mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 08:47 
Cytuj  
Mi sie wydaje, ze jednak poprawa wydajnosci i relacji klient-serwer wymaga wiekszego nakladu pracy. Ktos nad tym pracuje, bo nie wierze, ze Mythic olal ta kwestie. W miedzyczasie poprawiaja bugi, ktore sa irytujace, zauwazalne a nie wymagaja jakis olbrzymich ilosci pracy. Poki co nie ma powodow do narzekania, gra jest niecaly miesiac na rynku. Jezeli w polowie listopada, na poczatku grudnia dalej nie bedzie slychac o poprawie major problemow to bedzie powod do zmartwien.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 09:10 
Cytuj  
Ja generalnie jestem zadowolony z czestotliwosci i jakosci paczy i hotfixow, zwlaszcza ze pamietam jak bylo na poczatku wowa, jak bylo posrodku wowa (xidentyfikowane, nawet spore bugi zostawaly do ukazania sie najblizszego wiekszego pacza), jak bylo i jest w wielu innych grach. Dla mnie WAR to miejsce postoju na dluzszy czas.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 09:26 
Cytuj  
Idą w dobrym kierunku chłopaki widać że słuchają community za to nie słuchają whinerów.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 09:32 
Cytuj  
Dopoki mi nie poprawia Mastery PAths sorca i paru spelli bede uwazal ze ida w zlym kierunku :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 10:23 
Cytuj  
ja wowboi dam wam linka żeby każdy sobie przypomniał jak wygląda "pacz"

viewtopic.php?t=31464&highlight=

chodzi mi głównie o budowe i podział - porządek. to co dostaje w WAR to takie pogadanki. "dzień dobry bedziemy teraz naprawiac różne rzeczy.."


_________________
psn


Ostatnio edytowano 9 paź 2008, 10:26 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 10:26 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
poprawiliby roster, niestety doświadczam takiego podobno znanego buga że ranki w gildi moge zmieniać tylko z konsoli /guildpromote nick

ogólnie to dziwne, bo w jednej gildi menu rostera zawsze działa, a w drugiej nigdy.


U nas dziala na 90% ludzi, ale zdarzaja sie osoby, ktorych ani promote nie mozna, ani sztandaru przypisac ani kicknac nie mozna ( to chyba randomowo jakos).


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 10:27 
Cytuj  
dobrze że z konsoli działa 100% :wink:


_________________
psn

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 10:35 
Cytuj  
Tylko ze ten wowowy patch w 5/6 to revamp skili i talentow... Gdyby ten revamp skrocic do 1 linijki "namieszalismy w skilach tak ze musicie sie nauczyc swoich klas od nowa" to by sie wszystko na kartce A4 zmiescilo ;) no i ile miesiecy temu byl poprzedni duzy patch bliza?:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 10:42 
Cytuj  
jakiś inny zapis tego info od Inkuba:

Cytuj:
Cytuj:
  • The war against the gold spammers continues. We’ve added new code that will hinder the spammers as they seek to carry out their nefarious deeds! This is only the next step, not the final one, in our continued battle against them.

  • We have added a 'Join All' button to the scenario window which now allows players to join all scenario queues in their current tier at once.

  • In order to promote realm and population balance, some realms on some servers will now award their players with a +20% bonus to renown and experience. This is not a permanent bonus, but rather a temporary incentive to promote balance. Realms currently offering this bonus are marked on the server list with a colored icon; blue for Order and Red for Destruction - Check the Herald for the latest list!

  • In response to player feedback, we have made several improvements to the behavior and responsiveness of the siege weapon interface. In addition we have fixed some issues with the control and release processes of siege weapons.

  • In an ongoing effort to deter players from going AFK while in scenario starting areas, we have made the following changes:
    • First, players who join a scenario and remain in their realm's spawn area for two minutes will be automatically removed from that scenario.
    • Second, upon entering the spawn area of a scenario, players will receive a debuff that prevents them from earning renown and experience. This debuff will be removed when the player leaves the spawn area.

  • The level range at which players are able to receive the “Bolster” buff while in RvR has been expanded. This buff will now be available starting three levels lower than it had been previously. Please note this change only applies to Scenarios on Open-RvR Ruleset Servers.
    • In tier 2, the buff will apply from rank 8 to rank 17, and will raise players to Battle Rank 18.
    • In tier 3, the buff will apply from rank 18 to rank 27, and will raise players to Battle Rank 28.
    • In tier 4, the buff will apply from rank 28 to rank 35, and will raise players to Battle Rank 36.

  • In response to player feedback, we’ve added RvR and NPC chat tabs for new players. These tabs filter scenario chat and NPC chat respectively. In order to minimize frustration to users who have already customized their chat window, we will not be overwriting any current settings, so this change will affect only new players. Players who wish to add these tabs may do so through the normal chat configuration options.
While in scenarios, players will no longer be able to select "Need" in their loot windows unless their career or race can use the item being offered. Please note: players of a lower level than required by the item are still able to roll.


Keep up the good work Mythic!!!




_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 13:22 
Cytuj  
Desh, ale taka struktura i dokladnosc patch notes w WoW wytworzyla sie po roku mniej wiecej. Na poczatku w ogole nie informowali co zrobili, pisali tylko ze bedzie hotfix ogolny. Dopiero pozniej zaczeli wszystko rozdzielac na detale.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 13:36 
Cytuj  
w sumie racja. nie chciałem żeby brzmiało jak krytyka - działają a to najważniejsze.
szczerze licze że WOTLK nie zabije populacji WAR


_________________
psn


Ostatnio edytowano 9 paź 2008, 13:37 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 13:36 
Cytuj  
Dla przykladu patchnotes ze znienawidzonego FFXI:

http://www.playonline.com/pcd/verup/ff1 ... etail.html

IMO WAR tez sie dorobi niedlugo porzadnych patchnotesow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 14:19 
Cytuj  
Mrynar dlaczego znienawidzonego?:) niektorzy po prostu nie mają azjatyckiego zacięcia:) przez chwile grałem w FF (nawet 2 razy podchodziłem) ale ilość czasu potrzebna żeby cokolwiek zrobić w tej grze jest po prostu dla mnie niewyobrażalna - dla mnie szkoda życia:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 14:47 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
w sumie racja. nie chciałem żeby brzmiało jak krytyka - działają a to najważniejsze.
szczerze licze że WOTLK nie zabije populacji WAR



troszke napewno odejdzie , bo niektorzy traktuja WAR'a jako poczekalnie (nie ja) napewno pojda ci co raidy to ich powolanie i ci wowoholicy co wow jest dla nich jak tlen choc olewaja pve (znam takich ;p ;)

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 15:09 
Cytuj  
QFC napisał(a):
Deshroom napisał(a):
w sumie racja. nie chciałem żeby brzmiało jak krytyka - działają a to najważniejsze.
szczerze licze że WOTLK nie zabije populacji WAR



troszke napewno odejdzie , bo niektorzy traktuja WAR'a jako poczekalnie (nie ja) napewno pojda ci co raidy to ich powolanie i ci wowoholicy co wow jest dla nich jak tlen choc olewaja pve (znam takich ;p ;)


no szkoda że niektórzy traktują war jak poczekalnie czego nawet dowodem jest nazwa gildii na serwerze DM "Waiting for WOTLK" - ja mam nadzieje że coraz więcej ludzi przyjdzie do war a nie będą od niego odchodzić :)


_________________
no more wow...

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 16:02 
Cytuj  
QFC napisał(a):
Deshroom napisał(a):
w sumie racja. nie chciałem żeby brzmiało jak krytyka - działają a to najważniejsze.
szczerze licze że WOTLK nie zabije populacji WAR



troszke napewno odejdzie , bo niektorzy traktuja WAR'a jako poczekalnie (nie ja) napewno pojda ci co raidy to ich powolanie i ci wowoholicy co wow jest dla nich jak tlen choc olewaja pve (znam takich ;p ;)


Ja np. gram glownie PvP w WoW. Mam gildie do tego, arenki, BG's, rajdy na stolice od czasu do czasu. PvE tez troche gram, ale czysto casualowo, jakis heroic, teraz na 10m sie nastawiam w WotlK, bo content sie zapowiada bardzo fajnie, bedzie mozna Nax znow odwiedzic (nigdy tam nie bylem) itp.

Tak wiec nieprawda jest co pojawia sie na tych forach czesto, ze WoW dla PvE, WAR dla PvP. Tak wszyscy krytykuja to PvP w WoWie, ale moze trzeba pisac precyzyjniej - krytykuje sie world PvP w WoWie, z ktorym jest rzeczywiscie biednie i zaluje, bo tez je lubie. Ale daj Boze aby ktoras gra MMO doprowadzilo PvP w swojej grze do takiego stopnia popularnosci i rywalizacji jak Areny, ktore staly sie e-sportem.

Mnie PvP daje fun w WoWie, bo jego mechanika i grywalnosc jest bardzo wysoka, a epiki sa 1) mila nagroda za to co robisz, dodatkiem 2) dodatkowa motywacja, bo dzieki nim jestes coraz lepszy. Wiec mnie to zupelnie nie przeszkadza, ze cos trzeba w kolko robic, bo z chwila gdy przestanie mnie to bawic po prostu koncze grac, nie jestem nalogowcem co nie moze zyc bez WoW-a. Dopoki daje to fun to gram.

Co mi po super contencie do PvP w WAR, jak walka jest monotonna i nudna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 16:08 
Cytuj  
Ale WoW to gra PvE i jak juz wiele razy bylo pisane zatraca mmo, staje sie multiplayerem, wystarczy dodac opcje przy zakladaniu postaci by miec natychmiast max lvl i masz taki guild wars.
Oczywiscie to nie sa minusy ale wielu szuka czegos wiecej i dlatego smiem twierdzic ze jakies 2-3 miesiace po wotlk bedzie sporo luda wbijac do WAR-a.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 16:14 
Cytuj  
Cytuj:
doprowadzilo PvP w swojej grze do takiego stopnia popularnosci i rywalizacji jak Areny, ktore staly sie e-sportem.

Mniejmy nadzieje ze nie. World PvP to World PvP.
Czekamy na Darkfalla :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 16:20 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ale WoW to gra PvE i jak juz wiele razy bylo pisane zatraca mmo, staje sie multiplayerem, wystarczy dodac opcje przy zakladaniu postaci by miec natychmiast max lvl i masz taki guild wars.
Oczywiscie to nie sa minusy ale wielu szuka czegos wiecej i dlatego smiem twierdzic ze jakies 2-3 miesiace po wotlk bedzie sporo luda wbijac do WAR-a.


Ja kupie wotlk bo kocham lvlowac w WoW'ie :) To jest po prostu piekne, zreszta BC to udowodnilo. Tak wiec najprawdopodobniej bede grac w oba na raz, bo oba cos soba reprezentuja i fajnie sie w nich spedza czas.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 16:31 
Cytuj  
Iniside jak zwykle, ma nadzieje, ze world pvp w who nie stanie sie tak popularne i grywalne jak areny w wowie.
Tak, to by bylo naprawde tragiczne.
tyle razy z rzedu nie udalo mu sie wyczaic o co chodzi przedmowcy, ze zaczyna to sie robic zabawne ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.