mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 33
Dołączył(a): 4.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 11:02 
Cytuj  
Koma napisał(a):
nie w nocy jest jeszcze zabawniej, jak ci co sprawdzaja te konta sypia "kwiatkami" z podan =]


Tacy sa ludzie i tak jest wszedzie nie powiedziales nic nowego.
Zaczynam watpic w twoja wiedze o polskich shardach.
Prosze oto linki do tych najlepszych.

Born in Mortality --->>> http://uo.bim.net.pl/rodzynki.php <<<---
Dream Masters --->>> http://dm-uo.net/infopage.php?id=86 <<<---
Clairs Lair --->>> http://uo.provector.pl/?podstawowe=10 <<<---


Shador von Dal napisał(a):
@Ghato

Bronisz czegoś tak zaciekle a sam jeszcze do końca nie wiesz czego.


Nie bronie graczy ale shardu i pracy GM bo to co zrobili jest tego warte.
Jesli po miesiacu gry bedzie bajzel i GM nie stana na wysokosci zadania nie dajac sobie rady z opanowaniem powodzi lol graczy powiem wam o tym. Nie bede bronil czegos co nie zdalo egzaminu.


Posty: 1
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 13:43 
Cytuj  
Przyznam racje Ghato i staje murem za Nelderim. Ale nie za graczami (bo ci są różni jak wszędzie), a za ciężką pracą GMów. Świat przedstawia się ciekawie, samo przeczytanie historii świata zabiera dość czasu (a wcale wolno nie czytam :P). Cenie klimat ponad wszystko. Więc jak część z takiego grona liczę, że znajdziemy miejsce, gdzie nie kox, a klimat będzie ceniony bardziej. To jest już wręcz wiara (wielki exodus do krainy szczęścia role playera ;) ). Gadka, że sztywne reguły klimatu niszczą grywalność mnie nie przekonuje. Bo dla większości ta "grywalność" ogranicza się do zabijania co popadnie bez słowa i bez wyczucia (zło zawsze było w krainach fantasy, ale czy to powód do bezmyślności rodem dresiarzy z ulic?). Im twardsze reguły tym lepiej, gracz wie co odpowiada danej postaci, a co nie (od demokracji w d***** się poprzewracało idąc do anarchii :P). Niestety nowy shard przyciąga też stado lolów jak zawsze myślących, że to zaawansowane diablo :P. Jak to ujął ktoś "jeśli grać będą takie osoby jak przebywają na ircu to w pierwszym tygodniu poleci 80% shardu". :) Nie dajcie ponieść się uprzedzeniom, bo nie wszyscy muszą być koniecznie tacy, jak rzutują tacy "śmieszni". Mimo że w regulaminie pisze o średnim liberaliźmie, mam cichą nadzieję, że to będzie i tak twardy konserwatyzm. :P Wszystko zależy też od graczy czy dadzą zlolić shard, sami muszą też dawać przykład klimy i na ile to możliwe tempić tą zgnilizne co powoduje, że shard traci na swojej wyjątkowości. A tym samym wszystkim co zależy na takim shardzie będą czerpać przyjemność z bycia kimś w takiej wspólnocie. :) A nie postrzegani jako bezmózgie PKery, lol paladyni, upierdliwi na maxa złodzieje. Bo przez takie przykłady wiele shardów traci graczy i takie przykłady są wciąż żywe.

No i się rozpisałem. Oby w dość jasny sposób. :) I tak wielu tego nie przeczyta, a mimo to będzie krytykować. :P


Posty: 2
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 14:53 
Cytuj  
Sorry ludzie ale jestem totalnym n00bem w tym temacie i chcialbym sie od was dowiedziec co powinienem zrobic zeby zagrac na ty servie(jaka UO musze miec i co potem z nia zrobic :) .

Thx.


Posty: 33
Dołączył(a): 4.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 15:07 
Cytuj  
9123999 napisał(a):
Sorry ludzie ale jestem totalnym n00bem w tym temacie i chcialbym sie od was dowiedziec co powinienem zrobic zeby zagrac na ty servie(jaka UO musze miec i co potem z nia zrobic :) .

Thx.


Wszystko masz objasnione na stronie shardu --->>> http://nelderim.org/ <<<---


Posty: 2
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 15:21 
Cytuj  
no ok. ale co to jest to UO RICE, no i jak zrobic wersje clienta: non crypt :o

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 16:00 
Cytuj  
Wiecie, jak tak spojrzeć na to z innej strony, to to forum jest taką alternatywą IRC'a, tyle, że nie w real time. I część osób z IRC'a siedzi równiez tutaj, co gorsza nie są to te osoby postrzegane jako pozytywne. Zachowują sie podobnie, z ta różnicą, że w innej formie, mniej chamskiej.

Jak to się mówi, przyganiał kocioł garnkowi... interpretujcie to sobie jak chcecie, ja juz poznałem poziom tego forum i wiem do postów którego autora jak podchodzić. :wink:

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 16:06 
Cytuj  
Wlasnie przegladalem polskie fora zeby zobaczyc czy czegos nie pisze o nas i natrafilem na ten temat :D


Jest taka jedna rzecz na Nelderim, ktora znacznie odroznia go od innych serverow :wink: Jesli sie nadajesz to mozesz wziasc udzial w tworzeniu shardu. Ekipa jest otwarta na nowe osoby wiec jak sie cos komus nie podoba zawsze moze sie zglosic do pomocy i sprobowac samemu to naprawic :)

Pisaliscie cos o graczach itd. Shard jeszcze nie mial pierwszego upa. Nawet my w ekipie nie wiemy jak to bedzie wygladac jak ci wszyscy ludzie sie wbija ;P Narazie wiec wstrzymal bym sie z roznego rodzaju komentarzami na temat klimatu panujacego na serwrze:P Tak samo nie ocenial bym go dwa dni po upie :wink:

Tak jak ktos wyzej napisal staramy sie jak mozemy a co wyjdzie to sie zobaczy:D

Za niedlogo wpadnie na nasza www faq w ktorym bedzie troche opisana ekipa :) Mysle, ze wtedy odpowiednie zapytania beda kierowane do odpowiednich osob :P


No to tyle chyba :) Osobiscie staram sie jak moge sunac z mapa do przodu wiec zmykam dokonczyc dungeon KrWiii ;p



EDIT: Co to konfiguracji to kawalek FAQa jest tutaj http://forum.nelderim.org/viewtopic.php?t=803


_________________
Obrazek


Posty: 33
Dołączył(a): 4.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 07:07 
Cytuj  
Maszyna ruszyla!

UP serwera Migalart 15/02/2005 - 22:46

*Zadowolony*

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 00:45 
Cytuj  
No i jak tam? Gracie ? Bo ja ostatnio bardzo duzo... z klimatem bywa roznie, jednak w wiekszej mierze jest zachowany, Gm'i sie staraja aby server byl jak najlepszy, często śa rozne eventy, tak jak np Przemowinie kanclerza, gdy nagle wpada przez portal nekromanta i go zabija, przez co krol wprowadza zakaz nekromancji w cesarstwie.
Swiat jest piekny i olbrzymi... zapraszam bo naprawde warto

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 10:28 
Cytuj  
narazie walczymy z konfiguracja serwera tak zeby lagow nie bylo :har: bo takie "lekkie":P Mysle ze uda sie to poprawic bo wynika to z konfiguracji a nie mechaniki ( zbyt malej przepustowosci ) :wink:

No i zapraszam nowych graczy :) Podanka z uwagi na nowy system rozpatrujemy szybko. Tylko czytajcie www zanim sie zalogujecie szczegolnie FAQ :D

Sou^^


_________________
Obrazek

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 20:54 
Cytuj  
Jezeli zaglada tu ktos z ekipy Nelderim to moze mi wyjasnic co ma na celu ten formularz. To jest jakas moda na polskich shardach ? Ja tego wogole nie rozumiem. To wyglada jak konkurs poetycki a nie jak podanie o konto do gry :har:

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 01:29 
Cytuj  
jesli nie wiesz po co, tzn, że się nie orientujesz w klimacie

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 15:41 
Cytuj  
Sluchaj troszke czasu spedzilem przy Ultimie ale taki rodzaj "rozdawania" kont w naszej polskiej spolecznosci to jakies nieporozumienie. Co to ma wykluczyc jakis uber masta kox playerow czy jak ? Ja tego nie rozumiem wogole. Mnie caly ten konkurs z kontami wogole nie przekonuje. Gosc ktory ma 13 lat i lubi stac w jednym miejscu i rzucac corpy w drzewo zrobi wszystko byle by dostac konto...

szacunek dla ekipi za wlozony wklad i za poswiecenie swojego wlasnego prywatnego czasu dla dobra sprawy ;)

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 15:48 
Cytuj  
Coś chyba mało grałeś, jęsli nie wiesz po to...a chociażby po to, żeby nie wchodził pierwszy lepszy i "Lolował na lewo i prawo", bluzgał, gadał o statach i ogólnie nie trzymał klimatu.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 17:34 
Cytuj  
finalna wersja formularza nie ma tak wygladac. Ma byc ankieta i krotki tekscik ale nie wiem jak to bedzie:/ Jako gm budowniczy nie mam na to za bardzo wplywu ale tez uwazam ze podanie w takiej formie w jakiej jest teraz raczej wiele nie daje :wink:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 18:02 
Cytuj  
Jeśli w takiej nie daje, to w innej też nie będzie dawać... bynajmniej, ja uważam, że daje dużo.

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 09:50 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
Sluchaj troszke czasu spedzilem przy Ultimie ale taki rodzaj "rozdawania" kont w naszej polskiej spolecznosci to jakies nieporozumienie. Co to ma wykluczyc jakis uber masta kox playerow czy jak ? Ja tego nie rozumiem wogole. Mnie caly ten konkurs z kontami wogole nie przekonuje. Gosc ktory ma 13 lat i lubi stac w jednym miejscu i rzucac corpy w drzewo zrobi wszystko byle by dostac konto...

szacunek dla ekipi za wlozony wklad i za poswiecenie swojego wlasnego prywatnego czasu dla dobra sprawy ;)


Staramy sie klasc wiekszy nacisk na zachowanie graczy w grze, podania nie sa najwazniejesze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 10:39 
Cytuj  
Hm a ja wam powiem ze kazdy polski shard chowa sie przy Endore ME.Jest to moim zdaniem najbardziej rozbudowany shard(polski) na jakim gralem.Zostal na nim calkowicie odtowrzony swiat srodziemia a jesli ktos ogladal film lub czytal ksiazke to niech luknie tutaj i zobaczy mniej wiecej jak bedzie wygladac nowa mapa:

http://www.graffi.com.pl/endore/screeny

.A na potwierdzenie tego iz shard jest rozbudowany przytocze kilka argumentow
-calkowicie nowa mapa(ogromna-dokladnie odwzorowana mapa Srodziemia)
-system unikalnych ras (kazda rasa ma inne skile rasowe-czyli te w ktorych sie specjalizuje , kazda rasa ma tez skile osobliwe)
-system jezykow(kazda rasa moze poslugiwac sie jezykiem tylko sobie znanym ,czyli nikt spoza tej rasy tego nie zrozumie chyba ze nauczy sie tego jezyka
-shard jest niezwykle klimatyczne(wymaga znajomosc Trylogi Tolkiena- kazdy tutaj stara sie dobrze odgrywac swoja role)
-czeste przygody(ja w ciagu ostatniego tygododnia doswiadczylem ich kilku)
-dwa rozmiary zbroi(dla Wysokich inny rozmiat niz dla mniejszych ras)

Oczywiscie zalet jest znacznie wiecej ale zeby o nich sie przekonac trzeba zagrac.Zapraszm wszystkich bo ja sie nie zawiodlem do tej pory.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 13:46 
Cytuj  
zaboleq czy mi się wydaje czy gdzieś już tego nie pisałeś i zrobiłeś copy/paste ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 15:28 
Cytuj  
Nie nie zrobilem tego:].Napisalem od nowa..:P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.