mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 365 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 08:34 
Cytuj  
Nie wiem, po co komuś jakieś 'nagrody' żeby czerpać radość z PvP. Mi to dostarcza emocji niezależnie od tego, czy dostanę jakieś punkty, itemy czy coś innego.
Nie grałem w żadnego MMORPGa z 'hardcore PvP' (no, w AO lootnąłem z fixera 40k amunicji, jakaś pozostałość starego systemu, bo zdaje się można było dawno temu trochę lootować), więc możecie mnie oficjalnie zjechać (:P), ale chyba macie rację i full loot dawałby grze smaczku i dodatkowej dawki emocji, niestety nie ma takiego MMORPG-a na rynku, który by mnie interesował.
Tylko dziwię się czytając wypowiedzi typu: "po co mam kogoś bić jeśli nic z tego nie mam?" :). Ja tam się świetnie bawiłem w AO, WoWa i w AoC chyba też będę, napieprzając graczy 'nie mając nic z tego' :).

Aha, tak btw. Mówicie, że aby wprowadzić system a'la UO, nie można robić itemizacji typowo WoWowskiej. Albo zrobić dobre itemki raczej z craftingu niż rajdów. Jak to w końcu wygląda w AoC? Co prawda jak na EA trochę za wcześnie o tym mówić, bo ludzie dopiero zaczynają craftować, ale jak to wyglądało w becie? Mam nadzieję, że nie trzeba będzie rajdować jak w WoWie...

Edit: odnośnie serwera PvP. Wszystko OK, tylko czasem trafia szlag, jak cię campią. W AO takie akcje mogły być uznane za griefing i wtedy szły za to bany. Mam nadzieję, że tu będzie podobnie.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 08:50 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
Edit: odnośnie serwera PvP. Wszystko OK, tylko czasem trafia szlag, jak cię campią. W AO takie akcje mogły być uznane za griefing i wtedy szły za to bany. Mam nadzieję, że tu będzie podobnie.


Na to zawsze dostaniesz tylko jedną odpowiedź od " hardcore pvp players" idź na PvE server...i tyle...


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 08:54 
Cytuj  
tacy z nich hardcore players że sie boją expa stracić albo ekwipunek :P

nie wszyscy ale dużo takich

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 09:08 
Cytuj  
Po paru dniach grania w EA zauważyłem jedną dość istotną rzecz. Praktycznie w 99,99% jedyną klasą jaka mnie atakowała to byli assassini (zabicie+campienie rez spotu) i raz ...zaznaczam jedyny raz zaatakował mnie necromancer. Takie pytanie z czystej ciekawości bo akurat mnie to nie ziębi i nie grzeje czy gracze, którzy wybierają assassinów mają jakieś problemy? Bo jakby nie patrzeć jest dostępnych 12 klas, na Fury gra dużo ludzi ale jedynie assassini przejawiają dziwne zachowania zwłaszcza jak taki 26 lv siedzi na white sand island i zabija graczy 8-15 :D Hmmm... to jak to jest bo naprawdę jestem bardzo ciekawy. :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 09:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
wszystko zalezy od 'szczescia'?
ja zrobilem 19 lvl i w sumie z 5 razy jakies typy mnie napadly.
i wlasnie zajebiscie podoba mi sie to ze jak probowalem podjebac moba kolesiowi to stuknal mnie w czolo i tyle :-)


Sam tak robie, nie po to przebijam sie przez moby 10 min, tylko po to aby przylazl ktos za mna na gotowe ;-)
Pozatym lepiej jest prewencyjnie go zabic niz atakowac bosa z kims na plecach.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:45 
Cytuj  
Jak wam nic nie daje pvp to nie grajcie - proste. Mnie daje radosc i nie potrzebuje do tego zadnych debilnych punktow, gearu za punkty itd. itp.

Podajcie jakis pomysl, a nie tylko marudzicie :)
1. Strata expa ? a jaka to nagroda dla tego, co nas zabil ? :) Watpie, aby to mialo zachecic do grania ludzi, ktorym brak rewardow nie odpowiada.
2. Strata jakiegos itemu ? Dopiero wtedy bylaby frustracja jakby jeden z drugim caly gear stracil bo go ktos na respawnie przykampil

Do uprawiania pvp powinien zachecac sam system walki, a nie smieszne punkciki. No i w moim przypadku zacheca bo sie po prostu fajnie walczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:51 
Cytuj  
to idz na server pve.
ja czerpie radosc z walki, czerpalbym wieksza gdyby ktos zabil mnie, 'ograbil', ja bym wyczekal moment az bedzie wracal z banku i zrobil mu to samo.
poza tym nie jest problemem zrobienie lootowania, nie musi byc full loot.
wystarczy, ze bedziemy mieli opcje blokady np 5 czesci naszego gearu, ktorych nie bedzie mozna zlootowac. i giciorek jak dla mnie.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:52 
Cytuj  
Dla mnie najprostszy sposób i jednocześnie najłatwiejszy motywowania do PvP to XP za graczy i to z 2x taki jak za moba :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:52 
Cytuj  
A jak ktoś ma max level?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:54 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
A jak ktoś ma max level?


To wtedy przechodzimy na siege obrona/atak keepu to imo największa motywacja do PvP dla mnie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:58 
Cytuj  
taa ustawiane w kalendarzyku. chociaz to akurat dobre bo jest tydzien na wylosowanie sposrod 200 czlonkow gildii tych 48 ktorzy beda brali udzial, + 10 na lawce rezerwowych. SUPER.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 11:02 
Cytuj  
wole to niz Siege o 3 rano zainicjowany przez bande noliferow, dzieci, wiecznych studentow itd. itp. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 11:16 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Mendol napisał(a):
wszystko zalezy od 'szczescia'?
ja zrobilem 19 lvl i w sumie z 5 razy jakies typy mnie napadly.
i wlasnie zajebiscie podoba mi sie to ze jak probowalem podjebac moba kolesiowi to stuknal mnie w czolo i tyle :-)


Sam tak robie, nie po to przebijam sie przez moby 10 min, tylko po to aby przylazl ktos za mna na gotowe ;-)
Pozatym lepiej jest prewencyjnie go zabic niz atakowac bosa z kims na plecach.
Prosta sprawa - jest nas dwóch do mobka/resa to po prostu trzeba się tej drugiej osoby pozbyć. Mam jużserdecznie dość jebanych wyścigów "kto pierwszy claimnie"... W sumie to czasem zabijam graczy przypadkowo jak walczą w mobami (HoX ma dość silne AOE) ;)

Mendol napisał(a):
nie musi byc full loot.
wystarczy, ze bedziemy mieli opcje blokady np 5 czesci naszego gearu, ktorych nie bedzie mozna zlootowac. i giciorek jak dla mnie.
Imo wystarczyłoby lootowanie golda i itemów które są tradeable. Z questów i pewnie też z raidów itemy są zbindowane, więc tak czy tak nic na po nich, a przynajmniej whinów nie będzie, że ktoś raidował 2 miesiące a potem mu zajebali item....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 39
Dołączył(a): 13.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 11:27 
Cytuj  
Dae napisał(a):
Dla mnie najprostszy sposób i jednocześnie najłatwiejszy motywowania do PvP to XP za graczy i to z 2x taki jak za moba :)


Tak i wtedy kumple beda sobie nabijac punkty zabijajac sie nawzajem. Bez straty itemow/golda/xp to nie ma sensu.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 11:39 
Cytuj  
marwluka napisał(a):
Dae napisał(a):
Dla mnie najprostszy sposób i jednocześnie najłatwiejszy motywowania do PvP to XP za graczy i to z 2x taki jak za moba :)


Tak i wtedy kumple beda sobie nabijac punkty zabijajac sie nawzajem. Bez straty itemow/golda/xp to nie ma sensu.


Nie jeśli już 3 kill tego samego gracza w przeciągu 30 min bedzie dawał 0 XP wszystko da się zbalansowac...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 11:43 
Cytuj  
az bedzie wracal z banku i zrobil mu to samo.

widze tu sprzecznosc, jak bedzie wracal z banku bedzie wracal pusty, wiec?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 6
Dołączył(a): 20.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 11:43 
Cytuj  
Dae: xp za siebie trochę nie bardzo stało by 2 i expiło na sobie lvl zabijajac się na wzajem ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 11:45 
Cytuj  
aenima bo to ty jestes.
jak ja wracam z banku to z kasa z reguly ;-p
i taki ziomek tez nie raz bedzie musial isc do banku zeby np na ah kupic regeny czy cos tam.
juz zaswitalo chlopcu w glowie? :-)

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 11:49 
Cytuj  
Btw Mendol jaki masz nick ingame? i w jakiej gildi grasz :) ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 11:54 
Cytuj  
w gildii zadnej.
ingame nicki mam 2 standardowe, ktorych zawsze uzywam :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 365 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.