mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 13:22 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
embe napisał(a):
Warhammer ladny mial start,


- zapomniales juz o flashowej stronie GOA na ktorej nie mozna bylo sie zarejestrowac (nawet przez kilka dni po releasie) ?

- zapomniales juz o "Authentication Errors" w AoCu i crashach serverow ?

- zapomniales juz o launcher errors i freezach gry w LOTRO (notabene, ktore nadal wsytepuja) ?

Darkfall z tych wszystkich gier na razie ma najlepszy start.


Nie mialem takich problemow, GOA robilo cyrki ale gralem od pierwszych godzin WAR-a, AoC mialem crasha klienta i repair robilo przy starcie serwera, a lotro calkowicie bez problemow.
W WoW za to pamietam, problemy z platnosciami i kupnem, brak mozliwosci rejestracji, wejscia do managera, potem klient crashowal i nie dzialal jakis patch, nastepnie postac zostala w grze i nie moglem sie zalogowac pol dnia, no i te lagi na serwerze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 13:23 
Cytuj  
Zarri musisz być strasznym pechowcem. AoC miał świetny start, bezproblemowe preordery.
WAR miał trochę problemów ale od pierwszego dnia OB/preorderów można było grać. Dorzucili nawet 7dni w ramach rekompensaty.

To co odwala teraz AV to albo totalna amatorszczyzna albo kompletne olewanie klientów.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 13:25 
Cytuj  
Na razie najwiekszym bolem Darkfalla jest skopana dystrybucja. Podpisali umowa z jakas AudioVisuals a oni dali dupy i gry nie ma w sklepach na polkach. Ale to juz nie wina Aventurine tylko ich wydawcy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 13:27 
Cytuj  
Swietny start WaR + AoC moze i byl, ale koncowke jaka maja widac.

Embe mowil ze wow na poczatku byl tragedia - a teraz ? miliony graczy.

Taka przewrotna hipoteze jebne teraz. Skoro DFO ma hujowy start ( jak wow kiedys ) to zycze DFO fixow i sukcesu na miare wowa :>

May the force be with DFO.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 13:33 
Cytuj  
epic win mmorpga mozna poznac nie po tym jak zaczyna a jak konczy :wtf:

*

Posty: 112
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 13:33 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Na razie najwiekszym bolem Darkfalla jest skopana dystrybucja. Podpisali umowa z jakas AudioVisuals a oni dali dupy i gry nie ma w sklepach na polkach. Ale to juz nie wina Aventurine tylko ich wydawcy.

Więc jednak wina Aventure. To w ich interesach powinno leżeć w kim podpisują umowy. :lol:

Postal napisał(a):
epic win mmorpga mozna poznac nie po tym jak zaczyna a jak konczy :wtf:

Kończy każdy tak samo - zamknięciem serwerów. :wink:


_________________
http://shikashi.mybrute.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 13:49 
Cytuj  
Postal napisał(a):
epic win mmorpga mozna poznac nie po tym jak zaczyna a jak konczy :wtf:


Dobry przyklad - WoW.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Posty: 18
Dołączył(a): 26.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 13:49 
Cytuj  
nie oszukujmy się
darkfall skończy tak marnie jak warhammer online, aoc albo gorzej


DARKFAIL....


a król jest tylko 1...


_________________
I work for FBI=Female Body Inspector :)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 13:55 
Cytuj  
Lotro ?

**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 13:56 
Cytuj  
tibia?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 13:57 
Cytuj  
elvis presley

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:00 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Na razie najwiekszym bolem Darkfalla jest skopana dystrybucja. Podpisali umowa z jakas AudioVisuals a oni dali dupy i gry nie ma w sklepach na polkach. Ale to juz nie wina Aventurine tylko ich wydawcy.


Mnie jako ostatecznego odbiorce nie obchodzi kto nawalil.

Ja kupuje gre od AV i to ich mam w dupie, ze tak mnie potraktowali.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:01 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ja kupuje gre od AV i to ich mam w dupie, ze tak mnie potraktowali.


Na razie nie kupiles gry, wiec nie mozesz nic mowic o traktowaniu. Ci co kupili juz graja i nie narzekaja.
Gorzej bylo w AoC i WARze. Tam kupiles gre a i tak przez kilka godzin nie mogles wbic sie na server (Fury czy K8P) bo byly takie kolejki, a nie daj boze jak w czasie oczekiwania dostales DC to od poczatku musiales czekac.

W Darkfallu nawalila dystrybucja gry, ale ci co kupili moga sobie od razu grac.

Co lepsze: kupic gre i nie moc grac, czy nie moc kupic gry ale jak juz kupisz to grasz ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:05 
Cytuj  
Acha czyli mam rozumiec, ze mialem niefart bo firma nie byla w stanie zapewnic potencjalnemu klientowi gry, ktora obiecywali? Bo mieli tak osrana obsluge, ze tylko debile siedzili z pootwieranymi okienkami i wciskali F5? Srsly.

Stary wez Ty sie juz pierdolnij tak porzadnie w glowe i wyjdz z tego forum. Nie chce mi sie dopytywac czyim alto-trollem jestes (ktorej generacji) ale czytajac Twoje posty odnosze wrazenie, ze jestes idiota.

Tak chcialem kupic preordera pomimo mega negatywnego nastawienia na gre (beta mi wystarczyla) bo beda w nia grac ludzie, z ktorymi lubie biegac. Nie, nie zdazylem bo az tak mnie nie pojebalo zeby marnowac czas na i tak droga juz pozycje (przy obecnym kursie eur) z tak zenujacym podejsciem do klienta.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:08 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Acha czyli mam rozumiec, ze mialem niefart bo firma nie byla w stanie zapewnic potencjalnemu klientowi gry, ktora obiecywali? .


Dokladnie tak, miales niefarta i dziesiatki tysiecy ludzi tez ma niefarta bo nie moze kupic gry, ale wine za to ponosi wydawca - Audiovisuals bo nie wydali gry o czasie i teraz Aventurine musi ratowac sytuacje digital downloadem i recznym sprawdzaniem chargow CC za preordery (co niestety trwa).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:14 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Acha czyli mam rozumiec, ze mialem niefart bo firma nie byla w stanie zapewnic potencjalnemu klientowi gry, ktora obiecywali? .


Dokladnie tak, miales niefarta i dziesiatki tysiecy ludzi tez ma niefarta bo nie moze kupic gry, ale wine za to ponosi wydawca - Audiovisuals bo nie wydali gry o czasie i teraz Aventurine musi ratowac sytuacje digital downloadem i recznym sprawdzaniem chargow CC za preordery (co niestety trwa).


No tak.... Aventurine sa czysci bo to nie oni podpisali umowe z chujowa firma, nie oni zrobili to tydzien przed premiera, nie oni znaja sie na ekonomii i marketingu tak jak pani Krysia z warzywniaka i w koncu to nie oni zycza sobie wcale niemala kase za gre ktorej sie nie da kupic.

Kurwa - z jakiej ty planety jestes? Jak to nie wydali gry o czasie? Co miesiac jest wydawanych XX gier na wszelakie platformy i sorry ale rzadko sie slyszy zeby "wydawca nie zdazyl"? czemu nie zdazyl? Bo Aventurine jest chujowe i kurwa nie potrafia zorganizowac logistycznie dystrybucji towaru w ilosci ..... hmmm... 10k kopii? - taka prawda. I to jest dopiero wierzcholek gory lodowej z tego czego panowie z Aventurine nie potrafia.


Ostatnio edytowano 26 lut 2009, 14:16 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:15 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Swietny start WaR + AoC moze i byl, ale koncowke jaka maja widac.

Embe mowil ze wow na poczatku byl tragedia - a teraz ? miliony graczy.

Taka przewrotna hipoteze jebne teraz. Skoro DFO ma hujowy start ( jak wow kiedys ) to zycze DFO fixow i sukcesu na miare wowa :>

May the force be with DFO.


Cos w tym jest. Mmo poznaje sie po tym jak konczy, a nie jak zaczyna jak mawial Leszek Miller, wujek Rudej.

Widzialem pare premier mmo przez ostatnie lata i najlepiej wypadl LOTRO (brak wiekszych bugow, dzialalo w grze to wszystko co devsi obiecywali), a najgorzej WoW (w ktorego praktycznie wogole nie dalo sie grac...).
Chcialem tez zobaczyc premiere DFO, ale nie jestem fanboyem, zeby klikac milion razy w zjebany link.

Napewno DFO warto wesprzec placonym abonamentem, nawet jesli jest to gleboka beta, bo tylko dzieki temu ta gra ma szanse sie wybic z tlumu wszechobecnych klonow EQ. Jesli projekt padnie to ludzie dalej beda klonowac biednego everquesta i ci ktorzy nie lubia tego typu rozrywki beda mogli olac fajny gatunek gier, ktory zwie sie Massively Multiplayer Online Role Playing Game i ktory jeszcze pare lat temu wydawal sie miec nieograniczone perspektywy rozwoju...

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:16 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
No tak.... Aventurine sa czysci bo to nie oni podpisali umowe z chujowa firma, nie oni zrobili to tydzien przed premiera,.


Umowa z wydawca byla podpisana bodajze juz we wrzesniu zeszlego roku. Nie wiem dlaczego Audiovisuals nie wywiazal sie z umowy i pewnie nikt nam tego nie powie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:16 
Cytuj  
To teraz chwycmy sie wszyscy za rece i zaspiewajmy wspolnie cos dla aventurine... kogo to obchodzi ze maja problemy, czy jest to gra za free dla grupki fanow z ich forum czy komercyjna gra ?
Ja juz pisalem, mogli zrobic preordery miesiac temu, a nie takie cyrki na godzine przed premiera, a zreszta pisanie info nie boli, a tu jakies pierdoly dwa razy na dzien.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:17 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Zarri napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Acha czyli mam rozumiec, ze mialem niefart bo firma nie byla w stanie zapewnic potencjalnemu klientowi gry, ktora obiecywali? .


Dokladnie tak, miales niefarta i dziesiatki tysiecy ludzi tez ma niefarta bo nie moze kupic gry, ale wine za to ponosi wydawca - Audiovisuals bo nie wydali gry o czasie i teraz Aventurine musi ratowac sytuacje digital downloadem i recznym sprawdzaniem chargow CC za preordery (co niestety trwa).


No tak.... Aventurine sa czysci bo to nie oni podpisali umowe z chujowa firma, nie oni zrobili to tydzien przed premiera, nie oni znaja sie na ekonomii i marketingu tak jak pani Krysia z warzywniaka i w koncu to nie oni zycza sobie wcale niemala kase za gre ktorej sie nie da kupic.

Kurwa - z jakiej ty planety jestes? Jak to nie wydali gry o czasie? Co miesiac jest wydawanych XX gier na wszelakie platformy i sorry ale rzadko sie slyszy zeby "wydawca nie zdazyl"? czemu nie zdazyl? Bo Aventurine jest chujowe i kurwa nie potrafia zorganizowac logistycznie dystrybucji towaru w ilosci ..... hmmm... 10k kopii? - taka prawda. I to jest dopiero wierzcholek gory lodowej z tego czego panowie z Aventurine nie potrafia.


Jestem jeszcze w stanie zrozumiec sytuacje, ze milion kopii rozeszlo sie w tydzien i wydawca nie przewidzial takiego obrotu sytuacji.

Ale for fuck sake 15k? Na launch? Bo sa biedakami, zebrakami i burakami nie bedac w stanie obsluzyc wiecej klientow? RAWR.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.