mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:23 
Cytuj  
Cytuj:
1 na 100
hmm... proporcja mniej wiecej jak na OSI? :razz:


Nie wiem jaka proporcja jest na calym OSI. Ale na SP 4 z 10 najwiekszych gildi RPuje.


_________________
I wish to place a trash barrel~

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:24 
Cytuj  
Cytuj:
my bijemy innych, handlujemy i dobrze sie bawimy (...)my mozemy powiedziec lol
czy ty mowisz o tej samej grze? gdzie tam RPG? Diablo RulEz!!! :grin:




hahaha a co wy robicie na tych emu? Nie mow mi, ze stoisz caly dzien i pasiesz owieczki i patrzysz jak ci kukurydza rosnie przed chalupa :/ i sobie tak piszesz sam do siebie: "bosze jaki piekny dzien, slonko wyszlo, chmurki po niebie ladnie plyna"
jezeli tak to szkoda mi troche ciebie :sad:
rozumiem, ze to jest fajne ale nie przez rok czy dwa.. tak wiem pozniej zaczales lowic rybki, albo zostales krawcem i co pewnie handlowales? nie bo to diablo juz.. wy tam tylko gadacie miedzy soba w staropolskim i wczuwacie sie w postaci.. powodzenia


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:28 
Cytuj  
Handlujemy, miedzy soba bardzo czesto... Kupujemy domki, bogacimy sie, postacie rozwijaja sie niejako przy okazji. Potem zdobywamy slawe i umiejetnosci bojowe, lub magiczne... I finalnie siedzimy 24h/dobe w swoim zamku i patrzymy jak mury pokrywaja sie kurzem... :grin:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:33 
Cytuj  
i to jest rpg? ta wasza wyzszosc?
hehe
no patrz my tez robimy to samo tyle ze prowadzimy do tego wojny, robimy pojedynki, zdobywamy slawe itd..


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:40 
Cytuj  
To jest moj ostatni post na tym forum... chyba ze nowy profil zaloze :razz: Wiec sie postaram ci wyjasnic o co chodz w emu...

Zaczynasz goly... Nie masz przyjaciol, ani wrogow - jestes NB :razz: Pierwsze dni to proby odbicia sie od dna, sprecyzowanie tego co chcesz robic, kim chcesz zostac. Potem poznajesz ludzi, prowadzisz z nimi interesy, sluchasz ich opowiesci... Pracujesz ciezko na swoj pierwszy wymarzony domek, dla podniesienia swych umiejetnosci czy statystyk. Jednak rosna one na tyle wolno, ze makrowanie mija sie z celem, poza tym GM to uniemozliwiaja. Przez to wlasnie zachowanie "nazi-GM" jest zachowana rownowaga i nie wiem w oparciu o co, tak postulujesz jej brak. Gdy juz uwazasz sie za wystarczajaco silnego i masz pieniadze na wyposazenie sie, zbierasz ludzi i idziesz na wyprawe. Przed tem mozesz possparowac troszke z innymi ludzmi bedacymi akurat na twoim poziomie. Na wyprawach zdobywasz doswiadczenie, pieniadze i przyjaciol. Z nimi to wlasnie zakladasz potem gildie i ewentualnie prowadzisz wony z innymi gildiami, bronisz jakiegos miasta przed atakami chaosu, lub co tam sie podoba.

Taunis.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:53 
Cytuj  
wow!! i wy to wszystko mozecie robic taunis naprawde? macie super... chyba zaczne od tej pory grac na emulatorach a nie na tym osi gdzie zaczyna sie z piecioma zamkami a nie jako newbie gdzie gmi nie banuja za macroing tylko daja w nagrode szosty zamek i zycza milego dnia itd.. eh

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 23:03 
Cytuj  
Czytam sobie words by Taunis Wojownik Cienia i dochodze do wniosku, ze chlopak ma malego siusiaka :sad:
Belkot, belkot i jeszcze raz belkot. Stary, masz moze jakies inne kompleksy tez?


_________________
Vhailor

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 23:07 
Cytuj  
Taunis=fucktard of uo =( .

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 23:47 
Cytuj  
ciekawe czemu sie czepia ze wszyscy makruja .... gram w uo rok i wogole nie makrowalem niemam nawet assita, pozatym gowno wiesz o ciezkiej pracy na domek zagraj na osi to ci szczena opadnie u was za marne grosze sa domku u nas niema miejsca i ceny sa gigantyczne najtansze domki w fell na euro to 600k najtansze w trammel euro powyzej miliona wiec niemarudz ty myslisz ze wchodzisz na osi i tez masz od razu kase itp ? szkoda mi ciebie... a ze szybko robie niektore postacie jak mi sie zechce to poprostu doswiadczenie wiem co robic i kiedy (szkoda ze jak postac ma niezly skill niekce mi sie jej dalej robic :smile:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 00:29 
Cytuj  
RPG to stopniowe rozwijanie swojej postaci a nie makro, a jelsi umowilismy sie przed gra, ze gramy RPG to ty sie wylamales z tej umowy.

Eeeeeeeeeeiiiik. Bledna odpowiedz. RPG to nie jest rozwijanie postaci. To jest jedynie dodatek dla ludzi, ktorzych odgrywanie postaci nie moze na dlugo przyciagnac. Role-playing game, chodzi o odgrywanie roli.

A jesli chcialbym na przyklad odgrywac role poteznego paladyna i zwalczac 'zlo'. To jak mam to zrobic? Mam zaczac od pucybuta? I przez wszystkie stopnie kariery dojsc? Moze w RPG powinno sie zaczynac od lona matki. I potem wszystkie etapy rozwoju postaci. Zlobek, przedszkole, gry w berka, podstawowa szkola, pierwsze buzi....

Kurcze, jakos zycia mi nie starczy :sad:. A jakbym chcial odgrywac starca? Twoje zalozenia sa bledne, wiec automatycznie wszystkie teorie.

A wlasnie, jak sie role-playuje robienie 1 miliona map? Przy kazdej powinienem cos powiedziec? Cos w stylu: aha, to tutaj jest ta zatoka. Sprobuje narysowac to lepiej... albo a teraz dokladniej zbadam te tereny. Pamietaj, zeby zawsze mowic cos innego, bo inaczej to jest makrowanie!

A co ma zrobic kartograf niemowa? Za kazda mapa powinien wykonac inny uklad ruchow. Ale mamy tylko bow, salute i upadniecie. To moze bieganie jakims zaawansowanym systemem?

Prawdziwy kartograf przeciez nie robi map bez celu. Chyba kazda, albo prawie powinienes sprzedac, albo umiescic w jakiejs szkole czy gildii.

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 03:26 
Cytuj  
tia :smile: i musisz obejsc cala okolice ktora chcesz namalowac i to doklandie bo jak masz zrobic mape niewidzac nic

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 04:09 
Cytuj  
fajna lektura hehe :grin:

*

Posty: 52
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 09:36 
Cytuj  
Nie dogadamy sie...

RPG to odgrywanie postaci - z tym sie zgodze. Zgodze sie takze z tym ze UO jest uposledzone i ze postaci w nim nie odegrasz w 100% tak jak bys chcial. Ale mozna probowac i sie starac. Wy tymczasem ograniczacie sie do jak najszybszego wymakaronowania postaci, a nastepnie do zabijania nia, bez jakichs wiekszych przeslanek czy idei rodem z RPG. Nie odgrywasz przeciez psychopatycznego mordercy, ani wielkiego paladyna...

Co do odgrywania wielkich wojownikow, starcow itd. Kazdy z nich kiedys byl slaby i mlody, tylko przez swoja ciezka prace, setki godzin poswieconych na trening i talent doszedl do stanu wlasciwego. Poza tym rozwijanie postaci jest nieodzowna czesci kazdego RPG...

:grin:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 11:09 
Cytuj  
taunis.. uposledzony w tym watku to co najwyzej ty jestes bo nie mozesz banalnych rzeczy pojac
tak jest to gra rpg nie nie kazdy chce sie jebac 50984590485094 godzin przy 20 postaci z kolei nie kazdy chce wyrzucac siebie pelno smutnych zdan 24/7 majacych przypominac jak wy to okreslacie - staropolski
co chcesz nam udowodnic? w licencji nie jest napisane - DOBRZE WCIEL SIE W SWOJA POSTAC BO CIE WRZUCIMY DO WIEZIENIA!!.. to nie cl czy inny emulatorek za to jest napisane - nie uzywaj klienta niezgodnie z licencja wiec przemysl to sobie wszystko jeszcze raz powoli i moze i tobie uda sie dojsc do wniosku kto i dlaczego 'zle' gra

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 11:09 
Cytuj  
Taunis to ostatnia osoba, ktora bym zaprosil na sesje chociazby mlotka;]

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 12:26 
Cytuj  
od Mlotka (z duzej litery) to sie prosze odstosunkowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 14:13 
Cytuj  
A to niby dlaczego mam sie odstosunkowac? Hm?

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 14:17 
Cytuj  
prosze nie mieszac porzadnej gry RPG do dyskusji o wyzszosci swiat bozego narodzenia nad swietami wielkiej nocy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 14:31 
Cytuj  
Boze Narodzenie>Wielkanoc.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 16:10 
Cytuj  
Tak czytam te posty Tauniska i nie wiem czy to ten sam gosc z SC czy ktos sie podszywa :smile:
Taunisku przeca pamietam jak mistrzu nasz chalsliwy caly dzien makrowales parring a potem wresling i zdolnosci muzyczne. Ze o spirycie nie wspomne. I po co zes tak sie meczyl - wszak to gra RPG - grupowe inicjatywy i interakcje :smile: Po co ci byly az takie staty i skille ? Ehh misiu misiu - ty sam zes makaroniaz do n-tej potegi.
A osi jaka jest kazdy wie. Zapewniam cie ze pokonac kogos majacego 7xGM i full statcap to duza radocha, bo wtedy licza sie umiejetnosci a nie skille czy staty. A na serverku potocznie zwanym rpg-owym przewaga jest niestety po stronie tego co gra dluzej a nie umie wiecej :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.