mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 17:28 
Cytuj  
Teraz wiadomo na co to cale zloto bedzie szlo :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 17:47 
Cytuj  
W Tier 4 utrzymanie keepa to 204 golda dziennie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 17:56 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Teraz wiadomo na co to cale zloto bedzie szlo :roll:

Kheb, ile ty grasz i co robisz ze amsz taki level ? ;o.
Srsly ja mam 21 level i nie mam robic, bo nie ma z kim grac praktycznie :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 18:47 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Khebeln napisał(a):
Teraz wiadomo na co to cale zloto bedzie szlo :roll:

Kheb, ile ty grasz i co robisz ze amsz taki level ? ;o.
Srsly ja mam 21 level i nie mam robic, bo nie ma z kim grac praktycznie :E.

Wygrywajac caly dzien (i mam naprawde na mysli "caly") scenario mozna zrobic nawet do 2.5-3 leveli :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 19:00 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
iniside napisał(a):
Khebeln napisał(a):
Teraz wiadomo na co to cale zloto bedzie szlo :roll:

Kheb, ile ty grasz i co robisz ze amsz taki level ? ;o.
Srsly ja mam 21 level i nie mam robic, bo nie ma z kim grac praktycznie :E.

Wygrywajac caly dzien (i mam naprawde na mysli "caly") scenario mozna zrobic nawet do 2.5-3 leveli :P.

No tak. Tylko, ze dzisiaj przez 2h Murakain Temple wlaczylo mi sie tylko raz ehh. Moze pozniej w Tier 3 elfow poproboje :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 19:05 
Cytuj  
Dziwne jak na przeludniony ponoc serwer. Stawiam ,ze order ma lepiej :P. Ja jeszcze 1/3 bara i mam lipe... nie ma jeszcze w ogole t4 scenarios :/. Trzeba bedzie robic te durne questy ktore daja po 4k xp za pol godziny biegania...


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 19:08 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Ja jeszcze 1/3 bara i mam lipe... nie ma jeszcze w ogole t4 scenarios :/. Trzeba bedzie robic te durne questy ktore daja po 4k xp za pol godziny biegania...

No strasznie to wkuriwa. Ponad 200k expa (na moim levelu), a questy w porywach daja 3k. I Zrobienie wszystkich z poczatku zajelo mi godzine. Na co pluje ? Ze nastepne questy z tej samej zony, sa za trudne, moby za duzy level maja :<.Mozna robic questy z innych frontow, ale ich tez jest za malo. I scenario za rzadko sie wlacza ehh. A ja chciaem dobic szybko do 31, olac i pobawic sie sorciem wiecej :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 11:47 
Cytuj  
No to prawda, scenariosy kuleją, choć wczoraj t3 u elfów było średnio co 5 minut.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 11:56 
Cytuj  
jak sie wygrywa non stop szybko mozna raz-dwa doexpic.. u nas w glidii juz sa 3 x 40 lvl :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 13:40 
Cytuj  
no szybciej levelujcie to na pewno bedziecie mieli z kim grac.
u nas na serwerze wszyscy graja powoli i scenariusze t2 odpalaja sie co chwila.
sami zescie sobie winni. z gory bylo wiadomo, ze w war'ze nie chodzi o to zeby 'wbic' max level i miec fun.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 14:07 
Cytuj  
Kazdy lubi co innego. Mnie kreci PvP i levelowalem praktycznie tylko tak. Aby levelowac "spokojnie" musial bym levelowac inaczej niz mi to w smak wiec zachodzi maksymalna sprzecznosc. Ew. musial bym np. nie oddawac questow za wygrane scenario by moc grac dluzej :P. Tez glupota. Narazie zaczalem questowac w t4, stawiam, ze za dzien/dwa jakis juz jakies scenario beda.
Robic co to ja mam, po prostu nie kreci mnie takie pieprzenie sie z levelem i wbijaniem go :P. Im szybciej i skuteczniej tym lepiej.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 14:22 
Cytuj  
im szybciej...
no widzisz tylko w warze nie chodzi o to zeby zrobic to jak najszybciej.
jednak jak widac czesc ludzi nadal jest zjebana przez gry w ktorych zabawa zaczyna sie po wbiciu 'max' levelu.
zenada.
zeby osiagnac cos na koncu w kazdym tierze ludzie musza aktywnie walczyc.
i wyrownywac szanse.
dobrze, ze takich jak ty jest niewielu.

a no ta, kolega sandmana, czego mozna sie spodziewac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 14:27 
Cytuj  
Jedynym powodem do szybszego levelowania w WAR jaki jestem w stanie wymysleć to chęć ujrzenia swojej postaci w High-end secie który jak wiemy wygląda zajebiście.

Poza tym, fun jest taki sam. To nie jest gra w której się leveluje, to gra w której level wskakuje przy okazji zajebistej zabawy.


Ostatnio edytowano 28 wrz 2008, 14:35 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 14:34 
Cytuj  
Kazdy gra jak lubi.

Tylko pls nie placzcie, ze nie ma co robic, bo wyprzedziliscie 99% serwera i na T4 sa pustki. Mozna w tym znalezc radosc bycia pierwszym, wiec sie cieszcie.

Mysle, ze Mythic teraz ustala priorytety co poprawaic najpierw i zapewny wyszlo im, ze najwazniejsza jest optymalizacja klienta i poprawianie drobnych bledow w T1/T2, a nie dodawania contentu dla kilkudziesieciu graczy napieprzajacych non-stop scenario i majacych rank 30+.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 14:47 
Cytuj  
jebanie levelkow w War-fail , bez pvp nie ma efektywnego szybkiego levelingu , a zeby bylo pvp to musza byc ludzie w odpowiednim tier bracket
pve to tylko dla craft imo


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 15:20 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
im szybciej...
no widzisz tylko w warze nie chodzi o to zeby zrobic to jak najszybciej.
jednak jak widac czesc ludzi nadal jest zjebana przez gry w ktorych zabawa zaczyna sie po wbiciu 'max' levelu.
zenada.
zeby osiagnac cos na koncu w kazdym tierze ludzie musza aktywnie walczyc.
i wyrownywac szanse.
dobrze, ze takich jak ty jest niewielu.

a no ta, kolega sandmana, czego mozna sie spodziewac.

Trudno bys mi mowil jak powinienem grac ;). Lub jak nalezy grac w Wara (skądinąd grę RvR/PvP). Kazdy gra jak lubi. Nie lubie questowac, nudzi mnie to. Lubie PvP i tak levelowalem. Moja wina, ze szybko level wtedy leci :lol:? Albo, ze inni sie slimaczą :P? Grasz duzo pvp i level po prostu sam wskakuje :P. Ja lubie wbijac kolejne levele bo sa nowe skille oraz nowe mozliwosci. Low-levelowy pół-produkt mnie bawi srednio. I nie nabijam levelu jak szalony, sam leci. To ja napierdalam? Z mojej perspektywy to inni sie raczej obijają :P. Ja leveluję normalnym dla siebie tempem. Ze szybko? Moze, i co z tego?
Swoją drogą nie wydaje mi sie bym zrobil czy napisał cokolwiek by mnie okreslic jako "zjebanym przez inne gry". Wypraszam sobie takie teksty. A Sandmana w sumie nie znam :P. Nawet z nim chyba nigdy nie gadalem. A jesli interesuje cie tag <FiRe> nad glowa to moge ci napisac o zgryzliwy czlowieku, ze dobrze mi sie gra z duza iloscia osob tam. W tym z paroma znajomymi z BLa.

Na tym forum dac komus palec to ci rekę odgryzie. Wystarczy tylko wskrzesic jakąs iskre by mogli zaczac flame niektorzy ;).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 18:33 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Kazdy gra jak lubi.

Tylko pls nie placzcie, ze nie ma co robic, bo wyprzedziliscie 99% serwera i na T4 sa pustki. Mozna w tym znalezc radosc bycia pierwszym, wiec sie cieszcie.

Mysle, ze Mythic teraz ustala priorytety co poprawaic najpierw i zapewny wyszlo im, ze najwazniejsza jest optymalizacja klienta i poprawianie drobnych bledow w T1/T2, a nie dodawania contentu dla kilkudziesieciu graczy napieprzajacych non-stop scenario i majacych rank 30+.

Ja placze ze dobilem sie do T3 i sa pustki.
Chce dobic do 31lvl zeby zostawic Magusa, i bez zbednych problemow zajac sie levelowaniem sorca. Tez do 31lvl. W tedy jak sie akuart t4 zapelni bede mial dwie postacie do zabawy tam. A tak troche yhm, ciezko to idzie.

Ok. Nie ma Karak-Azgal jakiegos Healera (destro), ktory chce power levelowac do t4 ? :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 10:33 
Cytuj  
Dla mnie najwieksza zabawa byla tak od 12-13lvl jak tier2 zapelnilo sie graczami i moglem w kazdej chwili zalogowac sie i byc pewnym ze conajmniej jest walak o jeden keep lub przynajmniej jego obrona, walki 100vs100 to normalna rzecz, dlatego jak teraz mam 23lvl to poprostu gram sobie spokojnie i czekam na ludzi, mysle ze za tydzien ttier3 bedzie tetnil zyciem jak tier2 wtedy powinienem miec 25lvl i bedzie znowu zabawa.
Cieszy fakt ze u nas na serwerze order jest bardzo zorganizowany i ciezko jest na rvr.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 11:43 
Cytuj  
No moze nie az tak bardzo jak bysmy chcieli, ale jest kilka dobrze rokujacych gildi ;)

Licze, ze Twierdza przyciagnie do Orderu jeszcze troche rodakow i ze reszta mniejszych gildi uformuje jakis alliance. Wtedy dopiero bedzie ciezka przeprawa ...mniam :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:16 
Cytuj  
Ja licze, że Destro się bardziej zorganizuje bo aż żal było wczoraj patrzeć jak Order bronił keepa, ściągneli z 4-5 gildii, kiedy w ataku byliśmy tylko my i jakieś randomy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.