mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 15:54 
Cytuj  
Pogrywam z reguły na serverach Rp, wcześniej RP PvP, teraz jak mnie net odciął to gram na zwykłym RP.
Tam od czasu do czasu ludziom się zdarza zrobić dosyć zabawne emotiony.

Pomysłu Vercina albo Ave z Defias Brotherhood (RP PvP)

Kod:
/me kicks %t in the nuggets.


Zastanawiam się czy macie pomysły na coś ciekawego i zabawnego?


Ostatnio edytowano 19 sie 2006, 13:54 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 16:18 
Cytuj  
Pierwsza postac jaka mialem byla na erthen ring, poniewaz grala tam wiekszosc redakcji serwisu o wow w ktorym pracowalem.
Wtedy bylem chyba jednym z nielicznych ktorego wprowadzili do "podziemnego" swiata stormwind. Sesja trwala do mementu az musialem sobie na jakis czas odpuscic wow.
Ale caly pomysl i wykonanie bylo swietne. :) Nigdy nie widzialem aby tak dobrze wspolpracowalo ze soba okolo 40 graczy. Moge opisac co dokladnie sie dzialo przez te 2 tygodnie jesli to kogos interesuje.
A wracajac do tematu to jedna z ciekawych emotek jest:
Kod:
/me explore x mouth


_________________
forfiter

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 16:22 
Cytuj  
Frost napisał(a):
Pierwsza postac jaka mialem byla na erthen ring, poniewaz grala tam wiekszosc redakcji serwisu o wow w ktorym pracowalem.
Wtedy bylem chyba jednym z nielicznych ktorego wprowadzili do "podziemnego" swiata stormwind. Sesja trwala do mementu az musialem sobie na jakis czas odpuscic wow.
Ale caly pomysl i wykonanie bylo swietne. :) Nigdy nie widzialem aby tak dobrze wspolpracowalo ze soba okolo 40 graczy. Moge opisac co dokladnie sie dzialo przez te 2 tygodnie jesli to kogos interesuje.
A wracajac do tematu to jedna z ciekawych emotek jest:
Kod:
/me explore x mouth


Jak mieliście sesje w stylu tego emota co załaczyłeś, to się nie dziwie że te 40 osób tak "niesamowicie" współpracowało :x

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 16:52 
Cytuj  
Hehe nie...
Emot jest wyjety z gold shaire.
Sesja byla o "walce" dwoch gangow w stormwind, a ja bylem platnym zabojca 8)


_________________
forfiter

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 19:26 
Cytuj  
no to o tym opowiedz

*

Posty: 76
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 18:40 
Cytuj  
Wlasnie opowiedz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 19:23 
Cytuj  
No dobra. :)

Lokacja: Darnassus przy banku.
Jeszcze jako zwykly lotrzyk biegalem po darnassus wykonujac questy. Jako ze mialem trade skill alchemy posiadalem troche eliksirow, rozdawalem je za darmo po miescie. 12 lvl wiec eliksiry byly slabe.
Rytonowe zapytanie stojacego przy banku gnoma warlocka (9 lvl, nick Alcatraz) czy nie chcialby eliksiru na inteligencie. Poczestowalem go, pdziekowal.
Powiedzial mi czy nie nudze sie jako rogue, odpowiedzialem ze akurat nie mam nic do roboty. Powiedzial abysmy poszli gdzies na ubocze i zaproponowal mi prace body-guarda i dorywczo platnego mordercy na jego uslugach. Dal mi 3 g zaliczki i powiedzial abym czekal na instrukcje.
Pobiegl do inn i zasnal/logout.
Nastepy dzien jak codzien, masa questow i lvl 15. Nagle dostaje prywatna wiadomosc od gnoma:
- Witaj, mozesz wstapic do tawerny w stormwind, bo mam klopoty z pewnym gangiem? -
Oczywiscie zgodzilem sie i za 10 min bylem w SW. Gnom czekal przed tawerna, kazal mi zakrasc sie po cichu do tawerny i sprawdzic czy jest wolna. Byla wolna. Weszlismy. Nagle gnom krzyknal ze tawerna jest nasza i nikt nie ma prawa wstepu do niej.
Kazal mi schowac sie na stealchu za schodami i czekac na czlowieka imieniem Gersty z gildii Solaris. Kiedy jegomosc przyszedl Alcatraz kazal mi isc za nimi, ciagle na stealchu. Poszlismy kawalek za tawerne i dostalem komede "kill him". Jednak zanim doszedlem do Gerstiego, on uciekl, a na jego miejscu pojawil sie krasnolud, elf i czlowiek na mountach. Zaczelismy uciekac, ale tamci mowili ze nic nam nie zrobia i chca tylko pogadac. Kiedy koledzy z Solaris zsiedli z mountow, krasnolud szybko podszedl mnie i podsatawil noz do gardla. Dlugo gadali, glownie chodzilo o pomoc Solaris wiesniakom z innymi gangami ktore napadaly na wioski i zciagaly characz. Otoz okazalo sie ze moj towarzysz gnom jest liderem jednego takiego gangu. Solaris zagrozil mu, ze jesli nie zaprzestanie tego to go zabija.
Poszli. Gnom zdenerwowany, dal mi 5 g za dzien pracy i poszedl spac.

I juz dalej nie chce mi sie pisac, powiem tylko ze dostawalem pozniej mase zlecen, typu zabij, pobij i przekaz pozdrowienia od Acatraza. Pozniej nawet wprowadzil mnie do swojej kryjowki, i zapoznalem sie z reszta jego gangu, mialem tez zlecenie zebrac characz od wiesniakow izostac nie zauwazonym przez solaris.
Fajne bylo tez zlecenie w ktorym musialem odszukac pewnego solarisa i zlac go aby z nami nie zadzierali.

Ah jeszcze powstal bunt gangu Alcatraza i zmienil sie lider. Ale bylo tylko na uslugach nowego lidera jeden dzien bo musialem przestac grac w wow.


_________________
forfiter

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 19:33 
Cytuj  
NIezle
Tak wyglada gra na RP?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 19:37 
Cytuj  
Hmm opisujac to na forum redakcji, odpisywali ze graja juz od premiery na ER i nigdy ich taka sesja nie spotkala, chyba trzeba miec szczesc i juz. Jest sie jedynie na łasce tych ktorza potrafia cos takiego zoorganizowac.


_________________
forfiter


Posty: 33
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 20:09 
Cytuj  
Gram na AD od premiery i musze przyznac ze spotkalem sie z różnymi incjatywami, ale zadna nie wydawala sie byc tak ciekawa jak ta ;)

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 23:11 
Cytuj  
Hmm jakbym mial 12 level to za 3g tez bym sie tak wygłupiał :)

*flame ward*


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 23:26 
Cytuj  
Ja bym sie tak wyglupial za 25s.
Strasznie cool zabawa.


_________________
Obrazek

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 01:27 
Cytuj  
Az chciałbym zrobic reroll na RP. Na pvp nie ma takich eventow.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 02:48 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Az chciałbym zrobic reroll na RP. Na pvp nie ma takich eventow.


na chatcie onetu sa, idz sprawdz


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 06:39 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Ta , fajne :D
Ale super by to było jakby blizz wprowadził możliwość bicia ludzi ze swojej frakcji ;]


Mysle ze po rozejchaniu przez mroczny legion czy cos podobnego cofnął byś te słowa :)


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 09:49 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Ta , fajne :D
Ale super by to było jakby blizz wprowadził możliwość bicia ludzi ze swojej frakcji ;]


Wole sobie nie wyobrazac co by sie dzialo... :] Bal bym sie na ulice wyjsc :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 14:13 
Cytuj  
i jeszcze mozliwosc zabierania ekwipunku ale bylby hardcore...


_________________
.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 15:18 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
i jeszcze mozliwosc zabierania ekwipunku ale bylby hardcore...


A smierc bylaby definitywnym koncem gry.. To dopiero hardcore...

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 16:09 
Cytuj  
A po pobixiu tydzien wracania do zdrowia :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 16:20 
Cytuj  
Taaa...A jak byś exploitował świat gry, i spadł z wysoka, to już tylko na mountach mógł byś się poruszać...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.