mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 482 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 09:21 
Cytuj  
marcoos - a po co sa lodki w kilku miejscach w okol jeziora :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 09:28 
Cytuj  
questowanie >> grindowanie no chyba że ktoś jest chińczykiem wtedy strzałeczki w drugą stronę

Europejczyk oczekuje od mmorpga szybkiego levelingu i ciekawego end gamingu, a nie mozolnego levelingu i nudnego end gamingu

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 10:34 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
marcoos - a po co sa lodki w kilku miejscach w okol jeziora :P


Jak wprowadzali Evendim to ich nie było :).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 11:51 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
questowanie >> grindowanie no chyba że ktoś jest chińczykiem wtedy strzałeczki w drugą stronę

Europejczyk oczekuje od mmorpga szybkiego levelingu i ciekawego end gamingu, a nie mozolnego levelingu i nudnego end gamingu


masz na mysli taki ciekawy end-game jak w wow?
wow-jestsztucznie utrzymywane przy zyciu bo skonczylo sie dawno temu:P
a teraz zyje bo zyje, dzieki dodatkowym patchom i innym pierdolom , ale tak czy siak gra zzdechla wieki temu:>

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 12:09 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
wow-jestsztucznie utrzymywane przy zyciu bo skonczylo sie dawno temu:P
a teraz zyje bo zyje, dzieki dodatkowym patchom i innym pierdolom , ale tak czy siak gra zzdechla wieki temu:>

i loled :D dodatkowe patche nazywasz sztucznym trzymaniem przy zyciu? chcialbym zobaczyc jak grasz w Aiona v1.0


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 12:15 
Cytuj  
A moze ktos zna jakies mmo z ciekawym end-game bo jak dla mnie wszystkie sie koncza na pvp po zdobyciu odpowiedniego sprzetu ? Nie ma pvp to nie ma co dalej robic .

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 12:21 
Cytuj  
sebao2 napisał(a):
A moze ktos zna jakies mmo z ciekawym end-game bo jak dla mnie wszystkie sie koncza na pvp po zdobyciu odpowiedniego sprzetu ? Nie ma pvp to nie ma co dalej robic .

bierki online ??


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 12:22 
Cytuj  
sebao2 napisał(a):
A moze ktos zna jakies mmo z ciekawym end-game bo jak dla mnie wszystkie sie koncza na pvp po zdobyciu odpowiedniego sprzetu ? Nie ma pvp to nie ma co dalej robic .


Nie za dobry dział forum na takie pytania. pasowałoby bardziej do "Ogólnie", ale mogę Ci powiedzieć że dla mnie taką grą było FFXI, szkoda że gra umiera, bo bym pewnie jeszcze pograł, sporo mi z contentu zostało...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 13:05 
Cytuj  
Krogulec napisał(a):
sebao2 napisał(a):
A moze ktos zna jakies mmo z ciekawym end-game bo jak dla mnie wszystkie sie koncza na pvp po zdobyciu odpowiedniego sprzetu ? Nie ma pvp to nie ma co dalej robic .


Nie za dobry dział forum na takie pytania. pasowałoby bardziej do "Ogólnie", ale mogę Ci powiedzieć że dla mnie taką grą było FFXI, szkoda że gra umiera, bo bym pewnie jeszcze pograł, sporo mi z contentu zostało...
Weź mi powiedz co miał ciekawego end-game w FFXI. Wszystko się sprowadzało do bicia mobów i zbierania itemów. Była oczywiście bardzo fajna warstwa fabularna, ale - co tu dużo mówić - to praktycznie kilka questów na krzyż, a jedynie nie zauważa się tego z powodu ich znacznie zawyżonego poziomu trudności. Questy poboczne też spoko tylko, że w 99% nic ciekawego z nich nie ma, no i expa też nie dają. Cała gra ma wszystkich questów może w sumie tyle, ile 2-3 zony w lotro.
Aion też polega na biciu mobów i zbieraniu itemów, ale przynajmniej ma to pvp przy którym można się troche zabawić. Oczywiście to też jest w chuj nudny end-game na dłuższą metę. Na dobrą sprawę najlepiej się bawiłem w SWG (preNGE) w którym praktycznie nic nie było narzucone z góry przez grę i jako tako wydawało się, iż nie ma co robić, a jednak gra dawała tyle możliwości, że spokojnie można było sobie znaleźć coś dla siebie i napierdalać po 16h dziennie świetnie się bawiąc.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 13:31 
Cytuj  
Peccavity ty to masz łeb dzieki za pomoc zajebiście sie gra polecam innym .

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 14:05 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Poziomka napisał(a):
wow-jestsztucznie utrzymywane przy zyciu bo skonczylo sie dawno temu:P
a teraz zyje bo zyje, dzieki dodatkowym patchom i innym pierdolom , ale tak czy siak gra zzdechla wieki temu:>

i loled :D dodatkowe patche nazywasz sztucznym trzymaniem przy zyciu? chcialbym zobaczyc jak grasz w Aiona v1.0

nie gram w aiona bo uznalem ze to gra nie dla mnie-czytajac wypowiedzi graczy i tylko graczy:P

zobaczysz sam co bedzie za nastepne 3mc...czy bedzie pvp i co ludzie beda pisac:P

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 15:41 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Weź mi powiedz co miał ciekawego end-game w FFXI. Wszystko się sprowadzało do bicia mobów i zbierania itemów. Była oczywiście bardzo fajna warstwa fabularna, (...)


Kas, napisałem że dla mnie, bez offence :) Nawet zaznaczyłem że to nie pod forum do tego. Storyline i CSy w FFXI są IMO najlepsze jakie w życiu przeżyłem i co najważniejsze FFXI nastawione jest na teamplay i to nawet z przegięciem... spróbuj skończyć CoP w random grupie, mnie się to akurat podobało

Kassei napisał(a):
Aion też polega na biciu mobów i zbieraniu itemów, ale przynajmniej ma to pvp przy którym można się troche zabawić.


A czy ja coś zarzucam AIONowi? Gram i bawię się świetnie, choć brakuje mi zmuszenia ludzików do teamplaya, na razie to przynajmniej u nas straszne indywidualnie jest (nie mówiąc już o sobotnim serwerowym rajdzie na twierdze... żałuję że nie podobają mi się Asmo bo tam ludzie grają razem, a po stronie elyiosów nasz legion zebrał się na event godzinę po czasie, dałem sobie spokój, bo mobilizacja Asmo była imponująca.
Niektóre kampanie i questy robi się fajnie grupowo i nie jest nudno - ale to tak jak mówię, ostatnie lata grałem w FFXI, a AION to gra w systemie WoWo podobnym, a ten typ gry jest dla mnie obcy, gram parę tygodni dopiero, w WoW nie grałem nigdy.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 16:20 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
masz na mysli taki ciekawy end-game jak w wow?


Jak w wow? Raczej stare swg, eve...cos tam jeszcze. W wowa to ja już dawno nie gram, od ponad miesiąca czy dwóch, teraz gram <spójrz w siga> :D


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 16:42 
Cytuj  
Widze skrajnie rozne opinie o grze, a glownie o pvp, widze ze najwiecej placzkow jest z Gorgos gdzie aktywnosc pvp jest tylko w weekendy ? :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 17:09 
Cytuj  
embe napisał(a):
Widze skrajnie rozne opinie o grze, a glownie o pvp, widze ze najwiecej placzkow jest z Gorgos gdzie aktywnosc pvp jest tylko w weekendy ? :)


W moim przypadku nie o grze, ale o postawie graczy, która zaczyna mnie zniechęcać. Jak dla mnie po stronie Elyios kiepsko jest z organizacją. Co to za zabawa jak latasz sam i nikt nikogo nie obchodzi. Kiedyś widziałem jak asmodianie wybijali po kolei grindujących i ani jeden cieć się nie ruszył pomóc drugiemu, tylko na generalu leciało asmo asmo biją... załamka :-?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 17:36 
Cytuj  
Krogulec napisał(a):
embe napisał(a):
Widze skrajnie rozne opinie o grze, a glownie o pvp, widze ze najwiecej placzkow jest z Gorgos gdzie aktywnosc pvp jest tylko w weekendy ? :)


W moim przypadku nie o grze, ale o postawie graczy, która zaczyna mnie zniechęcać. Jak dla mnie po stronie Elyios kiepsko jest z organizacją. Co to za zabawa jak latasz sam i nikt nikogo nie obchodzi. Kiedyś widziałem jak asmodianie wybijali po kolei grindujących i ani jeden cieć się nie ruszył pomóc drugiemu, tylko na generalu leciało asmo asmo biją... załamka :-?


to jest to o czym napisalem o tzw pve whores, nie liczy sie nic tylko exp:P
jezeli jest juz tak teraz, to pozniej bedzie gorzej 1 side server:P

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 17:54 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
to jest to o czym napisalem o tzw pve whores, nie liczy sie nic tylko exp:P
jezeli jest juz tak teraz, to pozniej bedzie gorzej 1 side server:P


Na szczęście planują wprowadzić transfery między serwerami, jak tak będzie pójdę sobie na inny...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 19:15 
Cytuj  
Nie no prawda jest taka i nie ma co zaprzeczać, że gówniana jest ta gra niestety na dłuższą metę. Można z nudów pograć, ale jak długo to już zależy od danego człowieka ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 19:19 
Cytuj  
Krogulec napisał(a):
sebao2 napisał(a):
A moze ktos zna jakies mmo z ciekawym end-game bo jak dla mnie wszystkie sie koncza na pvp po zdobyciu odpowiedniego sprzetu ? Nie ma pvp to nie ma co dalej robic .


Nie za dobry dział forum na takie pytania. pasowałoby bardziej do "Ogólnie", ale mogę Ci powiedzieć że dla mnie taką grą było FFXI, szkoda że gra umiera, bo bym pewnie jeszcze pograł, sporo mi z contentu zostało...

Lanie mobow, zeby zebrac itamz, ktore posluza do lania kolejnych mobow. Do tego gra ma taie tempo ze mozna w miedzy czasie grac w cos innego.
Innymi slowy to lanie mobow jest nudne jak cholera.

Dalej EVE ma najlepszy endgame, glownie dlatego ze zaczyna sie od w czasie pierwszej minuty ;p.

EDIT:
Mi sie ejszcze DDO dalej podoba. Ale to specyficzna gra dla specyficznych ludzi, nie kazdego wciagnie ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 36
Dołączył(a): 5.09.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 20:29 
Cytuj  
UP



Święta prawda :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 482 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.