mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:40 
Cytuj  
ja pitolę robus, najpierw piszesz, że improved sap jest niepotrzebny a potem opisujesz taktykę sap + owca. Rence...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:46 
Cytuj  
Desh mnóstwo rzeczy zostało poprawionych. Między innymi budowanie rage, przebudowa niektórych talentów, zmienione miss rate, zmieniony overpower itd. itp.

Przejrzyj sobie kolejne patch notesy, dział: warrior.

tylko z ostatniego patcha:
Cytuj:
Warriors

Overpower - Fixed a bug where the ability was sometimes blocked.
Improved Cleave - Now increases damage bonus by 40/80/120%.
Blood Craze - Talent design changed. It now regenerates 1/2/3% of the warrior's total health over 6 seconds after being the victim of a critical strike.
New Fury Talent: Dual Wield Specialization - Increases damage with the off-hand weapon by 5/10/15/20/25%. Note: the additional damage also increases rage generation significantly.
Iron Will - Fixed a bug that caused many abilities to ignore the additional resistance.
Enrage - Increased the number of charges to 12. Decreased the duration to 12 seconds. The new duration is the limiting factor for slower weapons (e.g. Arcanite Reaper will typically get one less swing), while dual wielding and faster weapons will make better use of all of the charges over the duration of the ability.
Concussion Blow - Changed to an instant, stunning attack and removed the damage portion.
Shield Specialization - In addition to increasing % chance to block, it now gives the warrior a 20/40/60/80/100% chance to generate 1 rage on a successful block.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:29 
Cytuj  
Robus napisał(a):
nie wiem desh jak to jest, ale jakos praktycznie zawsze lazimy w 5 i nigdy nie mielismy (jako team) imp sapa, moze dlatego ze glownie chodzimy tak: mag, rogue, priest, pal + jako 5 jeden z: pal, rogue, mag albo druid, zalezy kto jest akurat online ;P, i taktyka prawie zawsze ta sama = sap + owca, palek sciaga bydlo ze mnie ;P i klepiemy ;)

no ale ja nie wszedzie jeszcze bylem, tylko chyba w kilku instacach na 60 (strat, dm, lbrs, brd)
I powiedz mi że przy wyjściu z sapa nie aggrujesz dwoch grup mobów to cię wyśmieje :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:31 
Cytuj  
@Robus - gratuluje scarleta bez imp. sapa :D
@Mark - wiem, czytam. natomiast to są drobiazgi. np. rage to był poprostu bug i dobrze ze naprawili :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:53 
Cytuj  
DirectC napisał(a):

I powiedz mi że przy wyjściu z sapa nie aggrujesz dwoch grup mobów to cię wyśmieje :lol:


jakbys mogl uscislic krainke o jaka ci chodzi byloby milo :>


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:56 
Cytuj  
jak nie masz improved sapa to wychodzisz ze stealtha po sapie. Jesteś blisko mobów - agrujesz całą okolicę. Nikt bez improved sapa nie sapuje mobów bo to samobójstwo.

Zauważyliście że alliance w większości straszne pierdy piszą na forum? Nawet skilli/talentów im się nie chce przejrzeć i to klas którymi grają...

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jak nie masz improved sapa to wychodzisz ze stealtha po sapie. Jesteś blisko mobów - agrujesz całą okolicę. Nikt bez improved sapa nie sapuje mobów bo to samobójstwo.

Zauważyliście że alliance w większości straszne pierdy piszą na forum? Nawet skilli/talentów im się nie chce przejrzeć i to klas którymi grają...


mark
ty mnie nie ucz moich skili, ja dokladnie wiem jak dziala sap i dokladnie wiem jak dziala imp sap - wiedza o skilach nie ma nic do rzeczy (zapoznaj sie moze lepiej ze swoimi, moze ci sie przyda ;P)
i co z tego ze ciagne 2 mobki z 4 ?? jezeli 4 kroki za mna stoi reszta mojego party ??
ciagne je ze soba tracac moze z 1000 hp i nie zadajac im dmg, palek stuka jednego skila i wszystko (2-3 mobki) sie ode mnie odlepia i siedzi na nim
wkracza reszta grupy do dzialania i te 2-3 mobki dedza zanim tamte zdaza wyjsc z sapa/poly
pozniej klepiemy to co w sapie sobie kisnie zostawiajac z reguly owce na sam koniec (owce mozna ciapnac drugi raz, sapa nie)

no ale nie ma co wykladac strategii, zadalem proste pytanie o krainke w ktorej mialbym agrowac 342897572394879388967 mobkow po sapie, a nie o to jak dziala skill ktorego uzywam od 30 lvl

zauwazyliscie ze horda zawsze uwaza ze wie lepiej jak dzialaja skile aliance?? ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:41 
Cytuj  
@Robus

mam poważne wątpliwości co do twojego doświadczenia w 5-osobowych high endowych instancach :wink:

BTW masz lvl 58 wiec nie wierz ci że skonczyłęś skarlet w 5 osób :lol:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 13:42 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:42 
Cytuj  
Robus napisał(a):

no ale nie ma co wykladac strategii, zadalem proste pytanie o krainke w ktorej mialbym agrowac 342897572394879388967 mobkow po sapie, a nie o to jak dziala skill ktorego uzywam od 30 lvl


Stratholme, czesc Scarlet. Tak jak ktos wyzej mowil, sapowanie bez imp sapa tam to samobojstwo


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:43 
Cytuj  
dokładnie o tym mówimy mu. tam jest kosmetyka :wink:

BTW tak nam sie na vencie pomyślało jak sie śmiejemy że może ty myślisz o tym SM Cathedral ? nie nie to inny scarlet, tam są straszne potwory. jakbyś im walnał sapa to one by ci oddały. a jak 3 by ci daly po razie to byś umarł :P


_________________
psn

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:56 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Stratholme, czesc Scarlet. Tak jak ktos wyzej mowil, sapowanie bez imp sapa tam to samobojstwo


pozwole sobie was wysmiac jesli macie na mysli ta czesc gdzie siedzi archiwista i pozniej ten kolo co sie w demonka zamienia (balnazaar czy jak mu tam, rzuca butki z seta palowego i necka star of cos tam)

toz tam nie ma co robic w 5 !!!! bez imp sapa sie tam ziewa w wiekszosci przypadkow, to z imp sapem chyba bym usnal, dopiero na bosie (tym demonku) czlowiek se budzi, bo i sam archiwista to nic nie prezentuje

ludzie, przeciez tam jest maks 4 mobki na raz, na co komu tam imp sap ??

strategie podalem w poprzednim poscie, nie chce mi sie powtarzac

tak se przypomnialem przy okazji:
uzupelnienie wiedzy dla marka: imp sap daje ci 90% na to ze nie wyjdziesz ze stealtha, nie 100%, wiec nawet z wpakowaniem 3 talentow mozna zaliczyc kupke

ps. raz (slownie jeden raz) bylismy tam w wiecej niz 5, i bylo gorzej niz jak bylismy w 5 ;P

//edit
lvl 58 nie mam juz od jakisik 2 tygodni, pierwszy raz w scarlet bylem na 59 w 5 osob, po obrazek do mark of fordring (po prostu nie zawsze chce mi sie odpalac wowreadera)

//edit2
sorki
sklamalem
pierwszy raz bylem tam na 58 jednak, zrobilem tam ponad 100 tys expa (ponad polowe levelu), a bylem po to co w edit napisalem - no i wklepalismy wtedy temu demonkowi - za 4 razem (3 razy wipe), ale w koncu znalezlismy na niego sposob
od wejscia do zabicia bosa zajelo nam to troszke ponad 2.5 godziny

//edit3
poniewaz pominalem jednego posta marka (tego odnosnie niepotrzebnosci sapa) to nigdzie nie napisalem ze sap nie jest potrzebny, napisalem tylko ze imp sap nie jest potrzebny, a to dosyc spora roznica, bo tak w razie gdybys nie wiedzial marku, sapa ma kazdy rogue, ktory go kupi u trenera ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 14:17 przez Robus, łącznie edytowano 3 razy
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:59 
Cytuj  
@robus ja tez gralem bez imp sapa (do brd wlacznie) i jakos nie bylo samobojstwa wiesz warki wiedza lepiej co dla rogue najlepsze ;-)

@desh on ma lv58 od kilku dni/tygodni z tego co pamietam z profilu :roll:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 15:02 
Cytuj  
nie chce mi sie juz pisac nastepnego edita

co do niewiarygodnych informacji: w dire maul pierwszy raz byelm jak mialem lvl 55 i zbilismy krola - mialem tone missow jak juz skoncyzlismy bic tego maga kolo niego, ale cos tam trafialem tego krola (w sumie teraz, na 60, to tam nie ma co robic na tym krolu ;P)

tez pewnie uslysze zaraz ze to niemozliwe zebym na lvl 55 byl w dm albo doszedl gdzies tam, ale wiecie, ta gra to w wiekszosci gra zespolowa i to ze ja mialem niski lvl nie znaczy ze reszta tez miala niski
jak jest odpowiednie zgranie to sie idzie bez problemow, a 2-3 lvl to nie robi tak masakrycznej roznicy (reszta grupy miala 60 :P)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 15:08 
Cytuj  
ja bylem w dm na 54 czy nawet 53 nie pamietam


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 20:39 
Cytuj  
Robus napisał(a):
pozwole sobie was wysmiac jesli macie na mysli ta czesc gdzie siedzi archiwista i pozniej ten kolo co sie w demonka zamienia (balnazaar czy jak mu tam, rzuca butki z seta palowego i necka star of cos tam)
sorka ale nie skumałem. ile razy skończyłeś to w 5 osobowym party ?
zrozumiałem że byłeś tam raz i w party więcej niż 5 osób :har:

dalej twierdze że nie masz pojęcia jak łatwo tam pociągnąć 8 mobów (dwie grupy) i jak łątwo o wipe. bosy są łatwe. trudno poprostu do nich dojsc bez całkowitego skupienia i zgrania.
wciąż uważam że zrobienie tego bez imp sapa graniczy z cudem (robie scarleta w 5 osób 3-4 razy w tygodniu dla kasy i od dawna)

ale przeciez ty wiesz lepiej :D


_________________
psn

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 07:19 
Cytuj  
nie chodzi o to ze wiem lepiej, jasne ze z imp sapem jest tam latwiej i to duzo (wtedy sie spi :D), ale wg was tam bez imp sapa to nie ma po co isc, a po prostu nasz team NIGDY nie mial imp sapa w zadnym instancie i jakos nawet nie czujemy zeby byl potrzebny gdziekolwiek

nie wiem, moze to wynika ze sposoby w jaki gramy a moze z czegos innego, ale ten instance jest naprawde latwy bez imp sapa

i jasne ze mozna pociagnac 6/8 mobkow, ale jak sie wie co sapowac i kiedy, to walczy sie z maks 2 mobkami na raz, mozna sie tez wpieprzyc na patrol ;P

po prostu bawi mnie ze dla was brak imp sapa to samobojstwo, w momencie gdy te mobki po sapie nie sciagaja mi wiecej niz 1000 hp (jesli wogole mnie bija), po czym sa przejmowane przez paladyna (paladynow, lub jeden stoi zestunowany przez drugiego rogue i jest okladany przez 2 x rogue + mag)

tam naprawde chlopaki da sie spokojnie przejsc bez imp sapa, a skupienie w sumie jest potrzebne tylko po to, zeby sie nie machnac i nie sapowac zlego mobka, bo wtedy przylezie wlasnie 8, tak jak mowisz :>

lazimy tam 2-4 razy w tygodniu, zalezy jak nam sie chce ;P

//edit
ale walic strat, wracajmy do tematu - piszmy i warku ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 08:27 
Cytuj  
Robus napisał(a):
lazimy tam 2-4 razy w tygodniu, zalezy jak nam sie chce ;P
nie wierze ci, ale to moja sprawa - mam prawo :wink:

o warku.
TARCZA SKULLFLAME nie nadaje sie kompletnie do użytku. ma 1% szansy na rozwalenie wszystkiego wokół (raptem 100 dmg) shackle, sapy, poly.
na szczęćcie wczoraj pomagałem z krwia w UBRS i deflector mi wypadł.

szkoda że nie poszła na rolla i nie sprzedaliśmy w ah, bo teraz zostanie w banku (nie wiedziałem że ma taką strasznie hujo.. właściwość - może blizzard to zmieni bo tarcza jest kompletnie useless)


_________________
psn

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 08:39 
Cytuj  
to jest tarcza do pvp, tak samo jak ta z dropu z MC do zrobienia. (ta co wymaga 300 eng, tez rozwala wszystkie CC naokoło - wiem, ze magowie strasznie kleli na MT, ktory ja kiedys miał na majordomo)


a, i do pve tez, jak sie nie bawisz w zadne cc, bo i po co w 15 osob ubrs, ktore wiedza, co robia, tylko spowalnia.


Ostatnio edytowano 7 lip 2005, 08:44 przez psk, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 08:41 
Cytuj  
psk napisał(a):
to jest tarcza do pvp, tak samo jak ta z dropu z MC do zrobienia. (ta co wymaga 300 eng, tez rozwala wszystkie CC naokoło - wiem, ze magowie strasznie kleli na MT, ktory ja kiedys miał na majordomo)
tarcza do PvP czyli tarcza dla szamana albo palladyna. jezu 800g w piach a mogłem dac do rolowania :har:

(1% na 75-125 dmg to smiech a nie obrażenia :-? )


_________________
psn

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 08:45 
Cytuj  
to jest tarcza dla ebayowcow, bo ładnie wygląda ;P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.