mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:39 
Cytuj  
Zasadnicza przewaga konsoli nad pc jest dla mnie tylko jedna, do pogrania z kims w realu albo dla dzieciakow.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:40 
Cytuj  
ja pierdole, highlander idz stad :)
zapomniales o 'imo'.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:44 
Cytuj  
Bo im się usrało, że z konsol zrobią "centra rozrywki" i zamiast na grach skupiają się na jakiś bezsensownych ficzerach i marketingowym bełkocie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:45 
Cytuj  
to tez prawda.
ale moze dostana po pysku ze sprzedaza i sie obudza.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:49 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
e juz sie nie kloce, wczoraj wyszlo, ze to ja gram chujowo a bulet sie obrazil :P

No bo grasz :P jeszcze z 500 godzin i będzie z górki ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:50 
Cytuj  
tyle to chyba nie dam rady :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:51 
Cytuj  
nie no rtsy byly na konsolach - starcraft 64, red alert 3 na ps3 - tu raczej duzy rozstrzal czasowy, nie orientuje sie z innymi tytulami az tak, ale generalnie sie nie przyjmowaly

h&s juz lepiej na przykladzie diablo, bo jedynka na psx wyszla, teraz d3 wyszlo na konsole i juz obie sa zachwalane.


sam nie jestem konsolowcem, mialem wszystkie poprzedniej generacji i sie tylko kurzyly, Wii najbardziej podeszlo, ale tez sie kurzylo. Zaluje tylko ze na PC wychodzi tak malo beat em up'ow i bijatyk choc to drugie sie zmienia powoli, szkoda ze tak pozno bo juz nie ma takiej ochoty w to grac :<

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:59 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tyle to chyba nie dam rady :P

Jak zaczynałem też mi się wydawało nierealne... :P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 19:09 
Cytuj  
candodiser - nie, nie chodzi o żaden realizm. Myszką pocelujesz najszybciej i na tym kończą się zalety tego sterowania, bo by w pełni je wykorzystać trzeba zasiąść do biurka. A każdy normalny człowiek woli kanapę.
To ty przedkładasz sterowanie myszką nad pada w FPS-a, ja to mam w 4 literach - wielokrotnie pisałem, że na obu potrafię grać i dawać sobie radę. Ty za to jesteś skazany na mysz i twoim jedynym argumentem do tego totalnie idiotycznym jest, że myszką się szybciej celuje. Co ma dokładnie zerowe znaczenie w konsolowych meczykach gdzie każdy używa pada. Tłumaczyłem pierdylion razy, serio głupota niektórych stworów z tego forum zaczyna mnie wprawiać w osłupienie.
gdyby dawało się normalnie pykać na PC z pozycji kanapowej półlezącej pewnie pykałbym też w FPSy na PC - niestety się nie da. WIęc się ograniczam do grania na PC w PC-towe exclusivy warte zagrania - szkoda, ze w ciagu ostatnich 5-6 lat było ich raptem ze 3 sztuki..

Mendol - rynek konsol z generacji na generację rośnie o ok. 30%. Z jednej strony jest to stały w miarę równy wzrost więc o zapaści czy odwrocie nawet się nie wspomina. Z drugiej strony nie jest to boom na miarę smartphonów czy tabletów.
Mnie raczej martwi druga sprawa - w jaką stronę zmierza ogólnie gaming.
Sony coś przebąkuje, że w ich gry niedługo będzie można zagrać na każdym urządzeniu - konsoli, Smart TV, PC, tablecie etc.
Podejrzewam, ze niedługo tak jak na Steamie gry będziemy wypożyczać, lub w ogóle płacić za określony czas grania - zresztą Sony już namiastkę takich funkcji testuje. Potrzeba jakiegoś specjalnego hardwaru odejdzie w zapomnienie - bo PlaystationNow będzie wszędzie.
A wystarczy że jednemu koncernowi uda się kolejny skok na portfele graczy i reszta ładnie ustawi się w rządku z wyciągniętą ręką. Płacą? Płacą - więc nam też zapłacą.
PC miał kiedyś rynek wtórny - próbowano to przenieść na konsole, na razie to odroczono. Konsole miały kiedyś darmowy online - już nie mają, bo Sony zauważyło, że gracze bez szemrania za to zapłacą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 19:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
candodiser - nie, nie chodzi o żaden realizm. Myszką pocelujesz najszybciej i na tym kończą się zalety tego sterowania, bo by w pełni je wykorzystać trzeba zasiąść do biurka. A każdy normalny człowiek woli kanapę.
To ty przedkładasz sterowanie myszką nad pada w FPS-a, ja to mam w 4 literach - wielokrotnie pisałem, że na obu potrafię grać i dawać sobie radę. Ty za to jesteś skazany na mysz i twoim jedynym argumentem do tego totalnie idiotycznym jest, że myszką się szybciej celuje. Co ma dokładnie zerowe znaczenie w konsolowych meczykach gdzie każdy używa pada. Tłumaczyłem pierdylion razy, serio głupota niektórych stworów z tego forum zaczyna mnie wprawiać w osłupienie.
gdyby dawało się normalnie pykać na PC z pozycji kanapowej półlezącej pewnie pykałbym też w FPSy na PC - niestety się nie da.


Da się, masa osób tak robi w tym i ja, dlaczego się okłamujesz ? :)


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 19:27 
Cytuj  
nie chce mi się nawet jebać z podłączaniem tego wszystkiego, potem przechodzić przez konfiguracje i kalibracje, potem się irytować bo menu/rozgrywka jest zoptymalizowana pod mysz/keyboard, irytować się bo inni gracze używający myszki mają przewagę online.
Po co? Mam też konsolę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 19:36 
Cytuj  
Podłączenie pada do pc to tyle samo pracy co podłączenie do kąsoli. Serio nie wymyślaj już, bo głupio to wygląda. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 19:51 
Cytuj  
Pad z ps3 nie działa out of box ;)
Za to pecetowe/xboxowe owszem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 19:54 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Podłączenie pada do pc to tyle samo pracy co podłączenie do kąsoli. Serio nie wymyślaj już, bo głupio to wygląda. :)


Pada podłączasz do konsoli raz - w momencie jak ją rozpakowujesz.
Cała reszta zarzutów już nie warta wspomnienia?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 19:57 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
candodiser - nie, nie chodzi o żaden realizm.


Jak to nie? A to ponizej to niby co?

Mark24 napisał(a):
Chcesz mi wmówić, że granie w FPSy na klawiatura/mysz jest lepsze bo szybciej można przesunąć celownik w dowolne miejsce ekranu. FPS to First Person Shooter - w większości tych gier strzela się z broni, które istnieją w rzeczywistości. W rzeczywistości posługując się realną bronią - nie wycelujesz tak szybko. Realizm na tym cierpi w chi..

Mark24 napisał(a):
Myszką pocelujesz najszybciej i na tym kończą się zalety tego sterowania, bo

bo kanapa, wiem. Zreszta do kanapy zaraz dojdziemy.
Mark24 napisał(a):
by w pełni je wykorzystać trzeba zasiąść do biurka. A każdy normalny człowiek woli kanapę.


O! jest kanapa.
A przy okazji jeszcze raz ci napisze - mozna sobie kupic wygodne biurko i fotel.

Mark24 napisał(a):
To ty przedkładasz sterowanie myszką nad pada w FPS-a, ja to mam w 4 literach - wielokrotnie pisałem, że na obu potrafię grać i dawać sobie radę. Ty za to jesteś skazany na mysz i twoim jedynym argumentem do tego totalnie idiotycznym jest, że myszką się szybciej celuje. Co ma dokładnie zerowe znaczenie w konsolowych meczykach gdzie każdy używa pada.

Takie zerowe, ze jak miala byc obsluga sharpshootera w KZ4 to mareczki sie obsraly:)
Skazany na nic nie jestem. Mam dokladnie takie same mozliwosci jak ty. Moge kupic konsole (tylko po co z NBA przechodzic na koszykowke dla niepelnosprawnych) lub podlaczyc pada pod PC (czyli siadam na kanapie, a w praktyce na wozku, kiedy inni wokol biegaja).

Mark24 napisał(a):
Tłumaczyłem pierdylion razy, serio głupota niektórych stworów z tego forum zaczyna mnie wprawiać w osłupienie.

Mnie tez, zwlaszcza jak cie czytam:)


podsumowujac: fun na padzie mozesz miec. Ale pad sam w sobie kiepsko nadaje sie do fps.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 20:04 
Cytuj  
rotfl, nie spociłeś się przypadkiem?

Pad mój drogi ochlajpusie nadaje się do konsoli w 100%, każda gra, w tym FPS tworzona na konsole jest optymalizowana...babam.. pod pad.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 20:10 
Cytuj  
nawet sie jeszcze nie rozgrzalem, misiaczq
Nie pisalem, czy pad sie nadaje do konsoli, tylko do fps. (jak chcesz to walnij ninja edit, hehe)
No i co z tego ze jest "optymalizowana" (a raczej upraszczana)? Tego co na PC i tak nie uzyskasz.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 20:18 
Cytuj  
serio nie chce mi się prztykać z PC-towym jihadowcem.
Chcesz to się ograniczaj do jedynej słusznej platformy do gier. Wypisuj dalej swoje brednie, że to jedyny słuszny wybór, bo "myszką szybciej wycelujesz" itd.
Mi na serio już się nie chce.
Mam PC, mam konsole - gram na tym gdzie mi pasuje. Sorry, że najczęściej nie jest to PC..

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 20:21 
Cytuj  
Hehe, po prostu poza kanapa i realizmem, nie masz zadnych "argumentow".
Pecetowy jihadowiec, dobre... W sumie to kurwa nawet moje inicjaly to PC:)

Btw. nigdzie nie pisalem, ze PC to jedyna sluszna platforma do gier. Dawaj edita, zdarzysz.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 20:32 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
zdarzysz.


nie nerwuj sie tak :)

marek no to chujowo, ze rosnie sprzedaz, biorac pod uwage, ze z kolejnymi konsolami, jest coraz gorzej z grami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.