mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 16:37 
Cytuj  
srodkowy_olek napisał(a):
Iniside jak zwykle, ma nadzieje, ze world pvp w who nie stanie sie tak popularne i grywalne jak areny w wowie.
Tak, to by bylo naprawde tragiczne.
tyle razy z rzedu nie udalo mu sie wyczaic o co chodzi przedmowcy, ze zaczyna to sie robic zabawne ;]

Ty jestes smieszjnieszy nie przejmuj sie :lol: :lol: :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 21:04 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Dla przykladu patchnotes ze znienawidzonego FFXI:

http://www.playonline.com/pcd/verup/ff1 ... etail.html

IMO WAR tez sie dorobi niedlugo porzadnych patchnotesow.


e tam znienawidzonego , tak naprawde to wszyscy wam zazdroscimy po cichu ze tyle kobiet tam gra :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 21:23 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mrynar napisał(a):
Dla przykladu patchnotes ze znienawidzonego FFXI:

http://www.playonline.com/pcd/verup/ff1 ... etail.html

IMO WAR tez sie dorobi niedlugo porzadnych patchnotesow.


e tam znienawidzonego , tak naprawde to wszyscy wam zazdroscimy po cichu ze tyle kobiet tam gra :wink:

Gry podobno maja byc rozrywka :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 21:54 
Cytuj  
iniside napisał(a):
srodkowy_olek napisał(a):
Iniside jak zwykle, ma nadzieje, ze world pvp w who nie stanie sie tak popularne i grywalne jak areny w wowie.
Tak, to by bylo naprawde tragiczne.
tyle razy z rzedu nie udalo mu sie wyczaic o co chodzi przedmowcy, ze zaczyna to sie robic zabawne ;]

Ty jestes smieszjnieszy nie przejmuj sie :lol: :lol: :lol:


czlowiek wraca z pracy a tu juz iniside zdarzyl narobic literowek z podniecenia.
Ahm, niestety, ja nie napisalem niczego w stylu "Ty jestes smieszny" - zebysmy mogli sie licytowac na "a Ty jeszcze smieszjnieszy"
..choc pewnie i tak nie wykumasz o co mi chodzi.

Jesli chodzi o te cala plynnosc/szybkosc walk - probowaliscie sie po sesji w who przeniesc na chwile do wowa? naprzyklad druidem pogonic maga gdzies po szczytach w outland? Podczas skoku ze zbocza, jeszcze w locie zamienic sie w flyform, przeszybowac ponad uciekajacym magiem, podleciec z boku, releasowac flyforma tylko po to by ulamek sekundy pozniej zamienic sie w kota - po bezpiecznym "upadku" uzyc prowla, dokladnie w momencie gdy scigany wylania sie zza skaly.Kolejny skok i shred wchodzi dokladnie w jego plecy.....potem teleporty, zlodowacenia, kolejny skok w przepasc by releasowac sie z walki i wcisnac flyform przed upadkiem...
Jakby to wygladalo w who? skok i nerwowe wciskanie ikonki z "ptakiem" - czy cd juz zszedl? czy zostanie z nas mokra plama? czy to juz koniec - choc jeszcze sie nie zaczelo?
Zakladajac, ze udalo sie dojsc do momentu w ktorym shredujemy kotem - perfekcyjnie wymierzony czasowo atak..trafia dokladnie w pustke, bo client zapomnial updejtnac pozycje maga.
Lekko juz wkurzeni rezygnujemy z taktyk i zaczynamy spamowac moonfire - ktore i tak sie nie aktywuja, po chwili orientujemy sie, ze to nie byl mag tylko jego "duch" - mag tak naprawde przebiegal tutaj 2 minuty temu, tylko ze serwer jak zwykle cos popierdzielil.

Pytanie do specow od enginow - ten ktory jest w who, nie byl pierwotnie pisany pod obsluge systemu client - serwer? wrzucono na to łate, ktora jak to łata, kiepsko pasuje, troche odlazi, na dodatek kolorem lekko sie rozni od oryginalnego materialu?

edit:
w sumie, zrobie wam te przyjemnosc i skoncze narzekanie na who ;]
Pomarudzilem na wszystko co mi w oko wpadlo, podsumowujac to co trollowalem - gra jest fajna i ma potencjal, ktory zrypano uzywajac tego a nie innego enginu/systemu. Czesc gry zrobiono z klockow lego a czesc z luppo (czy jak im tam) niby obie wersje fajne, tyle ze za cholery do siebie razem nie pasuja. Via - synchro - grafika - animacja - tekstury - wydajnosc. Wsio z innej bajki,

Milej gry!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 22:21 
Cytuj  
Ciekawe co za mondrala wpadl na pomysl z 2sec global cd


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 22:41 
Cytuj  
Dolozylem sobie dzis pamieci i tak jak mam jej teraz dwa razy wiecej tak tez dwa razy lepiej mi sie gra:P

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 22:53 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Ciekawe co za mondrala wpadl na pomysl z 2sec global cd


tu powinien byc 3s zeby server lepiej zbieral info , przy CD 1 sec to byla by masakra , czul bys sie jak na 1500 pingu ;] , podam maly przyklad. dalem knockbacka swordmasterowi , koles odlecial ja juz jestem "daleko" a slysze jak mnie bije z melee , cyferki z dmg leca a koles jest jakies 50 feet odemnie , takie przypadki sa nagminne , jak cos z tym nie zrobia to pvp stanie sie niegrywalne dla mnie , takie cos jest niedopuszczalne.

tak apropo to imo olek ma racje co do tego druida itp. i my to wiemy (ci co grali w wow) ale nie wszyscy o tym mowimy , ja jestem obiektywny widze + i - , narazie jest wczesnie wiec nie ma co oczekiwac perfekcji ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 03:16 
Cytuj  
srodkowy_olek napisał(a):
Iniside jak zwykle, ma nadzieje, ze world pvp w who nie stanie sie tak popularne i grywalne jak areny w wowie...


Mala poprawka, duele pod orgri sa bardziej popularne niz areny !

edit: nie 'who' tylko 'war'


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 07:23 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Dolozylem sobie dzis pamieci i tak jak mam jej teraz dwa razy wiecej tak tez dwa razy lepiej mi sie gra:P


u mnie na x64.2008s.system who/war zjada dokladnie 2800M ramu (po dluzszej sesji)
co prawda task manager zawsze pokazuje 1400 dla tego procesu, ale nie nalezy sie tym wskazaniem kierowac.
Wiec chyba 4giga ramu to optymalna wartosc do sensownej gry.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 07:28 
Cytuj  
srodkowy_olek napisał(a):
Jesli chodzi o te cala plynnosc/szybkosc walk - probowaliscie sie po sesji w who przeniesc na chwile do wowa?!


Tak ponieważ miałem oba konta aktywne, po tej operacji cancel sub w WoWie poszło.


Co do e-sportu to tu też WoW nie był pierwszy , pierwsze było GW z ich arenami , pro teamami sponsorowanymi przez real firmy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 07:32 
Cytuj  
czy mozecie szanowni panowie wypisywac swoje ohy i ahy odnosnie wow'a w czesci forum jemu poswieconym?

opisywanie jakis dueli nie ma nic wspolnego z tym co dzieje sie w war, i chyba kazdy z was zapomnial co dzialo sie w wow'ie kiedy przy outdoor bosie spotkalo sie ciut wiecej ludzi.
takze, po raz ostatni mam prosbe do olka i jemu podobnych - macie gre, w ktorej wam wszystko odpowiada, combat jest super, sa sliczne itemki, nie ma lagow, nie ma bugow - grajcie sobie. i nie podejmujcie juz tych smiesznych prob przekonywania nas po raz setny, ze war jest ok ALE wow jest lepszy.
bo po opisie olka widac, ze war nie jest gra dla niego. nie ma pojecia o open rvr, nie bral udzialu w wiekszych walkach, nie biegal po mapie ganiajac destro, tylko najchetniej ustawialby sie na duelki w altdorfie.
bo tam ma szanse sie wykazac.
o potencjale tej gry nie masz pojecia.
jak rozumiem szybkosc walki oznacza, ze w wowie koles pada po 3sec, a w war'ze niestety musisz sie nameczyc.
super. ciekawe kiedy w wow'ie dojdzie skill 'headshot' dla huntera, ktory bedzie oneshotowal przeciwnikow.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 07:56 
Cytuj  
Pieprzysz jak potluczony mendol, jako, ze wad who mialem juz nie tykac - to nie bede. Ale ... 3sekundowe walki w wowie ? to tylko wtedy gdy wpadne swoim pvp charem na noob pve-raid playera. Jesli spotkaja sie gracze rankingowi, to o 3 sekundach (a czesto i 30) mozna zapomniec.
Masz jakis uraz? szedles swoim noobkiem przez swiat a tu nagle zly mag/rogue/etc wszedl na Ciebie i przejechal w ciagu jednej chwili - bo nie miales wyuczonych odruchow defensywnych?
Chcesz sie dowiedziec jak wygladaja 3sekundowe walki? pogadaj z biezgalem, spytaj sie co sie dzieje, kiedy wejdzie na plecy clothera swoim WLem- niezaleznie od tego jaki "skill" ma clother.


I do ciorta jaki masz problem z tym, ze cos sie porownuje do konkurencji? Wez sobie wlacz tv, niewiem, wyjdz za drzwi, wylacz firewalla. Wszystko tak dziala. Opel ma swietny silnik, malo pali..ale audi w tej samej cenie oferuje X i Y.
Tv samsunga ma dobre glosniki, ale LG oferuje lepsza matryce i brak smuzenia...
dzizas kurwa ja pierdole, w jakim wy swiecie zyjecie. Wake the fuck up.

;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:09 
Cytuj  
Cytuj:
ale LG oferuje lepsza matryce i brak smuzenia...

To od kogo LG bierze matryce ? Własne produkują ? :E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:09 
Cytuj  
ogólnie moim zdaniem olek jakbyście go nie oceniali ma dużo racji.

nie potrafie natomiast zrozumieć co złego jest w przekonywaniu do jednej gry czy do innej i co motywuje ludzi do szarpania włosów z głowy w obronie gry której nie wyprodukowali i jeszcze nikt im za to nie płaci.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:11 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie potrafie natomiast zrozumieć co złego jest w przekonywaniu do jednej gry czy do innej


Nic nie ma złego jeżeli przekonuje się ludzi na podforum danej gry.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:13 
Cytuj  
Cytuj:
jak rozumiem szybkosc walki oznacza, ze w wowie koles pada po 3sec, a w war'ze niestety musisz sie nameczyc.
super. ciekawe kiedy w wow'ie dojdzie skill 'headshot' dla huntera, ktory bedzie oneshotowal przeciwnikow


Pieprzysz głupoty na temat wow,jak zwykle zresztą. mendol, nawet duele w wowie trwają czasem po 30 sec +, nie chodzi o szybkośc zabijania przeciwnika, chodzi o to w jakis sposób postać reaguje na to co robimy. W warze sie nie czuje kompletnie postaci, nie reaguje ona na to co robimy w stopniu zadowalającym, wiadomo nie wszyscy czuja tą różnice, ,tak jak nie wszyscy potrafią wychwycić różnice między 30 a 100 fpsami czy ex_interpem. Jesteś stary już i masz prawo być na swój sposób upośledzony w tej kwestii.

Ja jestem gorącym zwolennikiem wara, rozwiązań w nim zawartych, jednak, naprawde, w niektórych aspektach ta gra jest biedna i to okrutnie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:16 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cytuj:
ale LG oferuje lepsza matryce i brak smuzenia...

To od kogo LG bierze matryce ? Własne produkują ? :E


a kogo to obchodzi skad biora matryce ignorancie. Jesli oferuja w tej cenie lepsza..to klienta nie obchodzi czy ja kupili, czy sami zrobili czy moze spadla im z nieba.
Jak zwykle, gdy sie juz odezwiesz to nie ma sily, zebys zakapowal o czym inni rozmawiaja. Zastosuj taki system, gdy cos przeczytasz i juz Ci sie wydaje, ze rozumiesz - to odwroc to do gory nogami, wez argumenty z zupelnie przeciwnej strony - takie ktore wedlug Ciebie nie beda pasowac - Zapewne to beda wlasnie te argumenty, ktore powinny sie pojawic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:20 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Cytuj:
jak rozumiem szybkosc walki oznacza, ze w wowie koles pada po 3sec, a w war'ze niestety musisz sie nameczyc.
super. ciekawe kiedy w wow'ie dojdzie skill 'headshot' dla huntera, ktory bedzie oneshotowal przeciwnikow


Pieprzysz głupoty na temat wow,jak zwykle zresztą. mendol, nawet duele w wowie trwają czasem po 30 sec +, nie chodzi o szybkośc zabijania przeciwnika, chodzi o to w jakis sposób postać reaguje na to co robimy. W warze sie nie czuje kompletnie postaci, nie reaguje ona na to co robimy w stopniu zadowalającym, wiadomo nie wszyscy czuja tą różnice, ,tak jak nie wszyscy potrafią wychwycić różnice między 30 a 100 fpsami czy ex_interpem. Jesteś stary już i masz prawo być na swój sposób upośledzony w tej kwestii.

Ja jestem gorącym zwolennikiem wara, rozwiązań w nim zawartych, jednak, naprawde, w niektórych aspektach ta gra jest biedna i to okrutnie.

szkoda że WAR polega właśnie głownie na combacie, bo byłoby mniej rażące. może mógłby być srategią turową polegającą na zdobywaniu keepa - przynajmniej 2FPS by nie przeszkadzało

mówiłem o tym pierwszego dnia ale ja przecież wowboi


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:23 
Cytuj  
Cytuj:
a kogo to obchodzi skad biora matryce ignorancie.

Bo jak biora matryce od samsunga to całe twoje zdanie traci sens -;-.
Cytuj:
Jak zwykle, gdy sie juz odezwiesz to nie ma sily, zebys zakapowal o czym inni rozmawiaja.

Uwazaj bo ci zyłka pęknie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:31 
Cytuj  
@up^iniside, nie-nie traci a ty jestes poprostu za glupi, zeby to zrozumiec.


Bloodleaf napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nie potrafie natomiast zrozumieć co złego jest w przekonywaniu do jednej gry czy do innej


Nic nie ma złego jeżeli przekonuje się ludzi na podforum danej gry.


a kto Cie do czegos przekonuje? oceniamy gre, robimy zestawienia i porownania z innymi dostepnymi na rynku. Opisujemy co jest dobrze pomyslane, a co konkurencja miala rozwiazane lepiej juz w czasach c64.
Ale w co Ty/ja/on osobiscie bedzie/sz gral to nam zwisa, mozesz nawet wziasc kulki i isc w nie pograc na podworku.

UWAGA KOLORYZUJEMY : Gdy (sorry, ze znowu o wozach - ale lubie...) w top gerze uslyszysz, ze Audi ma lepszy silnik niz polonez (w trakcie testu tego drugiego) - to wez tel. i zadzwon do skurwysynow, zeby do Audi przekonywali niemcow a nie takiego bystrzaka jak TY i tylko w odcinkach poswieconych audi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.