mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 05:58 
Cytuj  
VelosOne napisał(a):
widze ze tu wieki ciemne :]
[...]

Wieki ciemne to sa jak ktos gra w koreanska wersje gry i klika... w ciemno :)


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?


Posty: 7
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 10:49 
Cytuj  
hahah jak bys gral w ryla pol roku to bys wiedzial w co klikac :]
zreszta nawet zrobilem wiele questow choc tego jezyka nie znam. tutaj jezyk sie nie liczy :]

jak mowilem ze to niejest problem grac po koreansku.

najwiekszy problem to zarejestrowac sie bo trzeba zgadnac korean social id i wypelnic reszte pol

:P

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 12:30 
Cytuj  
Witka.

Jak u was wygląda sprawa z lagami ??,co kurde mmorpg to wchodze na serwer,bije kolesia,nie zalicza mi uderzen a koles pada po 3-4 min,albo tez bije mnie,ja otrzymuje uderzenia a on nie.

Napiszcie jak to jest u was bo jesli tylko ja tak mam to poważnie zastanowie sie nad zmiana łącza.

Dzieki.

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 20:07 
Cytuj  
VelosOne napisał(a):
hahah jak bys gral w ryla pol roku to bys wiedzial w co klikac :]
zreszta nawet zrobilem wiele questow choc tego jezyka nie znam. tutaj jezyk sie nie liczy :]
[...]

W RYL-a tak, ale nie w RYL-a 2. Chcesz powiedziec, ze nie ma zadnych roznic - nowych broni, ksiazek itd.? Tak czy siak nie dla mnie domyslanie sie i granie w ciemno. Nie gram, zeby jak najszybciej przejsc dana gre czy zdobyc "na sile" wysoki level. Musze grac w zrozumialym jezyku, wczuc sie w klimat, poznac fabule.
Dzieki za info, bo nawet nie wiedzialem, ze wyszedl ten Part II :)


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 21:19 
Cytuj  
Septi napisał(a):
Witka.

Jak u was wygląda sprawa z lagami ??,co kurde mmorpg to wchodze na serwer,bije kolesia,nie zalicza mi uderzen a koles pada po 3-4 min,albo tez bije mnie,ja otrzymuje uderzenia a on nie.

Napiszcie jak to jest u was bo jesli tylko ja tak mam to poważnie zastanowie sie nad zmiana łącza.

Dzieki.
A
A jakiego łacza uzywasz? Ja lagow nie mam wcale :P Moze masz wlaczone jakies programy p2p albo cos. powylaczaj wszystko.


_________________
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 01:50 
Cytuj  
truetly napisał(a):
VelosOne napisał(a):
hahah jak bys gral w ryla pol roku to bys wiedzial w co klikac :]
zreszta nawet zrobilem wiele questow choc tego jezyka nie znam. tutaj jezyk sie nie liczy :]
[...]

W RYL-a tak, ale nie w RYL-a 2. Chcesz powiedziec, ze nie ma zadnych roznic - nowych broni, ksiazek itd.? Tak czy siak nie dla mnie domyslanie sie i granie w ciemno. Nie gram, zeby jak najszybciej przejsc dana gre czy zdobyc "na sile" wysoki level. Musze grac w zrozumialym jezyku, wczuc sie w klimat, poznac fabule.
Dzieki za info, bo nawet nie wiedzialem, ze wyszedl ten Part II :)



nowych ksiazek masa , ale sa te z RYL'a 1 tez , nowe bronie i cala reszta na na wyzszych poziomach , reszta to stare ulepszone o jakies parametry np bron ma mane , regeneracje many i jeszcze def , zalezy od broni , helmy maja zycie i defa przewyzszajacego czasem defa samej zbroi :P i wiele parametrow blizej nie okreslonych :D , jest chyba 5 albo 6 rodzajow znajdowanych przedmiotow ( jak w diablo ) czy jakies rzadkie czy mniej , zwykle , lub troche lepsze itp.

natomiast mapa to jest miodzio , szczegolnie tereny zimowe i bagna


a co do grania na sile to chyba dopiero po 60 lvl w rylu 2 :P bo przed 60 to wchodzi jak wóda :]

btw mala ciekawostka , warrior na okolo 50 lvl ma okolo 1000 dmg i 1500 extra dmg :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 21:01 
Cytuj  
Hmm... Tak sie zastanawiam czy ten RYL jest warty mojej uwagi.
Zastanawiam sie czy zaczac sciagac.

Ta gra jest czegos warta ? Istnieje w niej np. cos takiego jak "lowienie ryb" lub "robienie mebli" (tak jak w Ultimie Online).
Czy w grze tylko i wylacznie wykonuje sie malo zroznicowane zadanie i "stuka" sie potworki ?


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 22:07 
Cytuj  
Niestety RYL polega glownie na siekaniu. Sa jakies tam questy ale gneralnie tylko siekasz. Jak szukasz czegos ambitnego to skierowuje cie do mojego topicu :)
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=9996


_________________
Obrazek

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 00:36 
Cytuj  
A według mnie RYL jest warty ściągnięcia...
Napewno nie można go porównać do L2 czy EQ, ale rozgrywka jest przyjemna, chociaż nastawiona typowo na masową eksterminacje... zarówno mobów jak i pvp.
Nie znajdziesz tutaj żadnego craftingu, ani bardziej zaawansowanych rzezcy, które można znaleźć w UO albo AC. Ale widoczki w RYLu są ładne, siła i levele mobów dobrze rozłożone także bije się z przyjemnością (o ile kogoś nie nudzi ciągła walka). Co prawda moim zdaniem troche niezbyt przyłożono się do wyglądu armorków i pozostałych itemków (może poza broniami), są jakieś takie szarawe i nieciekawe...
Ogólnie: zagrać warto jeżeli ktoś lubi wyżynanie mobów i graczy przeciwnej rasy (ludzie/demony)

A propos RYL2 to w krzaczastej wersji gry nie ma czego szukać według mnie... Jednak zrozumienie świata, questów (nawet prostych) buduje cały klimat rozgrywki... A wie ktoś kiedy wyjdzie ENG wersja RYL2 ???


Posty: 14
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2005, 22:19 
Cytuj  
Sorka ze pytam ale odpowiedzcie mi na to. Jak whcodze do gry wybieram serwer(jest jeden) robi sie czrny ekran i wyskakuje mi Game guar is already running.Restart your computer at next try again.
Niewem o co chodzi zy coś ze spzretem czy co pomocy PLS


_________________
POZDRO WSZYSTKIM GRACZOM MMORPG


Posty: 2
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 01:04 
Cytuj  
)v(ario napisał(a):
A wie ktoś kiedy wyjdzie ENG wersja RYL2 ???


Narazie konczy sie close beta i za pare dni ma przejsc na open beta. Na sieci mozna juz sciagnac klienta (ale grac jeszcze sie nie da) Wiecej informacji na forum www.ryl.net

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 02:14 
Cytuj  
kasjo napisał(a):
Narazie konczy sie close beta i za pare dni ma przejsc na open beta. Na sieci mozna juz sciagnac klienta (ale grac jeszcze sie nie da) Wiecej informacji na forum www.ryl.net


Chyba ci się coś powaliło, bo RYL2 wychodzi najpierw malezyjski, a ty podałeś linka do RYL_NA... Poniżej prawidłowy link... :|
http://www.ryl2.com.my/

P.S. Skąd masz to info że za pare dni zaczyba się OB? Jak możesz to wrzuć adres...
Pozdrawiam...


Posty: 2
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 10:51 
Cytuj  
Cytuj:
Here's my update, be patient with me, I haven't slept since like '02.

Very early this morning I approved what is going to be our official Client. There are currently 152 people that are approved for Closed Testing. Most of them are in the game as I type this.

Here is my PLAN (I say plan because things can change at the drop of a pin).

1) Today / Tomorrow I get the Client out on the peer to peer networks. It will be called "ryl_v1220_install_usa". THE CLIENT WILL NOT WORK UNTIL REGISTRATION IS UP AND RUNNING
2) You guys go crazy downloading it and what not over the next couple of days.
3) We get an "official" location for download (something like download.com).
4) Sometime between Friday and Sunday, I open up the registration page.
5) Shortly after, Open Beta officially begins.

Remember, THIS IS MY PLAN and can change 678897 times before the end of the week.


Zrodlo: http://forums.ryl.net/viewtopic.php?t=13255

Aha... dodam tylko ze na NA to sie nie nazywa RYL2 tylko RYL path of the Emperor.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 11:30 
Cytuj  
kasjo (Nazarian? :D ) dobrze gada. Closed beta trwa po zakonczeniu wychodzi open beta. Co do nowinek w nowej macie tu linka http://www.igniq.com/reviews/2005/01/ri ... peror.html mozna poczytac sporo o nowsiach ktore zapowiadaja sie rewelacyjnie jak dla mnie. (linka mam od Danthe :D ).
co do klienta krazacego po sieci to: instalujemy emule, search ryl_v1220_install_usa i sciagamy zrodel sporo coraz wiecej przybywa.

edit: closed beta ma sie skonczyc na dniach. Jak wlazicie na amerynkanskiego ryla (www.ryl.net) to widac tam 2 serwer testowy. Po zakonczeniu closed bety ma to nastapic na dniach mysle ze w poniedzialek bedzie juz dzialac. mozna bedzie zaczac grac. Z tego co skumalem konta zostana :D tylko trza bedzie sie jeszcze raz zalogowac. Postacie ida do piachu (logiczne) a z ciekawych nowosci to dodam: 150 lvl, mozliwosc przenoszenia statow z 1 przedmiotu do drugiego, wsadzanie i wyjmowanie ( jak to pieknie brzmi :D ) kamykow z jednego przedmiotu, no i oczywiscie nowe tereny nowe potwory itd. Arena skasowana i ponoc mozna robic party z demonami (bez sens) tyle ja zrzumialem z tego linka wyzej. Aczkolwiek moja znajmosc angielskiego jest nikla :( .

edit2: dla tych co nie moga lub maja problemy z emule torrencik http://www.hakke.at/download/RYL_v1220_ ... xe.torrent

edit3: male extra info

Dear Players,

It is my great pleasure to inform you that we are currently alpha testing RYL part II. We are currently testing system stability and performing final translation for scripts.

We are looking forward to releasing RYL 2 for beta testing to general public soon. Please stay tuned.

RYL 2 features include:

- 2 Immense maps with spectacular graphics
- Improved weather effects
- New skill and environment effects
- Territory development
- Improved equipment upgrade system
- New monsters and NPCs
- Guild Wars
- Ability to create buildings eg. forts...etc.
- Ability to create siege weapons (cannons, catapults, battering rams) and air transports.

i kolejne

There will be 2 NPC in part 2 handling the migration. One is for stats and the other is for items transformation.

The Stats NPC will reset all your stats, you will need to restat ur character. Part 2 is all about pure stats, hybrid gets u a crappy character.

The Items NPC is for you to put your Part 1 items (armors, weapons etc) into the given slot and then you have to click the transform button. The calculator in game will change ur stats for the old armor to new one as per Part 2 standard). So no more uber 165 con weapons or armor. Armors and weapons in part 2 goes beyond 165 cons ... I have seen 250 dex guns and 300 dex sin armor.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 3 lut 2005, 13:00 przez Piszpan, łącznie edytowano 3 razy
**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 11:36 
Cytuj  
Aha, no to spoko... Moja pomyłka :-)
Fajnie że wychodzi RYL2 NA bo tam jakos fajniej mi się grało niż z azjatami... Poczytamy, zobaczymy ale screeny wyglądają nieźle...

Pozdrawiam...

EDIT: Zapowiedzi na forum ryl.net czyta się fajnie, zobaczymy ile z tego co zapowiadają zrealizują i jak to będzie wyglądało w praktyce...
Dajcie znać jak będzie ktoś już grał, żeby się oprzeć o czyjąś opinię...

EDIT: Jeszcze jedno, dziwne mi się wydaje że na stronce nie otwarli nowego działu, ani nie stworzyli nowej stronki dla RYL2 tylko dają info na forum. Mam nadzieję że postarają się panowie z za wielkiej wody i postawią jakiś fajny serwis o RYL2 :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 10:14 
Cytuj  
Jesio tylko dodam ze RYL POTE OPEN BETA Rusza dzisiaj !!!
o 4 PM strefa GMT-8 (nie wiem ktora to bedzie h u nas ale mysle ze bedzie to jeszcze w piatek :D )
Do Zobaczenia w grze :D

edit: ehhhhhh
serwery dzialaja ale rejestracja nie dziala :(
sa od razu 2 serwery to dobrze rokuje :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 12:50 
Cytuj  
Grasz już??
Ja nie mam jeszcze klienta, musze wrzucić pytanko na e_mula i ściągnąć...

Aha, z tego co pamiętam twórcy RYL2_NA zapowiadali że z loginami nie bedzie problemu bo są wazne te stare tylko trzeba się zalogować do gry. Nie trzeba od nowa przechodzić procesu rejestracji... Nawet pisał ktoś na tym forum o tym... TRUE or FALSE ???

P.S. Jak ci się podoba gierka?

Pozdrawiam...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 13:04 
Cytuj  
co do p.s.
Ryl1 byl dla mnie lepszy od KO (pvp,przedmioty ich upowanie i rozwoj postaci) grafa moze deczko lepsza byla w KO.
Ryl POTE wymiata no cuz zobaczymy jeszcze mi sie nie udalo zagrac... :(
wprawdzcie dochodze do momentu zalogowania ale niestety stare konta nie dzialaja. Pisza ze o 4pm gmt 8 wg mnie na gmt 8 jest juz 18 czy tam 6 pm a jakos dalej lipa. no nic trzeba cierpliwie czekac az bedzie mozna rejestrowac konta.

edit: a co do strefy czasowej to mi wyszlo ze wystartuje o 1 w nocy naszego czasu... ech ech ech... :(


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 12:14 
Cytuj  
No i zaczęło się.....
http://forums.ryl.net/viewforum.php?f=1

OB_CLIENT do ściągnięcia z Download.com
http://www.download.com/Risk-Your-Life-NA-Path-of-the-Emperor-Version/3000-7541_4-10361550.html?tag=lst-0-2

WAŻNE: Narazie ściągam clienta, ale oświećcie mnie: gdzie są zapisy do OB_RYL2 ??? Ogłoszenie o rozpoczęciu OB jest, ogłoszenie o wrzuceniu clienta na dw.com jest, ale nie ma nigdzie info na temat tego gdzie ja mam założyć konto :|
SO HEEEELP ME PLS... GDZIE JEST FORM. DO ZAKŁADANIA KONTA?

Pozdrawiam...

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 13:51 
Cytuj  
Hmmm chyba nie mogl byc umieszczony w bardziej widocznym miejscu ...

http://www.ryl.net/

T.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.