mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 39
Dołączył(a): 2.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:59 
Cytuj  
czy ktos placi tymi kartami za WoW??? z banku śląskiego???


_________________
ATHLON 3500+ 939...G.BYTE K8N PRO SLI...2x 512 GEIL dual channel...2x WD40 JB RAID0...1x BAR 7.200 80GB... LEADTEK WINFAST 7800 GT EXTREME...CRT 22" PHILIPS 202P40

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:04 
Cytuj  
Visa E na pewno się da, Maestro na pewno się nie da. Najlepiej mieć e-kare do tego celu. Ja jade nadal na PP bo żeby mieć Vise Gold to narazie mam za mało dochodów, a poza tym PP to 60 dni, lubie być wygodny i wpisać zdrapane kilkanaście cyferek :)


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:17 
Cytuj  
Wiekszoscia polskich electronow nie zaplacisz w necie. Za to wiekszosc bankow oferuje wirtualne karty typu nekarta, e-karta, inteligo i takie tam.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:42 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Wiekszoscia polskich electronow nie zaplacisz w necie. Za to wiekszosc bankow oferuje wirtualne karty typu nekarta, e-karta, inteligo i takie tam.


to sa rowniez VISA Electron'y :)


_________________



****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:54 
Cytuj  
ekarta nie jest Visa electronem
Inteligo - hmm..w wiekszosci sklepikow w US place nia jako VISA CLASIC i nigdy nie mialem problemow (za wowa tez nia place - mam wpisane jako VISA CLASIC i pobiera co miesiac)


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 15:14 
Cytuj  
eKarta jest raczej jak visa classic. Elektrony to zazwyczaj karty bankomatowe z mozliwoscia placenia nimi. Przynajmniej ja przy wyborze platnosci za WoWa dalem eKarte jakos Visa i jest ok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 15:19 
Cytuj  
Sa kredytowe electrony przeciez. Chocby w mBanku:
http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/kr ... egoly.html

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 16:11 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Nestor napisał(a):
Wiekszoscia polskich electronow nie zaplacisz w necie. Za to wiekszosc bankow oferuje wirtualne karty typu nekarta, e-karta, inteligo i takie tam.


to sa rowniez VISA Electron'y :)


Te karty emuluja visa classic MOTO/E-commerce (netkarta), a niektore moze nawet w calosci vise classic.


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 18:48 
Cytuj  
Wlasnie, przyslali mi ostatnio Electrona z mBanku i dziwna sprawa. Na odwrocie karty, tam gdzie jest miejsce na podpis jest powtorzony nr karty ktory jest na hmm... przodzie (4x4cyfry), plus jeszcze 3 dodatkowe cyfry. Czyzby to bylo CVV? Czyzby mBank wprowadzil Elektrony ktorymi mozna w necie placic?

pozdrawiam

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 22:00 
Cytuj  
na mojej sprzed roku tez jest CVV - ale nie probowalem placic


_________________
Obrazek

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 12:17 
Cytuj  
ja też mam Electrona z mBanku sprzed roku i własnie mi motyw wyskoczył:
zapłaciłem we czwartek za WoWa, pograłem se 2 dni, a dzisiaj zablokowane konto - przyczyna: złe dane karty... no spoko, ale czemu dopiero 2 dni po?
wczesniej caly miech trzymało i było ok. :/


Posty: 38
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 17:05 
Cytuj  
nie chcialem zakladac nowego topicu wiec napisalem tutaj, mam nadzieje ze post podchodzi pod temat ;p

mam takie pytanie... jak to wkoncu jest, musze posiadac jakas karte visa? wogole musze posiadac konto w banku zeby pograc? przeciez sa te karty pre paid na 60 dni...
sytuacja jest taka ze nie mam swojego konta w banku, conajwyzej moglbym skorzystac z konta rodzica zeby zalozyc acc do grania, ale jezeli mialoby samo pobrac z niego 13 dolcow to wolalbym nie ryzykowac ^^
wlasnie czekam na przesylke z wowem i tak sie zastanawiam czy kombinowac juz cos z bankami czy poprostu bede mogl sobie zalozyc konto w grze, a za miesiac kupic te karte na 60 dni, bez zadnych kont bankowych ? help meh >.<

ps. jako ze to moj pierwszy post na tym forum to witam all :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 17:43 
Cytuj  
MuadDib napisał(a):
ps. jako ze to moj pierwszy post na tym forum to witam all :D

Jako, ze to twoj pierwszy post, to moze wpierw poczytaj co bylo wielokrotnie pisane, zanim zapytasz?

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 38
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 19:04 
Cytuj  
napisales posta tylko po to zeby mnie upomniec >.<? no wiesz co... to chyba gorszy spam niz zadawanie pytania na ktore odpowiedz juz znajduje sie na forum. moges dodac do tego jakiegos linka z odpowiedzia na moje pytanie? szczerze mowiac to przejzalem z grubsza to forum... oczywiscie nie wszystie 35 tys postow.... i nie znalazlem odpowiedzi na to zagadanienie, wiec prosze udowodnij mi ze to juz bylo :p btw. jak tu cos znalezc skoro ludzie zamiast odpowiadac na pytania to mowia to juz bylo, poszukaj itp. i potem taki ktos szuka.. patrzy: 'o, tego wlasnie szukam' a tam... odpowiedz 'poszukaj to juz bylo'. mozna sie ostro zapetlic :D

odnoscie tych kont bankowych.. znalazlem wczesniej w info:
Cytuj:
2. Czy musze miec karte kredytowa zeby moc grac w WoW?
- Tak, karta kredytowa jest potrzebna wtedy kiedy zakladasz swoje konto. Jednak jesli nie posiadasz karty kredytowej a chcesz zaplacic za gre, to wkrotce bedzie mozliwosc kupna Gametime Cards z numerkiem ktory pozwoli ci przedluzyc okres aktywnosci konta o podana na karcie wartosc.

wiec ponawiam pytanie ;p
teraz zdaje sie, to info powinno zostac zaktualizowane... bo te karty juz sa z tego co widzialem na allegro? w takim razie nie musze miec karty kredytowej? a moze sie myle :E?

zdaje sie tez ze placac tymi kartami wychodzi duzo drozej bo 125 zl (cena z allegro) za 2 miesiace, to napweno nie to samo co 13 $ za miech.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 19:09 
Cytuj  
MuadDib napisał(a):
wiec prosze udowodnij mi ze to juz bylo

search.php
http://www.google.pl/search?q=site%3Ammorpg.pl

Wybacz, ale nie mam zamiaru uzywac za ciebie twojego mozgu.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 38
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:42 
Cytuj  
ok troche poszperalem i juz wszystko wiem :p jka by ktos tu szukal ti napisze, przy zakladaniu konta trzeba miec:
- juz zakupioną karte pre paid
albo
-karte kredytowa/debetowa

puki co nie stac mnie na zakupienie pre paida dlateo zakldam sobie konto w mbanku ^^

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 08:29 
Cytuj  
A mi juz mija drugi miesiac jak Blizz nie sciagnal kasy z konta...


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 26
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 21:39 
Cytuj  
MuadDib napisał(a):
albo
-karte kredytowa/debetowa

puki co nie stac mnie na zakupienie pre paida dlateo zakldam sobie konto w mbanku ^^


Visa jest karta kredytowa mozna wziasc na debet
Visa Electron jest karta do konta za jej posrednictwem zuzywasz srodki dostepne na koncie, a jesli nic nie masz na koncie to zwyczajnie nie oplacisz wowa:) electron nie jest kredytowa zapamietac :)

Ponadto ja np za wyrobienie karty i zalozenie konta inteligo i zwyklego w PKO BP nie placilem nic i za karte nie ebde palcic przez 2 lata jedyne koszty jakie ponosze to 4 zl miesiecznie za obsluge zwyklego konta [wkrotce 2zl gdyz zmienie na studenckie] i 2zl za obsluge inteligo :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 13:13 
Cytuj  
=Onyx= napisał(a):
Visa jest karta kredytowa mozna wziasc na debet
Visa Electron jest karta do konta za jej posrednictwem zuzywasz srodki dostepne na koncie, a jesli nic nie masz na koncie to zwyczajnie nie oplacisz wowa:) electron nie jest kredytowa zapamietac :)



Patrz, a ja mogę zrobić debet swoją Visą Electron :o


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.