mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2008, 13:37 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
iniside napisał(a):
Oblivion roxuje. No dobra jest nudny.

Bo rpg czy to crpg czy mmo ma sie bronic zajebistym swiatem i fabula(crpg) lub tzw. contentem(mmo). Sama walka mnie srednio przejmuje, nawet tak prymitywna ja wiedzminie nie przeszkadzala. W war tez jest ok. Problemy wara sa gdzie indziej.

Dla mnie sposob rozwoju postaci i walka jest bardziej istotne niz cala otoczka.
Cytuj:
Jezeli w wowie talenty sa malo rozbudowane i jest malo mozliwosci customizacji (nawet jesli!!! tak jest) to jak nazwac customizacje wara ? Wszystkie 3 drzewka mastery maja mniej spelli/buffow niz jedno drzewo talentow w wow.

Customizacja postaci w WAR tez jest gowniana. Czego nigdy nie twierdzilem inaczej.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2008, 13:51 
 
cypis napisał(a):
"Za moich czasow to...", "kiedys bylo inaczej", "a pamietacie gre X? Tam dopiero bylo elofajnie". Normalnie dom spokojnej starosci sie tu robi.

Ten artykul jest dosyc smieszny. Po prostu przed wowem populacja graczy byla mniejsza i takiego przykladowego idiote ciezko bylo zauwazyc. Znaj proporcja ;]


No i nie mozna ponarzekac, ze obecne gry przyprawiaja mnie o wymioty i tylko wypieprzam kase do smieci?

Ten artykul nie jest smieszny, on jest jak najbardziej prawdziwy dla takich wymagajacych graczy.

To, ze banda glupkow cieszy sie z polsrodkow stosowanych obecnie w grach i do obrzygania powtarzanych schematach nie oznacza, ze ja bede sie cieszyl.

Nie moj problem, ze jestescie na tyle ograniczeni umyslowo, ze czerpiecie radosc z tak mizernych produkcji jakie obecnie sa na rynku.

/Discuss.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2008, 14:04 
 
No, ja tez tak mam ze stoi nade mna dev takiej beznadziejnej gry i w momencie, w ktorym chce ja odinstalowac dostaje pejczem po lapach. Tez musze placic za syf wiec znam Twoj bol.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2008, 14:17 
 
A ja sciagam wersje testowe i nie musze placic za syf.
/discuss


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2008, 20:39 
 
Oyci3C napisał(a):

Nie moj problem, ze jestescie na tyle ograniczeni umyslowo, ze czerpiecie radosc z tak mizernych produkcji jakie obecnie sa na rynku.

/Discuss.


Czuję się upomniany, już nie będę czerpać radości!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 10:21 
 
Troszke pozno, ale stwierdzilem ze sie wypowiem.Chodzi o artykul ktory pojawil sie w linku na forum.

Gosc ma racje mowiac ze liczba retardow pojawiajaca sie w grach osiaga maximum. Ludzie biegaja bez celu napierdalajac co sie rusza nie zastanawiajac sie dlaczego ten tank nie ginie skoro tyle w niego wpakowalm fireballi. Pomijam juz bande debili ktorzy nie maja pojecia na czym polega walka zespolowa.

Gosc placze ze gry robi sie na masowke dla dostania hajsu. I kolejna prawda. Nie ma sie co spodziewac ze ktos sie w koncu wkurwi, zrobi gre i powie - "Tak, moze nie zarobimy duzo, ale kilku ludzi bedzie napewno zadowolonych z gry.Uzyskamy ich szacunek i beda pisac ze firma XXX jest Pro".

Gowno, wszyscy maja w dupie. Liczy sie ilosc sprzedanych kopi.

Nikomu nie che sie meczyc nad nowym, rewolucyjnym tytulem skoro mozna skopiowac ( wstaw dowolna gre) dodac nowa grafe i kilku frajerow co kupi sie znajdzie.

Czasy gdy zapalency w swoich domostwach siedzieli i tworzyli gry "for fun" minely i nigdy nie wroca. Money rules the world.

Jednoczesnie gosc cancelje subskrypcje w WaR, bo poziom retardow przerosl jego oczekiwania.

I wlasnie tutaj pojawia sie szczegol na ktory nie zwraca uwagi. Po to sie tworzy gildie, aby odcedzic retardow, noskili i 12 latkow od ludzi ktorzy chca cos zrobic konkretnego. Nie chcesz grac z frajerami ( czego nie da sie uniknac calkowiecie ) znajdz sobie gildie gdzie nie graja frajerzy.

Tymczasem gosc zachowuje sie jak dzieciak ktory zabiera zabawki z piaskownicy i idzie do domu bo ktos lub cos go wkurwilo i ( tutaj wstaw dowolna nazwe developera ) sie tym nie interesuje.

Niech sobie dzieciaki graja, niech placza na forum ze ich klasa ( polecam forum blizarda ) jest zjebana bo nie moga zabic tego i tego bla bla bla.

Reszta niech to pierdoli ( my ) szuka dobrych ludzi do grania i z nimi sie trzyma.

/Peace

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 10:40 
 
Cytuj:
Czasy gdy zapalency w swoich domostwach siedzieli i tworzyli gry "for fun" minely i nigdy nie wroca.


Te czasy, kiedy ktos robil gre dla zabawy, nawet jesli kiedys byly to dawno temu i bardzo krotko. To taki mit, ktorym tacy jak ty idealizuja przeszlosc; jak to kiedys bylo lepiej. Ile tytulow zrobionych w garazu przebilo sie do mainstreamu ? Ja kojarze wormsy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 10:43 
 
Cytuj:
Czasy gdy zapalency w swoich domostwach siedzieli i tworzyli gry "for fun" minely i nigdy nie wroca. Money rules the world.

JEstem w stanie podac ci kilka przykładów. Bitter Glory czy jakos tak (gra stworzna w polsce, duzo na gamedev.pl o tym było :P), Afterfall (tez robiona w polsce, tez o niej wiemy glownie dzieki gamedev.pl).
Jest jeszcze Project Offset (gra tworzona poczatkowo przez 3 osoby, w przyslowiowym garazu).

To raczej nie kwestia skosku na kase. To kwestia samo zapracia i umiejetnosci.
Project Offset powastuje w bolach i dlugo, ale graficznie to gra roznosi Crysisa w przebiegach. Podobnie zalezoniami (FPS w settingu fantasy, to mozna policzyc na palcach jednej reki..).
Cytuj:
Te czasy, kiedy ktos robil gre dla zabawy, nawet jesli kiedys byly to dawno temu i bardzo krotko. To taki mit, ktorym tacy jak ty idealizuja przeszlosc; jak to kiedys bylo lepiej. Ile tytulow zrobionych w garazu przebilo sie do mainstreamu ? Ja kojarze wormsy.

Jestes gowniamy trollem tbh.

Ja kojarze Ponga, Pac-Mana, chyba wiekszosc gier na commodore/atari/amige.

I btw. Nie trzeba robic mainstreamowych gier, zeby sobie kupic 20 dziwek, trzy ferrari i roczne wakacje na tropikalnej wyspie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 10:52 
 
Cytuj:
Ja kojarze Ponga, Pac-Mana, chyba wiekszosc gier na commodore/atari/amige.


kurwa, przeciez to jest prehistoria. albo gadamy o czyms co ma odniesienie do dzisiejszej rzeczywistosci (czyli era peceta) albo o zamierzchlej przeszlosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 10:53 
 
Lost Patrol i Elvira na Amige,
Hamurabi na zx spectrum

ah i Montezuma na Atari

nigdy później się tak dobrze nie bawiłem ....


_________________
psn

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 10:55 
 
Co ty pierdolisz iniside.
Teraz jest tak: gre robi grupa fapujacych zapalencow-> gra odnosi sukces->przychodzi pan z EA->tworcy maja ferrari i nie musza juz fapowac.
W dzisiejszym swiecie licza sie gry, ktore wsyssaja miliony dolarow w produckje i jest cholerny hype przed wypuszczeniem.

Bla bla deshroom, ja sie setnie ubawilem przy super frogu na amidze 1200 i co z tego,W tych grach nie ma nic wyjatkowego poprostu czasy byly inne.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 10:58 
 
Eye of Beholder seria najlepsze dla mnie EVER. , choć zaczynałem od ZX spectrum... :oops:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 10:59 
 
Bloodleaf napisał(a):
Eye of Beholder
grałem, wypas ! :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 11:07 
 
Cytuj:
Co ty pierdolisz iniside.
Teraz jest tak: gre robi grupa fapujacych zapalencow-> gra odnosi sukces->przychodzi pan z EA->tworcy maja ferrari i nie musza juz fapowac.

Przyhcodzi na gotowy produkt, ktory powstal w garazu.
Zreszta PO, kupil Intel, a dwie polskie Nicolas Games, wiec shush,


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 11:09 
 
- do wykasowania -


Ostatnio edytowano 4 lis 2008, 11:14 przez Ziolo, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 11:14 
 
Ziolo: nie wyszlo ci to, bo moj pierwszy komp to atari 65xe kupiony w '89 roku. I tez Bajtka czytalem. Roznica jest taka, ze ja nie idealizuje tamtych czasow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 11:16 
 
Nie zadazylem wykasowac posta. Odpuszczam sobie bo nie chce mi sie ciagnac tematu. Ja nie idealizuje, tylko stwierdzilem fakt.

A z tym "czytaniem bajtka" to taki zarcik z mojej strony, tylko potem stwierdzilem ze moze tobie nie spodobac sie takowy i dlatego ten wykasowany post :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 15:28 
 
Deshroom napisał(a):
Lost Patrol i Elvira na Amige,
Hamurabi na zx spectrum

ah i Montezuma na Atari

nigdy później się tak dobrze nie bawiłem ....


Dla mnie najlepsze gry to byl RiverRaid i Bulderdash ale przeciez WoW tez byl dla mnie super i gralem czesto z opadnieta szczeka, poprostu czasy sie zmieniaja, wyrastamy z wielu rzeczy, nudzi sie nam cos co wczesniej bylo wciagajace i zarabiste.

Teraz nie ma szansy by wymyslec cos nowego ciekawego, poprostu to co bylo najlepsze bylo proste i juz zostalo wymyslone, teraz powstaja tylko klony i jakies dziwolagi, w ktore sie sciaga dluzej niz gra.
Podobnie jest z technologia, bum technologiczny mamy juz za soba, teraz pozostaje tylko korzystac z ulepszen tego co powstalo w latach 70 i 80-tych.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 15:29 
 
Ludzie co wy pierdolicie ... Kiedyś gry były robione w garażach etc. ale ich poziom skomplikowania i ilość ludzi którzy je tworzyli był żałosny Teraz oczekujecie żeby gry były mega skomplikowane z dobra grafika i rozbudowane i oczywiście dla garstki wybrańców którzy poczuliby się wyjątkowi i pro Nie bierzecie pod uwagę tego ze wyprodukowanie gry idzie teraz w miliony dolarów i producent musi na niej zarobić a co za tym idzie tworzyć gry dla różnych ludzi

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 16:05 
 
Ja czekam na symulator kulinarny, koniecznie z elementami crpg i obsługom DX10.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.