mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2007, 17:16 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Randalf napisał(a):
przeciez set locka sux :O


t4 tak, ale juz t5 juz jest jednym z lepszych


nie wiem czy wiesz ale rozmawiamy o t6 :roll:

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2007, 18:38 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Bierzgal napisał(a):
iniside napisał(a):
Highlander napisał(a):
ja akurat myslalem, ze ten tier 6 to fake ;p bo gdzies tam mozna wyszukac te doklejone elementy...

W Black Temple albo Hyjal.
Tier 6 mozna upchnac gdzie popadnie :E

Wie ktoś jak wleść Do Black Temple. Bo portalu nie znalazłem jeszcze..

Moge sie mylic ale powinien byc tam z boku (na prawo) patrzac na głowną bramę (tam gdzie stoi Doomwalker.).

Byłem szukałem. Wszystko okala niewidzialna sciana 0_o

Co ciekawsze jak sie bedzie probowalo leciec za BT, to tez sie spotka niewidzialna sciane, a po wleceniu odpowiednio wysoko da sie zauwazyć zarysy instnacji :D

Jest wejście... jak idziesz drogą którą spaceruje doomwalker p a po której obu stronach są 'świątynie" to masz w ścianie po prawej stronie dziure... Jest wejście do instancu ale jak podejdziesz to pisze "not implemented yet". Da się blinknąć

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 07:38 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
To już wole mojego napierdalacza niz takiego potworka jak Ty proponujesz Greg.

Ogólnie ta gra jest zjabena pod jednym względem : wbrew jakiejkolwiek logice ranged klasy napierdalają mocniej niż meele, troche to smieszne jest ja musze ganiac przeciwnika, z takim magiem mam kontakt przez 2-3 sekundy, pozniej mi ucieka na kilkanascie, a ranged klasy moga napierdalac non stop i okazuje sie że mogą zrobić dużo wiekszy damage niż ja. Troche to zabawne.

Moze i masz racje, tez wole nawalac, ale ze wzgledu, ze jest jak jest to bedziemy permanentnie nerfy dostawac.

Tak naprawde jedyny sens grania warriorem jest bycie w absolutnie topowej gildii typu nihilum. Wtedy ze sprzetem jakim masz to cie te nerfy praktycznie nie dotycza bo jestes w tych kilku %, w ktorych niezaleznie od nerfow i tak jestes przesadzony (bo tak naprawde najbardziej nerfy to odczuwaja normalni warriorzy).

A to, ze ranged nawalaja mocniej od melee to faktycznie jest zdeka smieszne. Bufy jakie niektore klasy rzucaja tez sa smieszne. Prawda taka, ze w arenie to nie war byl przesadzony tylko blessing of freedom. Caly war byl zrobiony w oparciu o to, ze jego najwieksza wada sa rozne CC, a tutaj buff znosi ta najwieksza wade

w oogle smieszne to. ludzie jecza, ze naparzaja warriora i potem im wali MS'a za 4k bo ma full rage, ale jednoczesnie blizz nic nie robi przeciw openerom z pyro za 6-7k zmakrowanym z fireblastami za 3k.

Oj, coraz blizej do testow Vanguarda jestem :)

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 08:49 
Cytuj  
Spox tylko opener z pyro mozesz zrobic raz na 3 minuty a ms ma 6 sec cd....taka mala nic nie znaczaca roznica.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 09:35 
Cytuj  
Co z tego, ze raz na 3 min jak po fireballu + pompyro + fireblast juz dawno nie zyje i akurat biegne te 3 min do ciala, tylko po to zeby dostac kolejne pompyro i znow to samo...

A juz najlepsze jest to jak dostaje wpierw frost nove, widze jak kolo kastuje pyro tyle tylko ze nie mam tyle rage zeby uzyc reflecta. A jak juz mam ten rage to mam 20% hp i bye bye.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 10:13 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Spox tylko opener z pyro mozesz zrobic raz na 3 minuty a ms ma 6 sec cd....taka mala nic nie znaczaca roznica.


Jest raz na arene, wystarczy.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 10:48 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
widze jak kolo kastuje pyro tyle tylko ze nie mam tyle rage zeby uzyc reflecta. A jak juz mam ten rage to mam 20% hp i bye bye.


chyba pora na noszenie, ze soba zawsze stacka potkow z rage. :-) Koszt spell reflect jest jednak nieco zbyt wysoki.


_________________
Maiori Cede

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 10:55 
Cytuj  
nie tylko arenami czlowiek zyje, mam prawo nie wiedziec - nie bywam tam wogole.


_________________
Maiori Cede

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 11:32 
Cytuj  
Areny warto robic, nawet jak sie jest w gildii pve i nie chce setu gladiatora (ktory w pve nie jest najlepszy), to moze zawsze zrobic chociaz te 10 aren raz na tydzien aby kupic bronie po jakims czasie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 12:22 
Cytuj  
nie mma na to czasu i nie lubie PvP, zreszta jako prot tank zrobilbym tam furore. :-)


_________________
Maiori Cede

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 12:24 
Cytuj  
Razel napisał(a):
nie mma na to czasu i nie lubie PvP, zreszta jako prot tank zrobilbym tam furore. :-)


jako protection warrior mozesz z arenek miec najlepsza tarcze w grze


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 12:28 
Cytuj  
Robus napisał(a):
jako protection warrior mozesz z arenek miec najlepsza tarcze w grze


bo ja wiem czy ona taka najlepsza ..., no ale to dyskusja nie na ten watek. :D


_________________
Maiori Cede

*

Posty: 56
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 14:44 
Cytuj  
Robus napisał(a):
jako protection warrior mozesz z arenek miec najlepsza tarcze w grze


Najlepszą do czego? do pve? :lol:

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 15:06 
Cytuj  
ja nie wiem jak wy oceniacie tarcze (na jakiej zasadzie), ale:
1. tarcza z arenek ma najwiecej armora ze wszystkich tarcz jakie sa obecnie znane
2. daje najwiecej staminki (inne tarcze zeby ja dogonic musza miec same 12 stamina napychane, jedynie tarcza z grula przeskoczy ja o 4)
3. w sumie najwiekszy block (tarcza z nightbane ma sumarycznie 131)
4. daje resilience (zanizenie crit chance i crit dmg)

nie musi dawac defa bo jest 200 tysiecy innych czesci armorka ktorymi spokojnie maksuje sie ta wartosc

jedyna tarcza ktora jest podobnej klasy co tarcza za arenki to tarcza z grula, przy czym tarcza z areny to "gwarantowany" itemek, a z grula to musi jeszcze dropnac

reszta sprzetu (tarczy) w sumie nie zbliza sie jakosciowo, wiec jak dla mnie ta tarcza jest najlepsza w grze, no chyba ze stronki www pomijaja jakies uber looty o ktorych wy wiecie


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 56
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 16:22 
Cytuj  
2. Po to masz sloty zeby wlasnie "napychać" je staminą - szczególnie ze masz odpowiedni kolor slotów do solid star of elune.
3. Tak, to ma decydujace znaczenie, szczególnie na bossach którzy biją po 4-5k.
4. Po przekroczeniu 490 Def, mob na 73 lvl nie może cię critnąc - reasumując resilience nie przyda Ci się na nic w pve po przekroczeniu tej wartości.

Ten fragment o maxowaniu defu świadczy ze o tankowaniu nie masz pojęcia. Def nigdy za wiele.

Dochodząc do sedna - tacza z Gruula biję tę na głowę.

Sorry za offtop.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 20:47 
Cytuj  
2. po co wydawac kase na gemy, jak mozna miec to samo bez ??
3. block ma zawsze znaczenie
4. jezeli nie ma sensu wiecej niz 490 to po co ladowac wiecej ?? (i to mialem na mysli mowiac o maksowaniu skila) lepiej miec tarcze ktora ma wiekszy armor i block value, niz nic nierobiacy w tym momencie def

poza tym duza przewaga tarczy z arenek jest to, ze jest gwarantowana nagroda po max 4 tygodniach przegrywania, czego nie mozna powiedziec o tarczy z grula, i dlatego tez jest ona dla mnie najlepsza

jedyna prawdziwa przewaga tarczy z grula jest +hit

konczmy dyskusje bo i tak nie ma ona sensu, a twoja wiedza o tankowaniu nie jest wieksza od mojej

ps. moby moga miec skile ktore daja im 100% kryta wtedy defa mozna miec i 1000 a i tak dostaniesz (ale to tylko teoria, bo jeszcze zadnemu tego nie dali na szczescie, w zamian wala crushe ;P)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 08:50 
Cytuj  
Robus napisał(a):
4. jezeli nie ma sensu wiecej niz 490 to po co ladowac wiecej ?? (i to mialem na mysli mowiac o maksowaniu skila) lepiej miec tarcze ktora ma wiekszy armor i block value, niz nic nierobiacy w tym momencie def


to niezupelnie tak, def oprocz samego defense poprawia tez z kazdym punktem avoidance tanka (+block, +dodge, +parrry,), dlatego jest sens maksowania tego skilla i dlatego def nigdy zbyt wiele, a tarcza oprocz wiekszej ilosci armory i nieznacznie wiekszej wartosci block nie daje nic poza. Zgodze sie, ze w pewnych eventach bedzie to najlepszy wybor ale generalnie nie nazwalbym jej najlepsza tarcza w grze dla tanka.


_________________
Maiori Cede

*

Posty: 56
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 09:12 
Cytuj  
Robus widać że gówno wiesz na temat, ale sie udzielasz ze swoimi przydługimi postami. Tak, z 490 def to już przetank z Ciebie. :lol:

4 sta, 18 def rating, 12 Hit rating vs. 204 armor, 7 block value.

Nie będę z Tobą więcej dywagował - ok, ta tarcza jest najlepsza w grze :)

PS. Ja mam taką zasadę - nie wiem - nie piszę. Polecam.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 10:39 
Cytuj  
zacytuje jedna rzecz, bo widze ze wszyscy bardzo skutecznie pomijaja ten fakt:

Robus napisał(a):

poza tym duza przewaga tarczy z arenek jest to, ze jest gwarantowana nagroda po max 4 tygodniach przegrywania, czego nie mozna powiedziec o tarczy z grula, i dlatego tez jest ona dla mnie najlepsza



matematyke kazdy zna (no, prawie), ale nie zawsze liczy sie tylko ona, wazna jest rowniez "latwosc" zdobycia itemka

ps. ja mam inna zasade: czytam calego posta, nie wybiorczo


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 10:56 
Cytuj  
znam tarcze ktorych zdobycie jest jeszcze prostsze ale czy to oznacza ze mozna je nazwac najlepszymi tarczami w grze? Pomijamy ten fragment Twojego postu bo jest on nieistotny gdy chcemy przynac czemus laur najlepszosci. Juz nawet nie wspominam, ze dla wielu MT znacznie latwiej wyfarmowac tarcze z gruula niz z aren. Pare takich juz w na ludziach widzialem, tej z areny na nikim nie mialem szczescia dostrzec. :wink:


_________________
Maiori Cede

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.