jak ja/sa znudzeni wowem. Dzieciaki pozostana jednak przy wowie-odnosnie mojej wypowiedzi w niusach ( tak po namysle ) -chodzi mi o znaczenie doslowne, a nie przenosne , obrazajace starszych graczy.(tak na wszelki wypadek )


ps.To moja prywatna opinia mozesz sie z nia nie zgadzam , kazdy mysli inaczej i czego innego oczekuje od gry.

Tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 08:41 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
( nawet tzw end game Imo smierdzi , pare instancji ,bg i areny, tylko jak dlugo do upadlego mozna w to walic dla jakis tam epikow? , no niektórych to bawi , dla mnie instacja jest fajna , ale tylko za pierwszym zwiedzaniem , drugiego juz na ogol nie ma),.


no zgadza sie, end game w TBC jest spieprzony na maksa.... musisz farmowac jedne i te same instancje 100 razy, potem jeszcze raz w trybie heroic... i ciagle to samo robic, zanim przejdziesz do nastepnej instancji, ktora znowu bedziesz musial farmowac 100 razy itd....... zenada.


_________________



*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 08:54 
Cytuj  
Huragan: jak sie domyslam po awatarze, juz na stale przenosisz sie do lotro ? :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 09:00 
Cytuj  
owszem, poczekam na Age of Canon grajac sobie w LOTRO :)
Zawsze to lepsze niz nudna farma ciagle tego samego w WoW :)


_________________



*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 09:10 
Cytuj  
powiedz mi, jak sobie wyobrazasz idealny end content... brak farmy? Caly czas cos nowego? To tylko random generator tu pomoze. Nawet w ffxi - gdzie jest chyba najlepszy endgame ze wszystkich mmorpg - farma jest , bedzie i nie da sie jej uniknac. Po prostu na tym polegaja mmorpg - na kolorowym chacie, gdzie mozna wyfarmic sobie super item o kolorze x.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 09:11 
Cytuj  
No i o to chodzi - co kto lubi. Dla jednych WoW to nudna farma, a dla innych mozliwosc wspolnej gry ze znajomymi w milym klimaciku na vencie.
Jeli dla kogos WoW to czysta farma to rzeczywiscie absurdem jest jeszcze za to placic.

Powodzenia na "nowej drodze zycia". ;)


_________________
Tank z powolania...

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 09:12 
Cytuj  
Ja się właśnie zastanawiam nad Vanguard. Widzę, że jest tam to wszystko czego mi brakowało w WoW: housing, prawdziwy crafting (nie ta tania podróba z tombaku). Do tego statki itp... 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 09:15 
Cytuj  
lutus napisał(a):
powiedz mi, jak sobie wyobrazasz idealny end content... brak farmy? Caly czas cos nowego? .


idealny end content ??? tak, fajnie by bylo gdybys mogl skonczyc jedna instancje i isc do nastepnej. Epixy ??? Epixy nie musza byc z instancji, crafting powinien byc bardziej rozbudowany. Jedni gracze nastawiali by sie na instancje, inni na crafting, jeszcze inni na PvP i kazdy z nich moglby osiagnac ten sam poziom.
Powinno byc tez wiecej questow w instancjach.. nie tylko samo zabicie bossa, ale jakies dodatkowe zadania do wykonania.


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.