mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 802 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 12:40 
Cytuj  
tylko niestety gra musi przynosić dochody aby się utrzymała


_________________
Obrazek

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 14:20 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Będzie niszowy, bo względnie mało osób o DFO wie, przynajmniej do czasu.


nie zgodze sie z toba,wiesz o istnieniu takiej strony jak mmmoprg.com?

na te strone zaglada spora ilosc osob ,nawet bardzo spora ,i jakos jest tam kacik poswiecony DFO ,kazdy kto sie interesuje tematyka mmorpg ,zaglada do dzialu "games in development" ,znajduje sie tam zakladka Darkfall ,kazdy kto troche sie interesuje tytulami ktore kiedys moga wyjsc lub tez i nie zaglada do tych dzialow.

Co do DFO z mojej strony (jak i chyba wiekszosci spoleczenstwa tego forum) czekam na DFO ,bo nudzi mnie juz schematyczne pvp ,byc moze nawet nie bede gral pvp ,ale chce poczuc to co kiedys grajac w UO....wyruszyc w jakas niesamowita podroz,poznac ciekawych ludzi, poprowadzic swoja druzyne ku chwale zabijajac jakies monstra i w ten sposob ratujac dopiero co wybudowane miasteczko/wies ,albo zajac sie grindem ,np zostac gornikiem i otworzyc swoja wlasna kopalnie 'wujek' ,zostac kowalem i zarabiac krocie na tworzeniu broni ,podbic rynek i zostac jego monopolista....drog jest wiele i wg mnie to jest prawdziwa idea mmoprg ,taki second life na kilka godzin dziennie


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 14:30 
Cytuj  
Cytuj:
nie zgodze sie z toba,wiesz o istnieniu takiej strony jak mmmoprg.com?
nie, nie znam
Cytuj:
na te strone zaglada spora ilosc osob ,nawet bardzo spora ,i jakos jest tam kacik poswiecony DFO ,kazdy kto sie interesuje tematyka mmorpg ,zaglada do dzialu "games in development" ,znajduje sie tam zakladka Darkfall ,kazdy kto troche sie interesuje tytulami ktore kiedys moga wyjsc lub tez i nie zaglada do tych dzialow.
ja tam nie zaglądam a też sporo wiem.

PS np o The Elder Scrolls: Online sie ostatnio dowiedzialem : >


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 15:44 
Cytuj  
mozesz jakims infem zazucic?


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 12:42 
Cytuj  
Dzisiaj ma wyjść nowy Journal, ciekawe co napiszą i czy w ogóle się pojawi.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 15:30 
Cytuj  
sqall napisał(a):
Dzisiaj ma wyjść nowy Journal, ciekawe co napiszą i czy w ogóle się pojawi.


Ze zajebiscie ciezko pracowali, dodali milion spelli i questow co daje juz sume paru miliardow. I wspomna ze gra nie jest gotowa na bete.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 15:50 
Cytuj  
Gra jest gotowa na bete już od jakiegoś czasu, jednak oni chcą wydać bete w prawie takiej samej postaci jak wersje 1.0.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 16:37 
Cytuj  
sqall napisał(a):
Gra jest gotowa na bete już od jakiegoś czasu, jednak oni chcą wydać bete w prawie takiej samej postaci jak wersje 1.0.

Czyi nigdy ? Bo oni tak te bete w parwie finalnej postaci to od jakis 4 lat wydaja :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 21:16 
Cytuj  
nie psujcie wizerunku świętego graala MMORPGów


Posty: 29
Dołączył(a): 7.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 22:45 
Cytuj  
DVD napisał(a):
nie psujcie wizerunku świętego graala MMORPGów


Można powiedzieć innowiercy spłoniecie na stosie za herezje :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 22:53 
Cytuj  
Dragu napisał(a):
DVD napisał(a):
nie psujcie wizerunku świętego graala MMORPGów


Można powiedzieć innowiercy spłoniecie na stosie za herezje :P

To bardziej Warhammerem podjezdza imo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 01:35 
Cytuj  
Będę miał razem z innymi kupę śmiechu jak ludzie, którzy aktualnie twierdzą, że gra wyjdzie w 2050 roku będą się pocić i wypisywać jakie to maja zaje**ste postacie ;]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 03:00 
Cytuj  
sqall napisał(a):
Będę miał razem z innymi kupę śmiechu jak ludzie, którzy aktualnie twierdzą, że gra wyjdzie w 2050 roku będą się pocić i wypisywać jakie to maja zaje**ste postacie ;]


???


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 03:59 
Cytuj  
Po prostu denerwuje mnie to jak masa osób każdą swoją wypowiedź traktuje jako pole do wyżalenia się i mówi o tym, że Darkfall i tak nie wyjdzie. Najśmieszniejsze jest to że te same osoby będą jednymi z pierwszych, które tego Darkfalla kupią i większość z nich nigdy nie wspomni o tym że wcześniej narzekali i w wielu przypadkach besztali twórców.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 04:33 
Cytuj  
http://www.warcry.com/articles/view/dev ... lan-Cities

a ja myślałem, że miasta będziemy budować według własnego "widzimisie", nie podoba mi sie to


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 05:11 
Cytuj  
Następny :wink: właśnie na oficjalnym forum jest wojna na ten temat i powtórzę tu to co napisałem tam.

Po tekście z tego dziennika wiemy tylko i wyłącznie kilka podstawowych rzeczy na temat miast KLANOWYCH.

To nie są informacje dotyczące zwykłych miast, zbudowanych już przez devów oraz tych, które zostaną zbudowane przez graczy.

To miasto zostało zbudowane dla jakiejś gildii. Wydaje mi się dość normalne, że nie ma tam zwykłych pojedynczych domów. Możliwe że będzie się dało takowe w takich miastach budować choć wydaje mi się, że większość gildii będzie wolała korzystać w takich właśnie wspólnych większych domów. Miast klanowe nie powinno być kawałkiem poszatkowanego terenu z kupą małych domków, to powinna być dobrze przygotowana i dobrze działająca konstrukcja. To nie jest trailer park.

Własne domy, sklepy etc. będzie można budować. Nie wiadomo jeszcze tylko czy będzie to można robić tylko w miastach czy wszędzie.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 05:43 
Cytuj  
Po prostu denerwuje mnie to jak masa osób każdą swoją wypowiedź traktuje jako pole do wyżalenia się i mówi o tym, że Darkfall i tak nie wyjdzie. (...)

A mi twoje posty zalatuja rabid fanboiem, ktory z wielka ochota zjada kazdy kawalek bs jaki na dloni podadza mu devsi. Do tego broni ich zajadle, nawet w przypadku jak ich szumne zapowiedzi z impetem wala o sciany zwane realizmem i terminami i pozostaje tylko namiastka tego, co byc mialo...

Trudno zeby osoby od lat przyzwyczajone do mmorpg-owego "soon", przekladania terminow, anulowania calych rozwinietych projektow (nawet w fazie poznej bety), nierealistycznych obietnic itp. skakaly i chichotaly jak male dziewczynki za kazdym razem, jak panowie devsi racza rzucic jakis ochlap majacy za zadanie zasygnalizowac, ze z gra jeszcze sie cos dzieje. Mysle, ze tobie tez to przejdzie z czasem, a poki co sie nie denerwuj, bo to urodzie szkodzi podobno.

Obrazek

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 05:52 
Cytuj  
To raczej Ty powinieneś wyluzować, bo ja sie nie denerwuję i jestem całkiem spokojny ;)

I nie mów mi co mam robić a czego nie mam. Wiem że dość długo siedzisz w temacie ale ja o grze nie dowiedziałem się miesiąc temu...

Po prostu jestem lekkim optymistą, jednak mam też oczy i widzę że coś się ruszyło...

Jak już kiedyś napisałem, wolę trzymać nadzieję że gra będzie dobra niż lamentować jak stara baba nad wnukami.

Jedyne co mnie denerwuje to gadanie, "tobie też przejdzie", już drug osoba mi to napisała. Nie zachowujcie się jakbyście byli stwórcami świata, bo to że założyliście stronę o DF w 2003 roku to nie to samo co machnięcie świata w parę dni.

I nie mówcie że mi przejdzie bo to czy mi przejdzie nie zależy od tego jak długo jeszcze będę czekał, tylko od tego jak sprawy będą się toczyć. Zresztą nie żyje po to aby grać w DF, więc w razie gdyby gra się nie pojawiła zadna krzywda mi się nie stanie ;)

Może to wina tego, że wy nastawiliście się na to, że w momencie premiery DF wasze życie zostanie odmienione. Gra pochłonie was całkowicie i teraz widząc że wszystko sie opóźnia, musicie rozpaczać nad tym, że jest szansa na to że nigdy nie będziecie mogli zacząć cieszyć się życiem :D ?

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 08:00 
Cytuj  
Mnie tylko denerwuje pyszałkowatość niektórych tutaj. Myślą, że jak wiedzieli o DFO 7 lat temu, to są lepsi i zaznaczają to na każdym kroku. Niestety tak nie jest panowie, albo stety.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 08:29 
Cytuj  
Cytuj:
Po prostu jestem lekkim optymistą, jednak mam też oczy i widzę że coś się ruszyło...

Co sie ruszyło ? Gdzie ? ;o. Ja dka dla mnie to jest identycznie od jakis 4 lat. Raz na jakis czas wyjda jakies szumne newslatery, i sie fani oczekiwania zaczynaja podniecac. Ja im zycze dobrze, ale patrzac jak realista ich szanse na sukces maleja z kazdym miiesiacem w postepie liniowym. W pewnym momencie osiagna stan ktory sie nazywa 0 i albo anuluja projekt ktory przerosl ich mozliwosci albo wydadza chlam, zeby chodz troche z inwestycji odzyskac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 802 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.